Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Szomorú és szégyenletes ezt leírni,de egyetértek (a minél előnyösebb draft pozíció miatt).Remélem,hogy nem sok győzelmet szerzünk már idén.Talán a Barnákat tudjuk megfogni,de ha őket sem akkor az nagy blama lenne MM-k és stábjának!!!Meg persze nekünk szurkolóknak is "felejthetetlen élmény"lenne!!!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 373
Az utóbbi 8 éven mindig ott voltunk a playoffban, ebben a New Englanddel holtversenyben elsők vagyunk. Most nem fog sikerülni, mert Rodgers megsérült. Ez elég mentség lesz egy 5-11-es szezon végén is. Sajnos.

Az utolsó edzőváltáskor egy egész szezonban egészséges QB-val hoztunk össze egy 4-12-es mérleget. Na kb. ez kéne újra, hogy történjen valami. Mi olyanok vagyunk, mint pl. a Giants vagy a Steelers. Kitartunk a már bizonyított stáb mellett, akkor is ha már évek óta nem megy. Most ez az első igazán szar év 2008 óta. Esetleg annyit tudnék elképzelni, hogy Capers megy, de még az is inkább valószínűtlen. De MM és TT maradnak, az 100%.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Mostmar annak orulnek ha minnel jobban kikapjunk minden meccsen. Ad1: kis vereseget megtudjak magyarazni. Ad2 ha ilyen meccsek lesznek akkor szorulni fog s hurok, nem fogjak tudni kimagyarazni. Ad3: draft
Celtic
Az a baj, hogy az Ad3-ban már nem bízunk annyira.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Mostmar annak orulnek ha minnel jobban kikapjunk minden meccsen. Ad1: kis vereseget megtudjak magyarazni. Ad2 ha ilyen meccsek lesznek akkor szorulni fog s hurok, nem fogjak tudni kimagyarazni. Ad3: draft
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 373
Nem emlékszek olyan meccsre, amire ennyire esélytelenül készülhettünk volna
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Tudom, a QB a szentséges minden, jól is van ez így. Akkor is, Hundley felé töretlen MM bizalma (nem is tehet mást saját szempontjából), de Mays kétszer fumblizik és máris elveszti benne a bizalmát és le is nyilatkozza. Kíváncsi vagyok, egy esetleges újabb szégyenletes performansz után mi lesz a mantra.
Amúgy meg nyerünk a Vasas ellen (oké, legfeljebb a kétségeink megerősítését).

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha átváltanánk 4-3-ra, a front seven felét 1-2 éven belül ki kéne dobni, a helyükre meg újakat hozni. 2009-10-ben ez volt.
Kampman
Azért ott mázli volt a Raji-Matthews 1. kör.
Neal még elkaristolt valameddig, Burnett van még a védelemben abból a 2 évből. Bulaga meg IR-en.
LN
Mondjuk SB-t nyertünk...
Persze a mostani játékosállomány nem alkalmas a 4-3-ra!Én csak a vágyam írtam a mindent elsöprő Front7-re!Azt,hogy ezt hogy lehet megvalósítani azt nem tudom,de biztos nem úgy,hogy az 1-2. körben DB-t húzunk!
Green & Gold
Persze a csapat alapból 3-4et tól, de baromi keveset jatszunk base felállással. 2DL 4LB 5DB tekinthető a leggyakrabban használt felállásunknak. Szóval bár a lyukfelelősségben, felállásban lehet különbség, így is 4 en állnak az OLel szemben. Nem rendszert kell váltani, hanem a jelenlegit felrázni, új impulzust adni nekik, egy 34et prefeláló DCvel. Isten igazából nincs is most a keretben klasszikus 3-4 NT. Raji után Guionra rá lehetett ezt húzni, de most a legtöbbet jatszó linemanok közül sem Daniels, sem Clark, sem Lowry az a kifejezett Wilfork alkat.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Ha átváltanánk 4-3-ra, a front seven felét 1-2 éven belül ki kéne dobni, a helyükre meg újakat hozni. 2009-10-ben ez volt.
Kampman
Azért ott mázli volt a Raji-Matthews 1. kör.
Neal még elkaristolt valameddig, Burnett van még a védelemben abból a 2 évből. Bulaga meg IR-en.
LN
Mondjuk SB-t nyertünk...
Persze a mostani játékosállomány nem alkalmas a 4-3-ra!Én csak a vágyam írtam a mindent elsöprő Front7-re!Azt,hogy ezt hogy lehet megvalósítani azt nem tudom,de biztos nem úgy,hogy az 1-2. körben DB-t húzunk!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha átváltanánk 4-3-ra, a front seven felét 1-2 éven belül ki kéne dobni, a helyükre meg újakat hozni. 2009-10-ben ez volt.
Kampman
Azért ott mázli volt a Raji-Matthews 1. kör.
Neal még elkaristolt valameddig, Burnett van még a védelemben abból a 2 évből. Bulaga meg IR-en.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 373
Ha átváltanánk 4-3-ra, a front seven felét 1-2 éven belül ki kéne dobni, a helyükre meg újakat hozni. 2009-10-ben ez volt.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
A kérdésem az, hogy ha tegyük fel Murphy megköszöni TT és McCarthy eddigi munkáját, akkor kik jöhetnek?
GNG
 bowl.hu/vezetoedzoi-korkep-2017
empty taxi
Végig olvasstam a neveket,de ennyire nem vagyok jártas,hogy tudjam ki milyen sémát futtat!Szerintem elsősorban s védelmet kellene kipofozni.Nagy vágyam egy brutális Front7-n.Ehhez szerintem vissa kell menni a CM3 előtti időkig,amikor is 4-3-t játszottunk.Vélemények?Természetesen DC csere ilyen esetben.
HC sajnos elveszett a bizalom MM felé!!!
Green & Gold
Az emberanyag jelenleg nem adott hozzá. CM nem DE, inkább MLB, Perry az volt az egyetemen. A többi OLB közül fogalmam sincs ki lehetne DE. Biegel? Brooks? Fackrell?
ILB sor kb. adott lenne a CM-Ryan-Martinez trióval. Csak mélység nincs.
Ezen kívül talán 3 belső falember van, aki lehetne DT, Daniels, Dial és Clark (Adams talán, de pályát idén még nem látott), a többiek nem alkalmasak rá.

Szerintem az új felállás, amit kitalált Capers, jó lenne, más kérdés, hogy mennyi a sérült és a formán kívüli (one year wonder?) CB. Na meg ennyi hülye hívás.
Mondjuk a 23 kapott pont, ennyi eladott labdával nem sok szerintem.
LN
Egyértelműen inkább 3-4-re van alapanyag, Perry mellett nincs még egy manus, aki every down 4-3 DE-t tudna játszani.
Szal sztem offensive minded HC fog jönni és azt fogják kiválasztani aki a leginkább valid 3-4 DC-t hozza maga mellé.
Nehéz megmondani h pontosan kik lesznek elérhető DC-k, mindenesetre Chuck Paganot gyanúsan kib@sszák Indianapolisból a szezon végén és ő DC-ként azért szép dolgokat mutatott Baltimore-ban, a listán szereplő HC-jelöltek közül ő egyébként Goodwinnal dolgozott együtt a Coltsnál.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A kérdésem az, hogy ha tegyük fel Murphy megköszöni TT és McCarthy eddigi munkáját, akkor kik jöhetnek?
GNG
 bowl.hu/vezetoedzoi-korkep-2017
empty taxi
Harbaugh, Linehan, McDaniels, Nagy
Ha választani kellene, belőlük kerüljön ki.
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A kérdésem az, hogy ha tegyük fel Murphy megköszöni TT és McCarthy eddigi munkáját, akkor kik jöhetnek?
GNG
 bowl.hu/vezetoedzoi-korkep-2017
empty taxi
Végig olvasstam a neveket,de ennyire nem vagyok jártas,hogy tudjam ki milyen sémát futtat!Szerintem elsősorban s védelmet kellene kipofozni.Nagy vágyam egy brutális Front7-n.Ehhez szerintem vissa kell menni a CM3 előtti időkig,amikor is 4-3-t játszottunk.Vélemények?Természetesen DC csere ilyen esetben.
HC sajnos elveszett a bizalom MM felé!!!
Green & Gold
Az emberanyag jelenleg nem adott hozzá. CM nem DE, inkább MLB, Perry az volt az egyetemen. A többi OLB közül fogalmam sincs ki lehetne DE. Biegel? Brooks? Fackrell?
ILB sor kb. adott lenne a CM-Ryan-Martinez trióval. Csak mélység nincs.
Ezen kívül talán 3 belső falember van, aki lehetne DT, Daniels, Dial és Clark (Adams talán, de pályát idén még nem látott), a többiek nem alkalmasak rá.

Szerintem az új felállás, amit kitalált Capers, jó lenne, más kérdés, hogy mennyi a sérült és a formán kívüli (one year wonder?) CB. Na meg ennyi hülye hívás.
Mondjuk a 23 kapott pont, ennyi eladott labdával nem sok szerintem.
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
A kérdésem az, hogy ha tegyük fel Murphy megköszöni TT és McCarthy eddigi munkáját, akkor kik jöhetnek?
GNG
 bowl.hu/vezetoedzoi-korkep-2017
empty taxi
Végig olvasstam a neveket,de ennyire nem vagyok jártas,hogy tudjam ki milyen sémát futtat!Szerintem elsősorban s védelmet kellene kipofozni.Nagy vágyam egy brutális Front7-n.Ehhez szerintem vissa kell menni a CM3 előtti időkig,amikor is 4-3-t játszottunk.Vélemények?Természetesen DC csere ilyen esetben.
HC sajnos elveszett a bizalom MM felé!!!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
A kérdésem az, hogy ha tegyük fel Murphy megköszöni TT és McCarthy eddigi munkáját, akkor kik jöhetnek?
GNG
https://bowl.hu/images/cache/uploads/f5a1ae0e2abf2a6e78fdabdf01a58aad.jpg
Vezetőedzői körkép 2017 | Bowl.hu
Kik alatt forró a kispad és kik léphetnek a helyükbe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Dcre visszaterek majd, most csak roviden a nap johire.
Clark bokaja rendben van, csak randulasrol van szo.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Most sokakkal ellen fogok menni, de én TT-t hagynám meg és hoznék új HCt, DCt. Ebből a keretből többet ki lehet hozni. Az nem újdonság, hogy AR a csapat alfája, omegája, de azért vannak itt ügyes, jó játékosok. De szarul játszanak a rendszerünkben. Megfáradtak az edzőink. Nem tudunk megújulni. Ha csak a sokat ekézet védelmet nézem: Daniels, Clark, Martinez, Perry, Clinton-Dix, Burnett bőven átlag feletti, jó nfl játékosok. Némelyikük több is. Matthews, Ryan, King, Jones hullámzóak de nem rosszak.

Ebből a keretből ki lehet hozni többet, csak potens DC kell hozzá. Capers felett elment az idő. Ahogy MM felett is. AR nélkül, idén bárki fut, az működik, szóval van egy használható tandem. Nelson, Adams, (Cobb), Nelson és Adams bizonyitja, hogy ARen túl is minőségi játékosok. Bennett nélkül a TE sor nem erős, de a liga legjobb pass blokkoló OT kettőse van itt. Linsley, Taylor átlagos/jó játékosok. Egy ilyen csapatot szerintem sok csapat átvenne. Nyilván nem ez a roster a liga teteje, de azt azért ne mondjuk, hogy Rodgersen kivül nincs nfl szinten is magasan jegyzett játékosunk.

Nálam, TT marad, McCarthy - Capers köszönjük szépen.
alatriste
DC-ként kit hoznál?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most sokakkal ellen fogok menni, de én TT-t hagynám meg és hoznék új HCt, DCt. Ebből a keretből többet ki lehet hozni. Az nem újdonság, hogy AR a csapat alfája, omegája, de azért vannak itt ügyes, jó játékosok. De szarul játszanak a rendszerünkben. Megfáradtak az edzőink. Nem tudunk megújulni. Ha csak a sokat ekézet védelmet nézem: Daniels, Clark, Martinez, Perry, Clinton-Dix, Burnett bőven átlag feletti, jó nfl játékosok. Némelyikük több is. Matthews, Ryan, King, Jones hullámzóak de nem rosszak.

Ebből a keretből ki lehet hozni többet, csak potens DC kell hozzá. Capers felett elment az idő. Ahogy MM felett is. AR nélkül, idén bárki fut, az működik, szóval van egy használható tandem. Nelson, Adams, (Cobb), Nelson és Adams bizonyitja, hogy ARen túl is minőségi játékosok. Bennett nélkül a TE sor nem erős, de a liga legjobb pass blokkoló OT kettőse van itt. Linsley, Taylor átlagos/jó játékosok. Egy ilyen csapatot szerintem sok csapat átvenne. Nyilván nem ez a roster a liga teteje, de azt azért ne mondjuk, hogy Rodgersen kivül nincs nfl szinten is magasan jegyzett játékosunk.

Nálam, TT marad, McCarthy - Capers köszönjük szépen.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Így kicsit kívülállóként,annyira nem követve a GB-t.Szerintem egyértelmű kéne,hogy legyen a GM csere.Nagyon elment az egész csapat menedzselése,kb AR zsenije mentette még meg a kirúgástól.
Ez a roster liga közepe,alja már kb 3-4 éve szerintem. Egészen '14-ig kell visszamenni,hogy egy liga átlagnál kicsivel jobb draftot lássunk. 3 éve tömik a top pickeket a D#-be de szinte semmi eredménnyel.
FA igazolás,mint fogalom meg egyszerűen nem ismeri (jó tudom ez akar lenni a filozófiája),ha valóban SB a cél,márpedig AR-rel az kell,hogy legyen,akkor igenis invesztálni kell az FA piacról is játékosokat.

Bocsi ha néha kicsit erősebben fogalmaztam és megbántottam ezzel valakit,de rossz nézni,hogy itt van a liga legjobb irányítója(Brady-vel együtt) és évek óta nem képesek alá rakni egy közepesnél jobb csapatot.
több mint 6 éve
Rubens Green Bay Packers 792
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 373
A kérdésem az, hogy ha tegyük fel Murphy megköszöni TT és McCarthy eddigi munkáját, akkor kik jöhetnek?
GNG
McCarthy helyére én Edgar Bennettet raknám.

Egyébként szinte biztosan valaki olyan lesz, aki vagy régebbről kötődik a klubhoz valamilyen szinten, esetleg olyan csapattól érkezik, aki hozzánk hasonlóan hagyományosan támadás-orientált (New Orleans, San Francisco esetleg valamelyik NCAA csapat)

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Amúgy ha gondoljátok visszaadjuk szívesen Tolzient 😀
dugo93
Ő is McCarthy (hivatásos offensive és QB guru) szárnyai alatt nevelkedett 2-3 évet. Biztosan jó lesz!
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Amúgy ha gondoljátok visszaadjuk szívesen Tolzient 😀
dugo93
Benne is van legalább 3 évi munkánk, arról nem tehetünk, hogy nem tudjátok kihozni belőle... 😊

Szerkesztette: James007
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
A kérdésem az, hogy ha tegyük fel Murphy megköszöni TT és McCarthy eddigi munkáját, akkor kik jöhetnek?
GNG
Paul Chryst mint főedző? Tudom, kicsit merész húzás lenne, de minden Wisconsinhoz köti és ideális támadó felfogású edző.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Amúgy ha gondoljátok visszaadjuk szívesen Tolzient 😀