Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
mivel a második heti preseason meccs formátumát nem szereti a program így csak az első héttel tudtam foglalkozni de ott megcsináltam a kért játékosokat és Tamme TDnél meg próbáltam egy kicsit szórakozni is 😊 - http://www.youtube.com/watch?v=qEz4cUF37EM

meglett a powers hit is bár az nem volt a play-by-playben vagy remélem az volt az amit találtam 😊Ork
Én video vágással is foglalkozom, ha kell esetleg segítség csak szólj.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mivel a második heti preseason meccs formátumát nem szereti a program így csak az első héttel tudtam foglalkozni de ott megcsináltam a kért játékosokat és Tamme TDnél meg próbáltam egy kicsit szórakozni is 😊 - http://www.youtube.com/watch?v=qEz4cUF37EM

meglett a powers hit is bár az nem volt a play-by-playben vagy remélem az volt az amit találtam 😊
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
van olyan játékos, akit szeretne valaki látni, hogy miket csinált eddig a preseason meccseken?Ork
Hiába a meglepően korai húzása, Eldridge-ről eddig csak jó olvastam, a két preseason meccseken pedig láthattuk is, miért keltett jó benyomást. Ha róla összevágnál egy kisebb összefoglalót, akkor repül a like (ezt még szoknom kell...). Esetleg ha nagyon nem tudsz sulikezdésig mit kezdeni magaddal: Brandon James, Blair White, Moala, Tamme, Fisher (Hughest is szívesen kérném, de mindenki nyugodtabb, ha hanyagoljuk)Escalade
végignézni és kijegyzetelni nem fogom hogy esetleg valaki csinált statisztikában nem megjelenő dolgot de ami megjelent a play-by-playben azt meg tudom csinálniOrk
Ez esetlen Powers első heti "hitjét" felrakhatnád... 😊
Thx

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
van olyan játékos, akit szeretne valaki látni, hogy miket csinált eddig a preseason meccseken?Ork
Hiába a meglepően korai húzása, Eldridge-ről eddig csak jó olvastam, a két preseason meccseken pedig láthattuk is, miért keltett jó benyomást. Ha róla összevágnál egy kisebb összefoglalót, akkor repül a like (ezt még szoknom kell...). Esetleg ha nagyon nem tudsz sulikezdésig mit kezdeni magaddal: Brandon James, Blair White, Moala, Tamme, Fisher (Hughest is szívesen kérném, de mindenki nyugodtabb, ha hanyagoljuk)Escalade
végignézni és kijegyzetelni nem fogom hogy esetleg valaki csinált statisztikában nem megjelenő dolgot de ami megjelent a play-by-playben azt meg tudom csinálni
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
van olyan játékos, akit szeretne valaki látni, hogy miket csinált eddig a preseason meccseken?Ork
Hiába a meglepően korai húzása, Eldridge-ről eddig csak jó olvastam, a két preseason meccseken pedig láthattuk is, miért keltett jó benyomást. Ha róla összevágnál egy kisebb összefoglalót, akkor repül a like (ezt még szoknom kell...). Esetleg ha nagyon nem tudsz sulikezdésig mit kezdeni magaddal: Brandon James, Blair White, Moala, Tamme, Fisher (Hughest is szívesen kérném, de mindenki nyugodtabb, ha hanyagoljuk)

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
van olyan játékos, akit szeretne valaki látni, hogy miket csinált eddig a preseason meccseken?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
vonulj má vissza PM 😛haromt
Hogyisne, h Paintert kelljen nézzem? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az eletben nem fog de csak emiatt a szoveg miatt 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-