Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Kuhn a SB-on. Yepppp.
Jöhetne ott pár TD, akárki is az ellenfél. Nem csak a Pats ellen lehet TD-ket fukosni. 😊 Go goSobri Jóska
Championship Monday. :cool:
Kuuuuuuuuuuuuhn.... Mondjuk azért a pufi angolna jelenléte is jól sült el a meccs elején. Kuhn pedig egykori csapata ellen játszhat!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Kuhn a SB-on. Yepppp.
Jöhetne ott pár TD, akárki is az ellenfél. Nem csak a Pats ellen lehet TD-ket fukosni. 😊 Go go

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
pont bejátszották a félidőben sporttv-n a tavalyi szezonról készült highlightokat (amit a SB szünetében / előtt is vetítettek), milyen jó lesz, hogy nem egy 100x lassított fumble-t kell idén bámulni amivel kizúgunk a playoffból... 😀 ,viszont Jennings egykezese élményszámba megy!

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Green Bay Gazette
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gratula a Packersnek! Sok szerencsét a SB-ban....

Picit úgy érzem, mintha Martz és Cutler is Packers mezt húzott volna a Bearses alá...de azt szokták mondani, minden szurkolónak örülni kell...
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
úristen, srácok, nem hiszem el. holnap majd még megnézem egyszer, aztán írok valamit, ha már tudatosult. még tényleg nem hiszem el. az viszont már biztos, hogy SB-ban(úristenszuperból) sem leszek eredménykövetőben, mert eddig bejött. 😀

a sigről: jó ötletnek tartom; ha nincs kifogásotok ellene, megkérem Lakit, ő gyorsan megcsinálja, és lehet kritikával is élni. csak adjatok valamilyen ötletet

több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Gratula a Csomagolóknak!

A szezon közepe, majd a Chiefs kiesése óta ennek a csapatnak szurkolok, ma is szerencsésen bár, de túlléptek a Bears-en.

Most már csak egy meccs és korona kerül a remek 2010-es teljesítményre!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Gratula srácok,nagy küzdelem volt,sok szerencsét.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem tudom. Én kabalából nem váltottam, pedig a Philly meccs óta egy Starks sigre ácsingózom. 😊Sanco
Nekem a Pats meccs óta szakállam van.
Még marad 2 hétig...😀LN
Jó, de neked már az nfl.hu-n is szakállas képed volt kinn, uh ez nem nagy áldozat! 😛Sanco
Most nem körszakáll, hanem teljes 😛
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...LN
nekem meg vizsgaidőszak 😀
de febr. 7-ig véget ér 😮.brk
Ha a vizsgaidőszak a Te kabalád, akkor intézz valami UV-t rektori engedéllyel febr. 14-re! 😉Sanco
megyek uv-ra, szal ha azt nézzük a SB hetén még vizsgázom 😀
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
srácok! felvetés
mi lenne, ha megkérnénk vki jó sig-gyártót, hogy csináljon egy fasza packers SB siget, amit mindannyian hordanánk? mint anno a raji-s sig, azzal szugeráltuk draftolását és bejött 😀 egységben az erő 😉.brk
ha gondoljátok, csinálhatok néhány változatot.
de ha van bejáratott ember akkor persze vele csináltassunk.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
...Sanco
...LN
nekem meg vizsgaidőszak 😀
de febr. 7-ig véget ér 😮.brk
Ha a vizsgaidőszak a Te kabalád, akkor intézz valami UV-t rektori engedéllyel febr. 14-re! 😉
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
srácok! felvetés
mi lenne, ha megkérnénk vki jó sig-gyártót, hogy csináljon egy fasza packers SB siget, amit mindannyian hordanánk? mint anno a raji-s sig, azzal szugeráltuk draftolását és bejött 😀 egységben az erő 😉.brk
Nem tudom. Én kabalából nem váltottam, pedig a Philly meccs óta egy Starks sigre ácsingózom. 😊Sanco
Nekem a Pats meccs óta szakállam van.
Még marad 2 hétig...😀LN
Jó, de neked már az nfl.hu-n is szakállas képed volt kinn, uh ez nem nagy áldozat! 😛
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...Sanco
...LN
nekem meg vizsgaidőszak 😀
de febr. 7-ig véget ér 😮
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Barnett tweet:
I guess I can stay alive!!! Www.xlvordie.com!!! Ha ha since day one!!!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
srácok! felvetés
mi lenne, ha megkérnénk vki jó sig-gyártót, hogy csináljon egy fasza packers SB siget, amit mindannyian hordanánk? mint anno a raji-s sig, azzal szugeráltuk draftolását és bejött 😀 egységben az erő 😉.brk
Nem tudom. Én kabalából nem váltottam, pedig a Philly meccs óta egy Starks sigre ácsingózom. 😊Sanco
Nekem a Pats meccs óta szakállam van.
Még marad 2 hétig...😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
srácok! felvetés
mi lenne, ha megkérnénk vki jó sig-gyártót, hogy csináljon egy fasza packers SB siget, amit mindannyian hordanánk? mint anno a raji-s sig, azzal szugeráltuk draftolását és bejött 😀 egységben az erő 😉.brk
+1
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
srácok! felvetés
mi lenne, ha megkérnénk vki jó sig-gyártót, hogy csináljon egy fasza packers SB siget, amit mindannyian hordanánk? mint anno a raji-s sig, azzal szugeráltuk draftolását és bejött 😀 egységben az erő 😉.brk
Nem tudom. Én kabalából nem váltottam, pedig a Philly meccs óta egy Starks sigre ácsingózom. 😊
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
sztem ebben a topikban olyan kifejezetten új, szakmai gondolat délig biztosan nem lesz, nem is lehet 😀Hurka
micsoda? nekem máris van egy gondolatom 😀 Az Sb-n a 2005-ös Steelers mintájára játszunk fehérben, meg az előző 6 SB-t is a fehérben játszó csapat nyerte 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
főleg Finleynek, mert ugye ő otthon játszanaHurka
ha jól láttam, a Phily meccs utáni locker room videóban Finley feltűnt egy pillanatra. Ez lehetséges, mármint az IR-en lévő játékosok utaz(hat)nak a csapattal?gamerkr
Persze! Ma láthattad Burnettet is meccs közben, de múltkor már Grant is ott állt a pálya szélén.Sanco
köszi, akkor nem a szemem káprázott 😊

.brk: támogatom! 😀

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Fú szegényeknek milyen szar lehet most.. Barnett, Grant, Finley, Tauscher stb.JayB
főleg Finleynek, mert ugye ő otthon játszanaHurka
ha jól láttam, a Phily meccs utáni locker room videóban Finley feltűnt egy pillanatra. Ez lehetséges, mármint az IR-en lévő játékosok utaz(hat)nak a csapattal?gamerkr
Persze! Ma láthattad Burnettet is meccs közben, de múltkor már Grant is ott állt a pálya szélén.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
srácok! felvetés
mi lenne, ha megkérnénk vki jó sig-gyártót, hogy csináljon egy fasza packers SB siget, amit mindannyian hordanánk? mint anno a raji-s sig, azzal szugeráltuk draftolását és bejött 😀 egységben az erő 😉
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
csak idézek egy Packert: "Dallas Texas Superbowl Baby"

http://www.youtube.com/watch?v=xyXBMQBwW4k

még mindig nem hiszem el...........gamerkr
Fú szegényeknek milyen szar lehet most.. Barnett, Grant, Finley, Tauscher stb.JayB
főleg Finleynek, mert ugye ő otthon játszanaHurka
ha jól láttam, a Phily meccs utáni locker room videóban Finley feltűnt egy pillanatra. Ez lehetséges, mármint az IR-en lévő játékosok utaz(hat)nak a csapattal?

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Gratulálok srácok! Szorítok értetek! 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
csak idézek egy Packert: "Dallas Texas Superbowl Baby"

http://www.youtube.com/watch?v=xyXBMQBwW4k

még mindig nem hiszem el...........gamerkr
Fú szegényeknek milyen szar lehet most.. Barnett, Grant, Finley, Tauscher stb.JayB
főleg Finleynek, mert ugye ő otthon játszana