Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Előszezon meccseink


több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
😀 😀


több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Andre Hal visszavonul sajnos... 😕

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lotvlvdb8yufzlhcl7ey
Texans safety Andre Hal announces retirement
Texans safety Andre Hal announced Tuesday he's retiring after five seasons. Hal, who is in remission following his battle with Hodgkin's Lymphoma, said he's "completely healthy."


Bluet, meg tegnap leigazolta a Jags

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
 www.houstontexans.com/news/mock-draft?fbclid=IwAR0JWSKNdczw4tFcxYmHqO8KkNFVRSuVCBxlKiVLzQy1Yb8RdaJ-YTEzDEg

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
JJ Watt tette ki pár perce facebookra, Shane Lachler visszavonuló buliján volt.

"A retirement party fit for a GOAT. This man is the greatest punter to ever walk the earth, but even more than that, he is one of the best people to ever walk this earth. You are truly one of a kind brother and last night was a testament to that as friends, family and teammates flew in from all over the country to celebrate you. And we’ll do it all again in a few years when they’re putting that gold jacket on you. I love you brother, congrats on an unbelievable career!!!"



Más téma, hogy az újabb mock draftokon CB-et várna a Texanstól első körben, gondolom mert a kb 3-4 kezdő szintű támadófalembert már elviszik előbb... Remélem azért marad valaki közülük és CB inkább jöhet a 2ik körben, mondjuk Rock Ya-Sin ha még bent lesz 😊

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Nem 50 percre lakom Innsbrucktól 😊

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Watson Innsbruckban volt tegnap, kár hogy csak most tudtam meg...

 kepkuldes.com/image/6sxOfV


Merlin85
Akkor tegnap írtad volna ki? 😃
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Watson Innsbruckban volt tegnap, kár hogy csak most tudtam meg...

 kepkuldes.com/image/6sxOfV


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jól tölti a szülinapját 😊

 twitter.com/JJWatt/status/1109201002215944193
peterk2005
Ezert nem szabad sosem azt irni, hogy valaki szuletesnapot unnepel. XD

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jól tölti a szülinapját 😊

 twitter.com/JJWatt/status/1109201002215944193


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Ma van JJ Watt szülinapja 😊 🎂


Merlin85
Megkapta Matt Kalilt edzéspartnernek ajándékba 😁
gabokocka
Pont akartam írni
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sl9gvez0q6hnk4q2n6f2
Former Pro Bowl OT Matt Kalil signing with Texans
Offensive tackle Matt Kalil, who was recently cut by the Panthers, signed with the Houston Texans on Friday, NFL Network's Tom Pelissero reported via sources.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ma van JJ Watt szülinapja 😊 🎂


Merlin85
Megkapta Matt Kalilt edzéspartnernek ajándékba 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Ma van JJ Watt szülinapja 😊 🎂


több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Peterk jót írt, a cap menedzselése jól megy, sose költekezett túl a csapat. Viszont szerintem ezek az egy éves szerződések azért vannak, mert ha idén sem mutat valamit BoB, akkor repül. A következő edzői stábnak meg nem okoznak gondot hogy ide kötnek esetleg olyan játékosokat akik a következő rendszerbe nem fognak illeni.
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A.J. McCarron a fedélzeten 1 évre 3 millióért.
 twitter.com/10AJMcCarron/status/1108182925227581440
iktriad
Na ő nagyon jo igazolás, ha DW-vel történne valami, ami emögött a fal mögött azért legalábbis benne van a pakliban, ő tud hozni egy jo átlagost legalább.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A.J. McCarron a fedélzeten 1 évre 3 millióért.
 twitter.com/10AJMcCarron/status/1108182925227581440
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/53898303_305896796759731_2663616108221805313_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=6HvxYG9GOI8Ab5Pp9JD&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfC8gjqnQC0RpFL-cIFmm5uTnLaEkMy5EwIjcjCGiYNEhQ&oe=66330064
Houston Texans on Instagram: "The #Texans have signed TE Darren Fells."
20K likes, 299 comments - houstontexans on March 19, 2019: "The #Texans have signed TE Darren Fells.".

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Watsont 2 év múlva meg kell fizetni,ha így marad akkor busásan. Miért nem használjuk ki még ezt a két évet arra,hogy mondjuk köré felhúzunk egy brutál jó csapatot? DrChef
Annyi pénzetek nincs. A spotract szerint jelenleg 42 millió a cap space, ami jól hangzik, de annak a fele rollover. Azt nem lehet csak úgy elkölteni, mert nem termelődik újra. Abból max 1 éves igazolásokat lehet csinálni, hogy a jövő évi utáni capet már ne terhelje. Egy valódi contendernél 1-2 ilyen igazolás belefér, de a Texans nincs ennyire közel a tűzhöz. Itt 1-2 egy éves contract (jellemzően idős, veterán, de kiváló játékos need posztra érkezése) nem csinálna contendert a Texansból, ezzel a fallal.

Nálatok a falban nem egy lyuk van, amit egy komolyabb igazolással be lehetne tömni, hanem újra kell építeni gyakorlatilag az egészet. Arra a FA-n 60 millió cap space se lett volna elég, látva az elszállt árakat. Annyi nem volt. Hozhattatok volna egy Trent Brownt 17 millió per évért, de ő egyedül kb. annyi hatással lett volna a fal összteljesítményére, mint Nate Solder a Giantséra tavaly. Minimális, vagy még annyi se.

Egyébként BoB-ot és a Texans FO-t sok mindenért lehet kárhoztatni, de szerintem cap menedzsment szempontból kifejezetten jól dolgoznak. Nincs elszállva a cap, mindig van mozgástér, és az igazolásoknak is többnyire van értelmük. Tavaly is volt, idén is van. A fal alapjait viszont nincs mese, a draftról kell összerakni. Vannak dolgok, amit nem lehet lerövidíteni pénzzel, akárhogy is ketyeg Watson órája. Erre rá kell szánni az időt és a draft erőforrást.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kérdés, ha valami csoda folytán T.J. Hockenson még bent lesz amikor a Texans huszonharmadikként választ a drafton, akkor ti a TE-ed választanátok, vagy a legjobb elérhető támadófalembert?
Merlin85
Szerintem egy TE nem hozna olyan impact fejlődést az offense teljesítményében mint egy falember. Ha van aki megvédje Watsont az többet ér mint egy plusz célpont akihez nincs idő odadobni a labdát.
samu09
De, hozna, csak nem a Texansban. Meg lehet nezni, hogy a tamadoagy Bill O'Brien keze alatt hany tight end tudta kinoni magat es huzoember lenni az offense-ben. Szerintem ez szam kb. a nullaval egyenlo. Emberunk nem igazan erolteti szarra a tight end jatekokat, tobbet blokkoltatja oket, mint elkapasra kuldi.

Egy tight end akkor tud impact fejlodest hozni, ha egy erre felepitett rendszert nyomnak, lasd a Chiefst, a Patst, az Eaglest peldaul.

Illetve az sem mindegy, hogy ki dobal. Sok iranyito van, akik biztonsagi jatekosok (lasd Alekszejovics Szmisszt), ok altalaban eloszor mindig a TE-t szoktak keresni, nem szeretnek hosszu labdakat dobalni, csak ha tutira ures az elkapo. Watson agressziv, o mindig nagyot akar sebezni, ezert eloszor mindig az elkapokat nezi es keresi a tavoli celpontot.

Szerintem a Houstonhoz ezert folosleges elso korben tight endet hozni, mert ha nem hasznalod ki, akkor valoban nincsen ertelme ilyen eros picket elloni ra.

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Kérdés, ha valami csoda folytán T.J. Hockenson még bent lesz amikor a Texans huszonharmadikként választ a drafton, akkor ti a TE-ed választanátok, vagy a legjobb elérhető támadófalembert?
Merlin85
Szerintem egy TE nem hozna olyan impact fejlődést az offense teljesítményében mint egy falember. Ha van aki megvédje Watsont az többet ér mint egy plusz célpont akihez nincs idő odadobni a labdát.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Kérdés, ha valami csoda folytán T.J. Hockenson még bent lesz amikor a Texans huszonharmadikként választ a drafton, akkor ti a TE-ed választanátok, vagy a legjobb elérhető támadófalembert?

több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Hát ha a csapatnak van egy rakás pénze,ötödik legtöbb konkrétan,akkor annyit szeretnék látni,hogy csinálunk VALAMIT és nem csak tüzet oltunk,meg majd "csapaton belül" kultúrában meg hasonlóakban fejlődünk. Arra eddig tökéletesek vagyunk,hogy hozzunk egy középszert és hallgassuk majd a szokásos "We must do better,we will learn from it,we fought hard" bullshit.
Watsont 2 év múlva meg kell fizetni,ha így marad akkor busásan. Miért nem használjuk ki még ezt a két évet arra,hogy mondjuk köré felhúzunk egy brutál jó csapatot?
Leggyengébb pontunk az OL és az FO úgy gondolta,hogy majd a draftról szerzünk legalább két kezdő guardot,két kezdő tacklet,mert kb ezen a szinten vagyunk. Vicc az egész szerintem.

Miller óta igazán nincsen Tight End játékunk. Az olyan 5 éve? Tudom,hogy gyenge volt a FA,de basszus.

Hopkins mellett olyan vékony a WR sor,hogy tavaly egy iránytó játszott a másik oldalán. Jól néz ki a Fuller-Hop-Coutee,hány meccsen játszottak együtt?

Szóval hogyan próbáljuk segíteni Watsont?Hogy tapsolunk neki,ahogy futkározik a védők között? Vagy majd Hopkins nő 30 centit és felszed 10 kiló izmot? Hogy lesz jobb az offense? Nem látom.

Minimum azt vártam,hogy elrendezik a dolgokat Clowneyval és kap egy baráti szerződést,nekünk és neki is. Ez sem sikerült.

Matheiut gondoltam nem tartjuk meg,de a D sem erősödött egy fikarcnyival sem.

Szóval ha így marad,akkor nem tudom mit csinálnak,de hogy ülnek a pénzen az tuti.
Nagyon jó draft kell nekünk,hogy előre lépjünk szerintem

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
OL eddig sem volt... szóval az nem gyengült semmit 😀 Covington is csak egy jó cserejátékos volt, 4 év alatt 7,5 sacket szerzett, gondolom azért hosszabbítottak inkább Blacksonnal, nem olvastam még milyen szerződést kapott Covington. Safety meg CB is jött Mathieu meg Jackson helyett, igaz lehet gyengébb teljesítményt nyújtanak majd de az majd szezon közben derül ki, ki járt jobban. Szóval itt sem mondanám hogy gyengült a csapat. WR poszton meg az van ami eddig van 2 nagyon jó, de sérülékeny elkapó a liga egyik legjobb elkapója mellett.

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Esetleg már az 2020-ban érkező új edzőnek tartalékolnak...
Eddig nekem gyengébbnek tűnik majd a jövő évi csapat, a sorsolás nehezebb és azt se felejtsük, hogy a győztes meccsek legalább fele épp, hogy meglett. Nehéz év lesz.
tex
Az biztos, hogy nehéz év lesz, de most legalább lesz első körös draftcetlink. Draftról még sok erősítés jöhet a csapatba, amúgy nem érzem úgy, hogy gyengült volna a csapat, igaz nem is erősödött. Várjuk ki a végét...
Merlin85
Pár perce Covington dallasba igazolt. Mathieu elment, Kareem szintén. Clowney holdout. Nincs OL, egy db egészséges elkapó van, hát szerintem ahol lehetett ott gyengült a csapat.