Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
En meg azt olvastam hogy gyengusz az OT class

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Én kicsit soknak tartanám ezt a szerződést, nem hiszem, hogy 6 éves szerződést kötnek vele. Szerintem amúgy franchise tag-et fognak adni neki.



remélem nézelődnek már a FA piacon:

 www.profootballfocus.com/news/pro-top-10-interior-offensive-linemen-set-to-enter-free-agency-in-2019?fbclid=IwAR2Wy691-rb5XxyWxXrSH5xh30na9LOc2ZXGhjNCPN_5nC-T0vIGz8svZsM
Merlin85
Szerintem sokkal inkább kellene tackle, 2 is. A draft mondjuk ideális lehet ilyen szempontból mert jónak néz ki a tackle felhozatal, szóval akár 1/23ra akár 2. körben akár mind2ben lehet kezdőt találni oda. És akkor a pénzt lehetne belső emberekre költeni. Teszem hozzá ez a felhozatal nekem nagyon nem tetszik, max Paradist tudnám szívesen fogadni, de ő drága lesz és talán pont center poszt volt tavaly a legkevésbé gáz. Azzal nincs beljebb a csapat ha megint Fultonokra költ 7-8 misiket évente.

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Én kicsit soknak tartanám ezt a szerződést, nem hiszem, hogy 6 éves szerződést kötnek vele. Szerintem amúgy franchise tag-et fognak adni neki.



remélem nézelődnek már a FA piacon:

 www.profootballfocus.com/news/pro-top-10-interior-offensive-linemen-set-to-enter-free-agency-in-2019?fbclid=IwAR2Wy691-rb5XxyWxXrSH5xh30na9LOc2ZXGhjNCPN_5nC-T0vIGz8svZsM
Merlin85
A garantált tartalom nekem is kicsit sok, de hát az nem kérdés hogy megszolgálta a nagy szerződést. Az meg már csak rajta múlik mekkora pénzt tud magának kialkudni.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Én kicsit soknak tartanám ezt a szerződést, nem hiszem, hogy 6 éves szerződést kötnek vele. Szerintem amúgy franchise tag-et fognak adni neki.



remélem nézelődnek már a FA piacon:

 www.profootballfocus.com/news/pro-top-10-interior-offensive-linemen-set-to-enter-free-agency-in-2019?fbclid=IwAR2Wy691-rb5XxyWxXrSH5xh30na9LOc2ZXGhjNCPN_5nC-T0vIGz8svZsM

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
 www.houstontexans.com/news/texans-announce-2019-assistant-coaching-staff?fbclid=IwAR3EWRZI_iPaGvOMamBnvE37NvD4GHGXbnC174kSDq6YuexUgIUrS2ePUcU
Merlin85
Carl Smithnek örülök. Wilsonnal dolgozott amióta a hawkshoz került. Tudja mit kell kezdeni egy scrambling QBval. Devlint meg valaki eltiltgatná a támadó faltól.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
 www.houstontexans.com/news/texans-announce-2019-assistant-coaching-staff?fbclid=IwAR3EWRZI_iPaGvOMamBnvE37NvD4GHGXbnC174kSDq6YuexUgIUrS2ePUcU

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Ez nekem csak olyan döntésnek tűnik, hogy ne csesztessék tovább BoB-ot az OC hiánya miatt, nem fog változni semmi ez miatt.
Merlin85
Pontosan.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Ez nekem csak olyan döntésnek tűnik, hogy ne csesztessék tovább BoB-ot az OC hiánya miatt, nem fog változni semmi ez miatt.

Ahogy számítani lehetett rá nem Watt kapta az év visszatérője címet, pedig jó éven van túl, de hogy csak 4 szavazatot kapott 50ből az elég vicc...

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
They are planning to promote tight ends coach Tim Kelly to work as the offensive coordinator next season
Bondi
Már ki is nevezték. Kelly a Penn State óta BoB mellett van. Eddig is részt vett a taktika összeállításában, szóval ugyanolyan hívásokat várhatunk tőle mint BoBtol, feltéve hogy ő fogja hívni a játékokat.
Az új TE edző egyébként az eddigi OL assistant Will Lawing lesz.
több mint 5 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
They are planning to promote tight ends coach Tim Kelly to work as the offensive coordinator next season

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Legújabb pletyka, hogy T.J Yates lesz az új QB edző...BoB első dolga volt eltakarítani őt mikor idekerült, most meg alkalmazná? Kill me.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Rick Smith 17ben azert mondott le ideiglenesen hogy rákbeteg feleségét ápolja. Sajnos Tiffany Smith-t tegnap legyőzte a betegség.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Közben a Lions leigazolta Sean Ryant ugyanugy QB edzőnek. Gondolom BoB nem vesz fel senkit a helyére, ezután az ő feladatait is ellátja majd...
samu09
Azért ez érdekes, nem haverok voltak BoB-al? Nem is upgrade neki az új munka, valamint Watsonnal is már 2 éve együtt dolgozott...Közben úgy hírlik Wes Welker is távozik...valami lehet a háttérben, mert maguktól nem szoktak elmenni az edzők, hacsak nem kinevezik őket magasabb pozícióba, de erről most nincs szó.
DC
Ez nekem is eszembe jutott. Wesről nem hallottam, de amugy nem sok vizet zavart. Matty bácsi is egyutt dolgozott ryanel a patsnél, gondolom benne megbízik. Aztán lehet jövőre mar OC lesz.
Szerintem Ryan is belátta hogy BoB ultra konzervatív és minden kreativitást nélkülöző play callingja kiöli Watsonbol a tehetséget, hiába dolgozik a háttérben keményen az iranyitoval.
Úgy tűnik az öltöző egyelőre BoB mellett van, mert nem hallottam a szezon során és most sem elégedetlenkedő játékosokat.
több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Közben a Lions leigazolta Sean Ryant ugyanugy QB edzőnek. Gondolom BoB nem vesz fel senkit a helyére, ezután az ő feladatait is ellátja majd...
samu09
Azért ez érdekes, nem haverok voltak BoB-al? Nem is upgrade neki az új munka, valamint Watsonnal is már 2 éve együtt dolgozott...Közben úgy hírlik Wes Welker is távozik...valami lehet a háttérben, mert maguktól nem szoktak elmenni az edzők, hacsak nem kinevezik őket magasabb pozícióba, de erről most nincs szó.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Nem figyeltem, hogy nálunk ki a get back coach, de az is biztos BoB 😂

 index.hu/sport/amerikaifutball/2019/01/30/nfl_get_back_coach_super_bowl_liii_sean_mcvay/

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Közben a Lions leigazolta Sean Ryant ugyanugy QB edzőnek. Gondolom BoB nem vesz fel senkit a helyére, ezután az ő feladatait is ellátja majd...
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
 twitter.com/McClain_on_NFL/status/1090297826456883200

Lehet hogy Cushnak már van törzsvásárlói kártyája a koxnagykerben, jól jön a csapatnak az a 10% kedvezmény.
😊
Tony Adams
Mert kinek nincs az nflben?
Amugy örülök hogy visszajött.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
 twitter.com/McClain_on_NFL/status/1090297826456883200

Lehet hogy Cushnak már van törzsvásárlói kártyája a koxnagykerben, jól jön a csapatnak az a 10% kedvezmény.
😊

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Ma este Pro Bowl!


több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Az idei szezonban a Texansnak volt a legkönnyebb a sorsolása, a következő szezonban a 4ik legnehezebb lesz.


több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Hivatalos:
Houston Texans at Jacksonville Jaguars in London
KeyG
Hmmm, mikortól és hol lehet majd jegyeket kapni?
DC
Tavasszal lesz menetrend. Szerintem texans oldalán elő lehet jegyeztetni a belépőre.
Én mindenképpen megpróbálom elintézni, hogy ott legyek.
samu09
Úgyszintén! 😊
Merlin85
Én is mennék! Simán lehetne szervezni egy Texans Trippet 😀

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Hivatalos:
Houston Texans at Jacksonville Jaguars in London
KeyG
Hmmm, mikortól és hol lehet majd jegyeket kapni?
DC
Tavasszal lesz menetrend. Szerintem texans oldalán elő lehet jegyeztetni a belépőre.
Én mindenképpen megpróbálom elintézni, hogy ott legyek.
samu09
Úgyszintén! 😊

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Hivatalos:
Houston Texans at Jacksonville Jaguars in London
KeyG
Hmmm, mikortól és hol lehet majd jegyeket kapni?
DC
Tavasszal lesz menetrend. Szerintem texans oldalán elő lehet jegyeztetni a belépőre.
Én mindenképpen megpróbálom elintézni, hogy ott legyek.
több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Hivatalos:
Houston Texans at Jacksonville Jaguars in London
KeyG
Hmmm, mikortól és hol lehet majd jegyeket kapni?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 039
Hivatalos:
Houston Texans at Jacksonville Jaguars in London

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers