Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Az ötödik körben Charles Omenihu (DE) jó pick volt, szerintem többet fogjuk látni majd mint Blackson-t. A többit majd meglátjuk, annál szarabb falat csak nem tudnak összerakni mint tavaly... 😀

Azon kívül csomó undrafted játékost felvettek:

DT Javier Edwards
RB Karan Higdon
WR Tyron Johnson
WR Stephen Louis
RB Damarea Crockett
C D.J. Coker
WR Johnnie Dixon
G Malcolm Pridgeon
DE Ira Lewis
CB Derrick Baity
LB Drew Lewis
LB Jesse Aniebonum
DE Johnny Dwight
LB Jamal Davis
LB Dexter Wright
DT Walter Palmore
DE Albert Huggins
S Chris Johnson
S Austin Exford
LB Chase Middleton
Merlin85
Nem lenne rossz ha találnák megint egy Fostert 😀
LanceVance
Nem az, hogy Fostert, hanem Myerst vagy Brownt. De két OL van köztük. Pedig nagy számok törvénye.
több mint 4 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Az ötödik körben Charles Omenihu (DE) jó pick volt, szerintem többet fogjuk látni majd mint Blackson-t. A többit majd meglátjuk, annál szarabb falat csak nem tudnak összerakni mint tavaly... 😀

Azon kívül csomó undrafted játékost felvettek:

DT Javier Edwards
RB Karan Higdon
WR Tyron Johnson
WR Stephen Louis
RB Damarea Crockett
C D.J. Coker
WR Johnnie Dixon
G Malcolm Pridgeon
DE Ira Lewis
CB Derrick Baity
LB Drew Lewis
LB Jesse Aniebonum
DE Johnny Dwight
LB Jamal Davis
LB Dexter Wright
DT Walter Palmore
DE Albert Huggins
S Chris Johnson
S Austin Exford
LB Chase Middleton
Merlin85
Nem lenne rossz ha találnák megint egy Fostert 😀

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Az ötödik körben Charles Omenihu (DE) jó pick volt, szerintem többet fogjuk látni majd mint Blackson-t. A többit majd meglátjuk, annál szarabb falat csak nem tudnak összerakni mint tavaly... 😀

Azon kívül csomó undrafted játékost felvettek:

DT Javier Edwards
RB Karan Higdon
WR Tyron Johnson
WR Stephen Louis
RB Damarea Crockett
C D.J. Coker
WR Johnnie Dixon
G Malcolm Pridgeon
DE Ira Lewis
CB Derrick Baity
LB Drew Lewis
LB Jesse Aniebonum
DE Johnny Dwight
LB Jamal Davis
LB Dexter Wright
DT Walter Palmore
DE Albert Huggins
S Chris Johnson
S Austin Exford
LB Chase Middleton

Szerkesztette: Merlin85

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zuc6tbs0hbbzl9pn0jjf
2014 NFL Draft grades: Texans, Browns, Jaguars earn top marks
Just seven of the NFL's 32 teams got an "A" grade from Bucky Brooks. Among them -- the Tampa Bay Buccaneers, who upgraded their offense with Mike Evans and Austin Seferian-Jenkins.
ennyit az nfl.com értékeléseiről.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Az NFL honlapján, eddig a Texans draftját tartják a legrosszabnak, C-s osztályzatot kapott, rajtunk kívül csak a Saintsnek van, de nekik is C+.
Merlin85
Miénk mindenhol A meg B +t kapott nem is értem az nfl. Com ot. Hiányposztra érkezett, és posztján az egyik legjobb volt


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az NFL honlapján, eddig a Texans draftját tartják a legrosszabnak, C-s osztályzatot kapott, rajtunk kívül csak a Saintsnek van, de nekik is C+.
Merlin85
Az elso kor utan nyilvan csak lehuzas lehet, Howardot a legjobb esetben is masodik korbe varta mindenki.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Az NFL honlapján, eddig a Texans draftját tartják a legrosszabnak, C-s osztályzatot kapott, rajtunk kívül csak a Saintsnek van, de nekik is C+.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött egy verzitális OL playa, Max Scharping. Valszeg guard lesz belőle. Egy jó pick szerintem.
Sixo
Kaphatott volna szerencsésebb intró videót is ez esetben. 😊
 twitter.com/TrainIsland/status/1121939960565780480
Ha csak azt az egy pillanatot nlzem, tökéletes system fit ide. (Bocsi)

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Ami tetszett eddig a csapat draftjából, hogy tényleg csak a hiányposztokra draftolnak, nem mennek rá a legjobb megmaradt játékosra, aki nem hiányposztra lett volna.
Ami nem tetszett, hogy nem treadeltek fel első 2 körben.
Senki nem tudja még, hogy ezek a játékosok a liga legjobbjai között lesznek-e, vagy 1 év múlva cutolva lesznek, mindegyiknek megvan az esélye, de emlékezzünk csak vissza mikor Watt-ot draftolták, a szurkolók hogyan fogatták... Nem azt mondom, hogy a liga legjobb támadófal embere lesz, de akár ott lehet a lista elején, várjuk meg a szezont.
Az egyik legnehezebb sorsolása van a csapatnak, ha minden jól megy lehet egy 50%-os szezonunk, ha szerencsénk lesz kicsit jobb, de remélem a következő szezont már nem BoB-bal és slepjével kezdjük meg!

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Jött egy verzitális OL playa, Max Scharping. Valszeg guard lesz belőle. Egy jó pick szerintem.
Lonnie Johnson needre jött, nem is rossz ,de voltak bent jobbak. És hát Johnson nevű CB-k eddig nem jöttek be errefele.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ennek a houstoni menedzsmentnek megvolt a hullámvasút teteje és alja is rendesen az elmúlt években. Osweiler igazolásra jött zseniális feltrade Watsonért, ilyen baki mint tegnap, OL leépülésének megengedése, stb. És közben viszont egész korrekten igazolgatnak offseasonban és a draftok is rendben vannak. És még QB mizéria közepette is playoff.

Nem csodálkozom, hogy megizzadnak mind az FO mind BoB lecserélésével, mert minden le-re jut egy fel is. És ugye a cserében az is benne van, hogy kifognak egy Grigsont vagy egy huejacksont. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valoszinuleg en vagyok tul „szigoru”, de nalam ez az a fele szarvashiba, amit nem turnek el el GM-tol. Elkepeszto amatorseg, amire szavak sincsenek – mar persze ha tenyleg itt odaig es vissza voltak Dillardtol. Mert ha ez a resze nem igaz, akkor nyilvan teljesen mas a leanyzo fekvese. De hat akkor induljunk ki abbol, hogy tenyleg igaz...

Mindegy. Csak hat a Houstonnal kis tulzassal nem letezik a fogalom, hogy tamadofal, igy nyilvan kb. mindenki tudja, hogy ok tamadofalembert visznek, ha meg valakibe ennyire beleszeretnek, akkor nem nezik vegig, ahogy elviszi mas, az eselyt sem adjak meg erre, foleg, hogy azert eleg rendesen mentek ki a tamadofalemberek, sorra jottek be a csapatok OL-ekert. Es igen, ezt igy kell, vagyis igy kellene. Ha valakibe beleszeretsz, nem szorakozol. Az Eagles is ezert elozott be, de a Falcons is ezert cserelt fel, mert valakit kinezett, ot akarta, hat elebe ment a dolgoknak.

Szep dolog, amikor alapbol fel akarsz menni Oliverert vagy Haskinsert a topba, majd ez nem sikerul, aztan 1/9en vagy 15on rohogve az oledbe hullik az illeto, de azert erre alapozni sem lehet.

Na hat mindegy, en mindenesetre kivancsi leszek Howardra, ebbe a ratyi falba biztosan hamar bedobjak kezdeni, sok ideje nem lesz szokni a profi szinvonalat.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rapaport meg kapott az alkalmon, és megpróbálta növelni az eléréseket meg a lájkokat azzal hogy kitalálja ezt a történetet.samu09
El ne harapjuk már ezen egymás torkát. 😉 Én úgy hallottam - nem Rapaporttól, mert őt utálom (hanem Matt Millertől (B/R) tegnap élőben és Colin Cowherdtől ma reggel), hogy ez történt. És elhittem. A Trubisky feltrade-es esetnél se voltunk ott, arról se nyilatkozott hivatalosan senki, arról is csak "pletykák" voltak, és azt is sokan elhittük. Szerintem azt pl. Stez is elhitte. Én meg ezt is elhittem. Nekem az események lefolyásából is ez jött le, ami nyilván nem tudás, csak benyomás, de a benyomás és hallottak összecsengtek. De tök mindegy, nem érdemes ezen összekapni.

Ja, és ha netán mégiscsak ez történt, akkor sem gondolom, hogy ki kéne vágni az FO-t. Ciki a dolog, a tulaj nyilván elszámoltatja majd őket, de megtörtént már nem egyszer. A Bears is beleszaladt két éve. Sőt, tavaly a második körben Belichick is belefutott a Titans-al egy ilyenbe (erről is csak pletykák vannak, de ezt is elhiszem az események lefolyása miatt). Szóval még a legjobbakkal is előfordul, és nem is mindig vesszük, veszik észre. De ha megtörténik, az akkor ciki.

Dillard egyébként a leg-NFL készebbnek mondott tackle volt az idei classban, ami a pass protot illeti. A Phillyben nem azért nem lesz kezdő, mert nem kész - egy rookie sem kész -, hanem azért, mert Peterst nyilván nem fogják cserepadra rakni, amíg egészséges.

Az OL class egyébként szerintem kifejezetten jó idén is, az egyik erőssége az idei draftnak. Majdnem ott van ahol tavaly, pedig a tavalyi aztán tényleg remek volt. Idén egy picivel kevésbé jó, nincs Qenton Nelson féle korszakos tehetség az élen, és inkább tackle poszton erősebb, a tavalyi meg inkább guard poszton volt mélyebb. De így is kiment 6 OL az első körben. És nagy tumultus lesz ma este a maradékért a második elején is, több feltrade is várható OL miatt. Még akár nektek is lehet ott keresnivaló, ha úgy dönt a stáb, hogy egy második OL-t is bevállal.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Elnézést kérek az Eagles nevében is, most nagyon csúnyán kijátszott titeket Howie. Valószínűleg úgy voltatok vele, hogy feldtrade, de aztán látványosan nem fogytak az OL emberek, úgyhogy abba a hitbe ringattátok magatokat, hogy előttetek se a Hawks, se a Ravens nem fog LT-t húzni, mert már van, a trade lehetőségét meg figyelmen kívül hagyta Gaine.

Howie köszönte szépen és el is rabolta.

Egyébként szerintem Howard jó lesz, hatalmas a potenciál. Viszont idén nem várnék tőle sokat, ami meg baj.
Hulkeinstein
Miaf@sz? Nem kell elnézést kérned. Közöd nem volt a folyamathoz. Nem kell szagértőnek lenni ahhoz, hogy lássam, need az OL houstonban. Eagles felmegy, pont egy falemberért, Rapaport meg kapott az alkalmon, és megpróbálta növelni az eléréseket meg a lájkokat azzal hogy kitalálja ezt a történetet.
Hogy Dillardot választotta volna a Texans ha még elérhető? Ezt már ők se fogják bevallani. De nem olyan kiemelkedő az OL class idén hogy bárkiért is érdemes lenne feltradelni. Dillard alap esetben nem lehetne instant kezdő, sok mindenen kell fejleszteni rajta mire NFL kész lesz. Nyilván ha houstonba kerül nem kérdés a kezdő ahogy Howardnál se. Egyébként nálam egyikük sem ért első kört. Amugy meg esélyes hogy Dillard guard lesz.
samu09
Guard lesz? Na ezt honnan vetted? Világéletében csak LT-t játszott, LT méretekkel rendelkezik és nálunk el is mondták, hogy Peters utódja lesz LT-ben. Nem volt olyan forrás, ami ne OT-ként hivatkozott volna rá.

Teljesen egyetértek, hogy lehet, hogy bust lesz, Howard is lehet az, majd az idő eldönti, de prospectként egyértelmű, hogy Dillard első körös volt, Howard meg második. Nyilván senki nem tudja mit hoz a jövő, de hülyeségeket ne írjunk.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Elnézést kérek az Eagles nevében is, most nagyon csúnyán kijátszott titeket Howie. Valószínűleg úgy voltatok vele, hogy feldtrade, de aztán látványosan nem fogytak az OL emberek, úgyhogy abba a hitbe ringattátok magatokat, hogy előttetek se a Hawks, se a Ravens nem fog LT-t húzni, mert már van, a trade lehetőségét meg figyelmen kívül hagyta Gaine.

Howie köszönte szépen és el is rabolta.

Egyébként szerintem Howard jó lesz, hatalmas a potenciál. Viszont idén nem várnék tőle sokat, ami meg baj.
Hulkeinstein
Miaf@sz? Nem kell elnézést kérned. Közöd nem volt a folyamathoz. Nem kell szagértőnek lenni ahhoz, hogy lássam, need az OL houstonban. Eagles felmegy, pont egy falemberért, Rapaport meg kapott az alkalmon, és megpróbálta növelni az eléréseket meg a lájkokat azzal hogy kitalálja ezt a történetet.
Hogy Dillardot választotta volna a Texans ha még elérhető? Ezt már ők se fogják bevallani. De nem olyan kiemelkedő az OL class idén hogy bárkiért is érdemes lenne feltradelni. Dillard alap esetben nem lehetne instant kezdő, sok mindenen kell fejleszteni rajta mire NFL kész lesz. Nyilván ha houstonba kerül nem kérdés a kezdő ahogy Howardnál se. Egyébként nálam egyikük sem ért első kört. Amugy meg esélyes hogy Dillard guard lesz.
több mint 5 éve
tex 150
Valószínűleg nem gondoltak erre, de gyaníthatóan ez volt a B alternatíva, amit nem értékeltek sokkal rosszabbnak, különben feltrade-eltek volna. Gondolom azért nem vártak még egy kört Howard-dal, mert ha addigra elviszi más, az még nagyobb szívás.

Egyébként nem megbántva senkit, de majd az idő fogja eldönteni, hogy mi volt a jó választás: ha egy év múlva Dillard végig padozza az évet, a Texans-nál Howard meg elfogadható szintet nyújt és jobb lesz a fal, mindenki boldog lesz. Aztán néhány év múlva majd kiderül, hogy tényleg jó döntés volt-e.

Szerintem az sokkal rosszabb, hogy évek óta egy rakás szar a fal, vagyis az edzői stáb ezen a poszton nem a legjobb. Nyilván ezen segíthet egy-egy játékos, de ha hülyeségeket mondanak nekik / nem bírják a meglévő embereket fejleszteni, akkor majdnem mindegy ki jön.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Dillardról már a draft előtt jöttek pletykák, hogy a Texans nagy/legnagyobb kedvence.

több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Aztan honnan tudod, hogy a Houston Dillardot akarta vinni, es jol megszopattak, nem pedig alapbol Howard volt szamukra elobb a boardon es le sem szartak, ki akar bemenni?Stez
Ha látok egy dülöngélő embert este a kocsma előtt, az se biztos, hogy tök részeg. De azért elég valószínű, hogy az. 😊

(A Philly nem jött volna fel kettőt, ha nem úgy gondolják, hogy fel kell jönniük.)
peterk2005
A Philly azert jott, mert a Houston needje egyertelmu volt, de az nem jelenti azt, hogy utobbi boardjan Dillard volt az elso, es a GM mar habzo szajjal ott allt Goodell mellett a Dillard nevevel ellatott cetlivel, hogy atadja a kovetkezo pickre, de Roseman megszivatta gyorsan.

Ahany csapat, annyi board es annyi posztrangsor, en pedig abszolut nem gondolom, hogy a Texanst megszopattak, ezert Howard kenyszerpick lett volna, akit amugy nem akartak volna vinni alapesetben.

Es egy dolog, hogy egyebkent en magam nem velem jo picknek ezt a Houstontol, de azert nem gyartok osszeeskuveseket, foleg mert Howardnal siman benne van, hogy teljesen korrekt OT lesz.

Te kitalaltal egy tortenetet a Houston terverol (amit ketlem, hogy megosztottak veled), majd eloadod, mekkora idiota dilettans barmok ezek es hogy elbasztak, meg kb. rajtuk rohog a liga. Na ez az a resz, ami nekem nonsense.
Stez
Egybehangzó források szerint Dillardot akarta a Texans - ezt mondták még a Philly trade előtti percekben és utána is. Legalább 3 Houstonos forrás is ezt írta, köztük olyan arcok, mint Lance Zierlein vagy Warren Sharp. Nyilvánvaló volt mindenki számára, hogy DIllard a célpont, Howie is csak mekegett-makogott hogy mondja udvariasan, hogy átbaszta őket.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bocs Stez, de ez most kapufa. Nem sokkal a választás után jöttek az infók, hogy bizony a Houston már felírta a Dillardot 😉

A forrást betenni nem tudom. Aztán persze, hogy mennyire hiteles, más kérdés 😊
dande
Jo, hat ha ezt alatamasztjak, akkor igaza lesz peterknak es megkovetem magam, en viszont ezt semmilyen komolyan veheto forrastol sem olvastam, addig pedig nem feszulok ezen.

De hozzateszem, hogy ha ez valoban igaz lenne, akkor ott nincs mentseg, nincsen kifogas, ha en lennek a tulajdonos, azzal a lendulettel ugy basznam ki a GM-et, mint macskat szarni. Ha valaki tenyleg ekkora amator, annak nincs helye egy ilyen fontos, donteshozo pozicioban.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs Stez, de ez most kapufa. Nem sokkal a választás után jöttek az infók, hogy bizony a Houston már felírta a Dillardot 😉

A forrást betenni nem tudom.

Szerk: Rapoport hozta ezt mindjárt a pick után. Nem magunktól találtuk ki, 😉 A hitelesség más kérdés 😊.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Aztan honnan tudod, hogy a Houston Dillardot akarta vinni, es jol megszopattak, nem pedig alapbol Howard volt szamukra elobb a boardon es le sem szartak, ki akar bemenni?Stez
Ha látok egy dülöngélő embert este a kocsma előtt, az se biztos, hogy tök részeg. De azért elég valószínű, hogy az. 😊

(A Philly nem jött volna fel kettőt, ha nem úgy gondolják, hogy fel kell jönniük.)
peterk2005
...Te kitalaltal egy tortenetet a Houston terverol (amit ketlem, hogy megosztottak veled)...
Stez
Hát jah, sokszor a fórumozásnak ez az alapja, ahogy látom 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aztan honnan tudod, hogy a Houston Dillardot akarta vinni, es jol megszopattak, nem pedig alapbol Howard volt szamukra elobb a boardon es le sem szartak, ki akar bemenni?Stez
Ha látok egy dülöngélő embert este a kocsma előtt, az se biztos, hogy tök részeg. De azért elég valószínű, hogy az. 😊

(A Philly nem jött volna fel kettőt, ha nem úgy gondolják, hogy fel kell jönniük.)
peterk2005
A Philly azert jott, mert a Houston needje egyertelmu volt, de az nem jelenti azt, hogy utobbi boardjan Dillard volt az elso, es a GM mar habzo szajjal ott allt Goodell mellett a Dillard nevevel ellatott cetlivel, hogy atadja a kovetkezo pickre, de Roseman megszivatta gyorsan.

Ahany csapat, annyi board es annyi posztrangsor, en pedig abszolut nem gondolom, hogy a Texanst megszopattak, ezert Howard kenyszerpick lett volna, akit amugy nem akartak volna vinni alapesetben.

Es egy dolog, hogy egyebkent en magam nem velem jo picknek ezt a Houstontol, de azert nem gyartok osszeeskuveseket, foleg mert Howardnal siman benne van, hogy teljesen korrekt OT lesz.

Te kitalaltal egy tortenetet a Houston terverol (amit ketlem, hogy megosztottak veled), majd eloadod, mekkora idiota dilettans barmok ezek es hogy elbasztak, meg kb. rajtuk rohog a liga. Na ez az a resz, ami nekem nonsense.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aztan honnan tudod, hogy a Houston Dillardot akarta vinni, es jol megszopattak, nem pedig alapbol Howard volt szamukra elobb a boardon es le sem szartak, ki akar bemenni?Stez
Ha látok egy dülöngélő embert este a kocsma előtt, az se biztos, hogy tök részeg. De azért elég valószínű, hogy az. 😊

(A Philly nem jött volna fel kettőt, ha nem úgy gondolják, hogy fel kell jönniük.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a srác így is upgrade lesz, mert legalább NFL kezdő matéria. 😊 Csak tényleg ciki az FO-ra nézve a bealvás.

Van még pick, és ti általában jól szoktatok draftolni, úgyhogy félig ki lett köszörülve a hiba, a másik felét meg ki lehet küszöbölni ma/holnap. Ha akarnak, BoB-ék még egy második OL-t is vihetnek, mert maradt még bent 1./2. körüli OL is és 2/3. körös is, egyik sem lenne reach várhatóan.
peterk2005
Aztan honnan tudod, hogy a Houston Dillardot akarta vinni, es jol megszopattak, nem pedig alapbol Howard volt szamukra elobb a boardon es le sem szartak, ki akar bemenni?

Tok vicces ez, hogy egybol hulyenek belyegzik meg az embereket, akik az elmult honapokban a nap 24 orajaban 26-ot a temaval foglalkoztak, csak mert nem „divatpick” a valasztas.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a srác így is upgrade lesz, mert legalább NFL kezdő matéria. 😊 Csak tényleg ciki az FO-ra nézve a bealvás.

Van még pick, és ti általában jól szoktatok draftolni, úgyhogy félig ki lett köszörülve a hiba, a másik felét meg ki lehet küszöbölni ma/holnap. Ha akarnak, BoB-ék még egy második OL-t is vihetnek, mert maradt még bent 1./2. körüli OL is és 2/3. körös is, egyik sem lenne reach várhatóan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)