Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
MaG1Xx-hez (de k...va nehéz bepötygöni a neved 😊 ) Gergőbácsi
nagy szavak ezek egy olyantól, aki éveken keresztül Gerg?bácsi néven tolta 😉.brk
jogos felvetés, de az rendszerhiba volt, amit haromt állított helyre 😉 😛

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
MaG1Xx-hez (de k...va nehéz bepötygöni a neved 😊 ) Gergőbácsi
nagy szavak ezek egy olyantól, aki éveken keresztül Gerg?bácsi néven tolta 😉
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Bírom hogy mindenre van statisztikájuk. Biztos arra is, hogy melyik a legtöbbet köpködő kjúbi a merger óta, és a topköpködők csapatai milyen mérleggel teljesítettek.
A tackle kérdés ugyanúgy marad - Clifton és Bulaga - hiányában, azaz Newhouse LT és Sherrod RT?
MaG1Xx-hez (de k...va nehéz bepötygöni a neved 😊 ) csatlakozva: én is ettől tartok a leginkább, mert lesz olyan, hogy az offense nem fog tudni elég nagy számú pontot tolni, akkor a D-nek kell majd nagyot (az eddigieknél mindenképp nagyobbat) alakítania.
Ja és nem szabad a Rams-t lebecsülni, de ezt úgyis tudják ott fenn Wisconsinban.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Wyatt, nem kell azzal kapkodni... 😀

Clifton kidőlt néhány hétre sajnos, jobbulást neki.
A meccset még nem láttam de a statok meg a kommentjeitek alapján jó irányba mozdult el a D# végre, legalábbis a második félidőben. Remélem marad a tendencia, és ha az O-nak nehezebb napja lesz akkor a D is tud hozni meccseket, mint tavaly.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már épp ideje, hogy megszakadjon a sorozat 😊

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
jut eszembe, nem tudom nézte e valaki a meccs közben a kiírásokat.

Ez a hetedik alkalom, hogy a csapat 5-0-al kezd és az előző hat alkalommal bajnokságot nyert.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
szóval ma este hajrá Bears ? 😂 😊gamerkr
Jó lesz az reggelnek is CET 😀
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
szóval ma este hajrá Bears ? 😂 😊

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A tegnapi meccshez még annyi:
MIÉRT kell annyit droppolni kedves Jermichael Finley?
erre az egyre voltam nagyon mérges, utána már az előny is visszajött, és nem voltam ideges. Csak elfogyott a söröm... 😂kobalu91
reméljük, kidropolta magát idénre. mert eddig kb 0 volt neki a pályafutása alatt 😛

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Most olvasom, hogy Raji és Pickett ki van akadva a Falcons late hitjeire... :S
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Barnett egyébként 2 INT-et is jegyzett tegnap és egyértelműen a védelem vezérévé nőtte ki magát Buffalloban. Jenkinsnek az Eaglesben meg volt 1 sackje, összesen már 5-nél jár. Jó ezt nagyon hallani 😊JayB
A hét előtt beraktam a fantasy csapatomba, az idei év waiver pickupja volt nálam 😊

A tegnapi meccshez még annyi:
MIÉRT kell annyit droppolni kedves Jermichael Finley?
erre az egyre voltam nagyon mérges, utána már az előny is visszajött, és nem voltam ideges. Csak elfogyott a söröm... 😂
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Barnett egyébként 2 INT-et is jegyzett tegnap és egyértelműen a védelem vezérévé nőtte ki magát Buffalloban. Jenkinsnek az Eaglesben meg volt 1 sackje, összesen már 5-nél jár. Jó ezt nagyon hallani 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Az Atlantának az előző 3 meccsen 0 sackje volt, most rögtön 4 😊 Ezen azért kéne még csiszolni, egyébként nagyon bikák vagyunk!
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Szépen kiharcolt győzelem. Minden csapatrész odatette magát rendesen.
Roddy who? 😛Gergőbácsi
Azért kapott majd 2 negyed előnyt a Falcons.
Valahogy a második negyed vége felé kezdtünk el működni. Addig átjáróház volt a védelem.
Aztán kattant valami és minden oké volt. Eleinte voltak olyan droppok is, amiket meg lehetett volna fogni.

A végére még a Newhouse-Sherrod T páros is működött.

Clifton nem "knee", hanem "hamstring", szóval papíron nem ugyanaz, mint általában. De még egyéb hír nincs.LN
Pont ezért írtam, tényleg harcolt a nagyon rosszul kezdő csapat minden része. Ilyen nehéz helyzetben nem nagyon voltunk még, talán a Carolina ellen.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
/Kérdés, mikor jön a kijózanító pofon?gamerkr
A Rams ellen ez elég lehet, de a Chargers ellen közel sem biztos. Főleg D oldalon.

A T kérdésben, szerintem az zavarta meg a srácokat, hogy az előszezonban Newhouse végig RT, Sherrod végig LT poszton játszott.
Szerintem kaptunk sacket Cliftonról és Newhouseról is. Illetve hát szegény Aaron, nem én 😀
MM mondta talán a múlt hét előtt, hogy az addig bekapott 5 sack sok. Mit fog mondani ezután? Főleg egy ennyire (szerintem hozzánk hasonlóan) passrush hiányos csapattól.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Reméljük Clifton rendben lesz. Amikor megsérült, eléggé nagy volt a zavar az O-lineban, de a végére tényleg belerázódtak. Az első két driveban nagyon jól keverték a kártyát a Falconsnál, a d# messze nem állt a helyzet magaslatán. A 4 sack sok, egyszer Langet verték meg egy-az-egyben, többire nem emlékszem. Viszont a goalline-nál majdnem fumble lett a vége, szerencsére Áron nagyon is figyelt a kenyérre.

Aztán megrázta magát a D, igaz nem mindig (időben) értek Ryanhez, de ez pont elég volt. Shields fantasztikusat nyomott, Matthews is egyre jobban veri meg az ellenfeleit, ha még edzeni is tudna jövőhéten....

Crosby kláccs rúgása viszont nagyon kellett, ha kimarad, gól helyzetbe hozzuk a Falconst. Plusz volt Mike piros zászlója, ami igencsak szükséges volt, bár nem tudom tényleg incomplete volt-e. Finley mutatott csúnya dropokat, de 3rd down-nál jeleskedett, mint ahogy az egész O.

Grant letudta az első fumble-t, reméljük az utolsót 😊. A 12 különböző játékosnak kiosztott passz meg tényleg óriási, Nelson kicsit eltűnt, de Jones villogot, ha tartjuk ezt a ritmust, akkor az O#-el (passzjátékkal) nem lesz gond.

Kérdés, mikor jön a kijózanító pofon?

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szépen kiharcolt győzelem. Minden csapatrész odatette magát rendesen.
Roddy who? 😛Gergőbácsi
Azért kapott majd 2 negyed előnyt a Falcons.
Valahogy a második negyed vége felé kezdtünk el működni. Addig átjáróház volt a védelem.
Aztán kattant valami és minden oké volt. Eleinte voltak olyan droppok is, amiket meg lehetett volna fogni.

A végére még a Newhouse-Sherrod T páros is működött.

Clifton nem "knee", hanem "hamstring", szóval papíron nem ugyanaz, mint általában. De még egyéb hír nincs.
több mint 12 éve
vasza Green Bay Packers 59
Szép győzelem. Jennings hatalmas volt a második TD-nél.
Cliftonról valami hír? Nem festett jól, ahogy letámogatták. 😕 Clifton és Bulaga hiánya együtt sok lesz. Remélem előbbi sérülése nem annyira vészes, utóbbi pedig hamarosan visszatérhet.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Szépen kiharcolt győzelem. Minden csapatrész odatette magát rendesen.
Roddy who? 😛

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
5-0!
Matty Boynak lassan Packers fóbiája lesz 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Este marad fenn valaki a meccsre (rajtam kívül) ? 😊gamerkr
én tervezem, aztán meglátom, hogy az álmosság erősebb lesz-e 😊Kampman
maradokLN
beteg vagyok, úgyhogy ezt most kihagyom sajnos 😕. viszont megköszönném, ha valaki majd írna egy rövid recapet

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Este marad fenn valaki a meccsre (rajtam kívül) ? 😊gamerkr
én tervezem, aztán meglátom, hogy az álmosság erősebb lesz-e 😊Kampman
maradok
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Nem lesztek egyedül. 😉
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 461
Este marad fenn valaki a meccsre (rajtam kívül) ? 😊gamerkr
én tervezem, aztán meglátom, hogy az álmosság erősebb lesz-e 😊
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Este marad fenn valaki a meccsre (rajtam kívül) ? 😊