Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Lenne két kérdésem:
1.TT előtt is ennyire visszafogott volt a franchise a piacon?
2. Ha nem találtatok volna bele egy korszakos irányítóba, hanem mondjuk egy szerényebb képességű irányító lenne a csapatnál legyen pl az általatok biztos nagyon kedvelt Cutler, szerintetek akkor is ennyire inaktívok lennétek a piacon?
tüsi91
A kérdés szerintem mindkét válaszra igen.
Persze ehhez hozzátartozik, hogy az FA-piac sztárjai között Green Bay soha nem volt igazán népszerű. Egyrészt amerikai szinten egy álmos kisváros, ha mondjuk valaki szereti a nagyvárosi létet, annak annyira azért nem jó a környéken élni. Másrészt a 70-es 80-as években még külön visszatartó erő volt a csapat állandó sikertelensége, kicsit olyanok voltunk, mint ma a Browns: dicső történelem, kilátástalannak tűnő jövővel. Ezért is volt ekkora boom Reggie White érkezése '93-ban, akinél jobb játékos kevés volt akkoriban.

Szerkesztette: Kampman
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
James 'Kigyó' Starks marad, 2 év, 6 misi.
gamerkr
Én titkon bíztam benne,hogy eljön Crockett ideje(mint backup RB),de így is elégedett vagyok. Voltak jó meccsei Starksnak,reméljük hasznunkra lesz a következő két évben is.

Itt az ideje,hogy Kuuuuuuhn is odafirkálja a nevét egy bizonyos lap aljára. :- )
Nelson87
Én is szeretném többet látni Crockett-et a pályán. Úgy látszik a vezetés még nem bízik meg benne annyira, hogy rábízzák a másodhegedűs futó szerepét.
Remélem Starkot, mielőtt elétették a szerződést, megesküdtették a fehér ló seggére, hogy nem fog még egy ilyen fumblis évet csinálni mint tavaly!
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
James 'Kigyó' Starks marad, 2 év, 6 misi.
gamerkr
Én titkon bíztam benne,hogy eljön Crockett ideje(mint backup RB),de így is elégedett vagyok. Voltak jó meccsei Starksnak,reméljük hasznunkra lesz a következő két évben is.

Itt az ideje,hogy Kuuuuuuhn is odafirkálja a nevét egy bizonyos lap aljára. :- )
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
James 'Kigyó' Starks marad, 2 év, 6 misi.

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Közben Mike Neal Seattle-ben és Detroitban próbálkozik.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jared Cook viziten Green Bay-ben.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Hoppá:

mike freeman Hitelesített felhasználó
‏@mikefreemanNFL

B.J. Raji is just 29-years-old and he's retiring.
dande
A legújabb hírek szerint csak kihagyja a '16-os szezont. De nem zárta ki, hogy utána visszatér.
Lehet, csak egy kis hírverést akart maga körül.
Az sem kizárt, hogy ha egy szép kerek összeget ajánlanak neki, még a szüneten is elgondolkozik.
SBL
Nem hinném, hogy ez lenne a helyzet. Ahogy olvasom, több ajánlatot is kapott.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Hoppá:

mike freeman Hitelesített felhasználó
‏@mikefreemanNFL

B.J. Raji is just 29-years-old and he's retiring.
dande
A legújabb hírek szerint csak kihagyja a '16-os szezont. De nem zárta ki, hogy utána visszatér.
Lehet, csak egy kis hírverést akart maga körül.
Az sem kizárt, hogy ha egy szép kerek összeget ajánlanak neki, még a szüneten is elgondolkozik.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Szerintem sosem voltunk a FA piac meghatározó szereplői.
Voltak évek amikor jöttek nagy nevek: Ron Wolf 1992-ben még plan B FA-ként hozta Frank Winters, a legnagyobb igazolása természetesen Reggie White volt 1993-ban.
TT 2006-ban egyszerre szerezte meg Woodsont és Pickettet is. Azóta meg folyamatosan megy a 'draft and develop' szöveg. Inkább elengedünk mint hozunk.
Peppers a kivétel ami erősít.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lenne két kérdésem:
1.TT előtt is ennyire visszafogott volt a franchise a piacon?
2. Ha nem találtatok volna bele egy korszakos irányítóba, hanem mondjuk egy szerényebb képességű irányító lenne a csapatnál legyen pl az általatok biztos nagyon kedvelt Cutler, szerintetek akkor is ennyire inaktívok lennétek a piacon?
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szidjuk Richard Rodgerst a lajhár tempo miatt, amivel mozog. Megnéztem a combine számait, és összehasonlítottam Finley számaival. 40 yardon is csak 0.5 tizeddel volt lassabb, a súlypontemelkedése pedig jobb volt, mint Finleynek. Lehet neki is különedző kéne mint Lacynek.
Egyébiránt egy jól blokkoló TE jöhetne, akár Cook, akár Chandler, talán még RZ célpontok is lehetnének
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
camp body

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bréking: igazolt a csapat!
 www.packers.com/news-and-events/article-press-release/article-1/Packers-sign-DE-Ray-Drew/e129b025-a712-4a67-b361-fdb476c7f616?%3Fcampaign%3D=sf22564209+sf22564209
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
BJ Raji a csúcson hagyta abba. Csak közbe 5szezont még itt töltött.

Sok sikert neki, és sose feledjük azt a 10es szezont. 😀

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ez aztán váratlan. Kár, hogy nem tudott a 2010-es formájához visszatérni.
Sok sikert neki a magánéletben.

szerk:
nyilatkozata:  www.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/insidersblog/2016/03/14/packers-bj-raji-retiring-football/81770768/

Szerkesztette: zsoltee

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá:

mike freeman Hitelesített felhasználó
‏@mikefreemanNFL

B.J. Raji is just 29-years-old and he's retiring.
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szerintem sem szükséges QB-t draftolni,2 bőven elég az 53-as rosterre.Amúgy sem hiszem,hogy viccből tradeltünk volna fel Hundley-ért.
Sokkal értékesebb posztokra kell idén húzni(ILB,OLB,DL,OL,TE).
Nelson87
Ez általános tévedés. A Pats akart letradelni, nem mi fel. Ha már megtörtént, akkor húztuk Hundleyt.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Szerintem sem szükséges QB-t draftolni,2 bőven elég az 53-as rosterre.Amúgy sem hiszem,hogy viccből tradeltünk volna fel Hundley-ért.
Sokkal értékesebb posztokra kell idén húzni(ILB,OLB,DL,OL,TE).
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!
Tolzien --> Colts
gamerkr
akkor ezek szerint lesz egy QB draft is
Kampman
Mert mi bajod Hundley-val ? :/

több mint 8 éve
eniac Green Bay Packers 5
Tolzien --> Colts
gamerkr
akkor ezek szerint lesz egy QB draft is
Kampman
Remélem max. a 6. körben. Nem kellene értékes cetlit áldozni olyanra, aki soha nem fog a pályára lépni.
Pályaszélén álldogáló, vandeminek QB-t az utcáról is lehet majd szerezni, ha ez megnyugtatja a vezetőséget. .
SBL
Nem lepődnék meg, ha csak az UDFA piacról szereznénk be QB, mert az idei hiány posztok, és a jövő évi FA-ek pótlása el fogja vinni azt a 9 cetlit. Ráadásul jelenleg is meg van a 3 QB a keretben, Hundley-t egyértelműen azért hozták, hogy 2.számú legyen (esetleg évek múlva kezdő, de nem hinném, hogy a Packers-ben), 3. számúnak, pedig a futottak még kategória is megteszi, mert a csere most évekre meg van oldva.
több mint 8 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Hayward -> Chargers, remélem nem vékonyodik tovább a védelem.
moncsy91
 twitter.com/RapSheet/status/709106935195443201

Ha ez igaz, akkor az évi 5M nagyon olcsónak tűnik. Ezt csodálkozom, hogy miért nem próbáltuk meg mi is megadni. Bár tény, hogy az elmúlt két év sikeres DB draftok miatt az emberanyag megvan.
Shields, Rollins, Randall + Goodson és Gunter; Burnett, C-D, Hyde, Banjo.
Nem lepett meg a távozása, inkább az összeg.

19M-ót ír overthecap mint jelenlegi hely a sapka alatt. Kíváncsi leszek, kiket hozunk még vissza a sajátokból.

Bár az is lehet, hogy megpróbálunk minél több pénzt megspórolni jövőre amikor is lejár a szerződése: TJ Lang, Sitton, Bakhtiari, Lacy, Datone Jones, Hyde, (Peppers) sornak, hogy csak a fontosabbakat említsem.
alatriste
Na igen ez a fél O-line és egyben kellene tartani,erre sporolni kell,mert lesz igazolás a támadó falba,de nem biztos,hogy bevállnak!Haywardot megtartottuk volna,ha nem 2 DB-t igazolunk tavaly és nem ennyire jók!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Tolzien --> Colts
gamerkr
akkor ezek szerint lesz egy QB draft is
Kampman
Remélem max. a 6. körben. Nem kellene értékes cetlit áldozni olyanra, aki soha nem fog a pályára lépni.
Pályaszélén álldogáló, vandeminek QB-t az utcáról is lehet majd szerezni, ha ez megnyugtatja a vezetőséget. .
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hayward -> Chargers, remélem nem vékonyodik tovább a védelem.
moncsy91
 twitter.com/RapSheet/status/709106935195443201

Ha ez igaz, akkor az évi 5M nagyon olcsónak tűnik. Ezt csodálkozom, hogy miért nem próbáltuk meg mi is megadni. Bár tény, hogy az elmúlt két év sikeres DB draftok miatt az emberanyag megvan.
Shields, Rollins, Randall + Goodson és Gunter; Burnett, C-D, Hyde, Banjo.
Nem lepett meg a távozása, inkább az összeg.

19M-ót ír overthecap mint jelenlegi hely a sapka alatt. Kíváncsi leszek, kiket hozunk még vissza a sajátokból.

Bár az is lehet, hogy megpróbálunk minél több pénzt megspórolni jövőre amikor is lejár a szerződése: TJ Lang, Sitton, Bakhtiari, Lacy, Datone Jones, Hyde, (Peppers) sornak, hogy csak a fontosabbakat említsem.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Hayward -> Chargers, remélem nem vékonyodik tovább a védelem.