Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Texans oldali beharangozó a mai meccshez @Leonidasz007 tollából:

 fuzovelkifele.com/2019/01/ledobjak-a-nuk-ot/

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Watson tényleg sok ül a labdán,de nem látom azt,hogy bármivel segítve lenne.
O-Line kuka. sok sack,sok siettetés,közepes futásblokkolás. Amúgy lehet túl specifikus kérdés,de mi embert blokkolunk igaz és nem zónát? Annyira nem mozgok a témában tény,de érdekelne.

DrChef
Többnyire igen, de nekem rémlik h láttam outside zone-t is tőletek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Watson tényleg sok ül a labdán,de nem látom azt,hogy bármivel segítve lenne.
O-Line kuka. sok sack,sok siettetés,közepes futásblokkolás. Amúgy lehet túl specifikus kérdés,de mi embert blokkolunk igaz és nem zónát? Annyira nem mozgok a témában tény,de érdekelne.
Playmaker hiány Fuller-Hopkins páros nagyon szép lett volna,ha nem sérült Fuller,vagy DT is segíthetett volna,így nem hiszem hogy sérülésével meg lesz tartva. Keke is állandóan sérült,nincs a csapatnak egy slot wr-ja,de jelenleg második számu wr-ja se. Ez nem a piacról fog megoldódni.
Nulla TIght-end játék. Nem tudom,így érzem. Amióta Fiedorovicz befejezte és nem Boossweiler dobál. Nem mintha visszasírnám,de basszus.
Egy dimenziós Rb-k. Miller oké. Blue eh, Foreman épphogy visszatért. Elkapni való és arra rendszeresen használható rb-nk nincsen.
Szóval maradt D-Hop aki egy isten. Andre Johnson utáni André Johnson.
PLusz a playek és playhívások. Ami rendkívűl konzervatív,rendkívűl egyszerű és kevés fantázia. O'Brien.
Szóval nem tudom. Én nem érzem úgy,hogy egy irányító álma lenne az állásunk. Persze vannak hibái,de szar fal mögött folyamatos rohanással nincs szerintem jó írányító.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 296
Csapatunknak idén 2 First-Team All-Pro játékosa van:




több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 296

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 296
Keke kérdéses, hogy játszik-e szombaton... remélem azért összedrótozzák meg telenyomják fájdalomcsillapítóval, hogy vállalni tudja

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
 twitter.com/AdamSchefter/status/1080924660357873666


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 296
A hónap special team játékosa:

 www.houstontexans.com/news/ka-imi-fairbairn-named-afc-special-teams-player-of-the-month

több mint 5 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
szombatra tudtok valami szervezett közös meccsnézést?
H_Marko
a Kandallóban mindig van FK-s meccsnézés
r.baggio
Én is ezt gondoltam, de csak vasárnapra hirdettek meg eseményt. Csekkolom még. Köszi.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
szombatra tudtok valami szervezett közös meccsnézést?
H_Marko
a Kandallóban mindig van FK-s meccsnézés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó postot írtál Samu09, én is akartam egyet, csak még nem volt időm rá, szerencsére már nem is kell 😀
Wattnál elírtad 16 sackje van idén. De számomra az volt a legjobb dolog a szezonban, hogy újra ilyen formában játszik, nagyon hiányzott az elmúlt 2 évből.
Watson nem tudta azt nyújtani amit tavaly csinált a sérülése előtt, a ligaelső 62 sack elég szomorú adat, de remélem összehoznak egy jó olinet jövőre, mert akkor tényleg esélyesként vágnánk neki a szezonnak.
Hopkins eddigi karrierjének legjobb éve volt.

Szombaton meg döntő meccs a Colts ellen, alapszakaszban 1-1re állnak idén. Turnoverek, mint mindig most is nagy szerepet fognak játszani a meccsen, amiből eddig elég jó volt a Texans, de ha Hiltont meg Ebront nem tudják levenni a pályáról akkor gondban lesznek.

Go Texans
Merlin85
Mondjuk a tamadofal performanszahoz hozzatartozik, hogy meg lehet nezni, hany sack jott valojaban Watson tokolesei miatt, mert szerintem van az egy huszas is. Rengeteg ideig ul a labdan Watson, sokszor pedig meg ezek utan nekiall kifele futkoraszni, vegul pedig sok esetben nem is dobja ki egyszeruen a labdat, hanem kivar az utolso pillanatig, majd vagy benyeli a sacket, vagy bevonz teljesen foloslegesen plusz utest meg igy is, hogy kesve, de megszabadul a labdatol.

Muszaj lenne kinevelni belole, hogy ne nyaraljon a labdan, meg azzal egyutt is, hogy ezekkel a kivarasokkal olykor meg tud hosszabbitani egy-egy halottnak gondolt jatekot.

De nem biztos, hogy ez a sok plusz utes er ennyit. Emlekszem, anno Luckkal volt ugyanez a helyzet, nem eleg, hogy a fal rossz volt elotte, de meg sokat ult a labdan, o pedig sokkal jobban mozog a zsebben vagy abbol ki, mint Watson, jobban erzi a nyomast, megis nagyon sok plusz utest vallalt be, aztan latjuk, hogy mi lett a vege. Sok serules.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
szombatra tudtok valami szervezett közös meccsnézést?
H_Marko
 tools.wmflabs.org/geohack/geohack.php?pagename=NRG_Stadium¶ms=29_41_5_N_95_24_39_W_type:landmark_scale:2000

| Bocs, nem lehetett kihagyni 😀 |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
szombatra tudtok valami szervezett közös meccsnézést?

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 296
Jó postot írtál Samu09, én is akartam egyet, csak még nem volt időm rá, szerencsére már nem is kell 😀
Wattnál elírtad 16 sackje van idén. De számomra az volt a legjobb dolog a szezonban, hogy újra ilyen formában játszik, nagyon hiányzott az elmúlt 2 évből.
Watson nem tudta azt nyújtani amit tavaly csinált a sérülése előtt, a ligaelső 62 sack elég szomorú adat, de remélem összehoznak egy jó olinet jövőre, mert akkor tényleg esélyesként vágnánk neki a szezonnak.
Hopkins eddigi karrierjének legjobb éve volt.

Szombaton meg döntő meccs a Colts ellen, alapszakaszban 1-1re állnak idén. Turnoverek, mint mindig most is nagy szerepet fognak játszani a meccsen, amiből eddig elég jó volt a Texans, de ha Hiltont meg Ebront nem tudják levenni a pályáról akkor gondban lesznek.

Go Texans

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
,Egy elég durva stat: Deandre Hopkins 115 elkapással, és 0 elejtett passzal zárta az alapszakaszt.'
120 yard

Nem semmi!
steelwolf
115 elkapás 120 yard? Az nem túl combos mutató :/
Wyatt
iktriad pls

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
,Egy elég durva stat: Deandre Hopkins 115 elkapással, és 0 elejtett passzal zárta az alapszakaszt.'
120 yard

Nem semmi!
steelwolf
115 elkapás 120 yard? Az nem túl combos mutató :/

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Vége az alapszakasznak, utána néztem a csapatnak a számok földjén. Kezdjük a játékosokkal, azon belül is a legjobbal:
DeAndre Hopkins:
159-szer vették idén célba, ebből 115 labdát kapott el, és ahogy előttem írták, ezek közül egy drop sem volt. 1572 yardot hozott össze 11TD-ért. A 115 elkapott labdából 81 1st down-t vagy TD-t ért. Hopkins érte el elkapás után a legtöbb missed tackle-t a ligában (12). 13,7 yardot átlagolt elkapásonként, illetve elkapás után átlagban 3,4 yardot szerzett pluszban. Összesen 387 yardot csinált még elkapás után. Három felé dobott labdából lett INT, ezen kívül két fumble és három büntetés írható még hozzá. Összesen 1088 snapet töltött a pályán. Ebből 912-t szélső elkapóként, 167-et a slotban töltött. 5-ször állt fel a RB/HB pozíciójában, kétszer free safety volt, és kétszer kick return blokkoló. PFF-nél 92,6-os értékett kapott, ami nem csak az elkapók között a legmagasabb, hanem az összes poszton, ahol volt idén elkapott labda.

DeShaun Watson:
Idén 4165 yardot passzolt 26 TD-ért és 9 INT-ért. Passzonként 8,2 yardot átlagolt. 6 labdáját ütötték le a védők, 11-szer dropoltak az elkapói. 221 1st down-t szerzett, 61-szer sackelték. Földön 40 megindulása volt 550 yardért és 5 TD-ért. Futásonként 5,5 yardot átlagolt. 21 10+ yardos futása volt, a leghosszabb 34 yard.Futásaiból 9 fumble született.
Idén 2722 yardott szerzett, mikor egyáltalán nem volt rajta nyomás, valamint 22 TD-t dobott 4 INT mellett. Amikor nyomás alá helyezték, már csak 1443 yard és 4 TD jött össze neki 5 INT mellett.A támadó fal minőségéről mindent elmond, hogy 41-szer sackelték, mikor az ellenfél nem küldött rá blitzet, csak a védőfal kergette. PFF grade: 82,6

JJ Watt:
1025 snap jutott neki idén, ebből 640 pass rush, 321 run defense volt. Egyszer a boxba állt fel, 5-ször punt return, 57-szer FG/XP blokkra. 75-ször helyezett nyomást az irányítóra, 17 sack (szerintem 16,5) jött össze, 46 QB siettetés 3 leütött labda és 7 kierőszakolt fumble. 49-szer állította meg a futást és 9 missed tackle is sikerült. PFF grade: 90,7

Jadeveon Clowney:
909 snap jutott neki, 292 run defense, 581 pass rush. 106-szor állt fel a boxban, 1-szer slot CB-nek, 1-szer punt return, 6-szor FG/XP blokkra. 59-szer helyezett nyomást az irányítóra, 9 sack 12 QB hit, 38 QB siettetés írható a neve mellé. 36 tackle, 1 fumble és 6 missed tackle-je volt. PFF grade: 89,2

Benardrick McKinney:
Szerintem a legjobb védőjátékos volt idén Houstonban. Kiválóan vette át Cushingtól a vezér szerepet, nagyon jól írányítja a front7-t. 950 snap jutott neki. 78-szor a védőfalban, 821-szer a boxban állt fel. 16-szor volt a slot CB helyén, háromszor foglalta el a wide corner helyét. Egyszer állt fel free safety-nek, háromszor blokkolt punt returnnél, 28-szor FG/XP-nál. 77 tackle 2 sack, 4 QB siettetés, 3 QB hit és két leütött labda került a nevéhez. 9-szer helyezett nyomást az irányítóra, 39-szer állította meg a futást, 7 missed tackle-t hozott össze. Coverage-ben 44-szer dobták az emberére a labdát, ebből 30 elkapás született 290 yardért. 2 TD-t szereztek róla, egy INT-et szerzett.

Tyrann Mathieu:
1048 snapet volt a pályán, 24-szer állt fel a védőfalba, 407-szer a boxba, 318-szor slot corner, 17-szer wide corner pozícióba. 279-szer szerepelt a saját posztján, 3-szor punt returner volt. 6-szor helyezett nyomást a QB-ra, 3 sack, 2 QB siettetés és 1 QB hit jött össze neki. 73 tackle-t csinált, 30-szor állította meg a futást, 10 missed tackle csúfítja a képet. 64-szer vették célba az emberét, ebből 46 elkapást engedett. 563 yardért. 5 TD-t szereztek róla, 2-szer halászta le a labdát. PFF grade 77,9.

Támadó fal:
Watsont 61-szer sackelték idén, ebből 52 a falról jött. 45 ütést, és 183 QB siettetést engedtek. Ennél többet nem is kell írni. Tavasszal a OLine megerősítésén sokat kell majd dolgozni. Martinon kívül kb az egész fal kuka.

Védelem:
277-szer helyeztek nyomást az irányítóra, 46 sacket, 52 QB hit-et szereztek. 179 irányító siettetés, 701 tackle, 11 leütött labda, 119 missed tackle, 19 kierőszakolt fumble és 385 futás megállítás írható a nevük mellé. 552 passz játék indult ellenük, ebből 385 elkapás született 4477 yardért és 28 TD-ért, valamint 15 INT-ért. Beszédes mutató, hogy elkapás után 2117 yardot engedtek.

Special Team:
41 extra pont kísérlethez álltak fel, ebből 39 sikerült. 42 FG kísérletből 37 ment be. 92 kezdőrúgást végeztek el, ebből 34-szer lett visszahordás 682 yardért TD nélkül. Átlagos hang time 4,01 másodperc. 74 punt volt idén, 3237 yardért. Átlagban nettó 39,2 yardos rúgások voltak 4,23-mas hangtime-mal. 32 visszahordást kezdeményeztek 239 yardért. A Houston 22-szer kezdeményezett kick off visszahordást 487 yardért, átlagban 22,1 yardért, viszont TD nem született. Punt return 38-szor volt 327 yardért, átlagban 8,6 yardért, mellette 16 fair catch és 2-szer vesztettek labdát.

Aki nem szereti a száraz statokat, az így járt 😀 Nem nehéz kitalálni, hogy a legnagyobb probléma idén (is) az O fal volt. Futás blokkolás megütötte a közép szintet, de passzvédekezést nem ismernek. Én beújítanék egy OL edzőt, (HC-t is mondjuk, vagy szerezzenek végre egy értelmes OC-t) és agresszív lennék FA-n támadó falemberek terén.

Ennyi eddig. Szombaton Colts, reméljük a legjobbakat.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
,Egy elég durva stat: Deandre Hopkins 115 elkapással, és 0 elejtett passzal zárta az alapszakaszt.'
120 yard

Nem semmi!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 6. kiemelt biztosan az elsőhöz utazik a végén, természetesen 😕 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szép a csoportwin, de inkább buktuk volna be a Jax ellenit, ha véletlenul továbbjutunk megint jön a Pats, azért ezt ki lehetett volna számolni előre O'Brienéknek 😛
adam8
Szerintem Kansasbe menne a csapat nem? Az se jobb amúgy 😀
A meccset hamar eldöntötték a srácok. A védelmen megint nem múlt semmi. Így lesz ez a Colts ellen is, remélhetőleg az O is felnő melléjük.
samu09
Ha továbbmentek, akkor hozzánk jöttök. A 3. kiemelt biztosan a másodikhoz utazik, ha a Colts nyer, akkor a Chiefshez megy, mert a 6. kiemelt meg biztosan a harmadikhoz utazik.

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Szép a csoportwin, de inkább buktuk volna be a Jax ellenit, ha véletlenul továbbjutunk megint jön a Pats, azért ezt ki lehetett volna számolni előre O'Brienéknek 😛
adam8
Szerintem Kansasbe menne a csapat nem? Az se jobb amúgy 😀
A meccset hamar eldöntötték a srácok. A védelmen megint nem múlt semmi. Így lesz ez a Colts ellen is, remélhetőleg az O is felnő melléjük.
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szép a csoportwin, de inkább buktuk volna be a Jax ellenit, ha véletlenul továbbjutunk megint jön a Pats, azért ezt ki lehetett volna számolni előre O'Brienéknek 😛

több mint 5 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Köszönjük, és ezzel a 3. Csoportgyőzelmét hozta össze O'brien.
Kiváncsi vagyok ki jön a wild card körön, bár meg lennék lepődve, ha nem a colts lenne.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez, meg a csoportgyőzelemhez. Sok sikert a rájátszásban.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 296
Jó kis pacsker XD