Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Mi van itt mberek!
Most olvastam, hogy újabb FA-t igazoltunk. A Broncosból elküldött Lerentee McCray-t igazolta TT. Idén ez már a második. Elkapta az öreget a gépszíj.😊
Azt hittem fel fog robbanni a topic és félórába telik majd elolvasni a sok bejegyzést. Erre, idejövök és egy nyúlfarknyi bejegyzés sincs. 😊

Ui.: Azért a cápa brutális!
SBL
Hát valljuk be, amikor azt szerettük volna, hogy végre legyenek FA-igazolások, szerintem a legtöbben olyan játékos(ok)ra gondoltunk, akinek az érkezése után nem kell ráguglizni a nevére 😀
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Mi van itt mberek!
Most olvastam, hogy újabb FA-t igazoltunk. A Broncosból elküldött Lerentee McCray-t igazolta TT. Idén ez már a második. Elkapta az öreget a gépszíj.😊
Azt hittem fel fog robbanni a topic és félórába telik majd elolvasni a sok bejegyzést. Erre, idejövök és egy nyúlfarknyi bejegyzés sincs. 😊

Ui.: Azért a cápa brutális!
SBL
Szerintem senki sem ocsúdott fel a döbbenetből. Most kiéli magát 😊 Szerencsére nem Philly módjára.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Mi van itt mberek!
Most olvastam, hogy újabb FA-t igazoltunk. A Broncosból elküldött Lerentee McCray-t igazolta TT. Idén ez már a második. Elkapta az öreget a gépszíj.😊
Azt hittem fel fog robbanni a topic és félórába telik majd elolvasni a sok bejegyzést. Erre, idejövök és egy nyúlfarknyi bejegyzés sincs. 😊

Ui.: Azért a cápa brutális!
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


Barrington horgászott 😊

több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nekem tetszik a korábbi mock, de Barcley szerződtetése nekem azt sugallja, hogy 4. kör előtt nem lesz falember húzás. Sajnos nálam ez inkább a falember class-t árazta be, mint ahogy Palmer elküldése az ILB-t. Utóbbinál látja már TT a W1-tól akár kezdőként is bevethető játékosokat, előbbinél nem, de nyilván nem látok bele a fejébe. Sajnos 😊
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Lee és Butler esetében egyébként benne van, hogy egyikőjük se lesz már elérhető akár 1/27-en, és az is, hogy 2. kör közepén még mind a kettő benn lesz. Az én első két köröm elég ideál eset. Butlerért 2. körben valószínűleg fel kéne tradelni mert 2. végén nagyot néznék ha benn lenne. Bármelyikük lesz az 1. körös választásunk én örülni fogok.
alatriste
Tetszetos draft, foleg a kozepso korok, de szerintem is kicsi ra az esely, hogy Lee es Butler odaig csuszik. Szerencsere DT poszton most sok a tehetseg a drafton, az ILB miatt aggodom kicsit. Bar Palmer elzavarasa valoszinuleg azt is jelzi, hogy a vezetoseg szamol ilyen pick(ek)kel.

TE meg szerintem se kell most.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Hivatalos az első off-season roster.
 www.jsonline.com/sports/packers/packers-begin-off-season-workouts-monday-b99708124z1-376015881.html

Valamit tudhat Barclay, hogy nem vágtuk ki. Egyszer tuti rányitott TT-re, amikor az a falra kivetített FA-Tracker előtt csorgatta a nyálát.
Old Green Bay
Hivatalos az első off-season roster.
 www.jsonline.com/sports/packers/packers-begin-off-season-workouts-monday-b99708124z1-376015881.html

Valamit tudhat Barclay, hogy nem vágtuk ki. Egyszer tuti rányitott TT-re, amikor az a falra kivetített FA-Tracker előtt csorgatta a nyálát.
Old Green Bay
Ha Barclay szerződésében csak egyetlen cent garantált pénz is van, akkor azonnal el kell venni TT-től a karmesteri pálcát, mert nem beszámítható. Ha így van, még pont jókor jött az eset a draft előtt.
Barclay-t a 77 OT-ből a 76.-nak hozták ki, a tudjuk kik. De ezzel most nehéz vitázni.
Gondolom a 77. saját maga döngölte földbe az irányítóját.

Szerkesztette: SBL
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elég tetszettős, talán annyi, hogyha Dodd bent van 1. körben akkor inkább húznám őt, és a 2.ban jöhetne ILB. Raglandet én se csipázom, és külön tetszik, hogy nincs buta TE pick az elején
Drip
Köszi
Dodd szvsz nem lesz már benn. Nekem nagy kedvencem és Bosa, Buckner után szerintem a 3. kivitt DE-lesz. Max Lawson előzi még be, de előttünk ki fog menni.
TE pedig RicsiRodgers és Cook mellé már teljesen fölösleges. Perillo és Backman miatt pedig kilóra is megvagyunk, így még a késői körös project TE-t sem látom indokoltnak.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Hivatalos az első off-season roster.
 www.jsonline.com/sports/packers/packers-begin-off-season-workouts-monday-b99708124z1-376015881.html

Valamit tudhat Barclay, hogy nem vágtuk ki. Egyszer tuti rányitott TT-re, amikor az a falra kivetített FA-Tracker előtt csorgatta a nyálát.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Elég tetszettős, talán annyi, hogyha Dodd bent van 1. körben akkor inkább húznám őt, és a 2.ban jöhetne ILB. Raglandet én se csipázom, és külön tetszik, hogy nincs buta TE pick az elején

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lee és Butler esetében egyébként benne van, hogy egyikőjük se lesz már elérhető akár 1/27-en, és az is, hogy 2. kör közepén még mind a kettő benn lesz. Az én első két köröm elég ideál eset. Butlerért 2. körben valószínűleg fel kéne tradelni mert 2. végén nagyot néznék ha benn lenne. Bármelyikük lesz az 1. körös választásunk én örülni fogok.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Saját kis Mock-om:

1/27: Darron Lee LB Ohio State: Ragland nem fog eddig csúszni szvsz, és amúgy sem vagyok nagy rajongója. Lee 43ból érkezik, de a LB poszt minden feladatát el tudja végezni, amire nagy szükségünk van. Régóta halogatjuk a korai körös LB draftot, talán idén ez megszakad és ha Lee beváltja a hozz fűzött reményeket, a Ryan/Barrington duo mellett meglehetne a poszton a mélység is. Matthews megy vissza OLB-be.

2/57: Vernon Butler NT Louisiana Tech: Kis szerencsével le is csúszhat ideáig, de 5-10 helyes feljövetelt is el tudnék képzelni érte. 145kiló, de súlyához képest meglepően atletikus. Folytonos kettőzést igényel, és még így sem lehet könnyen tartani/futni mellette. Azonnal bevethető lenne a fal közepén 3 vagy akár 2 falemberes felállásoknál is. A pass rushán még lehetne mit fejleszteni, de ahol a két oldalról Peppers és CMIII, belülről Daniels rohamoz, ott bizony megremegnek a térdek, ha még egy majd másfél mázsás srác is beindítja a bull rusht.

3/88: John Theus OT Georgia: Megvan a két kezdő T a csapatnál, de láttuk tavaly, hogy mi történik ha Bulaganal beüt a szokásos sérülés... Theus egy kicsit project pick. Előny, hogy nem első naptól kell kezdenie, de egy jó opció, ha Bakh vagy Bulaga kidől. Bakhtiari szerződése egyébként is lejár a szezon végén, így ha csereként hoz egy jó szezont még akár el is lehet gondolkozni, a kezdőbe állításán, ha tud fejlődni. Nem mellesleg fehér ami valamilyen rejtéjes módon GB-ben alapfeltétel ha OLről van szó. 😀

4/125: Graham Glasgow G Michigan: A kedvenc középső körös emberem a drafton. Kitűnt a Shrine Game-n és ez meghívót ért neki a Senior Bowlra is. Szépen csöndesen jön/jött fel a boardokon. G és C is lehet belőle, nálunk inkább előbbiként számolok vele. Sitton és Lang is utolsó évébe lép a szerződésének, így lenne értelme megpróbálni. (Természetesen remélem, hogy meg tudjuk tartani majd a két top G-unkat).

4/131*: Zack Sanchez CB Oklahoma: Playmaker CB, amit nagyra értékel a FO itt. Vannak ígéretes CB-ek a csapatnál, de ezen a poszton sosincs elég játékosod. Engedni fog TD-ket, de meccset eldöntő INT-eket is fog szerezni.

4/137*: Nick Vigil ILB Utah State: Tovább növelve az ILB állományt.

5/163: Joe Schobert OLB Wisconsin: A helyi egyetem, és a jó Special Team munka eredményeként kaphat egy esélyt.

6/200: Moritz Boehringer WR Német o.: Volt érdeklődés a csapat részéről a játékos iránt, és nagy a média hypeja, 6. kör végén már meg lehet próbálni. Elkapót mindig húz TT, ez idén a 6. körig váratott magára.

7/248: Nate Sudfeld QB Indiana: 3. számú QB még lehet is belőle. Igazából a 4. körtől szerintem bárhol érkezhet QB, én eddig vártam vele.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Banjo marad újabb egy évre.
LN
Ha túléli a keretszűkítést az első héten találkozhat a régi csapattársakkal Jacksonvilleben. 😊
iktriad
Szerinted emlékszik még ott valaki rá? 😊
Nem hiszem, hogy a 2013-ban eltöltött néhány hónap nagyon mély nyomokat hagyott volna a csapattársakban. Már aki még ott van az akkori csapatból.
Egyébként szerintem túléli. A ST egyik meghatározó játékosa volt tavaly, aki végszükség esetén még a secondaryban is bevethető. (remélem nem fogjuk gyakran látni a védelemben). 675,000-ért bőven megéri.
Persze mivel a szerződése olyan, hogy dead money nélkül kivágható, akár az is elképzelhetó, hogy ha szorít a cípő, akarom mondani a sapka, akkor lapátra teszik. De ha erre kerülne a sor akkor már inkább a hasonló szerződéssel rendelkező Perillo menjen!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Banjo marad újabb egy évre.
LN
Ha túléli a keretszűkítést az első héten találkozhat a régi csapattársakkal Jacksonvilleben. 😊
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Banjo marad újabb egy évre.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Itt a schedule  prod.static.packers.clubs.nfl.com/assets/docs/2016-green-bay-packers-schedule.pdf

Eléggé tömbösítették a hazai/idegenbeli meccseinket. Kezdünk Floridában és Minnesotában, aztán jön 6-ból 5 (!!!) hazai meccs, de aztán megint három idegenbeli egymás után.
Kampman
az a fránya korai bye week... bár lehet a 3 (+ 5) meccs után annyi sérültünk lesz, hogy már rájuk fér majd. Szokásos év végi izgulás az utolsó hetekben div-en belül idén is lesz 😊

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Itt a schedule  prod.static.packers.clubs.nfl.com/assets/docs/2016-green-bay-packers-schedule.pdf

Eléggé tömbösítették a hazai/idegenbeli meccseinket. Kezdünk Floridában és Minnesotában, aztán jön 6-ból 5 (!!!) hazai meccs, de aztán megint három idegenbeli egymás után.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Palmer a Titans-nál kötött ki.
Nincs nagy hírértéke, de nem akartam, hogy mi legyünk az utolsó helyen.😊
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nate Palmer elküldve. 675,000 cap savings. Ez jó hír.
Demetri Godson 4 meccsről eltiltva, teljesítményfokozó szer használata miatt. Ez kevésbé jó hír.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Rohan az idő, már meg is vannak az előszezon párosításai. Nekünk ugye 5 hetesre nyúlt Favre miatt.
Aug. 7. Hall of Fame Game a Colts ellen, aztán jön a Cleveland és az Oakland, végül utazunk San Franciscoba és Kansas Citybe.
Old Green Bay
Nagyon nem örülök a HoF game-nek,így eggyel több meccs van,amin meg lehet sérülni.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Rohan az idő, már meg is vannak az előszezon párosításai. Nekünk ugye 5 hetesre nyúlt Favre miatt.
Aug. 7. Hall of Fame Game a Colts ellen, aztán jön a Cleveland és az Oakland, végül utazunk San Franciscoba és Kansas Citybe.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem tudom, mit hoz a draft, de kezd kellemetlenül jól kinézni a Bears (és a Vikings sem gyengült)
Remélem idén lesz 1-2 gyöngyszem a védelembe a drafton, mert kemény kis csoport lesz ez.
több mint 8 éve
Eligor Green Bay Packers 37
Lacy fogyókúrája nem úgy halad mint kellene,eddig más hírek jöttek!?Lehet hogy kacsa az egész?
Green & Gold
Ezt honnan vetted? Minden szakoldal áradozik róla, hogy milyen brutálisan jó formába lendült, McCarthy is azt mondta, teljesen olyan a kinézete mint rookie évében
Eligor
Hát ezaz minden honnan ezt hallani és képeken is ezt láttam.Erre hallom a hírt hogy Hillmannél próbálkozunk,miért jött egyáltalán szóba a neve!Szerintem nincs szükség rá Green Bayben,Starks & Lacy tökéletesen kiegészítik egymást és menni fog a futás!
Green & Gold
Jah értem, és Te ebből azt szűrted hogy Lacy rossz formában... aham...
több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
 docs.google.com/spreadsheets/d/1JceRx8oTBgGB_k22v7Tv7xLj0w0DL_NBUEdaO_ctWLE/edit#gid=0

Sziasztok ! Nick nevetekkel zárójelben a picketek mögött tegyétek meg a picketeket! Párat már valaki írtba de nicknév nélkül őket felülírhatjátok ha nincs elég hely!

Jó szórakozást a szurkolói MOCK drafthoz!
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Mulumba -> Chiefs

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi