Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Az idei 3. körös pick, Thomas hivatalosan is IR-ra került. Valamint hamarosan szűkül a roster és meg kell hozni pár fontos döntést (ki kap sportot a returnerek közül, 5. WR/DT, stb).

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv Minden COLTS Fan-nek (meg annak is aki nem az)!

Új vagyok az oldalon, vhol. el kell kezdeni... 😊 Mondjuk régóta követtem az nfl-hun a fórumot, de hozzászólni mindig lusta voltam 😛 De ha már megújult az oldal gondoltam regelek egyet, aztán tán rászánom magam a rendszeres hozzászólásra, ahogy majd időm engedi.

A "tedy vagyok győrből"-szerű hozzászólásoktól megnyugtatok mindenkit nem kell tartania.

Addig is hajrá COLTS!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A ma kirúgott emberek:
Dudley Guice (WR), Andrew Tyshovnytsky(OT), Trevor Anderson(LB) és Garrett Lindholm 💋‍szf61
helyes, maximum a ruszki lett volna valamire való, de ő se vált be.

vicces tweet:
(emlékszem tavaly is beírtam az akkori állapotot)

Indy's lost more games in preseason (18) that reg-season (15) over last six years.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A ma kirúgott emberek:
Dudley Guice (WR), Andrew Tyshovnytsky(OT), Trevor Anderson(LB) és Garrett Lindholm 💋‍

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Megnéztem ezt a borzalmas meccset mégegyszer (igen, szorult belém némi mazochizmus 😊 )
Coyer nagyon mellényúlt szerintem.
A blitz jó dolog - ha célba ér. Ha nem akkor a secondary ott áll kiszolgáltatva.
Nem pont Aaron Rodgers az QB aki ellen ennyit kellett volna blitzelni.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Brackett keze nincs eltörve. :cool:

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Brackett sérülése a hírek szerint nem vészes.

Pozitívumnak tűnt nekem, hogy a kommentátorok kifejezetten kiemelték és méltatták Angerert.wmitty
mert Angerer jó is, mindig is az volt 😊Höri
Iowából mindig hasznos dolgok jönnek 😀 ha épp egészségesek 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brackett sérülése a hírek szerint nem vészes.

Pozitívumnak tűnt nekem, hogy a kommentátorok kifejezetten kiemelték és méltatták Angerert.wmitty
mert Angerer jó is, mindig is az volt 😊

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Hát ezt most tényleg rossz volt nézni.
Az előző két meccs oké volt, mert egyrészt mentség, hogy Manningék még az első negyedben leültek, és az ember nem izgult a vereség miatt, mert lehetett figyelni, hogy kiből lehet még valami. (Végül is erre vannak a PS-meccseink.)
De itt most egy félidőt hoztak a kezdők, és már akkor hátrányba kerültünk, és a gyenge defense mellett az offense se (mindig) brillírozott.

Az egyetlen, ami maradandó, egy adat, bár az se kedvező: érdekes volt, mikor kiírták, hogy Sanders pályafutása során eddig több mérkőzést hagyott ki sérülés miatt (49), mint amennyit játszott (47). Pokoli.

Pozitívumnak tűnt nekem, hogy a kommentátorok kifejezetten kiemelték és méltatták Angerert.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Addai kurva nagyot kapott, amikor a fumble után megpróbálta földre vinni azt aki visszahordta, nagyon nem kéne sérülnie, mert ő pont hogy király volt. Mondjuk Angerer nem volt annyira vészes, ő simán starter kaliber lehet, de azért jó lenne, ha idén még nem neki kéne beugrania, mert Brackett vagy akárki más az amúgy is érzékeny LB sorunkból sérüléssel indítana. :/ A fal is brutálisan fos volt, gondok lesznek így azért. Ja és Haydent is kb ott verte meg Jennings, ahol akarta, kicsit szellős volt a védelem.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Brackett lehet eltörte a kezét, Ugohnak megsérült az egyik lábujja, Lacey agyrázkódás, esélyes Addai is. Ezt nem hiszem el.

Ezek után az, hogy a fal vagy a pass D szar volt, teljesen eltörpül.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nagyon nagyon rossz volt nézni ezt a vergődést.
Ahhoz képest hogy mennyit volt fenn az 'A' csapat ...... áh hagyjuk.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hová jut a világ. peyton telibe lő egy védőt, és még a labdát is kicsapják neki. nem hittem el amikor megnéztem az összefoglalót 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
remek meccsen vagyunk túl, CSAK 59 pontot kaptunk, mert 3 perccel a vége előtt besokkoltuk a Packers-t egy 3 and outtal :cool: Még puntból is kaptunk TD-t, pedig nem mi rúgtunk (!), de persze returnből is jött egy a végén a megszokás kedvéért.

A kezdő offense király volt, viszont a defense már ott sem (micsoda megállapítás 59 pontra, tudom 😀), de a cserék az valami csürhe. Az offense-ben Painter hibátlanul kezdett, aztán volt 2 fumbled snapje is, ennyit a sok rutinos backup centerről.

a ST pedig egy vicc, még McAfee is szar volt, pedig neki aztán nem igen kellett volna megzavarodni.
Brackettnek volt sérülése, reméljük komolytalan.

Jó hír!!! Már csak 1 meccs és vége 😊

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sport Science: Dwight Freeney

több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
😀 😀
http://www.youtube.com/watch?v=PD8bScZe_Jo&feature=popular

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Painter és Brandstater olyan kiba jó volt, hogy Hillert ki is raktuk a keretből.
jött cserébe Glenn Sharpe CB és Allen Patrick RB
garantáltan egyik sem zavar sok vizet.

csütörtökön tévés meccs!

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
mivel a második heti preseason meccs formátumát nem szereti a program így csak az első héttel tudtam foglalkozni de ott megcsináltam a kért játékosokat és Tamme TDnél meg próbáltam egy kicsit szórakozni is 😊 - http://www.youtube.com/watch?v=qEz4cUF37EM

meglett a powers hit is bár az nem volt a play-by-playben vagy remélem az volt az amit találtam 😊Ork
Én video vágással is foglalkozom, ha kell esetleg segítség csak szólj.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mivel a második heti preseason meccs formátumát nem szereti a program így csak az első héttel tudtam foglalkozni de ott megcsináltam a kért játékosokat és Tamme TDnél meg próbáltam egy kicsit szórakozni is 😊 - http://www.youtube.com/watch?v=qEz4cUF37EM

meglett a powers hit is bár az nem volt a play-by-playben vagy remélem az volt az amit találtam 😊
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
van olyan játékos, akit szeretne valaki látni, hogy miket csinált eddig a preseason meccseken?Ork
Hiába a meglepően korai húzása, Eldridge-ről eddig csak jó olvastam, a két preseason meccseken pedig láthattuk is, miért keltett jó benyomást. Ha róla összevágnál egy kisebb összefoglalót, akkor repül a like (ezt még szoknom kell...). Esetleg ha nagyon nem tudsz sulikezdésig mit kezdeni magaddal: Brandon James, Blair White, Moala, Tamme, Fisher (Hughest is szívesen kérném, de mindenki nyugodtabb, ha hanyagoljuk)Escalade
végignézni és kijegyzetelni nem fogom hogy esetleg valaki csinált statisztikában nem megjelenő dolgot de ami megjelent a play-by-playben azt meg tudom csinálniOrk
Ez esetlen Powers első heti "hitjét" felrakhatnád... 😊
Thx

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
van olyan játékos, akit szeretne valaki látni, hogy miket csinált eddig a preseason meccseken?Ork
Hiába a meglepően korai húzása, Eldridge-ről eddig csak jó olvastam, a két preseason meccseken pedig láthattuk is, miért keltett jó benyomást. Ha róla összevágnál egy kisebb összefoglalót, akkor repül a like (ezt még szoknom kell...). Esetleg ha nagyon nem tudsz sulikezdésig mit kezdeni magaddal: Brandon James, Blair White, Moala, Tamme, Fisher (Hughest is szívesen kérném, de mindenki nyugodtabb, ha hanyagoljuk)Escalade
végignézni és kijegyzetelni nem fogom hogy esetleg valaki csinált statisztikában nem megjelenő dolgot de ami megjelent a play-by-playben azt meg tudom csinálni
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
van olyan játékos, akit szeretne valaki látni, hogy miket csinált eddig a preseason meccseken?Ork
Hiába a meglepően korai húzása, Eldridge-ről eddig csak jó olvastam, a két preseason meccseken pedig láthattuk is, miért keltett jó benyomást. Ha róla összevágnál egy kisebb összefoglalót, akkor repül a like (ezt még szoknom kell...). Esetleg ha nagyon nem tudsz sulikezdésig mit kezdeni magaddal: Brandon James, Blair White, Moala, Tamme, Fisher (Hughest is szívesen kérném, de mindenki nyugodtabb, ha hanyagoljuk)

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
van olyan játékos, akit szeretne valaki látni, hogy miket csinált eddig a preseason meccseken?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
vonulj má vissza PM 😛haromt
Hogyisne, h Paintert kelljen nézzem? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az eletben nem fog de csak emiatt a szoveg miatt 😛