Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
Keke össze lesz drótolva ?

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Vasárnap Washingtonban játszik a csapat. Mit gondoltok, a pihenő hét után folytatni tudják a győzelmi szériát, vagy a Redskins megtöri azt? Mind a 2 csapat 6-3as mérleggel érkezik. A Texansnak az lenne a cél, hogy ne hagyják futni Petersont, a Redskins védelme meg az 5ik a ligában futás ellen, szóval nem várok sok futott yardot. Szerintem a turnoverek fogják eldönteni a meccset.
A Redskins secondary-jében ott van D.J. Swearinger aki már a Texansban az egyik kedvencem volt, szerettem , hogy agresszíven játszott, az idén nagyon megy neki a játék, ahogy Norman is jól játszik.
Tehát a meccsen erős védelmeket várok, és remélem Texans győzelmet látunk 😊
Go Texans

Szerkesztette: Merlin85

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Csapatunk speciális egysége ez eddigi meccsek alapján 14ik a ligában a PFF szerint.
Eddig jó teljesítettek idén, a Titans elleni TD-t kivéve. Trevor Daniel teljesítményét emelik ki.

 www.profootballfocus.com/news/pro-nfl-special-teams-rankings-through-week-9?fbclid=IwAR2Af-SH7fqlUYTB8hE4LsO8GNXbx36O9Xq1FC-qgfX3UkvhrJIO80C3MDg

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
The Houston Texans claimed WR DeAndre Carter off waivers from the Philadelphia Eagles.

The Houston Texans waived RB Tyler Ervin from the active roster.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
A liga egyik legjobb elkapója, remélem még hosszú évekig ilyen szinten fog játszani, és karrierje végéig a Texansban marad!


több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/NFL_Memes/status/1059593325496487937

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Ez nem volt a legszebb meccsünk, de a győzelmet nem kell magyarázni. Jókor jön a bye, reméljük rendben lesz mindenki.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Ez szoros volt. Majdnem visszaütött a kihagyott extra pont. Pont jókor jön a pihenő hét kell egy kis regenerálódás a srácoknak.
Go Texans!

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor is nyertek

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
 www.houstontexans.com/team/injury-report/

Cunningham nem fog játszani vasárnap, és további 5en kérdésesek.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Ez biztos ebben az univerzumban történt? 😀


több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Hopkins 😀
A jó hír, hogy Cunningham-en kívül mindenki edzett ma, remélem ő is tudja azért vállalni a játékot, mert jól játszik.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Felismerjük-e:


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dorsett NEM eladó, hajnalban is volt 0 yardja!

több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A mai meccsek után beindulnak szerintem a tradek az utolsó 3 napra. A Raidersből vagy Denverből lehetne egy WR tradelni kb 4. vagy 5. körös draftért, mai hír hogy DeSean Jackson is szeretné ha eltradelnék, szóval WR-t meg lehetne oldani, remélem lépnek is az ügyben.
Más téma, szerintetek ha így játszik a csapat, és összehoz egy pozitív szezont elküldik BoB-ot vagy nem? Egy OC azért ráférne a csapatra
Merlin85
Hát csak igazam lett, mondjuk egy Nelson vagy Jackson jobb lett volna 😀
Merlin85
Azért szerencsénk volt, Jeff Howe riportja szerint Phillip Dorsettért telefonálgattunk erősen Thomas megszerzése előtt 😀😀😀D

NAgyon jo erősítés volt szerintem Thomas, nagyon orulok neki 😊

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
A mai meccsek után beindulnak szerintem a tradek az utolsó 3 napra. A Raidersből vagy Denverből lehetne egy WR tradelni kb 4. vagy 5. körös draftért, mai hír hogy DeSean Jackson is szeretné ha eltradelnék, szóval WR-t meg lehetne oldani, remélem lépnek is az ügyben.
Más téma, szerintetek ha így játszik a csapat, és összehoz egy pozitív szezont elküldik BoB-ot vagy nem? Egy OC azért ráférne a csapatra
Merlin85
Hát csak igazam lett, mondjuk egy Nelson vagy Jackson jobb lett volna 😀

több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
 twitter.com/spotrac/status/1057320205565788160
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4. kör lesz DT ára.
Beki
Meg némi apró.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1057323115477377024
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
Bitang O épül, a kérdés O'Brien e a megfelelő ember ennek kiaknázására.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
4. kör lesz DT ára.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/1057315819611398144

Hopkins, Bay-Bay, Coutee...+ jovore a visszatero Fuller...kemeny
a heten be is mutatkozhat a volt csapata ellen 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sources: The #Texans are closing in on a deal for #Broncos WR Demaryius Thomas in exchange for a mid-round pick.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
A mai meccsek után beindulnak szerintem a tradek az utolsó 3 napra. A Raidersből vagy Denverből lehetne egy WR tradelni kb 4. vagy 5. körös draftért, mai hír hogy DeSean Jackson is szeretné ha eltradelnék, szóval WR-t meg lehetne oldani, remélem lépnek is az ügyben.
Más téma, szerintetek ha így játszik a csapat, és összehoz egy pozitív szezont elküldik BoB-ot vagy nem? Egy OC azért ráférne a csapatra
Merlin85
BoB még mindig azt hiszi hogy ha már dolgozott Belichick alatt már ő is tud fa-ről SB MVP WR-t kukázni aztán persze nem jön össze. Szóval szerintem nem lesz trade.
Ha meglesz a PO semmiképpen sem küldik el. OC meg addig nem lesz a csapatnál amíg BoB az edző.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
A mai meccsek után beindulnak szerintem a tradek az utolsó 3 napra. A Raidersből vagy Denverből lehetne egy WR tradelni kb 4. vagy 5. körös draftért, mai hír hogy DeSean Jackson is szeretné ha eltradelnék, szóval WR-t meg lehetne oldani, remélem lépnek is az ügyben.
Más téma, szerintetek ha így játszik a csapat, és összehoz egy pozitív szezont elküldik BoB-ot vagy nem? Egy OC azért ráférne a csapatra

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Kareem Jackson egész karrier egy EKG. Egy jó szezon után egy borzasztó. Tavaly lent volt, idén viszont a nagyon jó szezonja van, PFF-nél pl a 2. legjobb CB, bár tény, hogy a szezont még safety-ként kezdte. De szerintem simán képes tartani ezt a szintet szezon végéig, legalábbis amikor így kezdte a szezon , tartotta végig.