Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Csak pár hónapot kell várni hogy kiderüljön 😀

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Nézzétek értem én hogy Bern az egyik legjobb a posztján meg alap esetben első kört is adnék érte eskü, de most 20 millióval vagytok a cap felett, sürgősen kell a csere, gyorsan tudok adni egy 2022es negyedik kört. Deal?
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Szinte biztos, hogy elcserélik szerintem. Nem fér bele 2 jól megfizetett LB akik mindketten a futás ellen jók, úgy hogy nincs elég pénze a csapatnak, és vannak sokkal nagyobb hiányposztok. A megfelelő árat úgy értettem, hogy ha jó formában végigjátszotta volna ezt a szezont is akkor talán egy 2. kört lehetett volna kapni érte, így talán egy 3. de azért meg felesleges elcserélni.

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Hát ez nem jó hír, hiába volt jó Adams a hétvégén, nem vagyok benne biztos, hogy egész szezonban ilyen teljesítményt fog nyújtani. B-Mac volt az egyik akire számítottam, hogy szezon végén elcserélik draft pickért, így már nem kapnak érte megfelelő árat.

 twitter.com/aaronwilson_nfl/status/1315760031841816577?s=21

 fuzovelkifele.com/2020/10/mckinney-szezonjanak-vege-vedofalembert-vesztett-a-cowboys-pass-rushert-a-giants/
Merlin85
Nem hiszem hogy egy vállsérülés miatt tönkremenne. Azért ő így is a jobb ilbk közé tartozik. Meg hogy elcserélni őt? Így is nulla a secondary még legyen egy lyuk a pálya közepén is?
Mondjuk Hopkinsról is azt írtam anno hogy esélytelen az elcserélése 😃
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Hát ez nem jó hír, hiába volt jó Adams a hétvégén, nem vagyok benne biztos, hogy egész szezonban ilyen teljesítményt fog nyújtani. B-Mac volt az egyik akire számítottam, hogy szezon végén elcserélik draft pickért, így már nem kapnak érte megfelelő árat.

 twitter.com/aaronwilson_nfl/status/1315760031841816577?s=21

 fuzovelkifele.com/2020/10/mckinney-szezonjanak-vege-vedofalembert-vesztett-a-cowboys-pass-rushert-a-giants/

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Nekem volt pozitív meglepetés is a meccsen, Tyrell Adams jól helyettesítette B-Mac-et.
Negatívum, hogy a rookie-kat szinte nem is látni, vagy nagyon melléfogtak vagy még nem nem nfl készek. Ez elég rossz jövőképet fest a következő szezonokra.
A másik, hogy Watson miért nem akar futni? Összefoglalóban nem volt bent az a jelenet, kifordult balra, előtte 10-15 yard üres terület, védő sehol, sima 1st down plusz yardokkal, erre futás közben kioszt egy alacsony passzt amit persze nem tudott összekaparni az elkapó, és ez asszem 3rd & 7-nél volt.
Amúgy örülök, hogy végre nyert a csapat, de még sok dolgot kell rendbe tenni.

több mint 3 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Grat Texans, teljesen megérdemelt volt a mai W! Romeo bácsi mehet is aludni.
iktriad
Köszönjük, de a meccs bizonyos részein vagy fogtam a fejem vagy kínosan mosolyogtam. Az a jaguars féle 4 és 1 play...vagy amikor Watson bedobta dupla fedezékbe, és a felpattanó labdát majdnem TD-ig visszahordtátok... a 24-ről kihagyott field goal...mikor Mercilus megszerezte a labdát bajusztól, hogy 2 másodperc múlva az ő kezéből is kiüssék...

Valljuk be egyik csapat sem jó, jövőre mind a két csapatnak új stábbal kell kezdenie (és szerintem nektek új QB-vel is).
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
At 73, Romeo Crennel became the oldest HC to win an NFL game.
empty taxi
A floridaiak tényleg törődnek a nyugdíjasok ezüst éveinek jobbá tevéséért. 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
At 73, Romeo Crennel became the oldest HC to win an NFL game.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat Texans, teljesen megérdemelt volt a mai W! Romeo bácsi mehet is aludni.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Ez valami fejvadászcég?
peterk2005
Yeppp

 www.kornferry.com/insights/articles/super-bowl-ceo-executive-survey

 www.kornferry.com/insights/articles/super-bowl-CHRO-coaching-tree

 www.kornferry.com/about-us/consultants/jedhughes
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez valami fejvadászcég?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Még egy kis meme a meccs előtt 😀


több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt írják kint, Cal keres egy GM-et, és hagyja hogy ő válasszon majd hc-t magának. Lehet ennek addig örülök amíg meg nem lesz a gm. De egyelőre jó, hogy nem pofázik bele a tulaj.
samu09
Szóval úgy csinálják (végre), ahogy azt egy NFL csapatnál kell. Előrelépés. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Azt írják kint, Cal keres egy GM-et, és hagyja hogy ő válasszon majd hc-t magának. Lehet ennek addig örülök amíg meg nem lesz a gm. De egyelőre jó, hogy nem pofázik bele a tulaj.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Remélem most nem így fog kezdeni a csapat 😀

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetemről hoznék egy fiatal edzőt. Hasonló szerződéssel mint a Panthers csinálta. 1 év alatt senki se fog ütőképes csapatot csinálni. Watson + Lincoln Riley nagy duó lehetne.
aranytöküJimmy
Legutóbb is mennyire bejött hogy egyetemről hoztak edzőt 😃
samu09
Mondjuk én mint PSU fan már akkor sem értettem mit láttak BiBben. Nem volt ott se a kedvenc. Simán találhatnak jobbat.
dande
Egyetemen sem volt jó? Heckenbergből mekkora iranyitót csinált már.
samu09
Meg Bradyből!

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Egyetemről hoznék egy fiatal edzőt. Hasonló szerződéssel mint a Panthers csinálta. 1 év alatt senki se fog ütőképes csapatot csinálni. Watson + Lincoln Riley nagy duó lehetne.
aranytöküJimmy
Legutóbb is mennyire bejött hogy egyetemről hoztak edzőt 😃
samu09
Mondjuk én mint PSU fan már akkor sem értettem mit láttak BiBben. Nem volt ott se a kedvenc. Simán találhatnak jobbat.
dande
Egyetemen sem volt jó? Heckenbergből mekkora iranyitót csinált már.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyetemről hoznék egy fiatal edzőt. Hasonló szerződéssel mint a Panthers csinálta. 1 év alatt senki se fog ütőképes csapatot csinálni. Watson + Lincoln Riley nagy duó lehetne.
aranytöküJimmy
Legutóbb is mennyire bejött hogy egyetemről hoztak edzőt 😃
samu09
Mondjuk én mint PSU fan már akkor sem értettem mit láttak BiBben. Nem volt ott se a kedvenc. Simán találhatnak jobbat.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Egyetemről hoznék egy fiatal edzőt. Hasonló szerződéssel mint a Panthers csinálta. 1 év alatt senki se fog ütőképes csapatot csinálni. Watson + Lincoln Riley nagy duó lehetne.
aranytöküJimmy
Legutóbb is mennyire bejött hogy egyetemről hoztak edzőt 😃
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Egyetemről hoznék egy fiatal edzőt. Hasonló szerződéssel mint a Panthers csinálta. 1 év alatt senki se fog ütőképes csapatot csinálni. Watson + Lincoln Riley nagy duó lehetne.
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Se pénz, se draft pickek jövőre. Miamiben mekkora buli lehet.
BoB így is megtette a dolgát, hogy hosszú évekre visszavesse a franchiset.
Semleges szurkolóként nyilván elég kiábrándító, Colts szurkerként (főleg a Grigson éra után) viszont próbáltam kiélvezni amíg tartott 😀
Előbb utóbb minden jó dolognak vége lesz :/
Borbinho
Ja... idén megnyeri a csoportot a Colts aztán 10 évig megint semmi 😃
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Se pénz, se draft pickek jövőre. Miamiben mekkora buli lehet.
BoB így is megtette a dolgát, hogy hosszú évekre visszavesse a franchiset.
Semleges szurkolóként nyilván elég kiábrándító, Colts szurkerként (főleg a Grigson éra után) viszont próbáltam kiélvezni amíg tartott 😀
Előbb utóbb minden jó dolognak vége lesz :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Ki jön helyette? #trollnfl

Troll_NFL (@troll_nfl_hungary) által megosztott bejegyzés,