Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 375
Nem ezt kellett volna megnyerni, hanem a múlthetit.
Tactful Cactus
Meg a következő ötöt 😊

Amíg van akár matematikai esély, nem szeretném, hogy a csapat feladja. Ahogy Soldi írta követőben, ez egy győztes mentalitású klub, nincs tankolás, meg ilyen szarságok.
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 659 — twitch@citromail.hu
Én néztem élőben. A meccs elei Packers statokon hangosan nevettem. 😊 Egyébként nekem úgy tűnt, hogy a Steelers vagy másnapos, vagy részeg. 😊 Magyarázható vereség, de vereség, ez a legrosszabb.
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
A D line nem tud egyszerre futás és passz ellen is hatékony lenni. Viszonylag jól megfogták a Vasas futását, de passzsiettetés alig volt. Szét is dobálta BB a secondaryt. Ha meg volt rajta egy kis nyomás, akkor viszont vígan futottak egy laza firstdownt.
James007
Csak az osszefoglalot es a szamokat lattam, de azok, es amit irsz, az alapjan azt gondolom: ennyit szamit Clark es Matthews hianya. elobbi a talan legalulertekeltebb jatekosunk, Matthewsnak pedig, bar nem hoz annyi sacket, mint korabban, komoly jelenlete van a palyan.
casaubon
Jó, azért az is hozzá kell tennem, hogy a Vasas ellen nem könnyű. Ha töltjük a boxot, akkor Brown, ha mélyebbre helyezkedünk, duplázunk, akkor Bell. És aki mindezt le is tudja menedzselni, az BigBen...
De azért jó lenne, ha egyszer olyan védelmünk lenne, akinek ezt inkább gyakrabban, mint néha sikerül megoldania.
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 139
A D line nem tud egyszerre futás és passz ellen is hatékony lenni. Viszonylag jól megfogták a Vasas futását, de passzsiettetés alig volt. Szét is dobálta BB a secondaryt. Ha meg volt rajta egy kis nyomás, akkor viszont vígan futottak egy laza firstdownt.
James007
Csak az osszefoglalot es a szamokat lattam, de azok, es amit irsz, az alapjan azt gondolom: ennyit szamit Clark es Matthews hianya. elobbi a talan legalulertekeltebb jatekosunk, Matthewsnak pedig, bar nem hoz annyi sacket, mint korabban, komoly jelenlete van a palyan.

Aki latta mar: az o-line-ban kit vertek meg rendszeresen?
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A SNF legnagyobb pozitívuma, hogy Rodgers már 40 yardos dobásokat próbált a meccs előtt.
A negatívuma, hogy ezekre csak jövőre lesz szükség.
Tactful Cactus
 dailysnark.com/check-aaron-rodgers-throwing-bombs-just-six-weeks-injury/
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
A SNF legnagyobb pozitívuma, hogy Rodgers már 40 yardos dobásokat próbált a meccs előtt.
A negatívuma, hogy ezekre csak jövőre lesz szükség.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Sajnos nem láttam,majd ma este visszanézem!!!Azt írják,hogy Hundley nem volt olyan rossz!
Green & Gold
Hundley kifejezetten jól játszott. 134,3-at ratingelt úgy, hogy kergették rendesen.

J.Williams, Burnett, Daniels, Martinez (már szokásosan) és Adams, aki kiemelkedő volt. Williams elkapott TD-je kifejezetten szép volt, eszméletlen robbanékony a srác.

Negatívumok:
Az Ö fal egy rakás fos. Szegény Hundleyt megint sz@rrá verték. Csak idő kérdése volt, hogy ilyen fal mellett ARod meddig marad egyben..
A D line nem tud egyszerre futás és passz ellen is hatékony lenni. Viszonylag jól megfogták a Vasas futását, de passzsiettetés alig volt. Szét is dobálta BB a secondaryt. Ha meg volt rajta egy kis nyomás, akkor viszont vígan futottak egy laza firstdownt.
Secondary - CB-k: no comment

Azért a vége előtt 10 másodperccel BigBen odatett a saját 30-asáról egy Rodgerseset Brownnak. Nálam az év elkapása, kb olyan, mint amit tavaly Cook kapott el a Dallas ellen.
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Sajnos nem láttam,majd ma este visszanézem!!!Azt írják,hogy Hundley nem volt olyan rossz!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Nem ezt kellett volna megnyerni, hanem a múlthetit.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezt a mait sajnos nem tudom “kielvezni”, de igerem eredmenytol fuggetlenul erot veszek majd magamon es ujranezem. Go Pack!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 620
Én mindig is gyűlöltem "a menjünk rá a jobb draftpickre" hozzáállást, nem minősítve senkit persze. Abban, hogy egy kisebb vagy nagyobb krízisben lévő csapat szerencséje megfordul, általában vajmi kis szerepe van annak, hogy az első körben az 5. vagy a 15. helyen draftol. Aztán persze vannak kivételek, mint a Colts Suck for Luck kampánya 2011-ben, de én nagyon nem szeretnék egy tankoló csapatot látni, mert annál kiábrándítóbb nincs.
Kampman
Az igazság az h régóta nem volt sajnos jó draftunk , talán az a börze volt jó legutóbb mikor HaHa ,Adams,Linsley érkezett , nagyon kéne újra valami hasonló ahol összejön 3-4 instant kezdő playa. Most nem igazán látom h idén nekünk bármi babér teremhet még ...én ezért hangoztattam h inkább most pár zakó ,és legyen egy top10es pick ,mert az utóbbi időben nem igazán sikerült a draft, most van sansz pl elöl kihúzni egy top De/Olb-t ami nagyon ráférne a csapatra , de persze nem állítom h igazam van 😊
nando89
Azoktol a csapatoktol, akik rendszeresen ennyire hatul draftolnak, nem realis az az elvaras, hogy minden evben 3-4 instant kezdot draftoljanak. Ezzel egyutt a tavalyi draft Clarkkal, Martinezzel es Lowryval rossznak semmikepp nem nevezheto, plane, ha Spriggsbol is lesz valami. Az ideirol meg korai lenne meg velemenyt mondani, de Jones es Williams evekre megoldhatja a futogondokat, a masik Jones es King is igeretes, Adams es Biegel meg a serulesek utan meg megmutathatja, mit tud.
casaubon
Nem is gondolom h minden évben kell , de most nagyon ráférne a keretre 😊
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 139
Én mindig is gyűlöltem "a menjünk rá a jobb draftpickre" hozzáállást, nem minősítve senkit persze. Abban, hogy egy kisebb vagy nagyobb krízisben lévő csapat szerencséje megfordul, általában vajmi kis szerepe van annak, hogy az első körben az 5. vagy a 15. helyen draftol. Aztán persze vannak kivételek, mint a Colts Suck for Luck kampánya 2011-ben, de én nagyon nem szeretnék egy tankoló csapatot látni, mert annál kiábrándítóbb nincs.
Kampman
Az igazság az h régóta nem volt sajnos jó draftunk , talán az a börze volt jó legutóbb mikor HaHa ,Adams,Linsley érkezett , nagyon kéne újra valami hasonló ahol összejön 3-4 instant kezdő playa. Most nem igazán látom h idén nekünk bármi babér teremhet még ...én ezért hangoztattam h inkább most pár zakó ,és legyen egy top10es pick ,mert az utóbbi időben nem igazán sikerült a draft, most van sansz pl elöl kihúzni egy top De/Olb-t ami nagyon ráférne a csapatra , de persze nem állítom h igazam van 😊
nando89
Azoktol a csapatoktol, akik rendszeresen ennyire hatul draftolnak, nem realis az az elvaras, hogy minden evben 3-4 instant kezdot draftoljanak. Ezzel egyutt a tavalyi draft Clarkkal, Martinezzel es Lowryval rossznak semmikepp nem nevezheto, plane, ha Spriggsbol is lesz valami. Az ideirol meg korai lenne meg velemenyt mondani, de Jones es Williams evekre megoldhatja a futogondokat, a masik Jones es King is igeretes, Adams es Biegel meg a serulesek utan meg megmutathatja, mit tud.
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 620
Én mindig is gyűlöltem "a menjünk rá a jobb draftpickre" hozzáállást, nem minősítve senkit persze. Abban, hogy egy kisebb vagy nagyobb krízisben lévő csapat szerencséje megfordul, általában vajmi kis szerepe van annak, hogy az első körben az 5. vagy a 15. helyen draftol. Aztán persze vannak kivételek, mint a Colts Suck for Luck kampánya 2011-ben, de én nagyon nem szeretnék egy tankoló csapatot látni, mert annál kiábrándítóbb nincs.
Kampman
Az igazság az h régóta nem volt sajnos jó draftunk , talán az a börze volt jó legutóbb mikor HaHa ,Adams,Linsley érkezett , nagyon kéne újra valami hasonló ahol összejön 3-4 instant kezdő playa. Most nem igazán látom h idén nekünk bármi babér teremhet még ...én ezért hangoztattam h inkább most pár zakó ,és legyen egy top10es pick ,mert az utóbbi időben nem igazán sikerült a draft, most van sansz pl elöl kihúzni egy top De/Olb-t ami nagyon ráférne a csapatra , de persze nem állítom h igazam van 😊
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 375
Én mindig is gyűlöltem "a menjünk rá a jobb draftpickre" hozzáállást, nem minősítve senkit persze. Abban, hogy egy kisebb vagy nagyobb krízisben lévő csapat szerencséje megfordul, általában vajmi kis szerepe van annak, hogy az első körben az 5. vagy a 15. helyen draftol. Aztán persze vannak kivételek, mint a Colts Suck for Luck kampánya 2011-ben, de én nagyon nem szeretnék egy tankoló csapatot látni, mert annál kiábrándítóbb nincs.
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Úgy érzem a Sunday Night Massacre elmarad és egy viszonylag szoros meccsen kapunk ki.
A jobb draft helyekért én nem tepernék TT úgyis elcserélné. Nem úgy áll a dolog, hogy minden L egy szög a vezetés koporsójába, inkább minden W előkarácsony nekünk. Álljunk így hozzá, aztán majd anyázunk az eredménykövetőben.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Más lehetőség nem lévén már tényleg érdemesebb lenne a jó draft pozíciókra rámenni, csak sajnos állítólag évek óta most a leggyengébb a draft class...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 375
de hogy a meccsünket nem tudták elrakni a legrosszabb SNF idősávból...
gamerkr
Mégis egy nagyon tradicionális párosítás, a nézettsége biztos, hogy magas lesz.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Nem biztos, hogy jó hír nektek, mert úgy látom itt már a draftra készülődés megy, de ilyenkor rendre csak a mezt szoktuk kiküldeni a pályára, az pedig ritkán jár győzelemmel. Igaz ezt inkább csak az idegenbeli meccseken szoktuk, de ez most így nektek win-win szitu, vagy nyertek vagy hamarabb választotok 😊
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Szomorú és szégyenletes ezt leírni,de egyetértek (a minél előnyösebb draft pozíció miatt).Remélem,hogy nem sok győzelmet szerzünk már idén.Talán a Barnákat tudjuk megfogni,de ha őket sem akkor az nagy blama lenne MM-k és stábjának!!!Meg persze nekünk szurkolóknak is "felejthetetlen élmény"lenne!!!
Green & Gold
nyugi mi csak karácsonykor tudunk nyerni... az meg idén a Bears meccs
Drip
Ha mi kikapunk tőletek akkor csak az vigasztal ha a Bears is!!!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
de hogy a meccsünket nem tudták elrakni a legrosszabb SNF idősávból eltörölni
gamerkr
Javítva


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
de hogy a meccsünket nem tudták elrakni a legrosszabb SNF idősávból...

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Aranyos sztori egy a csapattal egyidős hölgyről.

 www.jsonline.com/story/sports/nfl/packers/2017/11/23/fan-old-packers-franchise-98-hasnt-given-up-her-team/887545001/
Gergőbácsi
Jó lenne ha még egy SB győzelmet ünnepelhetne a csapattal. Vagy legalább egy Capers-menesztést.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Aranyos sztori egy a csapattal egyidős hölgyről.

 www.jsonline.com/story/sports/nfl/packers/2017/11/23/fan-old-packers-franchise-98-hasnt-given-up-her-team/887545001/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Szomorú és szégyenletes ezt leírni,de egyetértek (a minél előnyösebb draft pozíció miatt).Remélem,hogy nem sok győzelmet szerzünk már idén.Talán a Barnákat tudjuk megfogni,de ha őket sem akkor az nagy blama lenne MM-k és stábjának!!!Meg persze nekünk szurkolóknak is "felejthetetlen élmény"lenne!!!
Green & Gold
nyugi mi csak karácsonykor tudunk nyerni... az meg idén a Bears meccs

több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Az utóbbi 8 éven mindig ott voltunk a playoffban, ebben a New Englanddel holtversenyben elsők vagyunk. Most nem fog sikerülni, mert Rodgers megsérült. Ez elég mentség lesz egy 5-11-es szezon végén is. Sajnos.

Az utolsó edzőváltáskor egy egész szezonban egészséges QB-val hoztunk össze egy 4-12-es mérleget. Na kb. ez kéne újra, hogy történjen valami. Mi olyanok vagyunk, mint pl. a Giants vagy a Steelers. Kitartunk a már bizonyított stáb mellett, akkor is ha már évek óta nem megy. Most ez az első igazán szar év 2008 óta. Esetleg annyit tudnék elképzelni, hogy Capers megy, de még az is inkább valószínűtlen. De MM és TT maradnak, az 100%.
Kampman
Ha csak Capers megy már az is nettó nyereség.
De én azért remélem Murphy el fog gondolkodni azon, hogy egy teljes fiatalításnak pont most lenne itt az ideje. Szép volt, jó volt, de elfáradtak.
Az hiszem az most már mindeki számára világos, hogy Rodgers nélkül ez a csapat még csak a középmezőnyben sincs,
Ha nincs a 4-1 Rodgerssel akkor a végén 2-14, esetleg 3-13 lenne a mutató.