Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A legfontosabb szerintem Masthayt cutolni! Az egyszerűen vállalhatatlan amit művelt, folyamatosan 25-30-40 yardról támadjon az ellen...

Crosbyt, Kuhnt, Nealt, Starksot mindenképp meg kell tartani. Raji/Guion, Perry attól függ mennyit akarnak, túl fizetni semmiféleképp nem szabad őket, annyira nem voltak nélkülözhetetlenek. Haywarddal kapcsolatban egyetértek Nandoval: Randall, Rollins meg Gunter elég jól tolták, inkább rájuk kellene koncentrálni.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ebben a mai ligában Hayward szintű cornert nem engednék el...
JayB
Végre valaki.
Remek játékos és kell is DB, mert rendre 5 emberrel állunk fel.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Ebben a mai ligában Hayward szintű cornert nem engednék el...
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Közben kivágtuk az Rb trénerünket , remélem találunk egy embert aki Lacyt vissza vezeti a helyes útra , M M megmondta h ha hasonló marad a súlya akkor nem fog játszani jó lesz ha összekapja magát !

Szerkesztette: nando89
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nálam akik tuti mennek :Barclay,James Jones,Scott Tolzien,Sean Richardson
A Raji-Guion kettősből egyet megtartanék egy menne .
Kuhn nagyon remélem marad még egy szezonra és Bajnokként búcsúzik !
Quarless: nem tudom vannak érveim a maradása mellett és ellen is, nem első számú need a Te, talán ez mentheti meg .
Neal-Perry párost én marasztalnám de csak ha normális igényeik vannak , de valószínűbb h megy valaki és draft 1-2-3 köréből érkezik vki.
Starks maradjon nem kérdés !
Crosby is marad !

A legnagyobb kérdés nálam Hayward : játéka alapján maradhat simán , de nekem nagyon tetszett Randall és Rollins és meg említeném még Guntert amikor lehetőséget kapott élt vele főleg az előszezonban nálam ő is megkapná az esélyt , szóval ha vastagon fogna Casey tolla akkor inkább menjen.

Piacról akkor eshet be valaki ha Julius vissza vonul , remélem nem teszi.

Én első körben drafton vagy De-t vagy Olb-t várok.
Aztán jöhet később ILB meg vmi OT.
nando89
Szinte mindenben egyezik a véleményünk. A Raji-Guion és a Neal-Perry duó valamint Hayward jövőjéről vszeg az dönt majd mennyit fognak kérni. Egyikük megtartása sem olyan fontos mint tavaly Cobb vagy Bulaga volt.

Nálam a drafton TE és ILB a legnagyobb need. ILB azért is mert most az a terv, hogy CMIII visszamegy OLB-nek. Ryan és Barrington azért nem az a szint, akik mellett ezt a posztot kipipálhatnánk.
Fontos lenne még a DL megerősítése, főleg ha a két FA elmegy, illetve egy OT back up.
Ez az én okoskodásom. Persze TT úgy is el fogja dobatni az agyunkat a húzásaival.
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Nálam akik tuti mennek :Barclay,James Jones,Scott Tolzien,Sean Richardson
A Raji-Guion kettősből egyet megtartanék egy menne .
Kuhn nagyon remélem marad még egy szezonra és Bajnokként búcsúzik !
Quarless: nem tudom vannak érveim a maradása mellett és ellen is, nem első számú need a Te, talán ez mentheti meg .
Neal-Perry párost én marasztalnám de csak ha normális igényeik vannak , de valószínűbb h megy valaki és draft 1-2-3 köréből érkezik vki.
Starks maradjon nem kérdés !
Crosby is marad !

A legnagyobb kérdés nálam Hayward : játéka alapján maradhat simán , de nekem nagyon tetszett Randall és Rollins és meg említeném még Guntert amikor lehetőséget kapott élt vele főleg az előszezonban nálam ő is megkapná az esélyt , szóval ha vastagon fogna Casey tolla akkor inkább menjen.

Piacról akkor eshet be valaki ha Julius vissza vonul , remélem nem teszi.

Én első körben drafton vagy De-t vagy Olb-t várok.
Aztán jöhet később ILB meg vmi OT.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Don Barclay, T
Mason Crosby, K
Brett Goode, LS
Letroy Guion, DT
Casey Hayward, CB
James Jones, WR
John Kuhn, FB
Mike Neal, OLB
Nick Perry, OLB
Andrew Quarless, TE
B.J. Raji, NT
Sean Richardson, S
James Starks, RB
Scott Tolzien, QB
szerintem a félkövérek mennek (kivéve Lacyt.)
Gergőbácsi
Ő csak akkor ha a következő edzőtáborra is félkövéren érkezik.

Szerkesztette: SBL
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Don Barclay, T
Mason Crosby, K
Brett Goode, LS
Letroy Guion, DT
Casey Hayward, CB
James Jones, WR
John Kuhn, FB
Mike Neal, OLB
Nick Perry, OLB
Andrew Quarless, TE
B.J. Raji, NT
Sean Richardson, S
James Starks, RB
Scott Tolzien, QB
szerintem a félkövérek mennek (kivéve Lacyt.)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Van 18 FA:

UNRESTRICTED
Don Barclay, T
Mason Crosby, K
Brett Goode, LS
Letroy Guion, DT
Casey Hayward, CB
James Jones, WR
John Kuhn, FB
Mike Neal, OLB
Nick Perry, OLB
Andrew Quarless, TE
B.J. Raji, NT
Sean Richardson, S
James Starks, RB
Scott Tolzien, QB

RESTRICTED
Lane Taylor, G
Andy Mulumba, OLB

EXCLUSIVE RIGHTS
Justin Perillo, TE
Chris Banjo, S

Számomra van 5 egyértelmű bye: Barclay (gondolom nem kell ecsetelni), Goode a sérülése azért elég komoly, ha nem jön rendbe marad Lovato, Tolzien (Ryan Williams-szel aláírhatnánk, a back up Hundley), Hayward a biztató kezdés után eléggé megfakult és úgy néz ki van utánpótlás, Quarless-nek nagyon szerencsétlen éve volt (kislánya, térd) szerintem tőle is megválunk.
Még nagytakarítás is lehet. Meglátjuk.

Tuti maradnak: Crosby, Neal, Starks
Kuhn-t is meg kell tartani. Élete egyik legjobb szezonját hozta. Meg egyébként is közönség kedvenc.

Akiért még kár lenne: Perry (most kezdett villogni valahára), Guion. Raji? Nem tudom. A rotációban bevált.

Tavaly szomorúbb voltam, mint most a Cards meccs után. Persze mindig elcsúszunk valamin a végén, de legalább van egy konstans PO csapatunk, amelyik az utóbbi évek leggyengébb produkciójával is életben tartotta a reményeket. Fájdalmas a vége persze, de örülök a két Janis-elkapásnak mert jelezhet valamit a vezetőségnek is.
Egyébként meg a PO-ban hosszabbításban kikapni a Cards ellen nekünk jó ómen 2016/17-re!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Peppers maga se tudja még akar-e játszani jövőre (bár van rá a gyűrűre való vágyakozáson túl 10 és fél millió oka). 8M lehetne spórolni a cutolásával, de így is kb 25M-s helyünk lesz a sapka alatta.
FA lesz:
- Crosby K
- Starks RB, Quarless TE, J. Jones WR, mint az alap támadósor első számú helyettesei
- Hayward CB
- Neal, Perry,OLB
- Raji, Guion DT
- Kuhn FB
- S. Rics + Bajno 2 SS.
- Goode LS
- és Barclay, Tolzien, Perillo, Taylor, Mulumba

Nagyon nagy név nincs. Hayward lesz talán a legdrágább FA-nk, biztos megtartjuk, főleg, hogy idén kifejezetten jó volt a Sec.

Neal vagy Perry esetleg mindkettő nagyban függhet Pepperstől is. Perry nem váltotta be az első körös reményeket, de egy használható csereember. (Snapek 33%-ában volt fenn, 1 kezdő, míg Neal 70% és 15 kezdő). A számaik hasonlóak így is mind tackle mind sack-ek arányában. A WAS ellen 4,5 sackjük volt. Ha nincsenek túl nagy igényeik ismerve a játékospolitikánkat maradhatnak.

Se Raji se Guion nem volt igazán jó. Teljesen átlagos teljesítmény. Kéne erősítés a fal közepére de egyikük megtartása fontos lenne a depth miatt.

Crosby, re-sign, Kuhn ha akar még focizni vetminért fog is tudni szvsz hiába van itt Ripkowski, de esélyes talán nála is a visszavonulás.

Jonest szerintem nem tartjuk meg, Az új J and J páros megmutatta, hogy jók, és Monty, Nelson is visszatér jövőre IRről.
Starks kell! Idén Lacy fölé emelkedett hatékonyságba, bár mind a két srác 4.1-es átlagot hozott, de Starksban sokkal többször volt meg a nagy játék esélye, míg Laci carryei fele a LOS-on véget ért.
Quarless 2. számú TE, Ricsi Rod mögött, én nem tartanám meg, és drafton hoznék is egy erősebb vetélytársat.

Mivel nem lesz kifejezetten drága játékosunk, max Hayward egy év 6-7M körül (remélem), akár ki is nézhetnénk az FA piacra 1-2 névért. De hát erre annyi az esély, mint hogy PO-ban elverjük OT-ben a Cardsot.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lacy túl dagi, CM-et meg OLB-nek játszatnánk jövőre. Tetszene 😊
Persze kérdés, hogy Peppers marad-e/maradhat-e 10,5 milláért. Perry is FA lesz azt hiszem. Lehet mozgás azon a poszton is.

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
"James Jones wants to play for the Packers in 2016"
Nem tudom mennyi esélyt adjak neki. Habár a legjobb elkapónk volt az idén, azért nagy lesz a kínálat elkapó poszton. Jordy, Adams és Montgomery felépül és Cobb-nak, ha nem is ment neki ebben a szezonban annyira, azért megkérdőjelezhetetlen helye van a csapatban. Janist most már egyre nehezebb lesz kihagyni, hiszen amikor komoly snapszámot kapott mindig tudott valamit villantani. Abby-t pedig nem véletlenül nem tette ki a csapat a tavalyi IR-en töltött év után. Nagy közönségkedvenc és nem mellesleg ügyes a srác. Ráadásul most adtunk future contractot Ed Williams-nek PS-ből. Nyílván benne is láttnak potenciált.
Érdekes lesz ki marad közülük a 53-as keretben.
Szerintem az idei drafton nem WR lesz a legnagyobb need!
több mint 8 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Én most zárom le.. nem csak ezt a meccset ..... hanem az szezont ...úgy egyben..
Köszönöm a Green Bay Packers -nek hogy ebben az idényben is ennyi és ilyen/amilyen/ játékkal ajándékozott meg..
Nincs bennem hiányérzet.../nem akarom ,hogy legyen/
Egy pénzfeldobás sem ronthatja el a csapat iránti szeretetemet..
GOOO Packers...GOOO

Kezdem magamban lezárni a meccset (...így egy nap után)


"The NFL confirmed this morning that its rules do not require a coin to actually flip during the coin toss."
baggio
Azt nem tudom, hogy arra van-e szabály, hogy új feldobásnál is meg kell-e kérdezni a választást. A józan ész ezt diktálná. Így vagy úgy, a spori elbaxta.
Gergőbácsi
Szerintem nincs is olyan a szabálykönyvben, megismételt coin toss.
GNG
"There is nothing in the rule book that specifies this. But the referee used his judgment to determine that basic fairness dictated that the coin should flip for the toss to be valid. That is why he re-tossed the coin."
baggio

több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha Cobbról valaki megtud valami frisset kérem ossza meg velünk.
Old Green Bay
Írt twitteren
@rcobb18
Just an update: I just got discharged from the hospital here in AZ. I'm feeling much better. Thank you all for the prayers and support.

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
"The NFL confirmed this morning that its rules do not require a coin to actually flip during the coin toss."
baggio
Azt nem tudom, hogy arra van-e szabály, hogy új feldobásnál is meg kell-e kérdezni a választást. A józan ész ezt diktálná. Így vagy úgy, a spori elbaxta.
Gergőbácsi
Ott baszta el, hogy nem addig dobálta, amíg Áron nyert?
füligjimmy
Hehehe. Nem. Ha a szabály szerint nem kell fordulnia, akkor nem kellett volna másodszor feldobnia, jön a Cards, kész. De ha már felveszi, megkérdezhette volna, hogy mit választ.
Gergőbácsi
Tulajdonképpen nem a Cardinalsnak kellene picsogni, hogy miért dobta fel még egyszer? Mindegy, én a Joe Namath megoldásra szavaznék.
füligjimmy
Ez (részemről) nem picsogás volt, egyszerű vélemény arról, hogy a bíró elrontotta. Nem tudom, hogy AR megjegyzése a nyilatkozatában picsogásnak minősül-e. Ha már picsogás, a Cards játékosok "picsogtak" is ezek szerint a feldobáskor.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
"The NFL confirmed this morning that its rules do not require a coin to actually flip during the coin toss."
baggio
Azt nem tudom, hogy arra van-e szabály, hogy új feldobásnál is meg kell-e kérdezni a választást. A józan ész ezt diktálná. Így vagy úgy, a spori elbaxta.
Gergőbácsi
Ott baszta el, hogy nem addig dobálta, amíg Áron nyert?
füligjimmy
Hehehe. Nem. Ha a szabály szerint nem kell fordulnia, akkor nem kellett volna másodszor feldobnia, jön a Cards, kész. De ha már felveszi, megkérdezhette volna, hogy mit választ.
Gergőbácsi
Tulajdonképpen nem a Cardinalsnak kellene picsogni, hogy miért dobta fel még egyszer? Mindegy, én a Joe Namath megoldásra szavaznék.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
"The NFL confirmed this morning that its rules do not require a coin to actually flip during the coin toss."
baggio
Azt nem tudom, hogy arra van-e szabály, hogy új feldobásnál is meg kell-e kérdezni a választást. A józan ész ezt diktálná. Így vagy úgy, a spori elbaxta.
Gergőbácsi
Ott baszta el, hogy nem addig dobálta, amíg Áron nyert?
füligjimmy
Hehehe. Nem. Ha a szabály szerint nem kell fordulnia, akkor nem kellett volna másodszor feldobnia, jön a Cards, kész. De ha már felveszi, megkérdezhette volna, hogy mit választ.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Kezdem magamban lezárni a meccset (...így egy nap után)


"The NFL confirmed this morning that its rules do not require a coin to actually flip during the coin toss."
baggio
Azt nem tudom, hogy arra van-e szabály, hogy új feldobásnál is meg kell-e kérdezni a választást. A józan ész ezt diktálná. Így vagy úgy, a spori elbaxta.
Gergőbácsi
Szerintem nincs is olyan a szabálykönyvben, megismételt coin toss.
GNG
"There is nothing in the rule book that specifies this. But the referee used his judgment to determine that basic fairness dictated that the coin should flip for the toss to be valid. That is why he re-tossed the coin."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Kezdem magamban lezárni a meccset (...így egy nap után)


"The NFL confirmed this morning that its rules do not require a coin to actually flip during the coin toss."
baggio
Azt nem tudom, hogy arra van-e szabály, hogy új feldobásnál is meg kell-e kérdezni a választást. A józan ész ezt diktálná. Így vagy úgy, a spori elbaxta.
Gergőbácsi
Szerintem nincs is olyan a szabálykönyvben, megismételt coin toss.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
"The NFL confirmed this morning that its rules do not require a coin to actually flip during the coin toss."
baggio
Azt nem tudom, hogy arra van-e szabály, hogy új feldobásnál is meg kell-e kérdezni a választást. A józan ész ezt diktálná. Így vagy úgy, a spori elbaxta.
Gergőbácsi
Ott baszta el, hogy nem addig dobálta, amíg Áron nyert?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
"The NFL confirmed this morning that its rules do not require a coin to actually flip during the coin toss."
baggio
Azt nem tudom, hogy arra van-e szabály, hogy új feldobásnál is meg kell-e kérdezni a választást. A józan ész ezt diktálná. Így vagy úgy, a spori elbaxta.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Ha Cobbról valaki megtud valami frisset kérem ossza meg velünk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
És hullanak is a fejek.

alatriste
Helyes. Érett már. Clemens helyére Nelsont, Capers helyett pedig CMIII-at javaslom.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
"The NFL confirmed this morning that its rules do not require a coin to actually flip during the coin toss."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 341 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Itt az eset amúgy:

 www.youtube.com/watch?v=259yl_TNuq8
Minitron
Szerintem nagyon nehéz úgy feldobni hogy se ne pörögjön, se leesésnél ne forduljon át párszor. Próbáljátok ki .-)