Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Sziasztok!
Texans fan vagyok. Régóta olvasom ezt a topicot, de végre úgy döntöttem, írok. Rögtön elsőre:
Csak nekem fáj ennyire Pollard elengedése? Kb az egyetlen általam értékelhető teljesítmény a secondary-ben.
OD-nek örülök nagyon.
Nem nagyon vágok még pár dolgot, így valaki elmagyarázná nekem, hogy pontosan mik is ezek a tenderek? Nagyjából sejtem. És mitől lesz valaki korlátozott szabadügynök?Johnny_X
Üdv nálunk,

Pollard teljesítménye jócskán visszaesett a 2. évére és ő inkább futás ellen jó és Wade-nek egy sokkal jobb cover SS kell

több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Köszi DC a gyors választ!
Engem nem feltétlenül az érdekel, h nyerjünk, hanem h tetsszen a csapat játéka (a Campbell irányította Washingtont is szerettem nagyon). Igaz idén védőoldalról nem volt elmondható, de az O kárpótolt. 😊
Megint mondhatjuk, hogy jövőre. Remélem végre össze is jön, vagy legalább egy pozitív szezon. Na persze előbb legyen új CBA.

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Egyébként, hogy képzelik el Pollard távoztával a safety posztot itt? Csapaton belülről jönne kezdő, vagy draft-FA lehet a terv inkább?deny79
Maradt így Barber, Demps és Williams SS poszton, de egyik sem kezdő szint. Mindenképp draft vagy FA, bár az idei class a drafton eléggé vékony S poszton. De van 1-2 ígéretes ember 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként, hogy képzelik el Pollard távoztával a safety posztot itt? Csapaton belülről jönne kezdő, vagy draft-FA lehet a terv inkább?
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Pollardot én is sajnálom, szerintem a hiánya meg fog látszódni a csapaton 😕 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Sziasztok!
Texans fan vagyok. Régóta olvasom ezt a topicot, de végre úgy döntöttem, írok. Rögtön elsőre:
Csak nekem fáj ennyire Pollard elengedése? Kb az egyetlen általam értékelhető teljesítmény a secondary-ben.
OD-nek örülök nagyon.
Nem nagyon vágok még pár dolgot, így valaki elmagyarázná nekem, hogy pontosan mik is ezek a tenderek? Nagyjából sejtem. És mitől lesz valaki korlátozott szabadügynök?Johnny_X
Szia, örülünk, hogy még akkor is csatlakoznak hozzánk, amikor nem megy olyan jól a csapatnak 😉

Kérdésedre válaszolva az RFAk (korlátozott szabadügynök) szabályai kicsit mások idén, mint egyébként, ugyanis a CBA utolsó éve van. Erről bővebben itt olvashatsz: http://www.nfl.hu/modules.php?name=Archive&a_op=show_it&a_id=526&s_or_a=a

ebből kiemelve a RFAkra vonatkozó lényeges rész a következő:
- Salary cappel rendelkező évben RFA-nak (korlátozott státuszú szabadügynök) az minősül, aki három NFL szezonon volt túl. Az Utolsó Év szabályozása szerint a három, négy és öt év NFL rutinnal rendelkező játékosok is RFA-k. Ha belegondolunk, hogy egy NFL rookie 21-23 éves általában, akkor láthatjuk, hogy a 24-28 éves, még kiforrás időszakában levő, vagy a franchise jövőjét jelentő játékosokat igyekszik a rendelkezés kivonni a szabad licitek alól. Így az ő esetükben lehet alkalmazni a négy RFA tender valamelyikét.

Szerkesztés: még egy kis magyarázat: tehát miután rá rakot egy tendert egy játékosra a csapat, mondjuk egy 2. köröst, akkor a játékos tárgyalhat még más csapatokkal és ha felajánlanak neki egy szerződést, és a jelenlegi csapata nem adja meg neki ugyanazt a pénzt, akkor elmehet a játékos, de cserébe kapnak egy 2. körös draft picket attól a csapattól, ahova ment a játékos. (Második körös tender alatt nem a trendnek, hanem az eredeti draft helyének megfelelő picket kap a csapat). A tendert aláíró játékosok 1 éves fizetése a tender szintjével (4 szint van) nő (tehát az 1.+3. körös tendert kapó játékosok kapják a legtöbbet)

Gabriel neked meg köszi a hír- pletykacsokrot, ezek közül sokat én se ismertem.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Korábban sem voltam meggyőződve arról h húzunk a drafton NT-t, mostmár szinte biztos vagyok benne h nem. Cody új szerződésével, és a korábbi pletykákkal miszerint Wade a meglévő hármasból /Cody, Mitchell, Okoye/ választ erre a posztra, szerintem pontot tehetünk a kérdés végére.
Gabriel
Ezzel kapcsolatban azt nem értem, hogy Wade nem akarja a 150 kilós NT-t, de, hogy odakint még mindig a Taylor stb. nevek repkednek...
Én most még Paea választásán gondolkodnék, amennyiben a 2. körben bent lenne. Mondjuk nem tudom, hogy lenne e értelme.

több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Sziasztok!
Texans fan vagyok. Régóta olvasom ezt a topicot, de végre úgy döntöttem, írok. Rögtön elsőre:
Csak nekem fáj ennyire Pollard elengedése? Kb az egyetlen általam értékelhető teljesítmény a secondary-ben.
OD-nek örülök nagyon.
Nem nagyon vágok még pár dolgot, így valaki elmagyarázná nekem, hogy pontosan mik is ezek a tenderek? Nagyjából sejtem. És mitől lesz valaki korlátozott szabadügynök?

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Quinn-re szerintem meg lehet a sanszunk anélkül is, hogy fel kelljen tradel-ni.( legalábbis remélem)
Gondolom, hogy Von Millerben azért nem gondolkoznak már mert érte biztosan fel kellene tradelni.
Azt is írja McClain a blogjában, hogy Diles sem illik az új rendszerbe és ugye tendert sem kapott.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Hát ha be tudnátok húzni Quinnt, az nagyon durva lenne. Engem egyébként is Warere emlékeztet, kíváncsi lennék Wade mit hozna ki belőle.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Pletykák.
Asomugha azt nyilatkozta h 3 komoly érdeklődője van: a Dallas, a Redskins, és mi.
Pollard távozását igazolni látszik, h Wade állítólag Sensabaugh-t magával akarja hozni Dallasból.
1 másik Dallas játékost is szeretne megkaparintani Wade: Marcus Spears DE-t.
Korábban érdeklődtünk az OLB P. Hunt iránt, ő az Eaglesben folytatja.
Nálunk 1 másik LB a tampai Quincy Black került képbe.
Végezetül az a hír járja h FO 2 játékos megszerzésében gondolkodik csak a draft 1. körében, és akár fel is tradelnének valamelyikért: Robert Quinn, aki pass rusher OLB lenne az új sémában, valamint Prince Amukamara, aki Wade szerint nem CB-t hanem FS-t játszana nálunk.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Tenderek.
Leinart: Amit DC mondott azzal tökéletesen egyetértek. Hozzátéve, h tavaly mikor igazoltuk többször elhangzott Schaub sérülékenysége, és őt azóta sem öntötték ki acélból.
Jones: Lényeges vele kapcsolatban, h szerintem Kubiak a lehető legkevesebb változást akarja látni a tavaly remeklő offense-ben. Mikor középpontba került hozta magát, de FO tudja h ennyit senki nem fog érte adni, ergó ezzel a tenderrel meg is tartottuk.
Anderson: Már egyszer kifejtettem szívesen megnézném mit tud 3-4 OLB-ként. 2. kört a kutya se fog adni érte, és ki tudja mit fog virítani az új rendszerben. 1 próbát bőven megér.
Brisiel: Na ezt nem értem igazán. Jó kezdő tapasztalattal rendelkezik, meg jól is működött tavaly a fal, de sérülékeny.
Butler: Egyértelmű volt h kapni fog valamilyen kisebb tendert. Tavaly ő került frontvonalba Brown eltiltásakor.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Én is megosztom a gondolataimat.
Végig szerettem volna ha megtartjuk OD-t, bár őszintén szólva nekem Dreessen kellemes meglepetés volt tavaly. Mindegy, örülök a döntésnek.
Korábban sem voltam meggyőződve arról h húzunk a drafton NT-t, mostmár szinte biztos vagyok benne h nem. Cody új szerződésével, és a korábbi pletykákkal miszerint Wade a meglévő hármasból /Cody, Mitchell, Okoye/ választ erre a posztra, szerintem pontot tehetünk a kérdés végére.
Ward: Pont annyit tett tavaly a közösbe, amennyit kellett, jutalma +1 év. Ugyanakkor Tate visszatérésével, nem biztos h mindenki marad. 4 RB- t + a FB nem fogunk rosteren tartani. Neki és Slatonnak nem biztos a helye.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hát drafton szerintem kaptunk volna valamit Pollardért de hát már mindegy...csak remélni tudom hogy nem Indianapolisba, Jacksonvillebe pedig pláne nem igazol.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Pár gondolat a tegnapi eseményekről:
- Ahogy a szezon végén is mondtam, tavalyhoz képest megváltozott a véleményem, és OD megtartása mellett voltam. A sérülése utáni visszatérésekor megláttam benne a "difference makert", azt hogy mennyivel könnyedébben szakad el az emberétől, és milyen jó elkapó is ő, a többi TEhez képest. Legnagyobb meglepetésemre a kinti oldalakon inkább negatív a megitélése OD szerződésének, mondván, hogy a defensere kellene költeni a pénzt. De ez szerintem hülyeség, nem engedheted el a legtehetségesebb játékosaid az egyik oldalt, mert problémáid vannak a másikon. És ráadásul elég olcsón is tudtuk megtartani.
-Leinart tagelése nem biztos, hogy hülyeség, talán az első körös kicsit erős. de most rengeteg csapatban QB hiány van és viszonylag gyenge a draft class, lehet még el is tudjuk cserélni valamiért, ha meg nem, akkor legalább van egy normális cserénk, mert az egyértelmű, hogy Orlovskyba nem bízik Kubiak és szinte tuti, hogy jövőre nem lesz a csapattal.
-adam8: McClain a chron.com-on azt írja Pollardot tuti elengedjük, és neki elég jó kapcsolata van az edzői stábbal, úgyhogy valószínű, hogy ez így is lesz

Ui: Kicsit utána olvastam a Pollard ügynek. Azért nem tartunk rá igényt, mert nem illik Wade rendszerébe. Mindkét safetynek jónak kell lenni coverben is, nincs igazán helye egy big hitter box safetynek most a csapatnál.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cody meg kettőt

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Ja és Derrick Ward is aláírt egy évet.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Leinart?! kurva anyádat FO! Pollard gondolom szerződéshosszabbítást fog kapni mert nem létezik hogy csak úgy elengedjük.adam8
Leinart-nak semmitől sem csökken az ázsiója? Még 35 évesen is a jövő embere lesz

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Hátrányunkra nem fog válni 😊 Örülök hogy marad.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
kicsit sokallom de azért lájk 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
aláírt Owen Daniels
4év
22 millio

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Leinart?! kurva anyádat FO! Pollard gondolom szerződéshosszabbítást fog kapni mert nem létezik hogy csak úgy elengedjük.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Kiosztottuk a RFA-inkra a tendereket:
1 köröst kapott: OD (TE), Leinart! (QB)
2. : Jacoby Jones! (WR), Mike Brisiel (G), Mark Anderson (DE)!
3. : Rashad Butler (OT)

Pollard nem kapott

Komment később, mert most sietnem kell.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
“I heard they’re in safety need, so I can’t wait for that to come,” he said. “I know a lot about the Texans. I’m a good friend of Kareem Jackson. He’s come out to Florida where I was training and he taught me some things that helped me out as far as footwork-type stuff. I would love to put on a Texans uniform.”-ezt Rahim Moore nyilatkozta

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
nem, persze hogy nemadam8
Akkor köszönöm a lehetőséget, megpróbálok méltó lenni és jól draftolni 😊