Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Nagy FA piaci mozgást idén sem várok!Draft 1-3 körében lesz szerintem a Front 7 megerősítése,mert ez a Draft class ebben erős!Utána remélem jön OT és Te is!Az első kör végén egy jó DE-el kibékülnék vagy egy ILB-vel!Offense majdnem rendben,ha hozzák a megszokott formájukat a srácok. Lacy jól halad,Starksot megtartanám,O-lineba cseréket hoznék!Go Pack Go!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sajnálom, hogy nincs elég $ keret, most, hogy a Bills tegnapelőtt elküldte Mario Williamst. Megnézném mit tud 3-4 DE-ként 😊 Érdekes front7 lenne, az biztos (Aztán csendben felébred, mert pattog a zománc... 😀 )
LN
Houstonból anno azért lépett le, mert nem akart 3-4-ben focizni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sajnálom, hogy nincs elég $ keret, most, hogy a Bills tegnapelőtt elküldte Mario Williamst. Megnézném mit tud 3-4 DE-ként 😊 Érdekes front7 lenne, az biztos (Aztán csendben felébred, mert pattog a zománc... 😀 )
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Ha tenyleg ennyi tortent, akkor ezert Randall max. egy meccset kap.

Harrison remek lenne - csak epp nyilatkozta korabban, hogy nagyon sok penzt akar, ezert nem hinnem, hogy szoba jon. Ha egyaltalan lesz FA-igazolas, akkor az elerheto jatekosok kozul Trevathan jonne jol. Eleg sok az igeretes vedofalember a drafton, onnan kellene szerezni, jo LB viszont nem biztos, hogy marad.
casaubon
Trevathan vadi új gyúrúvel az ujján sem lesz olcsó. Crosby szerződése után, figyelembevéve a rookiekra költendő pénzt, marad 15-16 milla. Ha belekalkuláljuk még azokat a FA-kat, akiket a csapat esetleg meg akar tartani (Kuhn, Stark, Perry, Neal, Hayward, Banjo,...), nem biztos, hogy lesz elég pénz egy ilyen kaliberű játékosra. Főleg annak fényében nem, hogy TT nem szeret teljesen legatyásodni. Zárójelben jegyzem meg, hogy pedig kellene. Lásd az utóbbi két év SB győztesét! Mindkettő rendesen elköltötte a rendelkezésre álló keretet.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
FA-re egy ötletlabda:

A Jets TAG-elte Wilkersont, lejár a szerződése Fitzmagicnek, így Harrisonra szinte biztos, hogy nem marad keret. Óriásit lendítene a futás elleni védelemben. Ha tényleg tervezünk FA-t igazolni, nálam No1 target lenne. A falba Harrison és Daniels mellé már Guion és D. Jones szintű 3. számú DL játékosok is megfelelőek lehetnének. A csapat a legnagyobb gyengeségére találna megoldást Harrisonnal. Csak 27 éves, egy ilyen szintű sztárra lenne talán pénzünk. (Peppers maradásával együtt is, nélküle pedig egyértelműen).

Van még jó pár játékos aki valószínűleg FA lesz, és szívesen látnám nálunk (Howard (KC), Trevathan (DEN) ...) de Harrison érkezésének tudnék talán a legjobba örülni.
alatriste
Ráadásul Peppers talán még 1 évet,ha marad. Visszavonulásakor felszabadul pár millió,miközben a fizetési sapka meg évről-évre növekszik.
Ha tényleg lesz FA igazolás,akkor neki én is hasonlóan örülnék.
Nelson87
Peppers megerősítette, hogy 2016-ben is játszani akar.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
FA-re egy ötletlabda:

A Jets TAG-elte Wilkersont, lejár a szerződése Fitzmagicnek, így Harrisonra szinte biztos, hogy nem marad keret. Óriásit lendítene a futás elleni védelemben. Ha tényleg tervezünk FA-t igazolni, nálam No1 target lenne. A falba Harrison és Daniels mellé már Guion és D. Jones szintű 3. számú DL játékosok is megfelelőek lehetnének. A csapat a legnagyobb gyengeségére találna megoldást Harrisonnal. Csak 27 éves, egy ilyen szintű sztárra lenne talán pénzünk. (Peppers maradásával együtt is, nélküle pedig egyértelműen).

Van még jó pár játékos aki valószínűleg FA lesz, és szívesen látnám nálunk (Howard (KC), Trevathan (DEN) ...) de Harrison érkezésének tudnék talán a legjobba örülni.
alatriste
Ráadásul Peppers talán még 1 évet,ha marad. Visszavonulásakor felszabadul pár millió,miközben a fizetési sapka meg évről-évre növekszik.
Ha tényleg lesz FA igazolás,akkor neki én is hasonlóan örülnék.
Nelson87
Ötletelésnek nem rossz, nekem is eszembe jutott, de van vele pár gond. Drága lenne, plusz mivel nem kivágott játékos, valószínűleg nem kapna miatta a csapat comp. picket. TT az ilyet nem szereti 😀
Most láttam egy Matt Miller 2 körös mockot, kiegyeznék vele. 1 kör Raggland, 2 kör Hunter.
LN
Hunter tudom, hogy a class legjobb TE-je, de nekem eddig olyan nagy kedvencem nem lett (de hát nem is nekem kell bizonyítania), de Ragland óriási húzás lenne. Csak nem hiszem, hogy benn lesz még. De ha egy ilyen 1. 2. kört el tudnék én is fogadni akkor, HA a DL-be valamiféle erősítést eszközölünk FA-n. Akár Harrisonnal akár mással, de ha nem erősítünk a DL-be akkor picket kell ölni oda (is).


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
FA-re egy ötletlabda:

A Jets TAG-elte Wilkersont, lejár a szerződése Fitzmagicnek, így Harrisonra szinte biztos, hogy nem marad keret. Óriásit lendítene a futás elleni védelemben. Ha tényleg tervezünk FA-t igazolni, nálam No1 target lenne. A falba Harrison és Daniels mellé már Guion és D. Jones szintű 3. számú DL játékosok is megfelelőek lehetnének. A csapat a legnagyobb gyengeségére találna megoldást Harrisonnal. Csak 27 éves, egy ilyen szintű sztárra lenne talán pénzünk. (Peppers maradásával együtt is, nélküle pedig egyértelműen).

Van még jó pár játékos aki valószínűleg FA lesz, és szívesen látnám nálunk (Howard (KC), Trevathan (DEN) ...) de Harrison érkezésének tudnék talán a legjobba örülni.
alatriste
Ráadásul Peppers talán még 1 évet,ha marad. Visszavonulásakor felszabadul pár millió,miközben a fizetési sapka meg évről-évre növekszik.
Ha tényleg lesz FA igazolás,akkor neki én is hasonlóan örülnék.
Nelson87
Ötletelésnek nem rossz, nekem is eszembe jutott, de van vele pár gond. Drága lenne, plusz mivel nem kivágott játékos, valószínűleg nem kapna miatta a csapat comp. picket. TT az ilyet nem szereti 😀
Most láttam egy Matt Miller 2 körös mockot, kiegyeznék vele. 1 kör Raggland, 2 kör Hunter.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Crosby 4évre aláírt 16Mért. Örülök neki, jó szezonjai voltak az utóbbi években. És egy Fumble gyár Kicker ritkán adatik. 😀

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Ha tenyleg ennyi tortent, akkor ezert Randall max. egy meccset kap.

Harrison remek lenne - csak epp nyilatkozta korabban, hogy nagyon sok penzt akar, ezert nem hinnem, hogy szoba jon. Ha egyaltalan lesz FA-igazolas, akkor az elerheto jatekosok kozul Trevathan jonne jol. Eleg sok az igeretes vedofalember a drafton, onnan kellene szerezni, jo LB viszont nem biztos, hogy marad.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Green Bay Packers corner Damarious Randall drove Jaelen Strong's car before police pulled it over and arrested the Houston Texans' wide receiver for marijuana possession.
pfff ez kell
MaG1Xx
Erre mondják, hogy a történelem ismétli önmagát. Offseason, autó, marihuana,... Már csak egy pisztoly hiányzik.

Szerkesztette: SBL
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Green Bay Packers corner Damarious Randall drove Jaelen Strong's car before police pulled it over and arrested the Houston Texans' wide receiver for marijuana possession.
pfff ez kell

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
FA-re egy ötletlabda:

A Jets TAG-elte Wilkersont, lejár a szerződése Fitzmagicnek, így Harrisonra szinte biztos, hogy nem marad keret. Óriásit lendítene a futás elleni védelemben. Ha tényleg tervezünk FA-t igazolni, nálam No1 target lenne. A falba Harrison és Daniels mellé már Guion és D. Jones szintű 3. számú DL játékosok is megfelelőek lehetnének. A csapat a legnagyobb gyengeségére találna megoldást Harrisonnal. Csak 27 éves, egy ilyen szintű sztárra lenne talán pénzünk. (Peppers maradásával együtt is, nélküle pedig egyértelműen).

Van még jó pár játékos aki valószínűleg FA lesz, és szívesen látnám nálunk (Howard (KC), Trevathan (DEN) ...) de Harrison érkezésének tudnék talán a legjobba örülni.
alatriste
Ráadásul Peppers talán még 1 évet,ha marad. Visszavonulásakor felszabadul pár millió,miközben a fizetési sapka meg évről-évre növekszik.
Ha tényleg lesz FA igazolás,akkor neki én is hasonlóan örülnék.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
FA-re egy ötletlabda:

A Jets TAG-elte Wilkersont, lejár a szerződése Fitzmagicnek, így Harrisonra szinte biztos, hogy nem marad keret. Óriásit lendítene a futás elleni védelemben. Ha tényleg tervezünk FA-t igazolni, nálam No1 target lenne. A falba Harrison és Daniels mellé már Guion és D. Jones szintű 3. számú DL játékosok is megfelelőek lehetnének. A csapat a legnagyobb gyengeségére találna megoldást Harrisonnal. Csak 27 éves, egy ilyen szintű sztárra lenne talán pénzünk. (Peppers maradásával együtt is, nélküle pedig egyértelműen).

Van még jó pár játékos aki valószínűleg FA lesz, és szívesen látnám nálunk (Howard (KC), Trevathan (DEN) ...) de Harrison érkezésének tudnék talán a legjobba örülni.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Eligor Green Bay Packers 37
Thomas: Másod éves draftolatlan srác aki a pozíció legvégét foglalta el a depth charton, de mennyiség és minőségi okokból a játékok 1/4-én azért pályán tartózkodott. alatriste
Thomas finoman szólva is egy kalapszar volt, a magas snapszámát Barrington sérülésének köszönheti, Capers legnagyobb hibája volt a szezonban, hogy nem ismerte fel időben, hogy nem oda való. Ryan szinrelépésével pedig csak a dime felállásoknál, jellemzően 3rd down kísérleteknél volt a pályán, mert Ryan coverage képességei finoman szólva is siralmasak egyelőre. De ezen még van ideje pofoznia szeptemberig.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ahogy azt pár hete ígértem, jön az értékelő második része!
Célkeresztben a Defense!

Bemelegítés képen nézzünk pár statisztikai adatot.
Az egység a 18. lett az engedett yard/meccs statisztikában. 21.-ek futás és 6.-ok passz ellen. A levegőben 20/16 a TD-INT aránya ami kifejezetten pofás.
Csak egy előrevetítendő értékelés ezekről a számokról. Úgy néz ki megérte a Sec-be ölni az utóbbi két év top 4 draft pickjéből hármat is. Az egység fokozatosan zárkózik a liga élvonalához. Futás ellen viszont továbbra is csak vezéráldozatok árán tudunk egy átlagos/átlag alatti egységet összehozni. Ez a 21.hely nagyjából a 2014-es szezon bye weekja óta állandónak mondható. Azon a bye weeken a csapat a 32. helyen tanyázott az engedett futott yardokat tekintve, és lett ennek javítása érdekében Matthews beáldozva. A liga egyik legjobb OLB-je ILB-re lett átmozgatva, az eredmény pedig látványos lett.
Azonban szakállkapitány bejelentése alapján a 16-os alapszakaszt CMIII immár újra OLB-ként fogja megkezdeni, és reméljük tudunk annyit javítani a futás elleni játékon, hogy maradhasson is a front7 szélén.

Játékosértékelés posztról posztra:
DL: Mike Daniels DE, Datone Jones DE, Letroy Guion DE/NT, B. J. "dancer" Raji NT, Mike Pennel NT/DE, Josh Boyd DE
Talán aki kevésbé ismeretes a Packers háza táján az is rá tudna bökni, hogy ki is ennek a csapatrésznek a kiemelkedő alakja. Ha nem, semmi gond, segítek. Mike Daniels magasan a legjobb játékosa a védő vonalnak. 34-es DE-közül ligaszinten is az elithez tartozik. Teljes mértékben rászolgált minden egyes centjére az új szerződéséből melyet még a szezon vége előtt írt alá. Egy pusztító srác, aki folyton tud passrush-t generálni de mellette a futás ellen is hatékony. Két kezdő éve alatt összesen 99 tackle (15 negatív yardos), 11 sack, 2 levédekezett labda, 1 INT.
A nagy gond, hogy mögötte viszont elég nagy űr tátong a következő játékosig. Akit nem is tudok megnevezni, úgyhogy sorrend nélkül.
D. Jones a 13-as első körös draftoltunk, idén nem volt egy meccsen se kezdő az alapszakaszban. Nálam mindenképpen csalódás. Ha nem nézzük, hogy milyen reményeink voltak hozzá, mint cserejátékos hasznos tagja a csapatnak, de tőle domináns játékot vártunk, akiből a DL egyik élharcosa lesz. Talán ezeket az álmokat szét kell oszlatni. Nem ő lesz az, aki fel fog nőni Mike mellé a jövőben, de mindenképpen a jobb cserejátékosok közé tartozik. Talán kicsivel több szerephez is juthatna, mert nem végez rossz munkát csereemberként, de tény, hogy az állandó kezdő szinthez kevés.
Guion: Nem túl régi a hír, hogy a DE/NT ként is használható Guion három évre aláírt a csapattal. A 15-ös snapszáma hasonló volt mint Jones-nál, mind a két srác a snapek 1/3-án volt pályán. 14-ben minden alapszakasz meccsen kezdő volt, és hellyel-közzel jó szezont zárt. Idén ő is nagyon eltűnt. Sajnos Jones-al hasonlóan ő sem valószínű, hogy óriásit javulna majd, de hol kezdőként, hol csereként a csapat hasznos tagja lehet.
Raji: A 14-es évet kihagyva idén visszatért a kezdőbe és Daniels után a második legfoglalkoztatottabb DL játékkos volt. Sajnos nem elég meggyőző játékkal. A szerződése lejár, és már hosszú évek óta nem azt a srácot látjuk mit aki a 2010-es SB győzelemben a csapatrész vezére volt. (Csak összehasonlításképp: 2010-ben 39szerelés (11TFL!!), 6.5 sack. Az azóta eltelt 4 évben amikor egészséges volt minden meccsen amin játszott kezdő: Egyik évben sem jutott 26 tackle fölé, 4év alatt összesen 12 negatív yardos szerelés (TFL), és 3.5 sack).
Ennél több talán nem is kell. Ugyan nagy kedvencemről van szó, de nekem is be kellett látnom, hogy frissités kell a védelembe, ha fejlődést akarunk. Ezért én Rajit kiengedném a piacra, aztán ha onnan nem viszi el senki talán meg lehet próbálni visszahozni de már nem kezdőnek. Ha gyűrűt akarunk akkor a falban kell egy nagy kanálnyi javulást produkálni elsősorban.
Pennel: Az idei nagymértékű foglalkoztatottsága meglepett. Egy 14-es UDFA játékosról van szó, aki idén 5 meccsen is kezdő volt. Ám a span száma a kezdő tagság ellenére is csak azt jelentette, hogy a játékok 1/4-én van a pályán. Kicsit under radar játékosról van szó aki a többi nagy név mellett, mögött csöndesen teszi a dolgát. Sajnos jövőre egy 4 meccse eltiltással kezdi majd meg a szezont, ami nem fog jót tenni a megítélésén a depth charton.
Boyd: A második hét után kidőlt egész évre. 14-ben rotációs játékos volt, szolid eredményekkel.
Jelenleg tehát 5 DL játékosunk van szerződés alatt. A 16-os szezonban utolsó évébe lép a szerződése Pennelnek, Boydnak és D. Jonesnak is. A jelenlegi állományból csak Daniels vehető stabil kezdőnek, így érdekesen fog alakulni a harc a kezdő posztért. FA vagy draft alatt várok komolyabb erősítést ebbe a csapatrészbe, de egyszerre két kezdő játékos biztos nem fog érkezni. 6 játékosnál pedig többet nagy valószínűséggel nem fogunk 53ba nevezni, így ha netán két játékos is érkezne az egységbe (akár Raji re-sign akár FA+draft vagy 2draftolt), az egyik utolsó szezonjába lévő játékos alatt elkezdhet mocorogni a föld.

LB:
OLB állomány: Julius Peppers, Clay Matthews, Nick Perry, Mike Neal, Andy Mulumba, Jayrone Elliott.
ILB: Nate Palmer, Jake Ryan, Joe Thomas, Sam Barrington

Matthewst McCarthy ígérete alapján itt már ismét megszokott szerepkörébe tettem vissza. A holtszezon alatt OLB poszton lehetséges a legtöbb féle forgatókönyv. 3 játékos szerződése is lejár és mellé itt van még Peppers 10M-os szerződése (cut esetén 8M spórolható). De ne szaladjunk ennyire előre.
Mulumba: Draftolatlan játékosként idén jár le a három éves szerződése. Összesen 41 snap jutott neki idén ami alig 4%. Kétlem, hogy megtartanánk tekintve, hogy a spec. teamba se volt nagyon foglalkoztatva.
Perry: Szintén egy egykori első körös draftolt. Idén a WC meccsen tűnt ki igazán a 2.5 sackjével. Azon kívül az alapszakaszban összesen csak 3.5-t ért el. A játékok 1/3ában volt csak pályán.
Neal: Három évvel idősebb mint Perry(25-28) de fontos kérdés lesz eldönteni, hogy a csapat melyik játékost tartja többre. Véleményem szerint közül csak az egyik játékos fog új szerződést kapni. Neal 15 meccsen kezdő volt és Matthews mögött a legfoglalkoztatottabb LB volt idén. 6sack mellett ő sem nézte tétlenül Perry tündöklését a fővárosban, így ő is kétszer földre vitte Cousinst a WC meccsen. A vezetőség az idei évet látva Nealban hisz jobban, és én is Nealt tartanám inkább a csapatnál. Perrynél hasonló az eset mint D. Jonesnál volt. Egy egykor első körös sráctól sokkal többet, sokkal dominánsabb játékot vártunk volna el, ami elmaradt, de csereemberként remek detph-et alkot. Nehéz kérdés lesz, hogy melyik játékost tartaná meg inkább a vezetőség de mivel nehezen szoktunk megválni a sajátjainktól elképzelhető, hogy TT megpróbálja mind a két srácot itt tartani, megfelelő áron.
Elliot: egy másodéves draftolatlan srác, aki kicsit a semiből jött elő és lett hasznos szituációs játékos. Mindössze 16%-ban volt a pályán az alapszakaszban de összejött 24 tackles, 3 sack, 2 levédekezett passz, 1 INT és egy fumble kiharcolása is. (Mellette viszont szinte állandó Spec team tag). A potenciál megvan a srácban, jövőre szeretném kicsit többet a pályán látni, mert amit idén mutatott több mint biztató.
Peppers: 10+ sack, 10+ TFL, 2 kierőszakolt fumbe és 40 szerelés. Elképesztő amit Julius művel így karrierje végén. Sokan nem hittünk benne, hogy egy vérbeli 43-as DE át tud-e állni 34évesen 34OLB-re. De rendesen ránk cáfolt. 36 éves. Nagyon nehéz kérdés, hogy mi legyen vele. Láthatjuk, hogy még mindig a liga legjobb pass rusherei között van, de ebben a korban már bármikor jöhet egy nagy törés a mutatott játékban. A 10M amit jövőre keresni fog nem kis pénz... De az én álláspontom szerint megtartanánk. Ebben a korban a visszavonulás is a levegőben lóg, de ő azért jött át a macitól, hogy gyűrűt szerezzen. Szerintem még egy évet végig fog melózni teljes erejéből, hogy ez összejöhessen. Talán leülhetnék vele tárgyalni, hogy engedjen pár milliót ebből a 10M-ós szerződéséből, és akkor mindenki boldog lehet. Remélem, hogy marad, és összejön neki a gyűrű. Piszkosul megérdemel egy ilyen pályafutás egy bajnoki címet. (És nekünk se lenne ellenünkre ha ez zöld-sárgában történne meg. Ha pedig netán SB-ba jutna a csapat Peppersel, még az a kacifántos helyzet is előfordulhat, hogy 1-2 maci a szíve legmélyén drukkolna a Packersnek. No nem fogják hangosan kimondani, de valahol mélyen, elfojtva biztos lenne 1-2 ilyen drukker. Ezt pedig ki kell használni). Szóval Julius maradjon, engedjen 2-3-4 milliót a szerződésből és gyűrűvel a kezén vonuljon vissza jövőre! 😊
CMIII: Annyit írtam már így is (és még hol a vége), hogy talán őt ugorjuk át. Minden NFL szerető tudja ki ő, a csapat (egyik) arca, az egész liga egyik legjobb védője. Nagyon örülök, hogy jövőre ismét OLBként szerepelhet. A Def. szíve lelke ez a srác, akire 70éves korában is úgy fog visszaemlékezni egy most fiatal Packers drukker (én is) mint a nagyöregek Ray Nitschke-re.
És akkor jöhetnek az ILB-k:
Barrington: Nem volt idén se túl szerencsés. Az első meccsen még kezdőként lépett pályára, azonban 1 szerelést tudott csak összehozni mert megsérült, és csatlakozott az IR listán ülőkhöz.
Thomas: Másod éves draftolatlan srác aki a pozíció legvégét foglalta el a depth charton, de mennyiség és minőségi okokból a játékok 1/4-én azért pályán tartózkodott.
Palmer: 10 meccsen volt kezdő a szezon első felében, míg Ryan ki nem szorította. Majd 70 tackle nem rossz szám, de a mutatott játék azért sokszor elmaradt a valóban kezdő minőségtől.
Ryan: Hawk után kellett egy fehér LB középre így az idei 4. körben érkezett is. Kicsit lassan került be a csapatba, de a szezon második felében már ő számított a kezdő ILB-nek Matthews mellett.
Palmer, Ryan és Barrington valószínűleg versenyezni fog 1 kezdő pozícióért. Mindhárom sráctól láttunk már szép játékokat, akár egész meccseken keresztül, és javítandó dolgokat egyaránt. Ryan-t csak a szezon második felére tettük kezdőbe de nekem tetszett a játéka, így elsőre azt mondanám, hogy ő lehet talán a befutó és ha Barrington maga mögött tudja hagyni 100%-ban a sérülését, akkor ő lehet talán a legnagyobb vetélytársa. A holtszezon másik nagy erősítését mindazon által az ILB poszton várom. FA vagy korai draft által egy olyan játékost aki ki tudja váltani CMIII-at belül, és mellette a már említett 3 srác a mélységet is megadja a poszton. A futójáték javítását a DL-be történő upgrade mellett itt kell elérni. Röpködtek a pletykák, hogy ha Reggie Ragland elérhető lesz a drafton, akkor ő lehet az első számú célpontunk az ILB helyzet javítására. Jó volna, de nem hiszem, hogy bent lenne az első kör végén még. Valamiféle játékosmozgás szükséges lesz ezen a poszton. A 2. 3. 4. számú emberek már adottak, de kell egy vezető akinek hatására Matthews visszamehet szélre.

SECONDARY:
CB: Sam Shields, Casey Hayward, Damarious Randall, Quinten Rollins, Ladarius Gunter, Demetri Godson.
S: Morgan Burnett SS, Ha ha Clinton-Cix FS, Micah Hyde FS/CB, Chris Banjo SS, Sean Richardson SS

Mindjárt vége, ők az utolsók, megpróbálok rövid lenni.
Az egység a statisztikából is látható, hogy megközelítette a legjobbakat. Burnett és Shields mint "nagyöregek" mellé két év alatt érkezett 3 de inkább 4 fiatal játékos a secbe. Haha 14es első körös, Randall 15ös első körös, Rollins 15ös második körös draftoltként csatlakozott a csapathoz. És az ok, amiért nem 3 hanem 4 az Hayward. Sérülések után és pár játékos távozásával tavaly már sokat játszva de még nem kezdőként, idén viszont már kezdőként játszott végig egy teljes szezont mind a két ízben remekül.
Ám Casey szabad ügynök lesz. A mutatott játéka alapján amit az elmúlt két évben láttunk joggal pályázik egy vastag szerződésre. Bár nem szeretjük elengedni a legjobbjainkat, talán most nagyobb az esélye, hogy Hayward ezt a szerződést nem a GB-el fogja aláírni. Ha csak felhívja tavalyi csapattársát House-t, hogy Ő milyen szerződést kapott a JAX-től (4év 28M), joggal kérheti ennek akár a másfélszeresét is a piacon. Jobb játékos mint Davon, két remek éve volt, esélyes, hogy valaki megfogja neki adni a No1 CB pénzt. Azonban akármennyire is jó, kevés az esélye, hogy Shields mellett még egy CB-nek elit pénz adjunk ÚGY, hogy tavaly draftoltunk két újoncot, akik nagyon biztató szezont zártak.
Shields a következő két évben 12M tesz zsebre évente, ami nem kevés de legalább valóban vezére a cornereknek mint játékával mind személyiségével. Randall és Rollins is jó újonc évükön vannak túl. Na egyik se robban úgy be a ligába mint Darby vagy Peters, de hamar elkapták a liga tempóját, és noha még elkövettek 1-2 hibát, ezek száma a szezon előrehaladtával talán folyamatosan csökkent, és bizakodhatunk a jövőt illetően. Randall például 14 passzt védekezett le, amivel a csapat legjobbja lett (2. Shields 13 (espn.com)). Gunter szintén rookie volt, de ő draftolatlanúl érkezett a csapathoz, és a szezon végén mikor pályára lépet többünk megdöbbenésére mutatott remek játékot. Ő és Goodson által biztosítva van a depth is a poszton. Haywardot pedig valószínűleg sokunk fogja sajnálni, de ha csak nem ad le markánsan az igényeiből jövőre nagy valószínűséggel egy új csapatban fog játszani komoly pénzért.

A védelem talán legjobb párosát hagytam a végére. 😊
Burnett idén a PFFnál a 3. legjobb safety osztályzatot kapta és C-D is benne volt a jobbak között. Mind a két játékos még két évig játszik jelenlegi szerződése alatt, így biztosítottak vagyunk, hogy az egész secondary egység hosszú távon együtt marad. Burnettnek pár meccset ki kellett hagynia idén sérülés miatt, de szerencsére a szezon nagy részében játékra kész volt. Nagyon jól megértik egymást a pályán, Burnett tackljei pusztítóak, remekül fogja a futás, míg C-D folyamatosan fejlődve jobb és jobb lesz mint FS. Az egész secondaryhez tartozik még Hyde aki bárhol bevethető, amolyan hybrid DB. NickelCB-CB-SS-FS. Ahol szükség van rá ő ott játszik, meglehetősen jól. Mellette még Bajno és S. Rich elérhető mint SS, de mivel Richardson szerződése lejár és egy igen súlyos sérülést szedett össze, valószínű, hogy Bajno lesz Burnett tartalékja jövőre.
Az egységből tehát esélyes, hogy távozni fog egy kulcsjátékos, ha csak TT és MM nem gondolják persze ezt másképp, és tudnak egy mindkét fél számára előnyös szerződést kötni Caseyel. Rajta kívül viszont a secondary egyben marad, és jövőre is joggal reménykedhetünk egy hasonlóan jó egységben, akik nem engednek sok passzolt yardot és mellette még bármikor benne lehet a levegőben a labdaszerzés lehetősége is. Ha DL és ILB posztokon tudunk kicsit erősíteni, és feljavítani a futás elleni játékunkat, ez a védelem elég ütőképes lesz, hogy egy 14-es formáját hozó támadósorral megcélozzuk a Lombardi trófeát!

Szezonértékelő vége. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/02/19/packers-mike-pennel-suspended-four-games/related/
Klaci79
És rögtön egy DL játékos eltiltásával kezdődik az Offseason. Deja vu!
alatriste
A francba! Pedig sokat vártam tőle a következő szezonban. Mivel négy hétig az edzéseken sem vehet részt, legfeljebb a szezon második felében lendülhet formába.
Egy nyomós ok, hogy Rajit újraszerződtessék.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Ennek a Favre mizériának vége lesz valaha? Nagy játékos volt meg minden de már kezd kicsit sok lenni a felhajtás, ami körülötte folyik másfél-két éve...
MaG1Xx
Majd ha újra lesz olyan aktuális esemény, amiről tudnak sokat írni. (draft, TC, előszezon, ....)
Most nincs ilyen, Favre pedig nem csak nagy játékos volt, de elég érdekes személyiség is, hogy lehessen róla írni. Valamivel ki kell tölteni az uborkaszezont.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/02/19/packers-mike-pennel-suspended-four-games/related/
Klaci79
És rögtön egy DL játékos eltiltásával kezdődik az Offseason. Deja vu!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/02/19/packers-mike-pennel-suspended-four-games/related/
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ennek a Favre mizériának vége lesz valaha? Nagy játékos volt meg minden de már kezd kicsit sok lenni a felhajtás, ami körülötte folyik másfél-két éve...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Azzal, hogy mi játszunk a HOF meccsen augusztus 7-ikén, egy héttel előbb nyit a TC.
Rodgers majd dob egy INT-et Favre tiszteletére aztán jöhet Hundley.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Eligor Green Bay Packers 37
Félreértés ne essék, nem a nickel sémákat vitatom, csak azt, hogy szerinted ez javarészt a DL rovására megy.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
LB snapek száma PFF alapján: 5119, többit le se ellenőrzöm...Eligor
PFF szerint csak Clinton-Dix töltött 1210 snapet a pályán (752 passz, 458 futás)... +/- 2-3? 😊
Eligor
A titok nyitja: Alapszakasz
1048 snappet töltött pályán C-D az alapszakaszban a defensben, legalábbis azon oldalak szerint amikhez hozzáférek...

PFF előfizetésem nincs, 3-4 megynitott snapcount nagyjából ezeket a számokat adja, de igazából legyen, 10% hibahatár előferdülhet.
De nem is azt állítottam, hogy minden esetben, egyszerűen csak a meccseket nézve gyakran fordult elő, hogy 2DL-el álltunk fel 5DB javára, ami feltünt. Ott voltak még az elephant felállások is mikor az OLB állomány alkotta a kvázi DL-t stb.
Kötekedni persze lehet, a számokba belekötni, de ha végignézi valaki a csapat meccseit, láthatja, hogy gyakran operálunk 5 DB-el, ami ki is fizetődött, mert a védelem egészen jó volt idén, a passz ellen pedig különösen.
Ez persze nem azt jelenti, hogy nem lesz klasszikus NT felépítésű játékos, aki lehet akár Raji akár más. Sőt, az alap 34nek nem véletlen egy ilyen ember az alapja. De Capers gyakran nyúl a 2-4-5ös játékrendszerhez emellett.
C-Dix, Burnett, Hyde, Randall, Rollins, Shields mind megfelelőek kezdőnek, így valóban nem reális Hayward újraigazolása (mert ugye onnan indult ki az egész csevej), és Goodson, Gunter, Bajno is bevethető. Hayward meg fogja kapni a piacon amit akar, mert egy jó képességű CB, akinek a sérülés szabhat csak határt. Ha elkerül innen akár csak Housenál neki is csak jót kívánok, követni fogom a pályafutását a Packersen túl is, és szurkolni, hogy sikeres legyen. Nagy kedvencem, így nem jó, hogy valószínűleg menni fog, de az anyagi részét is nézve a játéknak, elfogadható döntés lesz.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Eligor Green Bay Packers 37
LB snapek száma PFF alapján: 5119, többit le se ellenőrzöm...
több mint 8 éve
Eligor Green Bay Packers 37
Meg ez önmagában csak feltételezés és játék a számokkal, nem hiteles adat, erre nem alapoznék