Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
nincsenek (: de átadtam Bondinak a lehetőséget és valamelyik másik csapattal leszek

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Miller nagyon jó volt a combine-on, úgyhogy szinte biztos top 10-es pick (valahol már top 5nek írják), ha nem tradelünk fel,akkor elfelejthetjük (és nem hiszem, hogy egy LBért feltradelnénk)

Más: adam8 láttam, hogy te fogsz húzni a mock játékban a texansnak, vannak már 2-3. körös jelöltejeid?
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Én a következő szezonra betenném Nolan-t a kezdőbe és hoznék mellé a draftról egy korai körös embert aki tudná egy kicsit szokni a közeget. Egyikük csak megbízható kezdőjátékos lehetne.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Sajna Miller nem valószínű, hogy ott lesz a 11. helyen

Nolan meg...hát nem tudom, jól kezdett (Oakland ellen 2 INT), de egy idő után már a nevét se lehetett hallani, pedig sokszor a pályán volt. Inkább egy jó cserejátékost látok benne és szerintem mindenképp kellene szereznünk egy biztos kezdő szintű FS-t.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nolan sztem simán kezdhetne jövőre, és Von Millert pedig lájkolom 😊

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
http://www.youtube.com/watch?v=XIS42a6CF6A

Azt hiszem mi is szívesen látnánk Houstonban 😊

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Bent Tate interjú

Éhes a sikerre, azt nem is csodálom, elképzelni sem tudom milyen rossz lehet, hogy ott vagy az nfl kapujában és lesérülsz úgy, hogy egész évben nem tudsz pályára lépni. De reméljük bizonyít idén

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Nem tageltünk senkit, ez azt jelenti, hogy OD és Pollard is tesztelheti magát a FA piacon (ha egyáltalán lesz idén)

2 hosszabb interjú a draftról és a csapatról, Kubaikkal és Smithhel (GM):
Kubiak interjú
Smith interjú

Elég hosszúak, még én se olvastam el teljesen mind a kettőt, talán a legfontosabbak, amit eddig leszürtem:
-egyenlőre Earl Mitchellt képzelik el kezdő NTként (ezt a battleredblog is kiemeli)
-Kareemben még mindig bíznak
-megpróbálnak majd veterán CBt szerezni FAról
-GQ sorsa - hogy marad e CB vagy átmozgatják FSnek - attól függ milyen játékosokat sikerül majd szerezni, de Kubiak úgy gondolja tavaly ő volt a legjobb CBnkDC
Ha Pollard talál magának egy jobb helyet, hát annyi baj legyen.
OD már más tészta, de még mindig azt mondom hogy a TE poszt mélysége miatt tudjuk pótolni. És szerintem Casey-nek több szerepet adnak majd, vagyis remélem.
Én Quinn esetében azt mondom, hogy meg kéne próbálni FS poszton. Botrány volt ahogy játszott időnként. Persze felejtsük is el inkább a tavalyi szezont a secondary tekintetében. Mondjuk én kiváncsi lennék Nolan-ra is, hogy mit lenne képes alkotni huzamosabb ideig.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Nem tageltünk senkit, ez azt jelenti, hogy OD és Pollard is tesztelheti magát a FA piacon (ha egyáltalán lesz idén)

2 hosszabb interjú a draftról és a csapatról, Kubaikkal és Smithhel (GM):
Kubiak interjú
Smith interjú

Elég hosszúak, még én se olvastam el teljesen mind a kettőt, talán a legfontosabbak, amit eddig leszürtem:
-egyenlőre Earl Mitchellt képzelik el kezdő NTként (ezt a battleredblog is kiemeli)
-Kareemben még mindig bíznak
-megpróbálnak majd veterán CBt szerezni FAról
-GQ sorsa - hogy marad e CB vagy átmozgatják FSnek - attól függ milyen játékosokat sikerül majd szerezni, de Kubiak úgy gondolja tavaly ő volt a legjobb CBnk
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Én egy esetleges le trade-nél örülnék Houston-nak is.
Bondi
Igen, ő is jó választásnak tűnik letrade esetén
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Azt olvastam, hogy nem akarjuk megtartani Shaun Codyt...érdekes mert 2-3 hete még őt képzeltük el NT-ként :/ na sebaj jöjjön Powe 😊adam8
Erre igazán kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a megoldás. Phil Taylor-ban szerintem nem gondolkoznak és egyre többször olvasom már, hogy első körös.
Okoye szerepeltetetése lesz még itt nagy kérdés, hogy ő most hol is legyen és hogy hasznára válhat e egyáltalán a rendszernek.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Én egy esetleges le trade-nél örülnék Houston-nak is.

Most már hivatalos megerősítést kaptunk, magától Herringtől( legalábbis én eddig nem emlékszem ilyenre), hogy Cushing ILB lesz.
“We’re probably going to take a look at Brian inside at the Mike ‘backer position, strongside on the tight end, and then DeMeco will be the weakside Mo inside ‘backer,” Herring said via the team’s website.

Valamint Jesse Nading DE-ből OLB lesz, már abban az esetben ha marad itt.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Ha a az Amukamara, Miller, Quinn trióból egyik sem lesz elérhető (és erre jó esély van), és nem számolok azzal az esettel hogy valaki olyan is ott lesz, akinek nem kellene pl: Peterson, Fairley stb., akkor szerintem Aldon Smith lesz a pick. Nagyon jó fizikai adottságai vannak, hosszú karja, eredményes is volt 2009-ben 19 TFL és 11,5 sack, 2010ben 10 TFL és 5,5 sack. 2010ben sérült volt ezért gyengébbek a mutatói, azonban kitartását mutatja, hogy sérülten is játszott. Karakter problémákról nem tudok, kapitány volt csapatában. Mindenki tudja, és az edzők is gyakorlatilag lenyilatkozták, hogy kell egy kezdő színtű OLB, tehát a pozíció is stimmel (bár meg kell említeni, hogy 4-3 DE-t játszott collegeba, legtöbb helyen mégis 3-4 OLB prospectként számolnak vele). A CBS draft rangsoron Aldon Smith a 12., tehát az érték is rendben van, nem számítana reachnek.

Ui: ez arra az esetre vonatkozik, ha nem tradelünk le vagy fel, nyilván trade esetén rengeteg kimenet lehet (pl: letrade után Brandon Harris, Jimmy Smith, Phil Taylor stb.)
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Azt olvastam, hogy nem akarjuk megtartani Shaun Codyt...érdekes mert 2-3 hete még őt képzeltük el NT-ként :/ na sebaj jöjjön Powe 😊

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
A Te állításodat alátámasztandó: kb. 5 percre rá találtam 1 olyat ami szintén hozzánk írja őt csak 1. körben, úgy hogy Amukamara még bent van, sőt a szerző szerint mögöttünk húzza be a Vikings. Ezért szép műfaj ez, mert ahány ember annyiféleképp látja.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Jimmy Smith 1. körös prospect, sőt sokaknál top20
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Egy új mock draft. Lehet majd véleményezni, most találtam:

1. Cameron Jordan DE California
2. Jimmy Smith CB Colorado
3. Deunta Williams S North Carolina
4. Kenrick Ellis NT Hampton
5. Chris Walker OLB Tennessee
6. Jermale Hines S Ohio State
7. David Arkin OG Missouri State
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Andre Davis és Eugene Wilson cutHöri
Andre Davisnek nem tudom minek fizettük a milliókat, lehet a sérülése miatt nem lehetett kiarakni vagy nem tudom, de már a tavalyi offseasonba arra számított mindenki, hogy elküldjük
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Ezel az 5-ös kirakásával 9.7 milliót spórolunk meg a jövő évi sapkából, lesz helye azt hiszem

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Ha már volt egy interjú Joseph-el itt van egy Her(r)ing-gel is

http://www.houstontexans.com/news/article-3/QA-with-Reggie-Herring/fe142f29-2f64-45fc-b618-366d2a02af1e

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Andre Davis és Eugene Wilson cutHöri
Akkor remélem Jacoby marad. Érdekes lesz ezek után lehet marad Pollard? Vagy mind a két S-t szélnek eresztjük...

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Andre Davis és Eugene Wilson cutHöri
+ LBs Darnell Bing & Isaiah Greenhouse, DT DeMario Pressley


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Andre Davis és Eugene Wilson cut

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
http://www.houstontexans.com/news/article-3/QA-with-Vance-Joseph/4a4227c7-c193-4284-a383-c45061cffaba

Vance Joseph-el is volt egy interjú, szimpatikus a hapi, remélem sikeres lesz nálunk

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
17 perc múlva Arian Fosterrel lehet chatelni az nfl.com-on 😊