Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
elkezdődött az OTA, megjelent rajta Lacy is.


Örülünk? 😊
Mondjuk Nelson-t is nagy öröm végre uniformisban látni.
gamerkr
Egész jó formában van, tavaly inkább egy dömperre hasonlított mintsem egy RB-re 😀 Én mondjuk annyira nem örülök hogy Nelson uniformisban van megint 😀 ( persze viccelek jó hogy visszatér , kívánok neki 100+ yardot a Vikes meg a Lions ellen, csak ellenünk legyen szar formában...)

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
elkezdődött az OTA, megjelent rajta Lacy is.


Örülünk? 😊
Mondjuk Nelson-t is nagy öröm végre uniformisban látni.

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Foster kb 50 éves és leszbikus 😀
peach
Az miért baj?😊
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Úgy látom Pat Donahue nem vállt be, már ment is vissza Schwabisch Pónik csapatába.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Foster kb 50 éves és leszbikus 😀
peach
54 lesz idén, bár a videón minimum 15-öt letagadhatna ebből.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Foster kb 50 éves és leszbikus 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Van még egy híres szurkolótok(de ha a csapatnak szarul fog menni, lehet majd odébb áll) 😊 .
 www.youtube.com/watch?v=K7eWKKMVCQ8
Aranyos látvány sajtfejjel a kobakján.
iktriad
Tényleg aranyos, de még aranyosabb lett volna, ha nem csak a sajtkalapot teszi fel, hanem bikiniben szurkol, ahogy azt a rendes (fiatal) hölgy szurkolók teszik a Lambeau-n!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van még egy híres szurkolótok(de ha a csapatnak szarul fog menni, lehet majd odébb áll) 😊 .

Aranyos látvány sajtfejjel a kobakján.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mike Daniels a 95-dik a top 100-as listán.
Úgy gondolom megérdemelte, talán még előrébb is végezhetett volna.
 www.youtube.com/watch?v=p7kCdB3tkfI
eniac
bele se merek gondolni, hogy a fénykorában lévő Rajival mit toltak volna ezek ketten a falban...

több mint 8 éve
eniac Green Bay Packers 5
Mike Daniels a 95-dik a top 100-as listán.
Úgy gondolom megérdemelte, talán még előrébb is végezhetett volna.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Azért én titkon reménykedem, hogy a punterben is van annyi tehetség, hogy Masthay-t kiszorítsa a csapatból.
Hosszútávon nagyon egészségtelen, hogy az ember gyomra minden punt előtt görcsben van.
SBL
Nálunk ez a dolog már nagyon régóta tart, amióta én ezt a csapatot követem (2005), nem volt egy stabil, megbízható punterünk sem,a 2000-es évek 2. felében konkrétan évente cseréltük őket. Masthay-nak a korábbiakkal ellentétben annyi szerencséje van, hogy a liga egyik legjobb támadósora mellett nem kell túl sokszor rúgni, pláne nem a saját térfele mélyéről.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
 www.americanfootballinternational.com/patrick-donahue-signed-green-bay-packers/

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Azért én titkon reménykedem, hogy a punterben is van annyi tehetség, hogy Masthay-t kiszorítsa a csapatból.
Hosszútávon nagyon egészségtelen, hogy az ember gyomra minden punt előtt görcsben van.
SBL
Ráadásul Green Bayben született,szóval jobb helyre nem is kerülhetett volna.
Mondjuk az egyetemi átlaga rosszabb,mint amit Masthay csinál az NFL-ben,viszont sokkal több puntja megy a húszason belülre.

Kérdés,hogy a holder szerepét hogy látja el,mert az legalább annyira fontos(tavaly is próbálkoztak valami fiatal sráccal,de Crosby nem volt elég hatékony,amikor ő rakta le a labdát).
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Azért én titkon reménykedem, hogy a punterben is van annyi tehetség, hogy Masthay-t kiszorítsa a csapatból.
Hosszútávon nagyon egészségtelen, hogy az ember gyomra minden punt előtt görcsben van.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
És végül a kedvencek:

Makinton Dorleant DB UNI
Tyler Kuder DL Idaho State
Dom Jackson RB Nevada
Brian Price DT UTSA
Geronimo Allison WR Illinois
Reggie Gilbert DE Arizona
Josh Hawkins CB ECU
Dale Pierson DE Iowa State
Warren Gatewood DB Alcorn State
Kentrell Brice DB Ruston
Randall Jette CB UMass
Devonte Robinson WR Utah State
Kyle Steuk OL Northern Michigan
Joe Callahan, QB, Wesley
Pete Mortell P Minnesota
Cory Tucker OG Slippery Rock
Beniquez Brown LB Mississippi State
Brandon Burks RB Troy

Valaki aki követte és ismeri a college focit, írna majd egy rövid összefoglalót, nagyjából mire számít a draftoltakkal kapcsolatban?
Gergőbácsi
Geronimo Allisonból lehet vki, elég nyers még, de magas és gyors, úgyhogy megfelelő képzéssel lehet belőle vki. Beniquez Brown az itteni nem túl mély ILB felhozatal miatt simán lehet h 53-at is fog. A többiek max a PS-t célozhatják meg.
empty taxi
Köszi! Név alapján is a két legszimpatikusabb 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
És végül a kedvencek:

Makinton Dorleant DB UNI
Tyler Kuder DL Idaho State
Dom Jackson RB Nevada
Brian Price DT UTSA
Geronimo Allison WR Illinois
Reggie Gilbert DE Arizona
Josh Hawkins CB ECU
Dale Pierson DE Iowa State
Warren Gatewood DB Alcorn State
Kentrell Brice DB Ruston
Randall Jette CB UMass
Devonte Robinson WR Utah State
Kyle Steuk OL Northern Michigan
Joe Callahan, QB, Wesley
Pete Mortell P Minnesota
Cory Tucker OG Slippery Rock
Beniquez Brown LB Mississippi State
Brandon Burks RB Troy

Valaki aki követte és ismeri a college focit, írna majd egy rövid összefoglalót, nagyjából mire számít a draftoltakkal kapcsolatban?
Gergőbácsi
Geronimo Allisonból lehet vki, elég nyers még, de magas és gyors, úgyhogy megfelelő képzéssel lehet belőle vki. Beniquez Brown az itteni nem túl mély ILB felhozatal miatt simán lehet h 53-at is fog. A többiek max a PS-t célozhatják meg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
És végül a kedvencek:

Makinton Dorleant DB UNI
Tyler Kuder DL Idaho State
Dom Jackson RB Nevada
Brian Price DT UTSA
Geronimo Allison WR Illinois
Reggie Gilbert DE Arizona
Josh Hawkins CB ECU
Dale Pierson DE Iowa State
Warren Gatewood DB Alcorn State
Kentrell Brice DB Ruston
Randall Jette CB UMass
Devonte Robinson WR Utah State
Kyle Steuk OL Northern Michigan
Joe Callahan, QB, Wesley
Pete Mortell P Minnesota
Cory Tucker OG Slippery Rock
Beniquez Brown LB Mississippi State
Brandon Burks RB Troy

Valaki aki követte és ismeri a college focit, írna majd egy rövid összefoglalót, nagyjából mire számít a draftoltakkal kapcsolatban?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Eddig nagyon tetszetős a draft!Hiányposztra,mélyitésre szerintem a trade is rendben!Nekem ennyi elég is a boldogsághoz!A szokásos elkapó tehetség kiválasztása sem maradt el!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Valóban jó pickek eddig. Minden posztra, amire húzott TT kellett az erősítés főleg ha nem csak a következő szezont nézzük..
Úgy tűnik a ILB helyzetet Ryannal és Barringtonnal nem tarják olyannak, ami miatt komolyan aggódni kellene. Valószinű azért a hátsókörökben jön majd oda is valaki.
SBL
ILB posztra én még két nevet simán eltudnék képzelni.Kentrell Brothers , Scooby Wright, én velük bepróbálkoznék még ha elérhetők , a maradék körökben hoznék mindenképpen cb-t is .
nando89
Adom mind a két srácot, és bedobom még Joshua Perry nevét. Nem kimondott box lb, mert annál atletikusabb, de ebből a három srácból valakit el tudnék fogadni.
alatriste
Ha még 1 körön át elérhetőek lesznek... Legközelebb a kompenzációs pickekkel lehet húzni.
LN
már csak 8 pick és még mindhárom bent van..
James007
Bent is maradtak.. Blake Martinez ILB
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Valóban jó pickek eddig. Minden posztra, amire húzott TT kellett az erősítés főleg ha nem csak a következő szezont nézzük..
Úgy tűnik a ILB helyzetet Ryannal és Barringtonnal nem tarják olyannak, ami miatt komolyan aggódni kellene. Valószinű azért a hátsókörökben jön majd oda is valaki.
SBL
ILB posztra én még két nevet simán eltudnék képzelni.Kentrell Brothers , Scooby Wright, én velük bepróbálkoznék még ha elérhetők , a maradék körökben hoznék mindenképpen cb-t is .
nando89
Adom mind a két srácot, és bedobom még Joshua Perry nevét. Nem kimondott box lb, mert annál atletikusabb, de ebből a három srácból valakit el tudnék fogadni.
alatriste
Ha még 1 körön át elérhetőek lesznek... Legközelebb a kompenzációs pickekkel lehet húzni.
LN
már csak 8 pick és még mindhárom bent van..
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Valóban jó pickek eddig. Minden posztra, amire húzott TT kellett az erősítés főleg ha nem csak a következő szezont nézzük..
Úgy tűnik a ILB helyzetet Ryannal és Barringtonnal nem tarják olyannak, ami miatt komolyan aggódni kellene. Valószinű azért a hátsókörökben jön majd oda is valaki.
SBL
ILB posztra én még két nevet simán eltudnék képzelni.Kentrell Brothers , Scooby Wright, én velük bepróbálkoznék még ha elérhetők , a maradék körökben hoznék mindenképpen cb-t is .
nando89
Adom mind a két srácot, és bedobom még Joshua Perry nevét. Nem kimondott box lb, mert annál atletikusabb, de ebből a három srácból valakit el tudnék fogadni.
alatriste
Ha még 1 körön át elérhetőek lesznek... Legközelebb a kompenzációs pickekkel lehet húzni.
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Valóban jó pickek eddig. Minden posztra, amire húzott TT kellett az erősítés főleg ha nem csak a következő szezont nézzük..
Úgy tűnik a ILB helyzetet Ryannal és Barringtonnal nem tarják olyannak, ami miatt komolyan aggódni kellene. Valószinű azért a hátsókörökben jön majd oda is valaki.
SBL
ILB posztra én még két nevet simán eltudnék képzelni.Kentrell Brothers , Scooby Wright, én velük bepróbálkoznék még ha elérhetők , a maradék körökben hoznék mindenképpen cb-t is .
nando89
Adom mind a két srácot, és bedobom még Joshua Perry nevét. Nem kimondott box lb, mert annál atletikusabb, de ebből a három srácból valakit el tudnék fogadni.
alatriste
Ha ebből 3ból beesik valaki akkor teljesen elégedett leszek , minden posztra hoztunk embert ahova gondoltam. Egyedül ezzel a Kyler gyerekkel szemben vannak kétségeim , de itt meg bízom TT-ben 😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valóban jó pickek eddig. Minden posztra, amire húzott TT kellett az erősítés főleg ha nem csak a következő szezont nézzük..
Úgy tűnik a ILB helyzetet Ryannal és Barringtonnal nem tarják olyannak, ami miatt komolyan aggódni kellene. Valószinű azért a hátsókörökben jön majd oda is valaki.
SBL
ILB posztra én még két nevet simán eltudnék képzelni.Kentrell Brothers , Scooby Wright, én velük bepróbálkoznék még ha elérhetők , a maradék körökben hoznék mindenképpen cb-t is .
nando89
Adom mind a két srácot, és bedobom még Joshua Perry nevét. Nem kimondott box lb, mert annál atletikusabb, de ebből a három srácból valakit el tudnék fogadni.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Valóban jó pickek eddig. Minden posztra, amire húzott TT kellett az erősítés főleg ha nem csak a következő szezont nézzük..
Úgy tűnik a ILB helyzetet Ryannal és Barringtonnal nem tarják olyannak, ami miatt komolyan aggódni kellene. Valószinű azért a hátsókörökben jön majd oda is valaki.
SBL
ILB posztra én még két nevet simán eltudnék képzelni.Kentrell Brothers , Scooby Wright, én velük bepróbálkoznék még ha elérhetők , a maradék körökben hoznék mindenképpen cb-t is .
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Posztok alapján nekem is tetszik eddig a draft, de azért legalább egy ILB-t hozzanak, mert ha CMIII-nak továbbra is rendszeresen kell néha kívül néha belül játszania, az nem csak az ő tehetségének az elpocsékolása, de a játékunkat is kiismerhetővé teszi.