Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ami többet mond mindennél :S

 twitter.com/Brickwallblitz/status/1052362813174353921

Ha ez így megy tovább Watson több ütést fog kapni mint Rocky az összes rész alatt.
Kiváncsi vagyok kibírja-e a szezon sérülés nélkül...
Merlin85
Talan nem kellene fel percig csokotten allni a labdaval, hanem szabadulni tole. Nem veletlenul kap ennyi utest, a felet a sajat szamlajara irhatja. Meg amikor kiszalad a zsebbol, es egyaltalan senki sem tud elszakadni, akkor is masodpercekig alldogal, nem zavarja, hogy mennek fele a vedok, o azert probalkozik, hogy majd hatha nem csapjak szet.

Hat de, szetcsapjak.

Erre ra fog faragni hamar, ha ezt nem szoktatjak ki belole az edzok.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 295
Ami többet mond mindennél :S

 twitter.com/Brickwallblitz/status/1052362813174353921

Ha ez így megy tovább Watson több ütést fog kapni mint Rocky az összes rész alatt.
Kiváncsi vagyok kibírja-e a szezon sérülés nélkül...

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 295
Úgy emlékeztem, hogy nem lesz jövőre olyan sok jó OL a drafton, de azért lesz pár ahogy láttam, amúgy meg J Jo már öreg igaz jövőre még van szerződése Johnson meg szar, őt remélem kivágják jövőre, Jackson meg FA lesz.

Szerkesztette: Merlin85

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
FA-n sokmindenkit meg lehetett volna szerezni, mert a pénz megvolt rá, mégsem jöttek a nevek. Jövő évi drafton első körben biztos CB lesz választva.
Merlin85
Esélytelen. OL DL S TE posztok rosszabb állapotban vannak. Colvin felépül nem lesz ott gond.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 295
FA-n sokmindenkit meg lehetett volna szerezni, mert a pénz megvolt rá, mégsem jöttek a nevek. Jövő évi drafton első körben biztos CB lesz választva.

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Szörnyű ez az OL. Egyszerűen nem volt olyan snap, amikor ne lett volna megverve két ember. Watsonon láttam párszor azt a miaf@szom volt ez fejet, pedig róla is lehetne pár sort írni, ami az eddigi teljesítményét illeti. De egy Mallett féle kevésbé agilis irányító már visszavonult volna inkább e mögül a fal mögül. Mázli hogy Watson néha ki tud menekülni.
Nem értem mi lett az O fallal az elmúlt években. A 2011-es fal: Duane Brown-Wade Smith-Chris Myers-Mike Brisiel-Eric Winston volt a csapat történetében a legjobb támadó fal és abban a szezonban az egyik legjobb az nfl-ben. 10-6ot értek el ...
samu09
Valóban nagyon gyenge a fal, és jól leírtad miért jutottunk ide, de azért ezt nem verném BoB nyakába. Ugye korábban Smith volt a GM, idei offseason óta Grimes, és vele nagy haver BoB, de az idei offseasonben nagyon korlátozottak voltak az opciók.
Első két körösünk nem volt, free angency-n meg megpróbáltuk leigazolni Solders-t, de nem jött össze (hogy az anyagiak miatt, vagy ő nem akart ide jönni, az nem tudni). Marad a jövő évi draft, meg FA, de valahol azt olvastam idén se fog a liga bővelkedni a potenciális jelöltekben. És azt se felejtsük el, hogy az OL-nél talán a legfontosabb, hogy együtt játszanak az emberek, és ne legyenek folyamatosan cserélgetve. Több évnyi meló lesz mire ebből kimászunk, addig meg max. protectionnel (TE/RB/WR-ek besegítenek blokkolásba), quick releasekkel, meg Russel Wilson játékának tanulmányozásával tudunk ezen segíteni valamit...
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Szörnyű ez az OL. Egyszerűen nem volt olyan snap, amikor ne lett volna megverve két ember. Watsonon láttam párszor azt a miaf@szom volt ez fejet, pedig róla is lehetne pár sort írni, ami az eddigi teljesítményét illeti. De egy Mallett féle kevésbé agilis irányító már visszavonult volna inkább e mögül a fal mögül. Mázli hogy Watson néha ki tud menekülni.
Nem értem mi lett az O fallal az elmúlt években. A 2011-es fal: Duane Brown-Wade Smith-Chris Myers-Mike Brisiel-Eric Winston volt a csapat történetében a legjobb támadó fal és abban a szezonban az egyik legjobb az nfl-ben. 10-6ot értek el abban a szezonban és akkor nagyon ment a játék Fosternek és Schaubnak is. 2012-ben a Brown-Smith-Myers-Mrisiel-Newton fallal 12-4 lett a szezon, de ugyanez a felállás egy év múlva 2-14-et hozott szóval a 2011-es a legkirályabb. Ezután kezdődött az O'Brien érában a fal szisztematikus lebontása: Az OL jobb oldala, Brisiel és Winston egyszerre távoztak, helyükre az akkor még béna Newton és a project Ben Jones kerültek. Newton egy év alatt belerázódott, egy négy éves szerződéssel be is biztosították az RT posztot. Egy évvel később az akkor már hanyatló teljesítményű, de még mindig kezdő szintű munkát végző Wade Smith-nek intettek búcsút, hogy a homály Brandon Brooks kerüljön a kezdőbe...A 15-16-os szezonban végleg összeomlott a fal. Myersnek lejárt a szerződése, de a csapat csak egy egy éves szerződést kínált neki veterán minimummal, amit Ő nem fogadott el. Kivárt, és mivel Októberben még nem volt kérője, visszavonult. Newton a szezon elején Carrier-ending sérülést szenvedett, így kerülhetett a csapathoz Chris Clark és Su'a-Filo. 2016-ban előbb Jones hagyta ott a csapatot a Jax miatt, majd szezon közben sikerült elüldözni egy nfl szinten is elit LT-t. Jelenleg 9 OL játékos van rosteren, ebből a második héten lesérült Henderson, tehát három cserével vágnak neki a meccseknek úgy, hogy Martinon kívül harmadik számú játékosok (Fulton is egy gyász) vannak a kezdőben. Tavasszal majdnem 90 milliót költhet majd a Texans, ha ebből sem tudja BoB megoldani az OL gondjait, mehet a búsba.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 295
mai inaktívak:


több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Kezdeni fog szerencsére! Remélem hozzák ezt a meccset, ha a futás ellen jól védekeznek most is, akkor nyerhetnek. Még egy jó hír, hogy Foreman úgy néz ki okt. végére vagy novemberben már kap vmennyi játékidőt.
Merlin85
Ha vannak Houstonban Playoff gondolatok, ma este végére 3-3-al kell állni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 295
Kezdeni fog szerencsére! Remélem hozzák ezt a meccset, ha a futás ellen jól védekeznek most is, akkor nyerhetnek. Még egy jó hír, hogy Foreman úgy néz ki okt. végére vagy novemberben már kap vmennyi játékidőt.

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Watson kérdéses, hogy játszik-e vasárnap a Bills ellen. Pedig ez nyerhető meccs lenne.
Merlin85
Biztos, hogy játszik. Ez ugyanaz mint a multheti Hopkins probable státusz.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 295
Watson kérdéses, hogy játszik-e vasárnap a Bills ellen. Pedig ez nyerhető meccs lenne.

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Tegnap tudtam megnézni a teljes meccset (na jó, néha beletekertem), és a következő észrevételeim voltak:
- Sokan BoB-ot hibáztatják a red zone-os szenvedésért, de alapvetően 2 probléma volt :
1. Watson nem volt elég pontos: a Hopkinsnak dobott rainbow, meg a Griffinnek dobott labda is az elkapó mögé ment. No nem volt nagyon pontatlan, csak egy kicsit, de a red zoneban már ennyi is elég.
(+ volt még egy ami Griffin kezei között ment el)
2. Az offensive fal nem tudott utat nyitni se Watsonnak se Bluenak a futáshoz. Az O line-os embereket nem nagyon hibáztatnám, UDFA meg hátsó körös pickekből vannak összerakva, csodára nem számítsunk (ok Martin 2. körös volt, de ő meg sérülésekkel bajlódott). Reménykedhetünk, hogy kicsit javulnak, de ez idén kb. ilyen lesz.
- Watson egészsége: én csak a red zone-os futásokat tartottam fölöslegesnek. Ezeket a 3-4 yardokat egy futó is hozza, ezért fölösleges szétveretnie magát. A pálya többi részén azért többet hoz és általában van is ideje kifutni. Hozzátenném, én úgy láttam, hogy nem is futásnál sérült meg, hanem amikor a normál játékidő utolsó drivejában passzolni akart, akkor gyakorlatilag letarolta a 2 Cowboysos D-line ember (pedig még a futó is oda volt állítva, hogy blockoljon, de csak kb. nézte mi történik).
- A defense az rendben volt, de azt be kell látni Prescott az nem Andrew Luck. Volt néhány szép improvizálása, de egyébként nem volt pontos (tőle 5 yardra álló embert 2 yarddal túldobta meg ilyenek).
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 295
 www.houstontexans.com/news/texans-secondary-takes-another-hit

Jó sokat játszott...

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
DSW ha így folytatja, nem lesz hosszú karrierje, rá kéne szólni, hogy ezeket felejtse még akkor is ha adott helyzet 5-10 yardot jelent, viszont hosszú távon meg -5-10 évet. BoB rövid yardos játékai azért finoman szólva hagynak kifogásolni valót maguk után. Jövőre remélem legalább 1 magas draftolt OT jön csapatba(bár hozzá kell tenni, hogy most nem néz ki túl jól a jövő évi OT felhozatal).
Sixo
Szerintem csak a rövidyardos áttuszkolást kellene elhagyatni vele, ha megpróbálnánk pocket QB-vá tenni, szerintem visszajönne az első pár fordulóbéli siralmas játék. Sose lesz belőle veszélyes QB, ha nem lehet scrambler, legalábbis én így gondolom. 😊
adam8
Hát itt nem is azzal van a gond ,hogy futkározik, hanem az, hogy hogyan fejezi be. Ha a futás végén előre csúszna és nem kontaktolna a védőkkel akkor nem lenne ezzel semmi gond, de ő nekimegy a full sebességgel jövő spy-nak.

több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
DSW ha így folytatja, nem lesz hosszú karrierje, rá kéne szólni, hogy ezeket felejtse még akkor is ha adott helyzet 5-10 yardot jelent, viszont hosszú távon meg -5-10 évet. BoB rövid yardos játékai azért finoman szólva hagynak kifogásolni valót maguk után. Jövőre remélem legalább 1 magas draftolt OT jön csapatba(bár hozzá kell tenni, hogy most nem néz ki túl jól a jövő évi OT felhozatal).
Sixo
Szerintem csak a rövidyardos áttuszkolást kellene elhagyatni vele, ha megpróbálnánk pocket QB-vá tenni, szerintem visszajönne az első pár fordulóbéli siralmas játék. Sose lesz belőle veszélyes QB, ha nem lehet scrambler, legalábbis én így gondolom. 😊

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Watson finoman szólva kib@szott a csapattársakkal hogy 20 másodperccel a vége előtt dob egy intet. Lehet nem volt éppen jobb opció, de onnan már vállalható lett volna a field goal. Na mindegy a győzelmet nem kell magyarázni.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 295
Nézte vki a meccset? 😊
Összefoglaló és statok alapján jó meccs volt. Én is azt akartam írni Watsonról 4-5 olyan ütést kapott futások után, hogy csoda hogy felkelt.
2szer nem tudtunk TD-t szerezni 1 yardról...
Előző meccsekhez képest csak 1szer sackelték Watson. Azért kigyötörték a győzelmet 😊

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
DSW ha így folytatja, nem lesz hosszú karrierje, rá kéne szólni, hogy ezeket felejtse még akkor is ha adott helyzet 5-10 yardot jelent, viszont hosszú távon meg -5-10 évet. BoB rövid yardos játékai azért finoman szólva hagynak kifogásolni valót maguk után. Jövőre remélem legalább 1 magas draftolt OT jön csapatba(bár hozzá kell tenni, hogy most nem néz ki túl jól a jövő évi OT felhozatal).

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Vasárnap Cowboys ellen ki mire számít?
A secondary-n mehet el a meccs, lehet bemutatkozik Kayvon Webster is, évi 2 milláért szerződtették, úgy hogy az első 4 meccsen még nem is edzet... kíváncsi leszek. Ha hatástalanítani tudják Zeke-t akkor van esély a győzelemre.
Amúgy már 17en vannak akik vmi sérüléssel közködnek és csak korlátozott edzést csinálnak, ez az 5ik hét környékén elégé aggasztó!

Go Texans!
Merlin85
Hát olyan Giants szintjén lehet ez a Cowboys, szóval benne van, hogy kikapunk, de azért nagyon kéne a W (jövő héten Bills, szóval akár 3-3-ra is felhozhatnánk magunkat).
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Vasárnap Cowboys ellen ki mire számít?
A secondary-n mehet el a meccs, lehet bemutatkozik Kayvon Webster is, évi 2 milláért szerződtették, úgy hogy az első 4 meccsen még nem is edzet... kíváncsi leszek. Ha hatástalanítani tudják Zeke-t akkor van esély a győzelemre.
Amúgy már 17en vannak akik vmi sérüléssel közködnek és csak korlátozott edzést csinálnak, ez az 5ik hét környékén elégé aggasztó!

Go Texans!
Merlin85
Általában probable a fél keret a csapatoknál hogy ködösítsenek az ellenfélnek. Kis szuri meg bengay megold mindent.
Amugy hátha a colts elleni győzelmecske ad egy kis erőt. Én a cowboys ellen toltam volna a battle red dayt az is egy kis pulzus emelő a meccs előtt.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 295
Vasárnap Cowboys ellen ki mire számít?
A secondary-n mehet el a meccs, lehet bemutatkozik Kayvon Webster is, évi 2 milláért szerződtették, úgy hogy az első 4 meccsen még nem is edzet... kíváncsi leszek. Ha hatástalanítani tudják Zeke-t akkor van esély a győzelemre.
Amúgy már 17en vannak akik vmi sérüléssel közködnek és csak korlátozott edzést csinálnak, ez az 5ik hét környékén elégé aggasztó!

Go Texans!

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Azért azt, hogy “rengeteg pontatlan labdaja volt” erős túlzásnak érzem. Volt pár pontatlanabb dobása, de ezek tavaly is meg voltak. DW sose lesz egy szuper pontos pocket passer, nem ez az erőssége. Csinál egy csomó nagy play-t, meg ha kell megfutja a first down-t, de közben be fog csúszni egy-két ilyen is.

És valóban Watt és Clowney nagyon elfáradt a végére, de a második félidőtől legtöbb playnél double teamet is kaptak. Ilyenkor kellene valaki másnak ezt kihasználnia. Lehet egy – két blitz sem ártott volna, de RAC tipikusan ilyenkor (nagy előnynél) a nagy playek elleni védekezésre helyezi a hangsúlyt, és az 5-10 yardos playeket szinte teljesen feladjuk. Mondjuk az összefoglalót megnézve, a legtöbb fontosabb Colts playnél volt emberünk a közelben (volt hogy 2 is), csak elbénázták a cover-t (meg persze Luck is elég pontos passzokat dobált).
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Huh, nagyon rühelem ezt a soft zone defensive stílust, amit a második félidőben toltunk. Értem én, hogy ez a nagy playek elkerülése miatt kell, meg hogy pörögjön az óra, de majdnem ráfáztunk. BoB küldhet egy csomag bon-bont Frank bácsinak.

Ami jó volt: Watson kezdi hozni a tavalyi formáját, BoB is rájött, hogy jobb, ha visszaállnak a tavalyi rendszerre (=sok misdirection, play-action, qb futás és rollout) + elkapók + Clowney és Watt + Special team.

Ami neutrál: Az offense fal játéka valamit javult (de azért így se túl jók).

Ami rossz: secondary sajna iszonyat gyenge, és nem csak a noname játékosok. JoJo, Mathieu és Colvin is olyanokat lepkéztek, hogy csak fogtam a fejemet. Félek ez sokat idén már nem fog javulni...
DC
A vedelemnel azert add hozza, hogy Watt mar a negyedik negyed elejen a seggen vette a levegot, olyan faradt volt. Erezheto volt, ahogy egyre jobban kipukkad a Texans frontja, Lucknak egyre tobb ideje volt, az OL meg tudta hirtelen tartani Clowneyekat.

Mondjuk teszem hozza, szerintem Watson abszolut nem jatszott jol. Konnyu labdai voltak, rengetegszer volt teljesen ures celpontja. A Colts vegigi zonazott, de nagyon erezhetoen nem mukodott. Desir pickjenel is meg lehet nezni, hogy a passz siman Hopkins moge ment, ugy kellett visszanyulnia a labdaert.

De a Colts-vedelem elejtett tovabbi ket-harom egyertelmu picket is. Volt Desir oriasi bakije a meccs elejen, meg volt Farley jo vedekezese is, amikor a kezei kozul kihullott a labda.

Ezek oriasi homalyok voltak, es egy jobb csapat buntetni is fog ezekert. A Colts egyebkent nem rossz csapat, en nagyon meglepodtem eddig, mert sokkal rosszabbat vartam (foleg a vedelemben), ami nagyon erezheto, hogy nagyon fiatal egyseg. Es pontosan ezek a hibai vannak meg. Ezert kapott ki a Houstontol, de egyebkent az Eaglestol is.

Watson szamai tokre azt mutatjak, hogy kiraly volt, kozben a tavalyi formajahoz kepest legalabbis biztosan nagyon satnyan tolta, rengeteg pontatlan labdaja volt, megmentettek az elkapoi sokszor.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 295
Colvin is lesérült

 www.houstontexans.com/news/if-aaron-colvin-is-out-who-s-in