Indianapolis Colts

52 feliratkozó

1 napja
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 205
Már el is felejtettem mekkora HÚS ez a pali...

5 napja
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
 www.youtube.com/watch?v=NrTnylt-7jk&t=7s
Bence94
Jó ég Ballard hogy elhízott bazdki....
kristóf17
Biztos csak tömegel hogy utána tudjon izmokat növeszteni 😀. Texasi étrend lehet nem való diétának.
Közben Kwitty Paye ötödik éves opcióját lehívta a csapat. Vélemények? Nyilván nem vélelten nem vagyok GM az NFL-ben, de én nem hívtam volna le. Neki meg Dayonak lejár a szerződése, és én inkább Dayoban látok fantáziát, belőle még lehet értelmes passzsiettető, Paye inkább futás ellen jó, annyit meg nem ér a szerződése amit jövőre kapni fog. Persze az is lehet hogy ezzel csak magukat biztosítják be és jövőre elcserélik valami harmadik napos draft pickért ha találnak egy olcsóbb rotációs játékost.
5 napja
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
 www.youtube.com/watch?v=NrTnylt-7jk&t=7s
Bence94
Jó ég Ballard hogy elhízott bazdki....
6 napja
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 205
TY esetében annyi volt a különbség hogy egyrészt valamivel előbb választották, ill. a liga egyik leggyengébb, éppen újjáépülő csapatába kellett beverekednie magát. Reggie mellett azt hiszem Donnie Avery volt az egyetlen valamire való játékos, meg hát persze szegény Collie de neki a sérülések betettek.
Nyilván ha Gould olyan jó lesz mint TY akkor hamar a kezdőben találhatja magát, de neki komolyabb vetélytársai lesznek.
Baba Yaga
Itt inkább arra gondoltam, hogy TYra is "csak egy visszahordó" titulus volt rányomva és még is elő tudott lépni, remélem ez lesz majd Gould esetében is. Ahogy írtad is, az biztos, hogy nehezebb dolga lesz. És az is más, hogy milyen irányító és PB van mellette. Egyelőre Steichen csak széltében nyújtogatta a pályát, de Minshew-val nem is gondoltam másra. Gould mélységben mindenképp tud nyújtani a pályán, de Ballard McAfee Show-beli bejelentkezése alapján PR és KR szerep betöltésére hozták.
7 napja
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
8 napja
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Nekem a gondolatok amik eszembe jutnak a pickekről:

1. kör Laiatu Latu - nem kérdés hogy a legjobb védőnek tarthattuk a drafton, hiszen bárkit választhattunk volna D#be. Passrush erősítése nem is rossz gondolat, ha szeretnél terhet levenni a DBk nyakából. Úgy gondolom ez a pick a "Difference maker" szó alatt futhat, egy CBnek nem biztos hogy akkora hatása van a játékra mint egy DE&3T posztokon bevethető játékosnak. (Kíváncsi leszek h NFLben mennyire fog ő 3T-t játszani, de majd meglátjuk)

2. kör Adonai Mitchell - Ennél jobban nem lephetett vna meg Ballard. Egyszerűen nem gondoltam, hogy bármilyen szinten is problémás játékost draftolna. 10ből 10szer mondtam volna hogy na ő tuti nem jön. Reggie Bácsi nagyon örült is neki, gondolom igyekeznek majd betörni. Én mint elkapó egyszerűen imádom. Ez az egyetlen pozíció amivel képben voltam a draft előtt, és ez a srác számomra elképesztően durva. Nincs túlbonyolítva amit csinál de azt kibeba jól csinálja.

3-4. kör Matt Goncalves és Tanor Bortolini - Tetszik a pick, gondolom nem véletlen választottunk OT&G és G&C posztokon játszó játékosokat, mélységben remélem bevállnak és bárki mármikor kiesik minőségi cserék tudnak lenni. Bortolini meg Saturdayre emlékeztet a kis méretével.

3-4. kör Anthony Gould - Csak annyi jut eszembe, hogy TY is le volt fikázva, hogy csak visszahordani tud. Gondolom KR/PRben kezdő lesz majd és ha tudja felverekszi magát a pályára.

A későbbi körökről mindenhol csak jót olvastam, de gondolom nem véletlen késői pickek. Sztem az egész jól megy nekünk, hogy a hátsó körben jó játékosokat találjunk, remélhetőleg itt is az lesz.

TE-re számítottam volna még.

Jason Bean UDFAban tetszik, mert stílusban közelebb áll AR5höz, mint Kedon Slovis (vagy Flacco)
darwinbanaz
TY esetében annyi volt a különbség hogy egyrészt valamivel előbb választották, ill. a liga egyik leggyengébb, éppen újjáépülő csapatába kellett beverekednie magát. Reggie mellett azt hiszem Donnie Avery volt az egyetlen valamire való játékos, meg hát persze szegény Collie de neki a sérülések betettek.
Nyilván ha Gould olyan jó lesz mint TY akkor hamar a kezdőben találhatja magát, de neki komolyabb vetélytársai lesznek.
Cornerback posztol nagyon látványosan kerülték, ebből vagy az következik hogy nagyon elégedettek a jelenlegiekkel (amúgy van egy srác akit tavaly ötödik körben hoztak és belőle semmit nem láttunk mert még nyáron lesérült, de nyilván nem tőle várják a megváltást), vagy pedig még május-június tájékán leakasztanak egy rutinosabb játékost. Kb 24M dollár van még idénre a sapka alatt, amiből úgy 10M el is megy a draftra. Egy közepesen jó szabadügynök még beleférhet idénre.
9 napja
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 205
Nekem a gondolatok amik eszembe jutnak a pickekről:

1. kör Laiatu Latu - nem kérdés hogy a legjobb védőnek tarthattuk a drafton, hiszen bárkit választhattunk volna D#be. Passrush erősítése nem is rossz gondolat, ha szeretnél terhet levenni a DBk nyakából. Úgy gondolom ez a pick a "Difference maker" szó alatt futhat, egy CBnek nem biztos hogy akkora hatása van a játékra mint egy DE&3T posztokon bevethető játékosnak. (Kíváncsi leszek h NFLben mennyire fog ő 3T-t játszani, de majd meglátjuk)

2. kör Adonai Mitchell - Ennél jobban nem lephetett vna meg Ballard. Egyszerűen nem gondoltam, hogy bármilyen szinten is problémás játékost draftolna. 10ből 10szer mondtam volna hogy na ő tuti nem jön. Reggie Bácsi nagyon örült is neki, gondolom igyekeznek majd betörni. Én mint elkapó egyszerűen imádom. Ez az egyetlen pozíció amivel képben voltam a draft előtt, és ez a srác számomra elképesztően durva. Nincs túlbonyolítva amit csinál de azt kibeba jól csinálja.

3-4. kör Matt Goncalves és Tanor Bortolini - Tetszik a pick, gondolom nem véletlen választottunk OT&G és G&C posztokon játszó játékosokat, mélységben remélem bevállnak és bárki mármikor kiesik minőségi cserék tudnak lenni. Bortolini meg Saturdayre emlékeztet a kis méretével.

3-4. kör Anthony Gould - Csak annyi jut eszembe, hogy TY is le volt fikázva, hogy csak visszahordani tud. Gondolom KR/PRben kezdő lesz majd és ha tudja felverekszi magát a pályára.

A későbbi körökről mindenhol csak jót olvastam, de gondolom nem véletlen késői pickek. Sztem az egész jól megy nekünk, hogy a hátsó körben jó játékosokat találjunk, remélhetőleg itt is az lesz.

TE-re számítottam volna még.

Jason Bean UDFAban tetszik, mert stílusban közelebb áll AR5höz, mint Kedon Slovis (vagy Flacco)
10 napja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 eu.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2024/04/28/why-colts-loved-their-picks-scouts-break-down-the-2024-draft-class/73477436007/
10 napja
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Csak, hogy meg legyen:
2024 NFL Draft: Colts' undrafted free agent tracker
Rumored Colts' UDFA signings:

QB Kedon Slovis, BYU (Tom Pelissero)
QB Jason Bean, Kansas (Aaron Wilson)
K Spencer Shrader, Notre Dame (Notre Dame)
WR Xavier White, Texas Tech (Texas Tech)
TE Trent Pennix, NC State (NC State)
OL Dalton Tucker, Marshall (Joel A. Erickson)
LB Craig Young, Kansas (Kansas) — $40,000 guaranteed (Aaron Wilson)
DT Isaiah Coe, Oklahoma (Oklahoma)


Reported Colts' rookie tryout invites:

LB Jeblonski Green, South Carolina State (Brandon Dunn)
TE Malcolm Epps, Pittsburgh (Aaron Wilson)
OT Jake Hornierook, Duke (Aaron Wilson)
RB Justin Strong, Southern Illinois (Aaron Wilson)

Azt vártam, hogy legalább itt tele lesz a spájz világ végéről jött DB-kel, hátha az egyikben lapul egy Sherman, csak eddig senki nem vette észre, de nem. Úgy látszik a FO nagyon bízik a mostani keretben.
11 napja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
11 napja
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Csak azt nem látom, hogy ki lesz a secondaryben. Kilóra se nagyon vagyunk meg, erre jön egy csere center, amikor TJ Tampa meg még bent van.
12 napja
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 404
Mondjuk ha nem lenne semmilyen karakterproblémája top10 pick lett volna szóval valaki itt azért füllent
ThySoul
Top 10 erős, inkább Top 20. Nagy verseny lett volna közte meg Thomas között, ki lesz a WR4.
iktriad
Thomasnál készebb játékos jelenleg, meg szerintem a plafonja is magasabb csak hát Mitchell agyhalott a jelek szerint 😀
ThySoul
Bocs, de mi alapján? A névtelen report alapján? Olyan névtelen report alapján, hogy a Saints top10-be akart menni, amit aztán DA cáfolt is?
Reportok alapján volt csapat, amelyik lehúzta a boardjáról a lánya miatt. Abban a ligában, ahol van olyan csapat, amely nem ad még ingyen jegyet sem a családtagoknak 😀. Akkor most melyiknek higgyünk? 😀
Még mindig arról a srácról beszélünk, aki ott hagyta a Georgiát, hogy közelebb legyen a lányához. Semmilyen negatívum soha semmikor nem jött ki róla egyik egyetemről sem. Egy meetingről sem késett, sose panaszkodtak rá az edzői.
Pickens nagyon hasonló profillal 2/52 volt. Adonai ugyanott ment ki. Red flag egyértelműen az inkonzisztens film és hogy nem mindig 100%-on pörög.
labo7
Ha valaki top10-15 tehetség akkor az inkonzisztens filmekkel max az első kör végéig csúszol, nem a második kör második feléig. Valószínűleg a csapatok az interjúkon látták hogy vannak vele problémák. Nálam egyébként wr4 volt és nagyon akartam a Billshez 😥
ThySoul
0 yac production, az egyik legrosszabb yprr ever. Tehetséges, de inkonzisztens. A profilja konkrétan Pickens, szóval nem gondolom meglepőnek ezt a 2/52-t. A Diggs trade előtt pedig nem is volt 1. körbe mockolva vagy ritkán a Chiefshez.
Minden csapatnak más a prioritása. 49ers, Chargers nem fit. Chiefs Worthyt akarta (jobb fit). Panthers szerelmes lett Legettebe plusz ők sokféleképpen, ilyen Rice módon akarják majd használni őt. Így maradt a Bills meg a Pats. Bills Diggs után beszart a reportok miatt I guess. Pats pedig kinda érthető, Polk eszméletlen tehetséges.
Maradt a Colts, ahol Alec Pierce nem bizonyította, hogy megfelelő X lenne. A YAC számai kb AD egyetemi számai, ezzel a testtel 4 TD 2 év alatt megmosolyogtató, succes rate és a catch rate se jó + még az előző rezsim embere.
Adonai egy boom or bust pick, nem minden franchisenak a cup of tea. Ezek szerint a Billsnek sem, majd az idő eldönti kinek volt igaza.
12 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 448
Mit jelent, hogy agyhalott? AB szinten az?
Ezeknél a híreknél azt se tudom már elhinni amit susognak, se azt amit Ballard csinál, hogy lesöpri az asztalról.
Bízom benne hogy csak fiatal. Mondjuk idén Ballard kb. úgy draftolt mint én szoktam 😀 Kinézem a posztokat amik needesek, aztán amikor húznom kell közelbe és távolban sincs needre játékos, viszont van több steal is olyan posztokra ahol tele vagyok. 😀
peterk2005 udvari bolond
Inkonzisztens, nem minden playnél teszi magát oda, hírek szerint cukorbeteg is amit nem kezel normálisan. Innen nézve nyilván nehéz megítélni mi igaz ezekből, ha tudjátok motiválni meg kordában tartani kurva nagy fogás
12 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 448
Mondjuk ha nem lenne semmilyen karakterproblémája top10 pick lett volna szóval valaki itt azért füllent
ThySoul
Top 10 erős, inkább Top 20. Nagy verseny lett volna közte meg Thomas között, ki lesz a WR4.
iktriad
Thomasnál készebb játékos jelenleg, meg szerintem a plafonja is magasabb csak hát Mitchell agyhalott a jelek szerint 😀
ThySoul
Bocs, de mi alapján? A névtelen report alapján? Olyan névtelen report alapján, hogy a Saints top10-be akart menni, amit aztán DA cáfolt is?
Reportok alapján volt csapat, amelyik lehúzta a boardjáról a lánya miatt. Abban a ligában, ahol van olyan csapat, amely nem ad még ingyen jegyet sem a családtagoknak 😀. Akkor most melyiknek higgyünk? 😀
Még mindig arról a srácról beszélünk, aki ott hagyta a Georgiát, hogy közelebb legyen a lányához. Semmilyen negatívum soha semmikor nem jött ki róla egyik egyetemről sem. Egy meetingről sem késett, sose panaszkodtak rá az edzői.
Pickens nagyon hasonló profillal 2/52 volt. Adonai ugyanott ment ki. Red flag egyértelműen az inkonzisztens film és hogy nem mindig 100%-on pörög.
labo7
Ha valaki top10-15 tehetség akkor az inkonzisztens filmekkel max az első kör végéig csúszol, nem a második kör második feléig. Valószínűleg a csapatok az interjúkon látták hogy vannak vele problémák. Nálam egyébként wr4 volt és nagyon akartam a Billshez 😥
12 napja
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 404
Mondjuk ha nem lenne semmilyen karakterproblémája top10 pick lett volna szóval valaki itt azért füllent
ThySoul
Top 10 erős, inkább Top 20. Nagy verseny lett volna közte meg Thomas között, ki lesz a WR4.
iktriad
Thomasnál készebb játékos jelenleg, meg szerintem a plafonja is magasabb csak hát Mitchell agyhalott a jelek szerint 😀
ThySoul
Bocs, de mi alapján? A névtelen report alapján? Olyan névtelen report alapján, hogy a Saints top10-be akart menni, amit aztán DA cáfolt is?
Reportok alapján volt csapat, amelyik lehúzta a boardjáról a lánya miatt. Abban a ligában, ahol van olyan csapat, amely nem ad még ingyen jegyet sem a családtagoknak 😀. Akkor most melyiknek higgyünk? 😀
Még mindig arról a srácról beszélünk, aki ott hagyta a Georgiát, hogy közelebb legyen a lányához. Semmilyen negatívum soha semmikor nem jött ki róla egyik egyetemről sem. Egy meetingről sem késett, sose panaszkodtak rá az edzői.
Pickens nagyon hasonló profillal 2/52 volt. Adonai ugyanott ment ki. Red flag egyértelműen az inkonzisztens film és hogy nem mindig 100%-on pörög.
12 napja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mit jelent, hogy agyhalott? AB szinten az?
Ezeknél a híreknél azt se tudom már elhinni amit susognak, se azt amit Ballard csinál, hogy lesöpri az asztalról.
Bízom benne hogy csak fiatal. Mondjuk idén Ballard kb. úgy draftolt mint én szoktam 😀 Kinézem a posztokat amik needesek, aztán amikor húznom kell közelbe és távolban sincs needre játékos, viszont van több steal is olyan posztokra ahol tele vagyok. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
12 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 448
Mondjuk ha nem lenne semmilyen karakterproblémája top10 pick lett volna szóval valaki itt azért füllent
ThySoul
Top 10 erős, inkább Top 20. Nagy verseny lett volna közte meg Thomas között, ki lesz a WR4.
iktriad
Thomasnál készebb játékos jelenleg, meg szerintem a plafonja is magasabb csak hát Mitchell agyhalott a jelek szerint 😀
12 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk ha nem lenne semmilyen karakterproblémája top10 pick lett volna szóval valaki itt azért füllent
ThySoul
Top 10 erős, inkább Top 20. Nagy verseny lett volna közte meg Thomas között, ki lesz a WR4.
12 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 448
Ballard máris apatigrisként védi Mitchellt.

iktriad
Mondjuk ha nem lenne semmilyen karakterproblémája top10 pick lett volna szóval valaki itt azért füllent
12 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ballard máris apatigrisként védi Mitchellt.
12 napja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
12 napja
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
12 napja
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 205
BPA pick sztem teljes mértékben, Ballard elmondása szerint (lehet h minden évben ugyanezt mondja) TOP5 játékos között volt a Coltsnak Lajtai Úr.
Nyakműtét azért riszki, de visszatért és gondolom rendesen át lett vizsgálva/nézve.
All in all a padlója mindenki szerint magasan van, azt nem tudni h mekkorát lép előre. Karakter alapján eléggé illik hozzánk. Nyilván első D# pickként a legjobb D# játékost akartuk elhozni.

A későbbi köröket én mindig jobban várom, izgibb.
12 napja
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Én nem bánkódok a pick miatt, csak annyiban, hogy talán a CB nagyobb need lett volna, és bent voltak a top cornerek. Ma remélem a secondary-t is megtoljuk, mert az elég gatya jelenleg.
12 napja
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Am valami masik feeden megy a beszelgetes, hogy kb meghalt a forum? 😀
Rynald
Mindenki behalt a picktől
darwinbanaz
Hajnalban en is csak lestem, hogy mi az Isten. A csavonak ugye volt egy nyakmutetje, ugyanaz az orvos csinalta, aki Peytont nyakat is rendbe tette. Szerintem okes ez a pick, jo lesz ez a csavo. A mai napra leszek kivancsi.. szerintem fel fogunk tradelni CB-ert vagy WR-ert.