Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Egy baj van vele: eltapsolt egy 4. kört tök fölöslegesen. Hogy ő ennyire sz*r GM vagy itt így mérnek egyes játékosokat azt nem tudom, mert Demaryus Thomasért is adtak egy 4. kört fél idényre (amiből annyi se lett végül), pedig akkor még volt GM.
peterk2005
Demaryius Thomas hozta azt, amit vártunk tőle, veterán jelenlétet, biztos pont Watsonnak. Arról senki nem tehet, hogy neki is elszakad az achillese.
több mint 4 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Foremannak egy komoly sérülése volt (elszakadt az achillese), pont amikor kezdett belejönni a játékba. FO bízott benne, hogy idénre felépül, nem így lett, ráadásul attitűd bajok is voltak, úgyhogy kirakták. De igen, sokan vártunk az idei drafton egy RB -t.

És az igaz, hogy futásban nincs túl sok yardja Duke Johnsonnak, de azért túl sok lehetőséget nem is kapott - ezért pipult be a Brownsra-, annak ellenére, hogy az átlaga nem rossz és azért koliban is elég jól tolta. Arról nem is beszélve, hogy elkapásban meg van egy csomó yardja - néhány TE megirigylehetné -, tehát ha másnak nem, 3rd down backnek biztos jó lesz. És 25 éves, nehogy már a kora legyen baj...

Summa-sumarum abszolult semmink nem volt Miller mögött, és igen, gyors megoldásnak ára van. Egyébként 3/4 körösök kb. fele (nálunk sajna olyan 80%) pár éven belül teljesen kikopik az nfl-ből, mi meg kaptunk érte egy minőségi cserét, ez igy szerintem oké.

Szerkesztette: DC
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy baj van vele: eltapsolt egy 4. kört tök fölöslegesen. Hogy ő ennyire sz*r GM vagy itt így mérnek egyes játékosokat azt nem tudom, mert Demaryus Thomasért is adtak egy 4. kört fél idényre (amiből annyi se lett végül), pedig akkor még volt GM.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom, szerintem ez egy teljesen jó húzás volt BoB-tól.
Volt egy ordonáré nagy lyuk a rosteren, és most nem vakargatták magukat évekig, hanem megpróbálják rögtön megoldani. Mi a baj ezzel?
DC
Ordenare nagy lyuk? Hol? Csak mert ha ordenare nagy lyuk volt a poszton, akkor egesz nyaron az volt, tekintve, hogy Foreman evek ota folyton serul, meg lusta is, marpedig itt az FO semmit sem tett azert, hogy hozzon a piacrol futot mondjuk.

Masreszt nem keletkezhet ordenare nagy lyukad akkor, ha egy Foremant vagsz ki, aki eddig az egvilagon semmit sem csinalt kb. az NFL-ben. Harmadreszt 3-4. kort nem adsz egy 400 yardos futokert, amikor Philadelphiaban 2020-as 6. korokert olyan futo erkezik peldaul, aki valamit mar le is rakott az asztalra. Es meg fiatalabb is, mint Johnson.

Raadasul lehetett volna BOB-nak annyi erzeke az uzlethez, hogy Johnson hetekkel ezelott cseret kert a Brownstol, amely nem is szamolt vele, es a felek mar szabadulni akartak egymastol, ezek utan meg vegkepp nem adsz ennyit valakiert, aki amugy sem kivanatos szemely az elado felnel.

Szerintem ezzel a biznisszel eleg sok baj van.

több mint 4 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nem tudom, szerintem ez egy teljesen jó húzás volt BoB-tól.
Volt egy ordonáré nagy lyuk a rosteren, és most nem vakargatták magukat évekig, hanem megpróbálják rögtön megoldani. Mi a baj ezzel?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Biztos csak Zekének Gordonnak Duke-nak csinálják a helyet! 😆

Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001039682/article/browns-trade-duke-johnson-to-texans-for-2020-pick
LanceVance
Lol. Ez a csere gyonyoruen ramutat, hogy BOB segghulye a GM-kedeshez.

több mint 4 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qztml6weico1wawcwumz
Browns trade Duke Johnson to Texans for 2020 pick
The Browns traded veteran running back Duke Johnson to the Texans, the team announced. Houston will send Cleveland a fourth-round pick in the 2020 draft, per Tom Pelissero.

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
1 2020-as 4. körös pickért jött Duke Johnson
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
A Colts szerződtette Foremant, így legalább 2szer tud bizonyítani ellenünk, ha bent marad a csapatba...

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
kinéz egy fű alatti Shaddy tréd


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001038941/article/roundup-houston-texans-waive-rb-donta-foreman

Azt írják nem voltak megelégedve vele... Így a RB poszt nagyon gyenge lett. Kíváncsi vagyok van e tervük, hogy kit hoznak helyette, mert ez így karcsú lesz.
Merlin85
Olyanokat írnak hogy állandóan késett, nem jelent meg csapatmegbeszéléseken, edzésen nem akart blokkolni, és nem akart az ST-ben játszani, az edzők meg ezt elunták.
LanceVance
Biztos csak Zekének Gordonnak Duke-nak csinálják a helyet! 😆

Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ha így volt, akkor valamennyire érthető, de hamarabb kellett volna gondolkodniuk, mert így ez a vaskos állomány maradt Miller mögött Damarea Crockett, Josh Ferguson, Karan Higdon, Buddy Howell és Taiwan Jones. Hosszú szezon lesz.

Megjegyzem BOB még 9 napja odákat zengett Foreman 'explosiveness'-éről.

Szerkesztette: hétszilvafás adam8

több mint 4 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001038941/article/roundup-houston-texans-waive-rb-donta-foreman

Azt írják nem voltak megelégedve vele... Így a RB poszt nagyon gyenge lett. Kíváncsi vagyok van e tervük, hogy kit hoznak helyette, mert ez így karcsú lesz.
Merlin85
Olyanokat írnak hogy állandóan késett, nem jelent meg csapatmegbeszéléseken, edzésen nem akart blokkolni, és nem akart az ST-ben játszani, az edzők meg ezt elunták.

több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Kuldenénk már el ezt a fax Bobot inkább

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/f4o4ggptcwy1qwoygsl5
Roundup: Houston Texans waive RB D'Onta Foreman
The Houston Texans parted ways with running back D'Onta Foreman, the team announced Sunday. Foreman was selected by Houston in the third round of the 2017 NFL Draft.


Azt írják nem voltak megelégedve vele... Így a RB poszt nagyon gyenge lett. Kíváncsi vagyok van e tervük, hogy kit hoznak helyette, mert ez így karcsú lesz.

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Foremant két szezon utan kivágták. Hiába az achilles szakadás, egy harmadik köröst ennyi idő után elküldeni kb bizonyítási lehetőség nélkül elég amatőr dolog. BoB gmként sem váltja meg a világot.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Hopkins csak 11 a top 100as listán, amit semmit sem jelent, de azért szerintem simán a top 10ben kellett volna lennie... (én kb. 4-5. helyre vártam)

 youtu.be/ZNpzf1V_erk

Watt 12.-ik:

 youtu.be/NPDVEjZF_Y0
Merlin85
Lehet hogy kicsit haza beszélek de Julio Jones aki 9.ik lett szerintem nem jobb mint Nuke, ahogy AB sem aki a 7.ik.
LanceVance
Én meg egy riválisról beszélek, és szerintem sem jobb egyikőjük sem 😊
kristóf17
Szerintem meg Juliónál nem jobb senki, na bumm 😊
Wyatt
Ha a "na bumm"-ot nem teszed oda, még teljesen korrekt is lett volna a kijelentés. Így meg csak félvállról bemondtad a tuti egy teljesen szubjektív témába. 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hopkins csak 11 a top 100as listán, amit semmit sem jelent, de azért szerintem simán a top 10ben kellett volna lennie... (én kb. 4-5. helyre vártam)

 youtu.be/ZNpzf1V_erk

Watt 12.-ik:

 youtu.be/NPDVEjZF_Y0
Merlin85
Lehet hogy kicsit haza beszélek de Julio Jones aki 9.ik lett szerintem nem jobb mint Nuke, ahogy AB sem aki a 7.ik.
LanceVance
Én meg egy riválisról beszélek, és szerintem sem jobb egyikőjük sem 😊
kristóf17
Szerintem meg Juliónál nem jobb senki, na bumm 😊

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Hopkins csak 11 a top 100as listán, amit semmit sem jelent, de azért szerintem simán a top 10ben kellett volna lennie... (én kb. 4-5. helyre vártam)

 youtu.be/ZNpzf1V_erk

Watt 12.-ik:

 youtu.be/NPDVEjZF_Y0
Merlin85
Lehet hogy kicsit haza beszélek de Julio Jones aki 9.ik lett szerintem nem jobb mint Nuke, ahogy AB sem aki a 7.ik.
LanceVance
Én meg egy riválisról beszélek, és szerintem sem jobb egyikőjük sem 😊
több mint 4 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Hopkins csak 11 a top 100as listán, amit semmit sem jelent, de azért szerintem simán a top 10ben kellett volna lennie... (én kb. 4-5. helyre vártam)

 youtu.be/ZNpzf1V_erk

Watt 12.-ik:

 youtu.be/NPDVEjZF_Y0
Merlin85
Lehet hogy kicsit haza beszélek de Julio Jones aki 9.ik lett szerintem nem jobb mint Nuke, ahogy AB sem aki a 7.ik.

több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hopkins amúgy az egyetlen támado 99-es OVR-lal a Maddenben idén 😀

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Hopkins csak 11 a top 100as listán, amit semmit sem jelent, de azért szerintem simán a top 10ben kellett volna lennie... (én kb. 4-5. helyre vártam)



Watt 12.-ik:


több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
QB#1


több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Első játékosunk az idei top 100as listán:



Szerkesztette: Merlin85