NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 294
HOUSTON TEXANS (10-5) vs. Jacksonville (5-10) -- Sunday, 1:00 PM ET, CBS

Houston clinches AFC South division title and home-field advantage throughout AFC playoffs with:

1. HOU win + NE loss or tie + KC loss + LAC loss + HOU clinches a tie in strength of victory tiebreaker over KC

Houston clinches AFC South division title and a first-round bye with:

1. HOU win + NE loss or tie OR

2. HOU win + KC loss + LAC loss + HOU clinches a tie in strength of victory tiebreaker over KC OR

3. HOU tie + NE loss OR

4. IND-TEN tie + NE loss + BAL win + HOU clinches a tie in strength of victory tiebreaker over BAL

Houston clinches AFC South division title with:

1. HOU win or tie OR

2. IND-TEN tie

több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Boldog karácsonyt és új HC-t kívánok én is! 😊

Orulunk, hogy újra látunk Bondi 😊

több mint 5 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Sziasztok, boldog karácsonyt minden Texans szurkolónak ( és mindenki másnak is)
A rájátszásban, a wild card körön nagyon nagy a valószínűsége, hogy a Titans-Colts meccs győztesével fogunk játszani.
Ha nyerünk a Jax ellen akkor biztos, ha kikapnánk és nyer a Ravens, akkor pedig velük játszunk. Matematikailag van esély a 2., de még az első kiemelésre is, de ezt hagyjuk meg a matematikának.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 294
Csak a 3ik negyedtől tudtam élőben nézni a meccset, pont a hosszú Eagles TD-nél kapcsoltam be, most néztem meg az összefoglalót. Jó meccs volt, igaz, hogy a védelem sok yardot benyelt, de szereztek is 3 turnovert amivel életben tartották az esélyeket.
Ezzel az Oline-nal ez is csoda, hogy ezt a rekordot le tudták hozni, a saját kezükben van, hogy megnyerik-e a csoportot. Jövő héten otthon meg kell verni a Jaguarst és kész, de amúgy megvan már a rájátszás szóval az is mind1 lenne.
A rájátszásba meg be kell jutni, ott már bármi megtörténhet, lehet első meccsen egyből kikapnak, de lehet szerencse is mint már sokszor ebben az évben, és a védelem azért rendben van, szóval nem írnám le az esélyeket. A rosszabb hír, hogy DT is lesérült, ugyhogy Keke-nek mindenképp játszania kellene a PO-ban.
BoB-ot nem fogják elküldeni, de a francért nem hoznak mellé egy offensiv coordinátort, vagy aki segít neki jó offensív playeket írni, tudom, hogy ő jelentette ki, hogy neki nem kell OC de nagyon ráférne a csapatra.

Na ugye, hogy nem Webb-et kell behozni elkapónak 😊 | tudom, hogy Smith is sérült volt azon a meccsen amikor bevitték Webbet
|


több mint 5 éve
tex 150
Már tavaly is hasonlóan jól menedzselte a szoros meccsek végét (csak idén eddig volt pár óriás szerencse), megint hagytunk egy időt az ellenfélnek, hogy ők is fordítsanak
több mint 5 éve
tex 150
Rosszabb, hogy lehet, hogy be sem jutunk...
A Csoportgyőzelemnek lőttek, a Jags jövő héten csak azért is nagyon vissza akar majd vágni.
Lehet, hogy jobb lenne, ha be sem jutnánk, ott rögtön kiesünk, viszont, ha nem jutunk be, BOB-ot esetleg elküldik...
Remélem nem fogjuk később visszasírni.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Nem értem BoB-t. Van végre egy épkézláb irányítója, egy playmaker elkapója és folyamatosan a fut-fut-passzol-punt megy egesz szezonban. Eddig ugy gondoltam, ők ott a túloldalon a szakik, ha középső futást választanak akkor annak megvan az oka. Vagy ezzel akarja megtéveszteni a védelmet? Hogy a ritkaszar támadó falra futást hív? Ez ám a tökösség! Már két éve várom hogy elkudjék BoB-t a fenébe, nem tudom miért tartják még itt. Mondjuk amilyen szerencsénk van idehozzák Caldwellt.
A lenyeg hogy ilyen beszari playcallinggal és hogy a kulcs helyzetekben rendre rossz döntések születnek, nem lehet meccset nyerni. Ezert buktuk el a pihenő hetet a PO-ban, ezert esünk ki egyből a WC körben.
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
 scontent.fbud5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48414834_2904430959570652_7299268611422552064_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fbud5-1.fna&oh=194658e8b9496ae2492b9e35e167cfdc&oe=5CA35CC2

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
Ami jó volt: Deshaun Watson karrierje eddig legjobb negyedét játszotta 4. negyedben. Majdnem visszahozta a csapatot a legmélyebb gödör aljáról.

Ami rossz: BoB-ot eddig sokszor megvédtem, de most ezt baromira elrontotta. 3 pontos vezetésnél nem megyünk neki az 50 yardos field goalnak? Az eagles megcsinál 4 db. 4th down-t, mi meg nem megyünk neki 4. és 2-re? Ilyen beszari módjára nem lehet az SB bajnok otthonában hívni egy meccset, és nem tudom milyen alapon bízott meg a védelemben, mikor egész meccsen szétszopatták őket (új passzing yard rekord philiben).
DC
Pont erre gonoltam én is, 4th és rövidre miért nem lehet soha nekimenni? Plusz ez az első középső futást hívni úgy hogy az elmúlt 2 meccsen kurvára nem megy a futás ez nekem magas. Ez a beszari, konzervatív fasz playhívás ez érthetetlen. Hopkins egész meccsen tarthatalan volt, a tökömért nem lehetett tömni végig labdákkal?

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ami jó volt: Deshaun Watson karrierje eddig legjobb negyedét játszotta 4. negyedben. Majdnem visszahozta a csapatot a legmélyebb gödör aljáról.

Ami rossz: BoB-ot eddig sokszor megvédtem, de most ezt baromira elrontotta. 3 pontos vezetésnél nem megyünk neki az 50 yardos field goalnak? Az eagles megcsinál 4 db. 4th down-t, mi meg nem megyünk neki 4. és 2-re? Ilyen beszari módjára nem lehet az SB bajnok otthonában hívni egy meccset, és nem tudom milyen alapon bízott meg a védelemben, mikor egész meccsen szétszopatták őket (új passzing yard rekord philiben).

Szerkesztette: DC
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 294
Houston Texans WR Keke Coutee, NT Brandon Dunn and RB Lamar Miller will not travel with the team to Philadelphia and have been downgraded to OUT for Sunday’s game against the Eagles.

Kíváncsi leszek Foreman-re remélem jól sikerül a visszatérése. Holnap Hopkins megint nagyot játszhat a Phili secondary ellen, ha Watsonnak lesz annyi ideje, hogy el tudja dobálni a labdákat. Ahogy néztem, szinte mindenhol a Philit tartják esélyesebbnek...
Go Texans

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Pont tegnap írtam a Steel topikban, hogy szerintem most ő a legdominánsabb WR.

Valami egykezes elkapásos képet szerkessz róla!😁
Fast Willie
Egyetértünk. Majd keresek valami jót. Remélem nem hiába dolgozok majd és lesz rá jelentkező.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Játék: A következő alanyom a ti játékosotok lesz. Aki kitalálja miért nem Watt lesz az, az használhatja majd 😀
Matthew99
Nem fér bele egy normál képkeretbe?
Fast Willie
Linkeljem az eddigi műveim róla?
Matthew99
tuti hogy deandre
eaglesmcnabb
Úgy úgy. És azért mert el vagyok hűlve hogy egy ekkora űrlényről még nem csináltam vagy meg nem kért róla senki.
Matthew99
Pont tegnap írtam a Steel topikban, hogy szerintem most ő a legdominánsabb WR.

Valami egykezes elkapásos képet szerkessz róla!😁
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Játék: A következő alanyom a ti játékosotok lesz. Aki kitalálja miért nem Watt lesz az, az használhatja majd 😀
Matthew99
Nem fér bele egy normál képkeretbe?
Fast Willie
Linkeljem az eddigi műveim róla?
Matthew99
tuti hogy deandre
eaglesmcnabb
Úgy úgy. És azért mert el vagyok hűlve hogy egy ekkora űrlényről még nem csináltam vagy meg nem kért róla senki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Játék: A következő alanyom a ti játékosotok lesz. Aki kitalálja miért nem Watt lesz az, az használhatja majd 😀
Matthew99
Nem fér bele egy normál képkeretbe?
Fast Willie
Linkeljem az eddigi műveim róla?
Matthew99
tuti hogy deandre mekkíni és ríd

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Játék: A következő alanyom a ti játékosotok lesz. Aki kitalálja miért nem Watt lesz az, az használhatja majd 😀
Matthew99
Nem fér bele egy normál képkeretbe?
Fast Willie
Linkeljem az eddigi műveim róla?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Játék: A következő alanyom a ti játékosotok lesz. Aki kitalálja miért nem Watt lesz az, az használhatja majd 😀
Matthew99
Nem fér bele egy normál képkeretbe?
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Játék: A következő alanyom a ti játékosotok lesz. Aki kitalálja miért nem Watt lesz az, az használhatja majd 😀
Matthew99
Mert feher, te meg gyulolod a fehereket.
Stez
Közel volt, de szerencsére nem elsőre találtad ki 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Játék: A következő alanyom a ti játékosotok lesz. Aki kitalálja miért nem Watt lesz az, az használhatja majd 😀
Matthew99
Mert feher, te meg gyulolod a fehereket.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Játék: A következő alanyom a ti játékosotok lesz. Aki kitalálja miért nem Watt lesz az, az használhatja majd 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Ez a kvartett megy a Pro Bowlra.
 twitter.com/HoustonTexans/status/1075194192522084352
És van még 4 ember, aki könnyen csatlakozhat majd hozzájuk.
 twitter.com/HoustonTexans/status/1075194201694965760
iktriad
Nem fognak ráérni😉
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 085 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a kvartett megy a Pro Bowlra.
 twitter.com/HoustonTexans/status/1075194192522084352
És van még 4 ember, aki könnyen csatlakozhat majd hozzájuk.
 twitter.com/HoustonTexans/status/1075194201694965760
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 294
TOP!

 www.profootballfocus.com/news/pro-deandre-hopkins-in-the-most-valuable-non-quarterback-in-the-nfl?fbclid=IwAR0r9Z6jgkDncxMkXLhDa_QsWFASZpNEkQhw_8yT-Ab0EePK_c_c0_9i9To

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 294
Igen törött térd volt neki. Én simán neki adnám az év visszatérője díjat, de balszerencse, hogy Luck is nagy szezont nyom és tudjuk mit preferál az NFL jobban, ráadásul még csoportrivális is úgyhogy duplán nem szeretném Lucknál látni a díjat 😀

Más téma, most már tényleg nem tudom mi van Colvinnal. Nem néztem utána hány snapnél volt fent a pályán, de az utolsó dobásnál ő védekezett az elkapón (kb az utolsó 2 percben volt fent folyamatosan). Most akkor még nem 100%-os , pihentetik , hogy a PO-ban játszhasson, aminek nem sok értelmét látom. Vagy mi?
Miller sérülése miatt remélem jövő héten már látjuk Foreman-t is a pályán, kell a vérfrissítés a futójátékba, amit az elmúlt 2 meccsen lenulláztak...

Szerkesztette: Merlin85