Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szerintem akármekkora játékos, ebben az állapotában még 3. kört se adna érte, azalatt meg nonszensz eladni szerintem.

több mint 3 éve
gedam 5 700
Már több helyen is olvastam hogy Watt elcsereleseben gondolkodnak. Legnagyobb deal az lenne ha Miami visszaadná érte az első és második körünket de az álom kategória.
Nagyon nem szeretném ha elmenne, de sajnos az idei szereplése után úgy segítene legjobban a csapaton ha legalább egy első kört kapunk érte.
Amúgy egy ekkora ikon nem érdemelne ilyen távozást, és remelem nem is történik meg, de hat fura ez az év bármi lehet még.
samu09
1+2 egy 31 éves minden évben IR-re kerülő DL játékosra, hááát szerintem az nagyon állam szenárió, hogy érte annyit kapjon a csapat.
Sixo
év elején írtam, hogy bob akkor lesz jó gm, ha wattot eltradeli. nem tette, szerintem már nem merte. nem is hiszem, hogy akkora piaca lenne, szóval jöttek volna úgy is a hangok, hogy el lett kótyavetyélve. már 1-2 éve teljesen beleszürkült a mezőnybe, indokolatlan a fizuja. oké, hogy texans legenda, de sokat vesztett a a robbanékonyságából. én csodálkoznék, ha ekkora fizuval sikerülne a trade, nemhogy 1.,2. kör.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Már több helyen is olvastam hogy Watt elcsereleseben gondolkodnak. Legnagyobb deal az lenne ha Miami visszaadná érte az első és második körünket de az álom kategória.
Nagyon nem szeretném ha elmenne, de sajnos az idei szereplése után úgy segítene legjobban a csapaton ha legalább egy első kört kapunk érte.
Amúgy egy ekkora ikon nem érdemelne ilyen távozást, és remelem nem is történik meg, de hat fura ez az év bármi lehet még.
samu09
1+2 egy 31 éves minden évben IR-re kerülő DL játékosra, hááát szerintem az nagyon állam szenárió, hogy érte annyit kapjon a csapat.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Már több helyen is olvastam hogy Watt elcsereleseben gondolkodnak. Legnagyobb deal az lenne ha Miami visszaadná érte az első és második körünket de az álom kategória.
Nagyon nem szeretném ha elmenne, de sajnos az idei szereplése után úgy segítene legjobban a csapaton ha legalább egy első kört kapunk érte.
Amúgy egy ekkora ikon nem érdemelne ilyen távozást, és remelem nem is történik meg, de hat fura ez az év bármi lehet még.
samu09
Szerinted kire céloztam, amikor pár napja írtam? Első kört már senki nem adna érte, nincs értelme elcserélni...

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ha BoB Wattot is elcseréli, tényleg takaroggyon! 😋


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Már több helyen is olvastam hogy Watt elcsereleseben gondolkodnak. Legnagyobb deal az lenne ha Miami visszaadná érte az első és második körünket de az álom kategória.
Nagyon nem szeretném ha elmenne, de sajnos az idei szereplése után úgy segítene legjobban a csapaton ha legalább egy első kört kapunk érte.
Amúgy egy ekkora ikon nem érdemelne ilyen távozást, és remelem nem is történik meg, de hat fura ez az év bármi lehet még.
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Scharping Covid listára került

 twitter.com/aaronwilson_nfl/status/1321459920747794432
Merlin85
Kezdődik
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Scharping Covid listára került

 twitter.com/aaronwilson_nfl/status/1321459920747794432

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Elég rossz hírek kapták fel a fejüket, lehet hogy GM nélkül is több játékost el fognak cserélni... természetesen olyan nevek akiket nem kellene elengedni
Merlin85
Már nem kell sokáig aggódni, ahogy a meccseket nézem, alig van már olyanunk...
adam8
Nincs is kit. Fuller talán de érte első kört nem ad senki akkor meg minek a csere?
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Elég rossz hírek kapták fel a fejüket, lehet hogy GM nélkül is több játékost el fognak cserélni... természetesen olyan nevek akiket nem kellene elengedni
Merlin85
Már nem kell sokáig aggódni, ahogy a meccseket nézem, alig van már olyanunk...

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Elég rossz hírek kapták fel a fejüket, lehet hogy GM nélkül is több játékost el fognak cserélni... természetesen olyan nevek akiket nem kellene elengedni

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Nem fasza semmi, de ő játszott egyedül jól a secondaryben eddig.

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Roby nélkül nagyon szarul nézett ki a secondary, remélem nem komoly a sérülése.
Merlin85
Mert vele fasza minden? Kula ez a védelem idén.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Roby nélkül nagyon szarul nézett ki a secondary, remélem nem komoly a sérülése.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Kukáztunk egy DT-t, Eli Ankou-t

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/10/19/texans-claim-eli-ankou-off-waivers-from-colts/

Még 2 hét van a csere határidőig. Nem tudom, hogy gondolkodnak-e ilyenben GM nélkül, vagy hagyják már a francba, de Stills év végén FA lesz, most még ki lehetne hozni valami cserét belőle. Persze ha elcserélnék másnap tuti lesérülne valaki az elkapószekciónkból...

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Blacklocknak most voltak az első jó megmozdulásai, kevés snap-et kap, de folyamatosan javul a játéka, talán jövőre már jó lesz. Ami biztos, hogy David Johnson nem érdemli meg, hogy kezdő legyen, nem értem miért nem Duke kezd. Ahogy Brennan Scarlett is nagyon gyenge, inkább kezdjen az újonc Greenard helyette hogy szokja a légkört, vagy Martin...
Conley-t végre aktiválni kellene, mert Roby mellett tényleg nincs senki aki felnőne a feladathoz. Szezon előtt még arról volt szó, hogy bármikor aktiválható lenne, aztán már 6 hete semmi hír róla, pedig tavaly jól játszott nálunk. Reidet is hagyni kellett volna hátrébb, mert így csak árnyéka önmagának.
Talán még a védelem is átmegy egy kis változáson, hogy megkönnyítse kicsit az O dolgát, pár turnover legalább már jött.
Hogy legyen min nevetni is kicsit:
Watson fegyverei 😀


több mint 3 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Watt, Bradley Roby, Reid, PJ Hall és talán Blacklock akik ebből a védelemből elérik az NFL kezdő szintet. A többit kicserélhetnéd egy UDFA játékosra és nem vennéd észre a különbséget.
Különösen fájdalmas az 50 millió dolláros szerződésű Mercilus és Cunningham játéka. Előbbi láthatatlan a pályán, míg utóbbi sajnos nagyon is látható, csak rossz értelemben. Például a Henry féle 94 yardos futásnál Cunningham ott hagyta a gapet ahol eredetileg állt, hogy aztán Henry simán átfusson az üres folyosón. Nem tudom ez fegyelmezetlenség vagy mi az oka. Ezenkívül rengeteg miss-tackleje van, sokszor nem is öleli át a játékost, csak így karral akar szerelni. Ennél tényleg bármi jobb.

Offensenél viszont Tim Kelly előrelépésnek tűnik BoB-hoz képest. Meglátjuk huzamosabb ideig tudják e hozni ezt a szintet.

Szerkesztette: DC
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Az offense kezd jól kinézni, a futást leszámítva persze. Most a védelmet kellene még összeszedni, a turnoverek már jönnek, de kellene egy jobb saftey pl. Eric Reid. A futás elleni védelemről nem is beszélek.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
B-Mac és Reader egy teremben van a műtét után, Mac rakott ki egy videót is róla 😊

 twitter.com/aaronwilson_nfl/status/1317188473451937793?s=21

több mint 3 éve
gedam 5 700
Ha BoB itt lett volna még akkor Bell nem KC-ben köt ki 😀
Merlin85
de watt sem volna már és egy második kör. +16m cap hit (mondjuk pont annyit cap jj is, úgyhogy az a rész 0)

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Ha BoB itt lett volna még akkor Bell nem KC-ben köt ki 😀

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Számomra továbbra is Tunsil a csapat MVP-je.
289 snap alatt 4 nyomást engedett, 0 QB hit, 0 sack, 0 büntetés.
Merlin85
Kösz BoB, remek trade.
Amadeus
Nem a tradet értékeltem, hanem hogy ki játszik eddig legjobban a csapatból. Az a trade is szar ahogy van, de legalább megdolgozik a pénzéért.

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Számomra továbbra is Tunsil a csapat MVP-je.
289 snap alatt 4 nyomást engedett, 0 QB hit, 0 sack, 0 büntetés.
Merlin85
Kösz BoB, remek trade.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Számomra továbbra is Tunsil a csapat MVP-je.
289 snap alatt 4 nyomást engedett, 0 QB hit, 0 sack, 0 büntetés.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
2 nappal több felkészülési ideje van a csapatnak a Titans ellen akik nagy győzelemből jönnek. Vajon számítani fog valamennyit? Clowney tuti ellenünk fogja megszerezni idei első sackjét, J-Jo is visszatér.

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/120954619_632895097375538_5801429616635612714_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=VrBhHOktI9gQ7kNvgH-allg&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAe6iOox65iKDJ8ftEIbvARmb2e9O5pW1cbD6xUu8HkeQ&oe=663B6222
Week 6 | Ready for Week 6 🏹 📺: Sunday 12 p.m. on CBS 📱: http://Tex.nz/App | By Houston TexansFacebook
Ready for Week 6 🏹 📺: Sunday 12 p.m. on CBS 📱: http://Tex.nz/App