Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként nem értem ezt a BoB esetet. Elvileg egy támadó szakember, aki Bradyvel sikereket is ért el. Hogy lehet, hogy ennyire képtelen az irányítóiból kihozni ami bennük van? És nem csak Watsonra gondolok, hanem általában. Tessék megnézni mit művel a fiatal Shanahan noname tudjafene honnan előrángatott QB-kal. Ehhez képest itt se Fiztmagic, se Hoyer, se Osweiler, se senki nem tudod még csak normálisan sem kinézni. És Watson is kb. úgy működik, hogy be van küldve a pályára, hogy majd megoldja. Na jó, annyit észrevettek, hogy nem érdemes meccsenként 40-szer dobatni, mert abból 3TD, 3INT a tipikus eredmény. Jobb is, hatékonyabb is, amióta csak 20-25 passza van meccsenként. De ennél SOKKAL többet lehetne tenni az érdekében. Például engem rohadtul zavar, hogy második éves, és mennyire nem képes olvasni a blitzet. Nem is vak oldalon, hanem a jobb oldalon, ott, ahol snap előtt látja, hogy fellép a LOS-ra a blitzelő corner, és mégis, megkapja a snapet, és úgy sackelik, hogy a corner felé sem néz a snap után.

Ez szerintem pl. nem valami képességbeli deficit, hanem egyszerűen kellene valaki, aki beül Watsonnal a filmroomba és segít neki tanulni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
 www.instagram.com/p/BsV372CglF2/
LanceVance
Sima 16-0
samu09
khmm, 15-1

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
 www.instagram.com/p/BsV372CglF2/
LanceVance
Sima 16-0
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/47582845_294533314754106_5327726881022191210_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=BmZULFnikEwQ7kNvgEnK-Hj&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBsLafAVOwioXfpYK6-8IjLG-OHe1hnRgcWpiDORKrnMQ&oe=66327BD6
Houston Texans on Instagram: "Our 2019 opponents are set. #WeAreTexans"
33K likes, 1,031 comments - houstontexans on January 7, 2019: "Our 2019 opponents are set. #WeAreTexans".

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tegnap néztem a Bears meccset és azon gondolkodtam hogy hogy jobb kikapni, mint ők vagy mint mi hogy közünk nem volt a meccshez? 😀
LanceVance
mint mi, be se jutva!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
Tegnap néztem a Bears meccset és azon gondolkodtam hogy hogy jobb kikapni, mint ők vagy mint mi hogy közünk nem volt a meccshez? 😀

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Houstonban most hajnali három van. Remélem BoBnak pár órán belül eljön a Black monday
több mint 5 éve
tex 150
Azért azt valljuk be, hogy a Colts nem véletlenül nyert, és amit a szezon második felében csinált, azzal le a kalappal, ott a helyük. A Texansnak akkor lett volna esélye, ha meg tudja csinálni a védelem, amit a Jaguars csinált. De olyan rossz napja sajnos ritkán van Luck-nak. Az látszott, hogy a Texans pass-rush átlagos csapatok ellen nem rossz (elnézést mindenkitől), de a Colts és az Eagles is azt csinált, amit akart, mert a secondary szörnyű volt, Jackson kezdő éveit idézte. Ha a WR-ek 2 mp alatt helyzeti előnyt csinálnak, akkor a pass-rushnak esélye sincs. Évekkel ezelőtt, Watt legjobb évei alatt a Patriots is részben ezzel nyert, hogy Brady gyorsan passzolt, így Watt nem tudott odaérni. Most Luck csinálta ezt. Én csak azt nem értem, hogy a 2. félidőben mi történt, hogy sokkal jobban le tudták védekezni, miért nem tudták így kezdeni a meccset???
A másik a bírók. Biztos nem volt szándékos, de az elején, amíg még szoros volt, több, utólag döntő hibájuk volt. Az első Colts drive-nál Watt false startja a támadóidő lejárta után történt, még akkor is, ha a szakértők szerint mindig várnak még pár tizedet, ezért Watt hibázott. Nyilván így történt, de mondhattak volna akár delay of game-et is, akkor könnyen lehet, hogy máshogy alakult volna a meccs, talán kicsit kevésbé lett volna magabiztos a Colts az elején. Ezek után pedig Watson sack-jénél persze nem vették észre a face mask-et, úgy még egy ilyen jó csapatnak is könnyű nyerni, ha kulcs szituációkban ennyi segítséget kapnak. Ezeket tökéletesen kihasználták és egyébként is valóban jobb csapat a Colts. Ha a szezon nagy részéhez hasonlóan szinte minden összejött volna, akkor lett volna a Texansnak reális esélye, akár tegnap, akár az egész playoffban.
De valljuk be, ha a Colts az első meccsen nem megy neki 4-iknek, ha a Denver az utolsó másodpercben nem rúgja mellé az FG-t, vagy akár ha a Billsnél nem sérül le a meccsen Allen, akkor messze lett volna a csapat a PO-tól. A szezonban ezeket jól kihasználta a csapat, de most nem jött össze. Év közben, főleg az elején, sokat szídtam BOB-ot itt is, én továbbra sem szeretem, szerintem vele max a PO jöhet össze, reális esélyét egy esetleges SB-nek nem látom.
több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Én angol nyelven néztem a közvetítést, de ott is körbe szopkodták a Colts-t. Még ilyen ultra-gagyi 3d animáció is volt, ahol Luck polgárháborús ruhában ágyúval tüzelt az offensive fala mögül...
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
samu09
Buday Zoltán, a  www.profootballfocus.com/ valami szerző.
LanceVance
Sztem Zoli jelenléte jót tesz a közvetítéseknek, szakmailag felkészültebb , mint sokan mások..
De az én fülemet is bántotta már a sok felszopás, olyan mintha Stez ült volna ott... 😊
gordon
Es nem is szoltam neki, hogy hype-olja Nelsont. Xd Mondjuk szerintem barki igy reagalt volna, peldaul amikor az ujonc csoka ugy a foldbe dongolte a liga egyik legjobb rusheret, hogy nezni is rossz volt. Mert az a "nem is csinalt semmit, csak megblokkolta Clowneyt" nem epp ennyi volt. Persze lehet, hogy Colts-fankent nekem ez nem volt zavaro, de anno a Dallas brutalis tamadosora pont ugyanigy volt hype-olva, kint is, de nalunk is a kozvetitesekben. En szeretem a kozvetiteseit, szakert, es azt jol teszi. Kinek mi, szubjektiv.
Stez
Konkrétan földberakta Clowneyt, amit nem sok játékos tesz meg, Nelson ráadásul rookie. Teljesen rendben van, amennyi hype-ot kapott. Ha majd kövi meccsek valamelyikén hibázik, akkor meg majd lehet kárörömködni. Egyébkén FK! FB oldalán van egy videó Nelson tegnapi ténykedéséről, akinek kétségei vannak, hogy rászolgált-e a dícséretre, az keresse meg, nézze meg, meg fog nyugodni utána...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
samu09
Buday Zoltán, a  www.profootballfocus.com/ valami szerző.
LanceVance
Sztem Zoli jelenléte jót tesz a közvetítéseknek, szakmailag felkészültebb , mint sokan mások..
De az én fülemet is bántotta már a sok felszopás, olyan mintha Stez ült volna ott... 😊
gordon
Es nem is szoltam neki, hogy hype-olja Nelsont. Xd Mondjuk szerintem barki igy reagalt volna, peldaul amikor az ujonc csoka ugy a foldbe dongolte a liga egyik legjobb rusheret, hogy nezni is rossz volt. Mert az a "nem is csinalt semmit, csak megblokkolta Clowneyt" nem epp ennyi volt. Persze lehet, hogy Colts-fankent nekem ez nem volt zavaro, de anno a Dallas brutalis tamadosora pont ugyanigy volt hype-olva, kint is, de nalunk is a kozvetitesekben. En szeretem a kozvetiteseit, szakert, es azt jol teszi. Kinek mi, szubjektiv.

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
samu09
Buday Zoltán, a  www.profootballfocus.com/ valami szerző.
LanceVance
Sztem Zoli jelenléte jót tesz a közvetítéseknek, szakmailag felkészültebb , mint sokan mások..
De az én fülemet is bántotta már a sok felszopás, olyan mintha Stez ült volna ott... 😊
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
Aludtam egyet erre a rettenetre.
Legelőször kiadom a dühömet 😃 A meccs elején a két delay of game benézése teljesen nonszensz. Idén még nem szidtam így a bírókat. Ha igazi játékvezetők lettek volna a meccsen talan 14-0 lett volna a félidő 😃 A másik dolog a “kommentátor”. Ritkán nézek sport tvs közvetítést, úgyhogy nem tudom ki volt az a gyerek Ricsi mellett. De olyan szinten vette mélytorokra a coltsot és Nelsont hogy olyat még nem láttam. Faragó igazi szakkommentátor abból a szempontból, hogy teljesen pártatlan. Jó el szokta mondani minden meccsen, hogy kit részesít előnyben, de azért teljesen korrekten közvetít. Ez a csicska viszont... A colts egyik támadásánál, amikor Watt kétszer megkerülte a védőjét, majd leütötte a passzt ezt mondta: “a Houston levédekezte a passzt, de nézzük meg a túloldalon (amerre egyáltalán nem nézett Luck) Nelson mit művelt Clowneyval!” (Simán megcsinálta a blokkot) Aztán a következő playben: “Nelsonnak akkora a fasza mint az alkarom, de simán be tudnám nyelni.”
Na most már túl tudok lépni rajta.
A meccsről: Egyértelműen jobb volt a colts. Még ha az elején kaptak is ajándékot a bírótól. Nagyon jól tudták hogy BoB nagyon egysíkú edző, képtelen változtatni a taktikáján ha az nem jön be. Szépen vették ki Hopkinst, jól helyeztek nyomást Watsonra és kihasználták hogy semmi tapasztalata nincs a PO-ban. Luck pedig Luck. Ha egy hangyafasznyi helyet hagynak neki ő odadobja. Tökéletes meccset hozott.
A texans oldaláról nagyon jól megmutatkozott, hogy Watson kitűnő improvizálása ennyire elég. Nagyon kapkodott, erőltette azt ami nem ment és emiatt rengeteget hibázott. Nagyon sokszor megütötték a szezon során, nem csoda hogy most sietett. Kész káosz ez a támadó fal. A kritikus pillanatokban, amikor a hülye is látja hogy honnan fog jönni a blitz, ők észre sem veszik. Mondjuk ebben nyakig benne van az OL edző is.
A védelem nem tudta melyik bolygón van. Kareem Jackson szépen lejáratta magát. Szerintem a liga legjobb cornerei között van, de most úgy nézett ki mint egy újonc az egyetemen. Mikor már nagyon ment az ellen, ő agresszívan beleállt az elkapó arcába, pedig előtte sokszor megszivatták egy testcsellel. Nem tanult belőle, nem használta ki a rutinját és felesleges zászlókat erőszakolt ki. A védő fal megtette amit tudott, de ha Luck 2 másodperc alatt szabadult a labdától, esélyük sem volt odaérni. Wattól viszont többet vártam volna, elvégre ez a rájátszás, ilyenkor kell a vezérnek előlepnie.
Cuete TD-je szerintem touchback volt. Kegyelemből adták meg a bírók, és ezzel annyi a baj, hogy lehet így BoB megtarthatja az állását. Amit művelt az edzői stáb ezen a meccsen az szégyen volt. Hazai pályán így hagyták leiskolázni magukat. Nem OC kell ide, hanem egy teljes stáb csere. Az öreg McNair ritkán cserélgette az edzőket, reméljük a fia változtat ezen. Nem szabad elpzarolni egy Hopkins-Watson párost ilyen konzervatív playbookra.
Reméljük 2019re a legjobbakat. A coltsnak gratula, szép meccset hoztak.
samu09
Buday Zoltán, a  www.profootballfocus.com/ valami szerző.

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Aludtam egyet erre a rettenetre.
Legelőször kiadom a dühömet 😃 A meccs elején a két delay of game benézése teljesen nonszensz. Idén még nem szidtam így a bírókat. Ha igazi játékvezetők lettek volna a meccsen talan 14-0 lett volna a félidő 😃 A másik dolog a “kommentátor”. Ritkán nézek sport tvs közvetítést, úgyhogy nem tudom ki volt az a gyerek Ricsi mellett. De olyan szinten vette mélytorokra a coltsot és Nelsont hogy olyat még nem láttam. Faragó igazi szakkommentátor abból a szempontból, hogy teljesen pártatlan. Jó el szokta mondani minden meccsen, hogy kit részesít előnyben, de azért teljesen korrekten közvetít. Ez a csicska viszont... A colts egyik támadásánál, amikor Watt kétszer megkerülte a védőjét, majd leütötte a passzt ezt mondta: “a Houston levédekezte a passzt, de nézzük meg a túloldalon (amerre egyáltalán nem nézett Luck) Nelson mit művelt Clowneyval!” (Simán megcsinálta a blokkot) Aztán a következő playben: “Nelsonnak akkora a fasza mint az alkarom, de simán be tudnám nyelni.”
Na most már túl tudok lépni rajta.
A meccsről: Egyértelműen jobb volt a colts. Még ha az elején kaptak is ajándékot a bírótól. Nagyon jól tudták hogy BoB nagyon egysíkú edző, képtelen változtatni a taktikáján ha az nem jön be. Szépen vették ki Hopkinst, jól helyeztek nyomást Watsonra és kihasználták hogy semmi tapasztalata nincs a PO-ban. Luck pedig Luck. Ha egy hangyafasznyi helyet hagynak neki ő odadobja. Tökéletes meccset hozott.
A texans oldaláról nagyon jól megmutatkozott, hogy Watson kitűnő improvizálása ennyire elég. Nagyon kapkodott, erőltette azt ami nem ment és emiatt rengeteget hibázott. Nagyon sokszor megütötték a szezon során, nem csoda hogy most sietett. Kész káosz ez a támadó fal. A kritikus pillanatokban, amikor a hülye is látja hogy honnan fog jönni a blitz, ők észre sem veszik. Mondjuk ebben nyakig benne van az OL edző is.
A védelem nem tudta melyik bolygón van. Kareem Jackson szépen lejáratta magát. Szerintem a liga legjobb cornerei között van, de most úgy nézett ki mint egy újonc az egyetemen. Mikor már nagyon ment az ellen, ő agresszívan beleállt az elkapó arcába, pedig előtte sokszor megszivatták egy testcsellel. Nem tanult belőle, nem használta ki a rutinját és felesleges zászlókat erőszakolt ki. A védő fal megtette amit tudott, de ha Luck 2 másodperc alatt szabadult a labdától, esélyük sem volt odaérni. Wattól viszont többet vártam volna, elvégre ez a rájátszás, ilyenkor kell a vezérnek előlepnie.
Cuete TD-je szerintem touchback volt. Kegyelemből adták meg a bírók, és ezzel annyi a baj, hogy lehet így BoB megtarthatja az állását. Amit művelt az edzői stáb ezen a meccsen az szégyen volt. Hazai pályán így hagyták leiskolázni magukat. Nem OC kell ide, hanem egy teljes stáb csere. Az öreg McNair ritkán cserélgette az edzőket, reméljük a fia változtat ezen. Nem szabad elpzarolni egy Hopkins-Watson párost ilyen konzervatív playbookra.
Reméljük 2019re a legjobbakat. A coltsnak gratula, szép meccset hoztak.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 294
Legalább nem kell messze menni, hogy megnézzék, hogyan kell felépíteni az offszezonban az O-linet, mert vmi olyasmit kell csinálniuk mint a Coltsnak...
A védelem összeomlott a meccsen, Watton kívül nem nagyon volt említésre méltó védő, persze a siettetés neki sem ment most, futás ellen egész évben jók voltak eddig a meccsig. Watson nagyon pontatlanokat dobált, Hopkinst kivették a játékból, Keke ha jól emlékszem 2 fogható passzt elejtett, de ő legalább kiemelkedett az offensből.

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Összességében sok probléma volt itt: fiatal elkapók, gyenge offensive fal és secondary, alulteljesítő defensive front, néha RAC-tól is érdekes hívások (egyik nagy playnél például B-mac fedezte TY Hiltont), Watson se volt ma olyan pontos, szóval nem csak BoB tehet erről a vereségről.
Ami fontos lenne, hogy az offseasonban végre egy konzisztens támadó játékot kialakítani, mert tök jó, hogy Watson tud improvizálni, ha kell, de ez az ad-hoc játék kb. eddig tudja eljuttatni a csapatot.
Ezen kívül a védelemben az erőforrások egy részét át kell mozgatni a secondaryba, mert semmit nem ér egy erős (?) defensive front, ha az ellenfél irányítója 2mp alatt előre vágja a labdát és (majdnem) mindig talál vele szabad embert.

Meglátjuk az off-seasonban milyen változtatások lesznek, azt azért kétlem, hogy Gaine kirakná BoB-ot.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Először is gratulálok a coltsnak. Sajnos nem nagyon volt keresni valónk a PO-ban, a 11-5ös alapszakasz eredmény nem mutatott reális képet a teljesítményünkről, illetve ha az utóbbi évek AFC tendenciáját nézzük, akkor bele illett a képbe. Bengals 2.0 vagyunk lassan. Remélem egy új OC-t mostmár kineveznek, mert gyakorlatilag Watson jelenti az egyedüli offense-t Houston-ban. BoB foglalkozzon csak a HC teendőkkel.
Bondi
Először is köszi! Másodszor gratulások. Egy div győzelemhez és playoffba jutáshoz ez dukál! Persze értem a csalódottságot most. De ez a csapat nem a Bengals, az azért erős túlzás. Az elmúlt években egyszer bukott a Texans otthon, amikor nem volt NFL szintű irányítója. Három idényben viszont nyert meccset a playoffban. Sőt, volt olyan év, hogy szintén irányító nélkül sikerült meccset nyerni, és ha nem sérül le a kezdő, abban a csapatban a superbowl is benne volt! És az csak néhány éve volt.

Egyébként tökéletesen egyet értek veled! Én ugyan nyilván nem kívánok egy még erősebb riválist a csoportba 😊, de Watsonban hosszú távon minden potenciál megvan, hogy évtizedig minimum playoff szinten tartsa a Texanst. BoB-nak be kéne látnia, hogy ő csak rosszat tesz Watsonnak, és kéne szerezni egy jó QB nevelő OC-t, hogy egyrészt segítse a pályán (ötletesebb, QB barátabb playbook), másrészt megtanítsa neki amit még nem tud (védelem olvasása, stb.) Amíg BoB olyan tökfej, hogy nem jön rá erre, addig csak vesztegeti a csapat Watson éveit, ahogy a Colts tette Luckkal a korábbi években. (BoB egyébként HC-nak szerintem nem rossz, sőt. Csak úgy látszik túl beton fejű.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Először is gratulálok a coltsnak. Sajnos nem nagyon volt keresni valónk a PO-ban, a 11-5ös alapszakasz eredmény nem mutatott reális képet a teljesítményünkről, illetve ha az utóbbi évek AFC tendenciáját nézzük, akkor bele illett a képbe. Bengals 2.0 vagyunk lassan. Remélem egy új OC-t mostmár kineveznek, mert gyakorlatilag Watson jelenti az egyedüli offense-t Houston-ban. BoB foglalkozzon csak a HC teendőkkel.

Szerkesztette: Bondi

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
Na akkor holnap meg kell köszönni szépen Bob eddigi munkáját, és tiszta lappal indulni jövőre. Ez kurva nagy égés volt, mást nem szeretnék hozzá fűzni, a meccs magáért beszél.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 294
Hehe ez azért vicces, hogy még a hivatalos oldal is így közli...


több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Texans aim to extend Clowney, Mathieu contracts
KeyG
Lesz most lóvé. Okosan kell csinálni, ne essen szét ez a védelem mint a hawksnál.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Texans aim to extend Clowney, Mathieu contracts

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Csapatunknak idén 2 First-Team All-Pro játékosa van:




Merlin85
Hopkinsszal jelenleg ti birtokoljátok a liga legjobb elkapóját.
Ami Wattot illeti: kedvenc védőm, és ha már nem is a legjobb, de még mindig top3-as.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Texans oldali beharangozó a mai meccshez @Leonidasz007 tollából:

 fuzovelkifele.com/2019/01/ledobjak-a-nuk-ot/

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 698 — Scream and scout
Watson tényleg sok ül a labdán,de nem látom azt,hogy bármivel segítve lenne.
O-Line kuka. sok sack,sok siettetés,közepes futásblokkolás. Amúgy lehet túl specifikus kérdés,de mi embert blokkolunk igaz és nem zónát? Annyira nem mozgok a témában tény,de érdekelne.

DrChef
Többnyire igen, de nekem rémlik h láttam outside zone-t is tőletek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...