Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jacoby Jones továbbra is bizonyítja gyorsaságát, New York-ban megnyert valami 60 méteres sprintversenyt( természetesen futók ellen 😊 )

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Itt egy interjú a hardcore Barber fanoknak 😂
http://sportsnewsnightly.com/dom-barber-interview/

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nemsokára megkezdik csapatunk 2 tagjának élete első pro bowl meccse. Reméljük minél több lesz nekik és amit még jobban remélhetünk, hogy azt houstoni színekben teszik, sok sikert 😊

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hivatalosan még nincs cutolva. Mivel nincs CBA, így player-mozgások sincsenek.tenorx
Most az mikor derül kis h lesz e? márc 4?Bondi
Ajánlom gsn cikkét, annál jobban semmi nem foglalja össze.tenorx
Jah elolvastam már, csak már kiment a fejemből

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az kemény lenne 😂

Hát majd kiderül, hogy kit neveznek ki HC-nak. Mondjuk az nekem fura, hogy Young még nem talált csapatot magának, nem is tudom, hogy szóba hozták e már valakivel komolyabban.Bondi
Hivatalosan még nincs cutolva. Mivel nincs CBA, így player-mozgások sincsenek.tenorx
Most az mikor derül kis h lesz e? márc 4?Bondi
Ajánlom gsn cikkét, annál jobban semmi nem foglalja össze.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
En elkepzeltem, ahogy Fischer meg Young elkezd kardozni egy melygarazsban, Queen zenere. 😀

Mindenesetre nektek ez annyira nem rossz...habar, ahogy a Titans teljesitett az elmult evekben, annyira nem is jo. (Mondjuk az, hogy az agyamputalt Vince Young vszinu nem jatszik egy ideig ellenetek, az negativum. 😀 )lotus86
Az kemény lenne 😂

Hát majd kiderül, hogy kit neveznek ki HC-nak. Mondjuk az nekem fura, hogy Young még nem talált csapatot magának, nem is tudom, hogy szóba hozták e már valakivel komolyabban.Bondi
Hivatalosan még nincs cutolva. Mivel nincs CBA, így player-mozgások sincsenek.tenorx
Most az mikor derül kis h lesz e? márc 4?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezen én is gondolkoztam hogy elsütöm 😊Bondi
En elkepzeltem, ahogy Fischer meg Young elkezd kardozni egy melygarazsban, Queen zenere. 😀

Mindenesetre nektek ez annyira nem rossz...habar, ahogy a Titans teljesitett az elmult evekben, annyira nem is jo. (Mondjuk az, hogy az agyamputalt Vince Young vszinu nem jatszik egy ideig ellenetek, az negativum. 😀 )lotus86
Az kemény lenne 😂

Hát majd kiderül, hogy kit neveznek ki HC-nak. Mondjuk az nekem fura, hogy Young még nem talált csapatot magának, nem is tudom, hogy szóba hozták e már valakivel komolyabban.Bondi
Hivatalosan még nincs cutolva. Mivel nincs CBA, így player-mozgások sincsenek.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az a Hegylako! 😉lotus86
Ezen én is gondolkoztam hogy elsütöm 😊Bondi
En elkepzeltem, ahogy Fischer meg Young elkezd kardozni egy melygarazsban, Queen zenere. 😀

Mindenesetre nektek ez annyira nem rossz...habar, ahogy a Titans teljesitett az elmult evekben, annyira nem is jo. (Mondjuk az, hogy az agyamputalt Vince Young vszinu nem jatszik egy ideig ellenetek, az negativum. 😀 )lotus86
Az kemény lenne 😂

Hát majd kiderül, hogy kit neveznek ki HC-nak. Mondjuk az nekem fura, hogy Young még nem talált csapatot magának, nem is tudom, hogy szóba hozták e már valakivel komolyabban.

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Nem az ő ellentétüktől volt hangos a sajtó? Hogy csak az egyikük maradhat?MarioAna
Az a Hegylako! 😉lotus86
Ezen én is gondolkoztam hogy elsütöm 😊Bondi
En elkepzeltem, ahogy Fischer meg Young elkezd kardozni egy melygarazsban, Queen zenere. 😀

Mindenesetre nektek ez annyira nem rossz...habar, ahogy a Titans teljesitett az elmult evekben, annyira nem is jo. (Mondjuk az, hogy az agyamputalt Vince Young vszinu nem jatszik egy ideig ellenetek, az negativum. 😀 )


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na, alakul a csoportunk, Young után kitették Fishert is. Érdekes lehet ez a csoport jövőre...Bondi
Nem az ő ellentétüktől volt hangos a sajtó? Hogy csak az egyikük maradhat?MarioAna
Az a Hegylako! 😉lotus86
Ezen én is gondolkoztam hogy elsütöm 😊

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Na, alakul a csoportunk, Young után kitették Fishert is. Érdekes lehet ez a csoport jövőre...Bondi
Nem az ő ellentétüktől volt hangos a sajtó? Hogy csak az egyikük maradhat?MarioAna
Az a Hegylako! 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
örülnék Powenak.adam8
Még azon gondolkozok most, hogy ha Philips az NT posztot nem egy 150 kilós állattal képzeli el, akkor lenne e egyáltalán értelme valakit is választani a drafton? Ott van Cody, Okoye, Mitchell akik bele illik Wade elképzeléseibe.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Berakok egy mock-ot, mondjuk az egész egy sületlenség, nem csak a mi részünkről

1) OLB Von Miller, Texas A&M
2) NT Jerrell Powe, Ole Miss
3) CB/KR Brandon Hogan, West Virginia
4) TE DJ Williams, Arkansas
5) CB Mario Butler, Georgia Tech
6) TE Rob Housler, Florida Atlantic
7) WR Ryan Whalen, Stanford

Innen ez a csodálat 😊
http://www.newnfldraft.com/Bondi
A 2 TE gondolom csak poén am nekem tetszik...örülnék Powenak.adam8
Az első három körig nincs is semmi gond a mockkal. Ez a beírok két TE-t mert az előző két évben is kettőt húztak dolog nagyon erőltetett.
Persze mind 2 TE jónak tűnik, de abszolút felesleges, nem cserélném be egyik játékosra sem.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Berakok egy mock-ot, mondjuk az egész egy sületlenség, nem csak a mi részünkről

1) OLB Von Miller, Texas A&M
2) NT Jerrell Powe, Ole Miss
3) CB/KR Brandon Hogan, West Virginia
4) TE DJ Williams, Arkansas
5) CB Mario Butler, Georgia Tech
6) TE Rob Housler, Florida Atlantic
7) WR Ryan Whalen, Stanford

Innen ez a csodálat 😊
http://www.newnfldraft.com/Bondi
A 2 TE gondolom csak poén am nekem tetszik...örülnék Powenak.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Hááát Carmichaelhöz cbssportson konkrétan 4.38-as 40 yardot írnak...empty taxi
Majd kiderül a combájnon 😊
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ezt írják róla

Rashad Carmichael, CB, Virginia Tech: Carmichael showed athleticism and ball skills, and scouts I spoke with about Carmichael all seemed to like him to varying degrees. Carmichael showed an ability to move fluid laterally and break on the ball once it was thrown. The only question about him that lingers is about his overall speed. Carmichael isn't the biggest CB out there, so it is important that he shows some recovery speed. Keep in mind, however, that the Texans typically look for good with good long speed and who can press.

Z-Report says: If he runs well, his stock will shoot up as high as the 2nd but probably early 3rd. If he runs in the mid 4.5 range, then he will probably go in the 4th or 5th. Regardless, he is tough and has cover skills. Tramon Williams ran a 4.62 coming out but had great ball skills and athleticism. Keep that in mind.

A kezdő sebességére utalnak akkor?

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hááát Carmichaelhöz cbssportson konkrétan 4.38-as 40 yardot írnak...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A senior bowl-ról 5 játékos akik érdekesek lehetnek a számunkra
Ryan Kerrigan, nagyon jó játékos, de nem hiszem, hogy az első körben őt választanánk ki.
Sione Fua, 3-4 NT volt a stanfordon, 307 fontot nyom, jó a futás és hatékony a passzvédekezésben.
Clint Boling, OG Georgia, passzolna a ZB rendszerbe és T-t is tud játszani
Jeremy Kerley, Wr TCU, gyors és visszahordásokból is hatékony
Rashad Carmichael, CB jó labdaérzék a gyorsaságával vannak problémák.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Berakok egy mock-ot, mondjuk az egész egy sületlenség, nem csak a mi részünkről

1) OLB Von Miller, Texas A&M
2) NT Jerrell Powe, Ole Miss
3) CB/KR Brandon Hogan, West Virginia
4) TE DJ Williams, Arkansas
5) CB Mario Butler, Georgia Tech
6) TE Rob Housler, Florida Atlantic
7) WR Ryan Whalen, Stanford

Innen ez a csodálat 😊
http://www.newnfldraft.com/

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na, alakul a csoportunk, Young után kitették Fishert is. Érdekes lehet ez a csoport jövőre...Bondi
Nem az ő ellentétüktől volt hangos a sajtó? Hogy csak az egyikük maradhat?MarioAna
Adams végül úgy gondolta hogy egyikük sem 😊

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Na, alakul a csoportunk, Young után kitették Fishert is. Érdekes lehet ez a csoport jövőre...Bondi
Nem az ő ellentétüktől volt hangos a sajtó? Hogy csak az egyikük maradhat?

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egy nfl.com-os cikk a D-ről
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81df3c80/article/texans-must-solve-defensive-dilemma-to-take-next-step?module=HP_spotlight

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na, alakul a csoportunk, Young után kitették Fishert is. Érdekes lehet ez a csoport jövőre...

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Most úgy tűnik, hogy a drafton a legnagyobb prioritást az OLB és CB poszt fogja jelenteni, talán ez lesz az első két kör?
Phillips Cody-val és Mitchell-lel képzeli el az NT poszot.Bondi
Ez azért remélem nem így lesz. Marionak nem a futás elleni védekezés az erőssége, Antonio Smith sem volt túl jó tavaly ebben. Ha középre berakunk melléjük egy átlagos, szürke játékost (persze Mitchell még fiatal, és konőheti magát, de hagyjuk a csodavárást), aki még különösebben nem is méretes, akkor ez nem éppen egy áthatólhatatlan fal lesz, hanem inkább egy átjáróház. Kell valaki még ide (FA, draft, esetleg mindkettő).DC
Valaki biztosan lesz draftolva, én még mindig Taylor-Ellis-Austin vonalon mozognék. De mondjuk nem tudom, hogy bent marad e valamelyikük a 3. körben, ha valóban 1. kör OLB 2. CB lenne.Bondi
Szvsz valszeg igen. Mondjuk Austin mint 3-4 NT felől vannak kétségeim inkább már Powe akkor.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Most úgy tűnik, hogy a drafton a legnagyobb prioritást az OLB és CB poszt fogja jelenteni, talán ez lesz az első két kör?
Phillips Cody-val és Mitchell-lel képzeli el az NT poszot.Bondi
Ez azért remélem nem így lesz. Marionak nem a futás elleni védekezés az erőssége, Antonio Smith sem volt túl jó tavaly ebben. Ha középre berakunk melléjük egy átlagos, szürke játékost (persze Mitchell még fiatal, és konőheti magát, de hagyjuk a csodavárást), aki még különösebben nem is méretes, akkor ez nem éppen egy áthatólhatatlan fal lesz, hanem inkább egy átjáróház. Kell valaki még ide (FA, draft, esetleg mindkettő).DC
Valaki biztosan lesz draftolva, én még mindig Taylor-Ellis-Austin vonalon mozognék. De mondjuk nem tudom, hogy bent marad e valamelyikük a 3. körben, ha valóban 1. kör OLB 2. CB lenne.