Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Úgy tűnik teljesen új CB csapatrészt építenek. Johnson opcióját nem fogják lehívni, illetve Jacksonnak sem adnak új szerződést. Két corner fog maradni, Colvin és Joseph.
samu09
Érthető,csak azt nem tudom hogy honnan akarják újra építeni,főleg ha esetleg Mathieu-t is elengedik. Free agent piac gyenge,drafton meg O-line kéne elől.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Úgy tűnik teljesen új CB csapatrészt építenek. Johnson opcióját nem fogják lehívni, illetve Jacksonnak sem adnak új szerződést. Két corner fog maradni, Colvin és Joseph.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Fuh ez a WR téma nagyon fura nekem. Teljesen legit WR needről beszélni ha a tavalyi szezont vesszük alapul, mégis ha utána gondolok, hogy itt van a liga legjobb WR1e - Nuke, az egyik hanem a legjobb WR3a - Keke Coutee, és ha éppen egészséges egy elit WR2 - Will Fuller.
Sixo
Igen Fuller nagyon jó elkapó, arra gondoltam, hogy 48 meccsből 18at hagyott ki sérülés miatt, Keke meg 17 meccsből 3at játszott, hiába jó elkapók, ha nincsenek pályán. Hopkins meg 96 alapszakasz meccsből 95ön pályára lépett...

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Fuh ez a WR téma nagyon fura nekem. Teljesen legit WR needről beszélni ha a tavalyi szezont vesszük alapul, mégis ha utána gondolok, hogy itt van a liga legjobb WR1e - Nuke, az egyik hanem a legjobb WR3a - Keke Coutee, és ha éppen egészséges egy elit WR2 - Will Fuller.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Gondolkodtam pár dolgon amit az offseasonban meg kellene lépnie a csapatnak.

- A drafton legalább 2 embert draftolni az O-lineba, az egyiket az első körben, azon kívül draftolni még CB-et, még talán egy WR is beleférne.

- FA piacról legalább 2 embert szerezni az O-lineba, lehetőleg jobb neveket mint tavaly... ha már lóvé van rá.

- Clowney-ra franchise taget rakni.

- Kevin Johnson-t kidobni!

- Mathieu-t és Kareem Jacksont a csapatnál tartani, vagy legalább az egyiküket.

- Az OC-nek jobb, ötletesebb és bevállalósabb playeket kitalálni.

- WR-et olyan állapotba hozni, hogy ne sérüljenek le pár meccs alatt.

- RB helyzet megoldása, Blue FA lesz, Millernek még van szerződése, de egyiket sem marasztalnám annyira, ha szerezni tudnak valakit.

Biztos van amit még kifelejtettem, ha nektek van még meglátásotok írjátok le.

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Fennállása óta egyszer draftolt a csapat ol-t első körben: 2008 duane brown
Egy ilyen kaliberrel most is kiegyeznék.
samu09
Igen, de azért azt ne feledjük, hogy Duane Brownnak is évek kellettek míg jó lett. Emlékszem első 2-3 évében őt is szidta mindenki, mint a bokrot.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
 www.instagram.com/p/BuUel2eAdtF/
LanceVance
Fennállása óta egyszer draftolt a csapat ol-t első körben: 2008 duane brown
Egy ilyen kaliberrel most is kiegyeznék.
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/50870545_357809824806103_1376865427176917485_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=4-CelJYJaWkAb5dlfQe&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfA33aW0XVaCYdZ-lrSp-NNecv39ecGY-1ec2hymYnH5uQ&oe=662DF927
Houston Texans on Instagram: "Our 2019 #NFLDraft picks are set. #WeAreTexans"
12K likes, 238 comments - houstontexans on February 25, 2019: "Our 2019 #NFLDraft picks are set. #WeAreTexans".

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Ha az eféle típus végre egyszer megcsinálna egy sérülésmentes szezont, akkor tudod, hogy ez egyszeri, és megismételhetetlen kb. Azonnal elcseréled, ha tudnád hogy nem derül ki. (

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Elvileg idén sem kapja meg Clowney a nagy pénzt. Még mindig a break out és sérülés nélküli szezont várják tőle. Szóval esélyes a franchise tag.
Nem tudom amúgy, egy pár éves szerződéssel többet spórolnának mint most a taggel. Plusz szerintem már rég bebizonyította hogy az egyik legjobb a posztján.
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
A londoni meccsre hol lehet majd jegyeket venni? NFL honlapján vagy a Texans honlapján, vagy esetleg máshol? Nem akarok lecsúszni majd róla...
Merlin85
 shp.csharmony.epsilon.com/pages/NFL_US/NFL_2019_London_ROI/ itt tudsz regisztrálni, és majd emailben értesítenek amint kezdődik az értékesítés.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
A londoni meccsre hol lehet majd jegyeket venni? NFL honlapján vagy a Texans honlapján, vagy esetleg máshol? Nem akarok lecsúszni majd róla...

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
31 évesen achilles sérüléssel 14 milláért, szerintem ezen senki nem lepődött meg.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Várható lépés volt, még ha nem sérült volna le akkor el lehetett volna rajta gondolkodni, de így nem éri meg sehogy a csapatnak. Már csak abban reménykedem, hogy Fuller meg Keke kibírjon egy teljes szezont sérülés nélkül... Olyan nagy kérés lenne...

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
 fuzovelkifele.com/2019/02/kivagta-a-texans-demaryius-thomast/?fbclid=IwAR1BesAFJ6nuQ807pC5wOjwVVbKHTs7t0y-C83Bck9lbtMZLdHY5r2IpACA
Merlin85
Nem is baj. 14 millió szabadult fel.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
 fuzovelkifele.com/2019/02/kivagta-a-texans-demaryius-thomast/?fbclid=IwAR1BesAFJ6nuQ807pC5wOjwVVbKHTs7t0y-C83Bck9lbtMZLdHY5r2IpACA

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Ezt írták az NFL honlapján a csapat újoncairól:

RANK

B

HOUSTON TEXANS

Round 3: (No. 68 overall) Justin Reid, S, 16 games/12 starts; (80) Martinas Rankin, OL, 16 games/4 starts; (98) Jordan Akins, TE, 16 games/6 starts.
Round 4: (103) Keke Coutee, WR, 6 games/2 starts.
Round 6: (177) Duke Ejiofor, LB, 12 games/0 starts; (211) Jordan Thomas, TE, 16 games/10 starts; (214) Peter Kalambayi, LB, 15 games/0 starts.
Round 7: (222) Jermaine Kelly, DB, 0 games/0 starts.
Notable rookie FA signings: Trevor Daniel, P, 16 games/0 starts.

Reid was everything the Texans hoped they were getting from a safety, especially one selected in the third round. He figures to be in the back end of that defense for years to come. Coutee stepped up after Will Fuller was lost to injury and did an admirable job as a rookie, catching 28 passes for 287 yards and one touchdown and coming close to earning my nod for the Texans' unsung hero. Rankin could become a decent guard for the Texans, and spent a lot of his rookie season attempting to fill holes up front created by injuries. Thomas and Akins teamed up to address the void at tight end, with Thomas logging all four of the TE touchdowns and Akins finishing with 17 receptions for 225 yards. Ejiofor and Kalambayi are depth players, and Kelly spent the whole season on IR. Daniel beat out six-time All-Pro Shane Lechler for the punting job in training camp, and showed some promise in Year 1, particularly when it came to dropping the ball inside the 20 (with 36 such punts, fourth-most in the NFL).

Combine/free agency focus: Offensive line remains a massive priority for a Texans team that simply didn't protect Deshaun Watson (who, it must be said, didn't help matters by holding on to the ball too long at times). Coutee was helpful, but Houston still had to make a trade for a receiver ( Demaryius Thomas, who ruptured his Achilles in December). The Texans should spend on that position again. Offensive tackle Seantrel Henderson was re-signed in January, but Houston still needs to spruce up a shoddy line (outside of Nick Martin).

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
 www.houstontexans.com/news/six-texans-make-pff-top-101-list?fbclid=IwAR1gEwIS0jyYgaiNTjcFDvvHfyzPAuSeg6hsiwzd6xE2qxu46RpU9LdXtHY

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na most azért abba ne menjünk bele, mennyire hülye-e 😊
De remélem, nem ide jön 😊

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Olvastam egy esetleges Bell-Texans házasságot!
Van rá keret, vagy reális esély?
steelwolf
Della van rá. Viszont Bell nem hülye. Nem azért ülte ki a szezont hogy utána rommá törjék és szar O line miatt.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Olvastam egy esetleges Bell-Texans házasságot!
Van rá keret, vagy reális esély?
steelwolf
Blue FA lesz, Millernek még 1 éves szerződése van, Foreman meg aprópénzért játszik, kérdéses, hogy a sérülés után hogy fog teljesíteni. Pénz lenne rá, de több FA lesz a csapatnál akinek új szerződés kellene + Oline-ba embereket szerezni, de szerintem nem a Texans Bell elsődleges célállomása...

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Olvastam egy esetleges Bell-Texans házasságot!
Van rá keret, vagy reális esély?
steelwolf
Esely az mindig van, de en nem latom, hogy a Houston ezt meghuzza. Helyuk az lenne ugyan, de Clowney nagyon draga lesz, ha meg Bellre is elkurnak egy valag lovet, akkor nem lesz mar hely osszerakni a tamadofalat, meg foltozni a vedelmet es a csapat tobbi reszet.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Olvastam egy esetleges Bell-Texans házasságot!
Van rá keret, vagy reális esély?
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
En meg azt olvastam hogy gyengusz az OT class
Janek
Nekem tetszik, top10es tehetség max 1 ha van, de utána egészen a 2. nap végig mély és változatos a class. Mike Renner, a PFF draft szakija is dicsérte.