Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Voltak azért pozitív dolgok is a tegnapi meccsen, annak ellenére hogy kikapott a csapat. Sok a visszatérő még bele kell rázódni a játékba. Újoncok jól játszottak, védelem viszonylag jó volt, special team jó volt, futás jó volt, O-line nem volt acélos, Watson sem sajnos, remélem a következő meccsen már jobban játszik, meg hogy Fuller újra játékképes lesz mert eléggé hiányzott. Szerencse hogy nem a Jaguars ellen lesz a következő meccs mert akkor Watson többet lenne a földön mint lábon. Ez mögött az O-line mögött nem biztonságos játszania, szerintem elég nagy esély van rá hogy megint le fog sérülni.
Johnsont én már legszívesebben most a csapaton kívül látnám, szarul játszott tegnap is, meg megint kiütötte magát....
Szerintem egy 8-8as idény összejöhet, ha a többség egészséges marad.
Wattnak amúgy nem adták meg még a fél sacket sem, legalábbis ha jól láttam a statok között.
Jövő héten nyerünk 😀
Go Texans

Szerkesztette: Merlin85

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Jövő héten jöhet a Titans, bízom benne hogy őket megütjük és önbizalmat merítenek belőle a fiúk. Ha nem, akkor elég rossz kilátásokkal folytatjuk a szezont onnan.
adam8
Csak 3 franchise playerük sérült meg tegnap (Mariota, Lewan, Walker), szal sztem ti vagytok az esélyesek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A szerződésekről írt mondataitokkal maximálisan egyetértek.
A tegnapi meccset meg színvonalát pedig jól mutatja, hogy tegnap háromnegyed5 óta nem írt ide senki 😀 rengetegszer fogtam a fejemet sajnos, és O'Brien ha idén is így folytatja akkor év végén mindenképpen mennie kell szerintem, a legtöbb Madden-játékos jobb játékokat hívott volna mint ő. Ami nekem pozitívum volt:
-Kareem Jackson játéka, mindenhol ott volt, több pontot kaptunk volna, ha ő nem játszik
-A fiatal tight endek jól együttéltek a játékkal, pech hogy Watson alkalmatlan volt tegnap a passzjátékra
-A Miller-Blue duó is jobb volt mint szokott lenni, bár nem tudom milyen a NE rush d#-e, lehet hogy minden futó így fog ellenük futni idén 😀
-Special team

Ami viszont nagy negatívum volt:
-Watson, rengeteg időt volt nála a labda, kb. csak Hopkinst kereste, pontatlan volt. A futásai viszont egész jól működtek, bár amikor 10 másodperccel a vége előtt megfutott egy first downt azt hittem hátat fordítok a tévének.
-Passz elleni védekezés - bár nagy ritkán volt nyomás Bradyn, igazán izgulnia nem nagyon kellett, Gronkot szerintem egyszer se tudtuk levédekezni, Phillip Dorsett is villogott ellenünk, ami 😀

Jövő héten jöhet a Titans, bízom benne hogy őket megütjük és önbizalmat merítenek belőle a fiúk. Ha nem, akkor elég rossz kilátásokkal folytatjuk a szezont onnan.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Igen Johnsonnak egy szép kis évet kellene produkálnia, hogy ne dobják ki. Amikor idekerült az új GM azt mondta, hogy mindenképp szeretne új szerződést adni Clowneynak, ha idén is úgy játszik mint tavaly akkor kaphat nagy szerződést, de én nem adnám meg neki a liga legjobban fizetett védője címet. Ok nem játszott rosszul, de azért még nincs egy szinten a top 6 legjobban kereső védővel.

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Még mindig a Texans az egyetlen csapat, ahogy azt pár hozzászólással előbb említettem:
Merlin85
Mondjuk ez jövőre már valószínű nem így lesz. Kevin Johnsonnak sokat kell fejlődnie játékban és egészségesnek kell maradnia, ahhoz hogy megtartsuk. Clowney meg valószínű Mackhez hasonló dealt akar, nem hiszem hajlandóak leszünk kifizetni neki, amit kér (bár respect neki, hogy nem holdoutolt az idén).

Szerkesztette: DC
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Még mindig a Texans az egyetlen csapat, ahogy azt pár hozzászólással előbb említettem:


több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 916 — I like the Texans, I like who we are
- Coutee ha jól emlékszem még az előszezonban sem játszott vmi kisebb sérülés miatt. Nem hiszem hogy a szezon elején sok szerephez jut. WR poszton még Sammie Coates és Vyncint Smith vannak a rosteren.

- Másik dolog, hogy most nincs FB a keretben, nem mintha olyan sok esetben használták volna.

- Webb elküldését nem értem, Weddennél sokkal jobb volt.

- Az előszezonban a RB csatából Pope maradt a keretben. Tyler Ervinnel az ő feladatuk lenne helyetesíteni Foremant. Remélem a szezon második felére már bevethető lesz mert tetszett a tavalyi játéka.
Merlin85
Tavaly végig hopkins és fuller álltak fel minden játékhoz. Rövid yardosnál jott fel Ellington és rendre jól szerepelt. Amugy a többi WR-nek nem sok esélye van pályára lépni. Griffin és Miller tobbet volt használva passz játéknál mint a 3-4. elkapók. Ilyen BoB rendszere.
Ami a fullbacket illeti, Prosch nem sokat volt pályán. Sokszor Griffin állt fel Fb-be és húztak egy motiont vele hogy lássák hogy védekezik az ellen.
Webbet meg visszaigazoltuk 3. számúnak.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
- Coutee ha jól emlékszem még az előszezonban sem játszott vmi kisebb sérülés miatt. Nem hiszem hogy a szezon elején sok szerephez jut. WR poszton még Sammie Coates és Vyncint Smith vannak a rosteren.

- Másik dolog, hogy most nincs FB a keretben, nem mintha olyan sok esetben használták volna.

- Webb elküldését nem értem, Weddennél sokkal jobb volt.

- Az előszezonban a RB csatából Pope maradt a keretben. Tyler Ervinnel az ő feladatuk lenne helyetesíteni Foremant. Remélem a szezon második felére már bevethető lesz mert tetszett a tavalyi játéka.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Keke Coutee így 3-4. elkapó lesz?
Wyatt
szerintem 4. , hopkins - fuller - ellington előtte van

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Keke Coutee így 3-4. elkapó lesz?

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Braxton Miller wtf , úgy beszéltek róla, mint az idei év nagy feltámadója, egész offseason alatt csak dicsérték.

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 916 — I like the Texans, I like who we are
Alakul a Texans 53-as kerete.
Eddig cutolt nagyobb nevek:
Braxton Miller WR 😮
Quessenberry OL várható volt
Corey More S
Shane Lechler P
Jay Prosch FB pedig őt bírtam
Quessenberry tagsága a PS-ben szerintem tuti, Millert is meg fogják probalni de szerintem őt behúzza egy másik csapat

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Új CB a csapatban.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/e4sqxrvflz72snbvaztq
Texans signing Kayvon Webster to one-year contract
The Texans are signing defensive back Kayvon Webster to a one-year contract worth $2 million, NFL Network Insider Ian Rapoport reports. Webster started 11 games last season for the Rams.

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Üdv!
Még csak most találtam ide a fórumra, de tízenx éve nézek NFL-t. 10 éve Texans fan vagyok.
Erre a szezonra csak azt kívánom, hogy kevesebb sérültünk legyen mint tavaly...

Az előző hozzászolásokat olvasva eszembe jutott egy cikk amit még régebben olvastam, hogy a Texans az egyetlen csapat ahol az összes első körös draft pick még játszik a 2008-as draft óta (ugye ez már nem igaz mert Brown és Cushing sincs már nálunk(, tehát jelen állás szerint 2010)). Ez csak azért jutott eszembe mert szerintem Kevin Johnson nagyon alulteljesít ahhoz képest hogy első körös volt... és ebben a szezonban sem várok tőle jobb játékot. Szerintem Colvin sem fogja megváltani a világot CB poszton, de ne legyen igazam.
Legyünk bizakodók 😊 és a következő meccsen már elvileg a pályán is láthatjuk majd JJ-t és Clowney-t.
Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe 😀

We are Texans!!!
Merlin85
Üdv a fórumon !

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 292
Üdv!
Még csak most találtam ide a fórumra, de tízenx éve nézek NFL-t. 10 éve Texans fan vagyok.
Erre a szezonra csak azt kívánom, hogy kevesebb sérültünk legyen mint tavaly...

Az előző hozzászolásokat olvasva eszembe jutott egy cikk amit még régebben olvastam, hogy a Texans az egyetlen csapat ahol az összes első körös draft pick még játszik a 2008-as draft óta (ugye ez már nem igaz mert Brown és Cushing sincs már nálunk(, tehát jelen állás szerint 2010)). Ez csak azért jutott eszembe mert szerintem Kevin Johnson nagyon alulteljesít ahhoz képest hogy első körös volt... és ebben a szezonban sem várok tőle jobb játékot. Szerintem Colvin sem fogja megváltani a világot CB poszton, de ne legyen igazam.
Legyünk bizakodók 😊 és a következő meccsen már elvileg a pályán is láthatjuk majd JJ-t és Clowney-t.
Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe 😀

We are Texans!!!

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
 www.battleredblog.com/2018/8/20/17761524/why-im-excited-about-the-2018-houston-texans

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez egész egyszerűen elképesztő, három play megy le a meccsből, már megvan az első súlyosnak látszó sérülés 😕
Wyatt
Ki sérült meg?
steelwolf
Kevin Johnson, CB
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/angbwdo262bne7lhuobx
Kevin Johnson Stats, News and Video - CB | NFL.com
Latest on CB Kevin Johnson including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

Elég durván nézett ki, percekig feküdt a földön, miután ráesett a jobb vállára, de ehhez képest egészen egyben volt, amikor lesétált, úgyhogy talán mégsem lesz annyira súlyos az eset

No, közben most mondják, hogy agyrázkódás miatt esett ki a meccs további részére, akkor azért elég jól megúszhatja, durvábbnak tűnt

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát ez egész egyszerűen elképesztő, három play megy le a meccsből, már megvan az első súlyosnak látszó sérülés 😕
Wyatt
Ki sérült meg?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez egész egyszerűen elképesztő, három play megy le a meccsből, már megvan az első súlyosnak látszó sérülés 😕

több mint 5 éve
JohnnyX Houston Texans 32
És Mercilus is játszani fog... Róla mindig mindenki megfeletkezik. 😊
több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Watt már csak azert a legesélyesebb a díjra mert egészséges. Ha rossz formában van akkor is elvon két embert. Az már más kérdés hogy a csapat többi része nem oldja meg a magáét.
samu09
Most kíváncsi leszek azért. Egyrészt Crennel több blitzet fog hívni másrészt ha egészséges JJ és Clowney akkor kíváncsi vagyok kit kettőzől. De ha ezen kívűl amiben mégha JJ nem is lesz régi önmaga elől lehetünk az a futás elleni. Clowney elit volt benne,JJ is jó volt futás ellen. Cunningham és Mckinney is elég jó futás ellen. Ebben reménykedő vagyok
Már tavaly is erről volt szó,hogy elég sok a lehetőség a front7-ben kezdve McKinneytől siettetés terén. NT-t is eléggé dícsérték amíg meg nem sérült. A D az sérülésen fog múlni ez biztos.
Ha a front7 megy,a sec se fog olyan rosszul kinézni mint tavaly(bár itt azért javultak bőven).

Offense pedig a falon fog múlni,őszinte leszek fogalmam sincs erősödött-e annyit az egység,hogy ne megint tök utolsók legyenek.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 916 — I like the Texans, I like who we are
Watt már csak azert a legesélyesebb a díjra mert egészséges. Ha rossz formában van akkor is elvon két embert. Az már más kérdés hogy a csapat többi része nem oldja meg a magáét.
több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Jól betett ez a bowl megszűnés meg nem szűnés ennek a kicsi texans tábornak. Se itt, se forst downon se fk-n nincs élet 😕
samu09
Nincs téma,ez a baj.De mondok akkor egyet.
A fogadóirodák szerint a legtöbb esélye a DPOY-ra JJ Wattnak van. Elég szkeptikus vagyok,2 ilyen rövid szezon után személy szerint én annak örülnék,ha 16 meccset végigjátszana egészségesen. Minden más ezen felül gyakorlatilag ajándék szerintem.

Ezzel együtt DW4 összefoglalókat nézek és őt már nagyon várom. Ritkán látni irányítót Houstonban.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
 www.instagram.com/p/BmZfrpxAPMJ/?taken-by=jjwatt
LanceVance
Hulk te vagy az?
steelwolf
Tudod, csirkemell, rizs és sok alvás 😀

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.instagram.com/p/BmZfrpxAPMJ/?taken-by=jjwatt
LanceVance
Hulk te vagy az?