Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
És hullanak is a fejek.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Itt az eset amúgy:

 www.youtube.com/watch?v=259yl_TNuq8

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ja, értem (interjút nem olvastam még).

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
És hivatalos; (főleg Bears/Lions/random nfl szurkoló) aki a bírók csapatának tart/tartott minket, az nézze meg ezt a meccset, a pénz feldobásnál különösen sasoljon.
gamerkr
Ööö elbuktátok a pénzfeldobást, reklamáltak a játékosaitok, hogy nem fordult meg a pénz, majd újra feldobták és újra elbuktátok.
Ebben mi volt a csalás nem vágom
Lions fan
Ezeket az elkapás/nem elkapás szabályokat meg már az sem érti aki hozta.
Bazzani
Valahol le van írva, hogy feldobás után pörögnie kell? Komolyan kérdezem.
füligjimmy
ha a szóból indulunk (coin toss) nem kell. most az NFL szabályzatában nem tudom mi van erről. amir Rogers is megemlített, hogy nem is mondhatott semmit a 2. feldobás előtt, mert a bíró azonnal feldobta. szvsz ha csak az NFL szabályzatában nincs benne, hogy a coin tossnál az érmének legalább egyszer pörögnie kell, akkor az első feldobás is szabályos volt, viszont így meg a 2. felesleges volt. csak kabaré az egész.
csebi
Most néztem vissza először a feldobást. Az elsőnél éppen hogy azt reklamálta AR, hogy mi nyertünk, a bíró meg erőlködött, hogy nem pörgött az érme. Szóval ha a szabályzatban nincs benne, hogy pörögnie kell, akkor szüljön süncsaládot a bíró!
MaG1Xx
Azt reklamálta h nem pörgött, a Cardinals nyerte az első feldobást is. Ezt követően azonban az érmét megfordította a bíró és új tippek nélkül dobta fel újra.

"He had it on heads, he was showing heads, so I called tails, and it didn't flip," Rodgers said. "He just tossed it up in the air and it did not turn over at all and it landed on the ground. So we obviously thought that was not right. He picked the coin up, flipped it to tails and then he flipped it without giving me a chance to make a recall there. So it was confusing."

Szerkesztette: hegedusggergo

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
És hivatalos; (főleg Bears/Lions/random nfl szurkoló) aki a bírók csapatának tart/tartott minket, az nézze meg ezt a meccset, a pénz feldobásnál különösen sasoljon.
gamerkr
Ööö elbuktátok a pénzfeldobást, reklamáltak a játékosaitok, hogy nem fordult meg a pénz, majd újra feldobták és újra elbuktátok.
Ebben mi volt a csalás nem vágom
Lions fan
Ezeket az elkapás/nem elkapás szabályokat meg már az sem érti aki hozta.
Bazzani
Valahol le van írva, hogy feldobás után pörögnie kell? Komolyan kérdezem.
füligjimmy
ha a szóból indulunk (coin toss) nem kell. most az NFL szabályzatában nem tudom mi van erről. amir Rogers is megemlített, hogy nem is mondhatott semmit a 2. feldobás előtt, mert a bíró azonnal feldobta. szvsz ha csak az NFL szabályzatában nincs benne, hogy a coin tossnál az érmének legalább egyszer pörögnie kell, akkor az első feldobás is szabályos volt, viszont így meg a 2. felesleges volt. csak kabaré az egész.
csebi
Most néztem vissza először a feldobást. Az elsőnél éppen hogy azt reklamálta AR, hogy mi nyertünk, a bíró meg erőlködött, hogy nem pörgött az érme. Szóval ha a szabályzatban nincs benne, hogy pörögnie kell, akkor szüljön süncsaládot a bíró!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Inkább a defense-t kéne szapulni és a rengeteg missed tacklet ... Drip
Az egy dolog, hogy az OTra elfáradtak, de ennél rosszabb Dnk soha ne legyen, szerintem.

Illetve nem tudom miért van még mindig TT zseniális státuszba de ez már csak személyes vélemény
Drip
Mutass még egy GMet, aki ennyi kezdő kaliberű embert húz be évről-évre!
Mundjuk FA piacon kicsit aktivizálhatná magát de az egy másik kérdés...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
És hivatalos; (főleg Bears/Lions/random nfl szurkoló) aki a bírók csapatának tart/tartott minket, az nézze meg ezt a meccset, a pénz feldobásnál különösen sasoljon.
gamerkr
Ööö elbuktátok a pénzfeldobást, reklamáltak a játékosaitok, hogy nem fordult meg a pénz, majd újra feldobták és újra elbuktátok.
Ebben mi volt a csalás nem vágom
Lions fan
Ezeket az elkapás/nem elkapás szabályokat meg már az sem érti aki hozta.
Bazzani
Valahol le van írva, hogy feldobás után pörögnie kell? Komolyan kérdezem.
füligjimmy
ha a szóból indulunk (coin toss) nem kell. most az NFL szabályzatában nem tudom mi van erről. amir Rogers is megemlített, hogy nem is mondhatott semmit a 2. feldobás előtt, mert a bíró azonnal feldobta. szvsz ha csak az NFL szabályzatában nincs benne, hogy a coin tossnál az érmének legalább egyszer pörögnie kell, akkor az első feldobás is szabályos volt, viszont így meg a 2. felesleges volt. csak kabaré az egész.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
füligjimmy
OFF: Ez a pimp kabát azóta is kísért álmaimban 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Valahol le van írva, hogy feldobás után pörögnie kell? Komolyan kérdezem.
füligjimmy
A pénzfeldobás tulajdonképpen egy szerencseszerződés, amelyben a szerencsefaktort a feldobott pénz levegőben történő mozgása adja. Ha egy szerencseszerződésből kivesszük a szerencsefaktort, akkor az általánosságban csalás. | És most ne kezdjen el senki btk-zni, mert nem büntetőjogilag értettem |
James007
A seggrészeg Joe Namath kellett vona ide is!


Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A D kordába tartotta az idén jól muzsikáló Cards O-t. MVP esélyes Palmer idei talán legrosszabb meccsét hozta.
Volt nyomás a front7től, nem volt futójátékuk, és végig pick szag volt a levegőben amikor Palmer eldobott egy labdát 5 yardon túlra. Egészen félelmetesen jól nyomta a védelem. Nagyon nagy kár azért az egy hibáért OT-ban. (Talán Haha jött rossz szögbe és csúszott le a szerelésről kb 8-10yardos play lett volna és nem 50+os).

Az elkapósor is odapirított Nelson, Cobb, Adams, Monty Jonest okosan kivette PP (nem meglepetés, nála rosszabb CB-eknek is sikerült már idén).
Új JJ van GB-ben. Jeff-Jared. Felnőttek a feladathoz.
OL alig engedett siettetést egy rettenőten agresszív (jó értelemben) Cards D ellen.

A meccs előtt azt írtam, legyen szoros a meccs, legyen olyan mi csak 2 mozdulaton, (bírói ítéleten) dől el. Megkaptuk. Jó meccs volt, igazi GB-ARI klasszikus.
PO meglett idén is, PO Win is volt. Keserű a szájízem, de nem hibáztatom a csapatot.

| u.i.: Nelson87, most komolyan minek vetted ide a Lionst? Ez pont nem az a helyzet, amikor oda kell szúrni a riválisnak. Lesz még itt AR utáni időszak. És Favre-Rodgers után kicsi az esélye, hogy kihúzunk még egy HOF QB-t zsinorba. |


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 878 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Véletlenül nem tudja valaki,hogy mikor játszik a hétvégén a Lions?
Nelson87
Majd maximum, ha bekapcsolom a ps4-et.
twitch(4thline)
most az ilyeneket minek ? Bazza egy full normális választ adott.
Inkább a defense-t kéne szapulni és a rengeteg missed tacklet ...

Illetve nem tudom miért van még mindig TT zseniális státuszba de ez már csak személyes vélemény

több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
És hivatalos; (főleg Bears/Lions/random nfl szurkoló) aki a bírók csapatának tart/tartott minket, az nézze meg ezt a meccset, a pénz feldobásnál különösen sasoljon.
gamerkr
Ööö elbuktátok a pénzfeldobást, reklamáltak a játékosaitok, hogy nem fordult meg a pénz, majd újra feldobták és újra elbuktátok.
Ebben mi volt a csalás nem vágom
Lions fan
Ezeket az elkapás/nem elkapás szabályokat meg már az sem érti aki hozta.
Bazzani
kb. annyit, hogy a sporinak egy elvégzendő feladata van, hogy rendesen dobja fel azt a szart, (röhej). Elbassza, aztán feldobja újra 😊 Jogos, ez inkább karma volt, mint az illuminati-háttérhatalom összeesküvése.

Elkapás szabály hagyján, de a DPI/OPI szabályok sem egészen tiszták (vagy nem vesszük észre). Milyen ironikus, hogy most (is) egy ilyen hiba vezetett a hail mary-hez...
Mindegy is, nem ezen múlt a dolog. De továbbra is tartom, hogy a bírók első számú favoritjaitól már nagyon messze vagyunk.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Véletlenül nem tudja valaki,hogy mikor játszik a hétvégén a Lions?
Nelson87
A lelkünkbe tapostál.
(Mellékesen kérdezem meg, hogy ez most miért írtad?)
Bazzani
Van aki vicces és van aki szeretne az lenni
davemayer
 pbs.twimg.com/media/CY5cDweWMAAxC8m.jpg
Értjük ki a viccet csak nem szeretjük.
Bazzani
Na,pont az ilyen kárörvendés miatt. Vagy talán gratulálni jöttetek a Packersnek?


Nelson87
Megszólítottak (minket) így jöttem és feltettem egy teljesen normális hangvételű kérdést.
Nem szurkoltam egyik csapatnak sem (nem szeretem a Cards-ot sem), tippmix miatt annak, hogy ne legyen 11 közte a javukra. Ennyi.
Nagyjából leszarom a PO-t, olyan az nekünk mint szegény gyereknek a Karácsony. Nézzük más ajándékát, ennyi.

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Véletlenül nem tudja valaki,hogy mikor játszik a hétvégén a Lions?
Nelson87
A lelkünkbe tapostál.
(Mellékesen kérdezem meg, hogy ez most miért írtad?)
Bazzani
Van aki vicces és van aki szeretne az lenni
davemayer
 pbs.twimg.com/media/CY5cDweWMAAxC8m.jpg
Értjük ki a viccet csak nem szeretjük.
Bazzani
Na,pont az ilyen kárörvendés miatt. Vagy talán gratulálni jöttetek a Packersnek?

Más: Jonest én is elengedném. Nagyon hasznos tagja volt a csapatnak,de nem rá kell építeni a jövőt. A Nelson,Cobb,Montgomery,Adams,Janis,Abby depth chart tökéletes lesz a következő szezonra.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Véletlenül nem tudja valaki,hogy mikor játszik a hétvégén a Lions?
Nelson87
A lelkünkbe tapostál.
(Mellékesen kérdezem meg, hogy ez most miért írtad?)
Bazzani
Van aki vicces és van aki szeretne az lenni
davemayer

Értjük mi a viccet csak nem szeretjük.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Véletlenül nem tudja valaki,hogy mikor játszik a hétvégén a Lions?
Nelson87
A lelkünkbe tapostál.
(Mellékesen kérdezem meg, hogy ez most miért írtad?)
Bazzani
Van aki vicces és van aki szeretne az lenni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Véletlenül nem tudja valaki,hogy mikor játszik a hétvégén a Lions?
Nelson87
A lelkünkbe tapostál.
(Mellékesen kérdezem meg, hogy ez most miért írtad?)

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Véletlenül nem tudja valaki,hogy mikor játszik a hétvégén a Lions?
Nelson87
Majd maximum, ha bekapcsolom a ps4-et.
twitch(4thline)
Költői kérdés volt. :- )
több mint 8 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Véletlenül nem tudja valaki,hogy mikor játszik a hétvégén a Lions?
Nelson87
Majd maximum, ha bekapcsolom a ps4-et.
több mint 8 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Cobb-ról van valami híretek? Az nagyon nem nézet jól ki, mikor egy mellkas (tüdő) sérülés után vért köpködött. Megint olyan meccsen sikerült kikapni, ami után esély nem volt az elalvásra. 😀 Egyszer esnénk már úgy ki, hogy nem megalázva, emelt fővel búcsúzhatnánk a PO-tól. Persze most is így estünk ki, de ebben meg akármi benne volt, ha meccs előtt azt mondják egy TD-nyi különbséggel búcsúzunk és Rodgerst sem verik agyon, szerintem aláírom. Most megint itt van ezer meg egy dolog, amin emészthetjük magunkat. Én nem bírózom, mert ezen nem múlik semmi, vagyis ez a játék része de az, hogy egy ember egy érmét nem tud feldobni, az komoly kéréseket vet fel a képességeivel kapcsolatban. 😀
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Véletlenül nem tudja valaki,hogy mikor játszik a hétvégén a Lions?
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Valahol le van írva, hogy feldobás után pörögnie kell? Komolyan kérdezem.
füligjimmy
A pénzfeldobás tulajdonképpen egy szerencseszerződés, amelyben a szerencsefaktort a feldobott pénz levegőben történő mozgása adja. Ha egy szerencseszerződésből kivesszük a szerencsefaktort, akkor az általánosságban csalás. | És most ne kezdjen el senki btk-zni, mert nem büntetőjogilag értettem |
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És hivatalos; (főleg Bears/Lions/random nfl szurkoló) aki a bírók csapatának tart/tartott minket, az nézze meg ezt a meccset, a pénz feldobásnál különösen sasoljon.
gamerkr
Ööö elbuktátok a pénzfeldobást, reklamáltak a játékosaitok, hogy nem fordult meg a pénz, majd újra feldobták és újra elbuktátok.
Ebben mi volt a csalás nem vágom
Lions fan
Ezeket az elkapás/nem elkapás szabályokat meg már az sem érti aki hozta.
Bazzani
Valahol le van írva, hogy feldobás után pörögnie kell? Komolyan kérdezem.
füligjimmy
Lions fan pipa, Bears fan pipa, már csak egy random nfl szurkoló kell és megvagyunk.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És hivatalos; (főleg Bears/Lions/random nfl szurkoló) aki a bírók csapatának tart/tartott minket, az nézze meg ezt a meccset, a pénz feldobásnál különösen sasoljon.
gamerkr
Ööö elbuktátok a pénzfeldobást, reklamáltak a játékosaitok, hogy nem fordult meg a pénz, majd újra feldobták és újra elbuktátok.
Ebben mi volt a csalás nem vágom
Lions fan
Ezeket az elkapás/nem elkapás szabályokat meg már az sem érti aki hozta.
Bazzani
Valahol le van írva, hogy feldobás után pörögnie kell? Komolyan kérdezem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
a hosszabbításhoz. hirtelen nem tudom felidézni mikor nyertük meg utoljára, akárki ellen. de a momentum az igenis létező dolog és egy olyan meccsen ahogy a két szerzett TD (értsd. biztos győzelem OT-ban) egy 60+ yardos futás, illetve hail mary után született, miközben a D-n nagyon látszódott már a meccs végén, hogy mennyire elfáradtak, szerintem hiba volt nem rámenni a kétpontosra.

viszont nézzük a pozitív oldalát. legutóbb amikor sérülések által megtizedelt csapatunk kikapott phoenixben hosszabbításban drámai körülmények közt, a következő szezonban SB-t nyert. annyi éve zajlik ez a kulcsemberek kiesnek és a szezon végére önmagát túlteljesíti a csapat, hogy egyszer klappolnia kell már a dolgoknak.