Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
na, Laki csinált siget, szerintem király lett, de mondjatok ti véleményt, meg hogy melyik legyen/mi nem tetszik:Szobi22
Csak kekeckedésképpen: a felirat "McCarthy We Trust"(?) elég nehezen olvasható. Szerencsésebb lenne világosabb színnel.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
jó lett, Lombardi nevén kívül nincs semmi különbség vagy csak én nem veszem észre? 😀Kampman
meg McCarthyé 😉. igen, egyiken csak a playák nevei vannak, másikon az edzőké is, amúgy semmi különbség

több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
na, Laki csinált siget, szerintem király lett, de mondjatok ti véleményt, meg hogy melyik legyen/mi nem tetszik:
v1
v2Szobi22
jó lett, Lombardi nevén kívül nincs semmi különbség vagy csak én nem veszem észre? 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
na, Laki csinált siget, szerintem király lett, de mondjatok ti véleményt, meg hogy melyik legyen/mi nem tetszik:
v1
v2

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ezért is mondtam, hogy azóta sokkal jobb lett a D, ami egyébként akkor se volt rossz, tehát---kishaszi
Igen! Nem is Neked, hanem inkább LN-nek kellett volna címeznem. 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ne felejtsd el, hogy tavaly a nagy dobálózásban szépen kikaptunk tőletek 😊 Szoros volt, de kikaptunkLN
Nem felejtem el, de szürreális meccs volt😊kishaszi
Viszont tavaly még a D# rendszerint benyelte a GW driveokat, idén meg megállítja. 😛Sanco
Ezért is mondtam, hogy azóta sokkal jobb lett a D, ami egyébként akkor se volt rossz, tehát---

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak idézek egy Packert: "Dallas Texas Superbowl Baby"

http://www.youtube.com/watch?v=xyXBMQBwW4k

még mindig nem hiszem el...........gamerkr
Finley hazai pályán lesz. És nem csak mint ex-Longhorn. Ott szorít majd a három gyereke mellett a féltestvére, az ex-Aggie RB Jorvorskie Lane is, aki ma a West Texas Roughnecks IFL-csapat üdvöskéje.Dzsokijuing
kár, hogy nem lehet a pályán 😕

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Én csak azt mondom, hogy a 4 közötti 3 csapatból potenciálisan a GB legsnaszosabb, hogy ki tudja használni az O a másik csapat hiányosságait. Erre utalt egyébként Kovács Sanyi is a Jets meccs közben - amikor el kezdte bedobáltatni Száncsóval a fal mögötti üres zónába a lasztit.
Nehéz lesz, remélem azért megtréfálunk titeket 😀kishaszi
Ne felejtsd el, hogy tavaly a nagy dobálózásban szépen kikaptunk tőletek 😊 Szoros volt, de kikaptunkLN
Nem felejtem el, de szürreális meccs volt😊kishaszi
Viszont tavaly még a D# rendszerint benyelte a GW driveokat, idén meg megállítja. 😛
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 218 — Saturday Night Lights
csak idézek egy Packert: "Dallas Texas Superbowl Baby"

http://www.youtube.com/watch?v=xyXBMQBwW4k

még mindig nem hiszem el...........gamerkr
Finley hazai pályán lesz. És nem csak mint ex-Longhorn. Ott szorít majd a három gyereke mellett a féltestvére, az ex-Aggie RB Jorvorskie Lane is, aki ma a West Texas Roughnecks IFL-csapat üdvöskéje.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én csak azt mondom, hogy a 4 közötti 3 csapatból potenciálisan a GB legsnaszosabb, hogy ki tudja használni az O a másik csapat hiányosságait. Erre utalt egyébként Kovács Sanyi is a Jets meccs közben - amikor el kezdte bedobáltatni Száncsóval a fal mögötti üres zónába a lasztit.
Nehéz lesz, remélem azért megtréfálunk titeket 😀kishaszi
Ne felejtsd el, hogy tavaly a nagy dobálózásban szépen kikaptunk tőletek 😊 Szoros volt, de kikaptunkLN
Nem felejtem el, de szürreális meccs volt😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Én csak azt mondom, hogy a 4 közötti 3 csapatból potenciálisan a GB legsnaszosabb, hogy ki tudja használni az O a másik csapat hiányosságait. Erre utalt egyébként Kovács Sanyi is a Jets meccs közben - amikor el kezdte bedobáltatni Száncsóval a fal mögötti üres zónába a lasztit.
Nehéz lesz, remélem azért megtréfálunk titeket 😀kishaszi
Ne felejtsd el, hogy tavaly a nagy dobálózásban szépen kikaptunk tőletek 😊 Szoros volt, de kikaptunk
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én csak azt mondom, hogy a 4 közötti 3 csapatból potenciálisan a GB legsnaszosabb, hogy ki tudja használni az O a másik csapat hiányosságait. Erre utalt egyébként Kovács Sanyi is a Jets meccs közben - amikor el kezdte bedobáltatni Száncsóval a fal mögötti üres zónába a lasztit.
Nehéz lesz, remélem azért megtréfálunk titeket 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Egyáltalán nem ti vagytok az underdog szerepben. Ha meg a tegnapi eredménykövetőt nézzük, akkor már oda is lehet adni nektek a Lombardit az alapján, hogy pár vezérszurkolótok mennyire biztos a győzelemben😊kishaszi
Az eredménykövetőben a sikertől megrészegült szurkolók elfogult optimizmusa testesült meg, úgyhogy az nem mérvadó. 😊 Bár vezérszurkoló nem vagyok, azt nem merném kijelenteni, hogy lenyomjuk simán a Steelerst.
Az underdog szerepet illetően: az mindenképpen a Steelers teszi sokkal esélyesebbé, hogy a csapat nagy része pár éven belül 3. SB-ját fogja játszani, leendő HOF emberekkel a csapatban, ismerik a helyzetet, a nagyon nehéz, must score helyzetet és ami fontosabb, tudják kezelni is. (de elég csak a tavalyi meccsünkből kiindulni, kapaszkodunk, kapaszkodunk, fordítunk, aztán a Steelersnek kell a TD, amit meg is szerez egy tökéletes TD-vel). A rutin fontos érv szerintem.
Nekünk meg az, hogy - idáig - ha hátrányban is voltunk, vagy nem volt velünk az a bizonyos "momentum", mindig kapaszkodtunk, meccsben voltunk. Mint a vírus. 😊Gergőbácsi
A rutin egy dolog, ami viszont melletetek szól:
- a védelmetek nem kicsit kurvajó, ellenben az O is jobb egységekből áll
- BB sérülten játszik, fal nélkül, szemben a Dom Capers és Kevin Greene által megkreált brutál blitzsémával.
- A secondary nálatok jobb a mi gyengébb O-nkhoz képest.

Egyelőre ezek nem jó előjelek, ahogy írta Tibi is, a fogadóirodáknál is ti vagytok a favoritok, persze nyilván nem fognak ennyi hányattatás után feltartott kézzel kimenni a Steelers játékosok a pályára😊

Egyébként szerintem azt már régóta sejtik sokan, hogy a Packs bajnok lesz előbb vagy utóbb Áronnal, csak nem gondoltam, hogy ilyen hamar idejuttok!kishaszi
A védelmet adom, azzal, hogy azért a no. 1 scoring D a tiétek, és nem véletlenül. Az O-fal és BB sérülése tényleg felénk billentené a mérleg nyelvét, de szvsz ugyanolyan playmakerek vannak nálatok is (Ward, Mendenhall, Wallace, BB sérülten is), úgyhogy a secondarynknek fel kell kötnie a gatyáját.
És ti már megmutattátok, hogy tudjátok, hogy kell egy ilyet megnyerni. Mi még csak nagyobb hátrányban sem voltunk idén.

Azt mondom, egyezzünk ki döntetlenben! 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én személy szerint ezt nem tekintem beszólásnak. Érezhető volt, hogy nem lesz még egy annyira kiemelkedő meccse A-Rodnak és az offensenek, mint a Falcons ellen... ezért is jó, hogy a D jól teljesített. Viszont most visszakerültünk az underdog szerepbe.Gergőbácsi
Egyáltalán nem ti vagytok az underdog szerepben. Ha meg a tegnapi eredménykövetőt nézzük, akkor már oda is lehet adni nektek a Lombardit az alapján, hogy pár vezérszurkolótok mennyire biztos a győzelemben😊kishaszi
Az eredménykövetőben a sikertől megrészegült szurkolók elfogult optimizmusa testesült meg, úgyhogy az nem mérvadó. 😊 Bár vezérszurkoló nem vagyok, azt nem merném kijelenteni, hogy lenyomjuk simán a Steelerst.
Az underdog szerepet illetően: az mindenképpen a Steelers teszi sokkal esélyesebbé, hogy a csapat nagy része pár éven belül 3. SB-ját fogja játszani, leendő HOF emberekkel a csapatban, ismerik a helyzetet, a nagyon nehéz, must score helyzetet és ami fontosabb, tudják kezelni is. (de elég csak a tavalyi meccsünkből kiindulni, kapaszkodunk, kapaszkodunk, fordítunk, aztán a Steelersnek kell a TD, amit meg is szerez egy tökéletes TD-vel). A rutin fontos érv szerintem.
Nekünk meg az, hogy - idáig - ha hátrányban is voltunk, vagy nem volt velünk az a bizonyos "momentum", mindig kapaszkodtunk, meccsben voltunk. Mint a vírus. 😊Gergőbácsi
A rutin egy dolog, ami viszont melletetek szól:
- a védelmetek nem kicsit kurvajó, ellenben az O is jobb egységekből áll
- BB sérülten játszik, fal nélkül, szemben a Dom Capers és Kevin Greene által megkreált brutál blitzsémával.
- A secondary nálatok jobb a mi gyengébb O-nkhoz képest.

Egyelőre ezek nem jó előjelek, ahogy írta Tibi is, a fogadóirodáknál is ti vagytok a favoritok, persze nyilván nem fognak ennyi hányattatás után feltartott kézzel kimenni a Steelers játékosok a pályára😊

Egyébként szerintem azt már régóta sejtik sokan, hogy a Packs bajnok lesz előbb vagy utóbb Áronnal, csak nem gondoltam, hogy ilyen hamar idejuttok!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Gratulálok!
Viszont nem bírom ki, hogy ne szóljak be (előre is elnézést). Ennél ha lehet jobb defense ellen és offense ellen keültök szembe. Ott jóval több kell. Sok szerencsét.tüsi91
Én személy szerint ezt nem tekintem beszólásnak. Érezhető volt, hogy nem lesz még egy annyira kiemelkedő meccse A-Rodnak és az offensenek, mint a Falcons ellen... ezért is jó, hogy a D jól teljesített. Viszont most visszakerültünk az underdog szerepbe.Gergőbácsi
Egyáltalán nem ti vagytok az underdog szerepben. Ha meg a tegnapi eredménykövetőt nézzük, akkor már oda is lehet adni nektek a Lombardit az alapján, hogy pár vezérszurkolótok mennyire biztos a győzelemben😊kishaszi
Az eredménykövetőben a sikertől megrészegült szurkolók elfogult optimizmusa testesült meg, úgyhogy az nem mérvadó. 😊 Bár vezérszurkoló nem vagyok, azt nem merném kijelenteni, hogy lenyomjuk simán a Steelerst.
Az underdog szerepet illetően: az mindenképpen a Steelers teszi sokkal esélyesebbé, hogy a csapat nagy része pár éven belül 3. SB-ját fogja játszani, leendő HOF emberekkel a csapatban, ismerik a helyzetet, a nagyon nehéz, must score helyzetet és ami fontosabb, tudják kezelni is. (de elég csak a tavalyi meccsünkből kiindulni, kapaszkodunk, kapaszkodunk, fordítunk, aztán a Steelersnek kell a TD, amit meg is szerez egy tökéletes TD-vel). A rutin fontos érv szerintem.
Nekünk meg az, hogy - idáig - ha hátrányban is voltunk, vagy nem volt velünk az a bizonyos "momentum", mindig kapaszkodtunk, meccsben voltunk. Mint a vírus. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
sztem vmi olyasmi kéne h hőseink legyenek rajta mindenképp (Rodgers, Kuuuuuuuuhn, Raji, Tramon, etc...) háttérben meg mondjuk a dallasi stadion, meg mondjuk a lombardi trófea és Lombardi 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na most már akkor nyerjétek meg,Dallasban is!Már igy is van egy SBnyi lemaradásunk a Steelersel szemben agyfaszt kapnék ha pont nálunk szereznék meg a hetediket is 😀 Meg persze áll az is amit tegnap irtam 😉 Hajrá Packers

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat a Packers-nek. Ugyanígy a Super Bowl-t is nyerjék meg! 😊
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Gratulálok!
Viszont nem bírom ki, hogy ne szóljak be (előre is elnézést). Ennél ha lehet jobb defense ellen és offense ellen keültök szembe. Ott jóval több kell. Sok szerencsét.tüsi91
Én személy szerint ezt nem tekintem beszólásnak. Érezhető volt, hogy nem lesz még egy annyira kiemelkedő meccse A-Rodnak és az offensenek, mint a Falcons ellen... ezért is jó, hogy a D jól teljesített. Viszont most visszakerültünk az underdog szerepbe.Gergőbácsi
Egyáltalán nem ti vagytok az underdog szerepben. Ha meg a tegnapi eredménykövetőt nézzük, akkor már oda is lehet adni nektek a Lombardit az alapján, hogy pár vezérszurkolótok mennyire biztos a győzelemben😊kishaszi
Azért az egész második félidőben nincs offense pont, visszahoznak minket a meccsbe... Várjunk még azzal a Lombardival, ellenetek elég 1 negyedes szívás.

Gratula amúgy, nehéz lesz, ha Rodgers előhúzza a PO-formát újra van esély a győzelemre, az hogy ilyen sérüléshullám ellenére behúzhatjátok nem kis szó, az edzői stáb igen kitett magáért idén.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gratulálok!
Viszont nem bírom ki, hogy ne szóljak be (előre is elnézést). Ennél ha lehet jobb defense ellen és offense ellen keültök szembe. Ott jóval több kell. Sok szerencsét.tüsi91
Én személy szerint ezt nem tekintem beszólásnak. Érezhető volt, hogy nem lesz még egy annyira kiemelkedő meccse A-Rodnak és az offensenek, mint a Falcons ellen... ezért is jó, hogy a D jól teljesített. Viszont most visszakerültünk az underdog szerepbe.Gergőbácsi
Egyáltalán nem ti vagytok az underdog szerepben. Ha meg a tegnapi eredménykövetőt nézzük, akkor már oda is lehet adni nektek a Lombardit az alapján, hogy pár vezérszurkolótok mennyire biztos a győzelemben😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gratulálok!
Viszont nem bírom ki, hogy ne szóljak be (előre is elnézést). Ennél ha lehet jobb defense ellen és offense ellen keültök szembe. Ott jóval több kell. Sok szerencsét.tüsi91
Én személy szerint ezt nem tekintem beszólásnak. Érezhető volt, hogy nem lesz még egy annyira kiemelkedő meccse A-Rodnak és az offensenek, mint a Falcons ellen... ezért is jó, hogy a D jól teljesített. Viszont most visszakerültünk az underdog szerepbe.Gergőbácsi
Ez biza fontos szempont. Tényleg megfigyelve itt a ti 5 (3) PO meccseteket. Giants ellen esélyesként remek játék, ellenünk a Lembón akadozott offense játék, defense meghozta, Philly ellen ha nem is underdogként, de 50-50 esélyesként offense (futójáték) és defense is jól működött, Falcons ellen dettó csak a passzjáték vitte a pálmát, tegnap megint defense win. a lényeg, hogy a defense egyenletes magas teljesítménye elbírja, hogy az offense néha gyengélkedik, ha esélysek vagytok, ha nem.
2 hét múlva biztos vagyok benne, hogy a 2 defense megteremti azt, hogy az a csapat visz mindent, akinek az offensében lesznek az egyéniségek. Most azt mondom 60-40ben ez a Steelers.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Basszus!
Nem maradt körmöm, olyan idegrogyi voltam tegnap este!
És Raji megmozdulása?! Zseniális volt!
Irány a SB! El sem akarom hinni!!!! 😊 😊 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Gratulálok!
Viszont nem bírom ki, hogy ne szóljak be (előre is elnézést). Ennél ha lehet jobb defense ellen és offense ellen keültök szembe. Ott jóval több kell. Sok szerencsét.tüsi91
Én személy szerint ezt nem tekintem beszólásnak. Érezhető volt, hogy nem lesz még egy annyira kiemelkedő meccse A-Rodnak és az offensenek, mint a Falcons ellen... ezért is jó, hogy a D jól teljesített. Viszont most visszakerültünk az underdog szerepbe.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Na igen, számomra Mr Freeze INT-je volt a meccs nagy pillanata, na és a győzelmi tánc utána, hatalmas volt tőle. Hurka Berci megmutatja lehetett volna a címe. I Like it. 😊
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gratulálok!
Viszont nem bírom ki, hogy ne szóljak be (előre is elnézést). Ennél ha lehet jobb defense ellen és offense ellen keültök szembe. Ott jóval több kell. Sok szerencsét.