Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
a secondary-re továbbra is ráférne egy kis erősítés

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ez a 90 ember a training camp elején meglévő létszám.
(Vastagon szedve az újoncok)

Quarterback (3):
Andrew Luck, Drew Stanton, Chandler Harnish.

Running back (6):
Donald Brown, Delone Carter, Darren Evans, Vick Ballard, Mewelde Moore, Deji Karim.

Wide receiver (11):
Reggie Wayne, Austin Collie, Donnie Avery, T.Y. Hilton, LaVon Brazill, Quan Cosby, Jeremy Ross, Griff Whalen, Jabin Sambrano, Kris Adams, Jarred Fayson.

Tight end (5):
Coby Fleener, Dwayne Allen, Andre Smith, Dominique Jones, Kyle Miller.

Offensive line (16):
T Anthony Castonzo, T/G Ben Ijalana, G Joe Reitz, T Jeff Linkenbach, C Samson Satele, G Mike McGlynn, T Winston Justice, T/G Mike Tepper, T George Foster, G Zane Taylor, C/G A.Q. Shipley, G Seth Olsen, G Hayworth Hicks, G Justin Anderson, T Steven Baker, G Jason Foster.

Defensive line (10):
E Cory Redding, E Fili Moala, T Antonio Johnson, T Brandon McKinney, T Josh Chapman, T Drake Nevis, T Ricardo Mathews, T Chigbo Anunoby, E James Aiono, T Jason Shirley.

Linebacker (14):
Dwight Freeney, Robert Mathis, Pat Angerer, Kavell Conner, Jerry Hughes, A.J. Edds, Larry Lumpkin, Jerry Brown, Mario Harvey, Justin Hickman, Tim Fugger, Scott Lutrus, Jerrell Freeman, Mario Addison.

Cornerback (12): Jerraud Powers, Kevin Thomas, Chris Rucker, Terrence Johnson, Cassius Vaughn Brandon King, Korey Lindsey, Buddy Jackson, Cameron Chism, Justin King, Antonio Fenelus, D.J. Johnson.

Safety 8:
Antoine Bethea, Tom Zbikowski, Joe Lefeged, David Caldwell, Mike Newton, Jermale Hines, Matt Merletti, Latarrius Thomas.

Punter (2): Pat McAfee, Brian Stahovich.

Placekicker (1): Adam Vinatieri.

Long snapper (2): Justin Snow, Matt Overton.

Elég sok a vastag betűs név, de nem baj

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és Irsay twítje szerint Fleener is nemsoká megteszi

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Allen közben aláírt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Addait kidobta a Pats, kicsit tovább bírta, mint GonzoFarky
megint rájöttek, hogy kém, nem olyan könnyű meló ez úgy tűnik.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Addait kidobta a Pats, kicsit tovább bírta, mint Gonzo

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A 3. héten, a Jax ellen beiktatjuk a Colts legendák közé Edgerrin James-t. Jó választás, győztes meccsen jobban ujjonganak a drukkerek is.

több mint 11 éve
Geyza 109 — Colts fan
😀
szf61
Ez a meme kurvára nem erről szól.tenorx
Arról szól amit aláírok...
1000 fajta verziót gyártottak már,, ez is beleférszf61
hehe, jogos.... 😊

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
😀
szf61
Ez a meme kurvára nem erről szól.tenorx
Arról szól amit aláírok...
1000 fajta verziót gyártottak már,, ez is belefér

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😀
szf61
Ez a meme kurvára nem erről szól.
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
😀

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Blockbuster trade:  www.nfl.com/news/story/09000d5d82abbc48/article/eagles-trade-dj-johnson-to-colts-for-ollie-ogbuempty taxi
As Höri used to say: "Championship" 😀szf61
ezeket csak azért csináljuk szerintem mert Irsay nem tudja mit írjon twitterre, és akkor gyorsan összedob egy cserét két future waiver arccal

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Blockbuster trade:  www.nfl.com/news/story/09000d5d82abbc48/article/eagles-trade-dj-johnson-to-colts-for-ollie-ogbuempty taxi
As Höri used to say: "Championship" 😀

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Blockbuster trade:  www.nfl.com/news/story/09000d5d82abbc48/article/eagles-trade-dj-johnson-to-colts-for-ollie-ogbu


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ijalana és Castonzo is teljesen rendben lesznek a TC kezdetére, öröm s bódogság, csak idén maradjanak egészségesek is. 😀

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Tudom... tudom Bleacher Report...
De akkor is érdekes cikk Freeney-ről.
 bit.ly/O3sn76szf61
...de akkor sem. 😊

Ezért utálom fociban ezt a honlapot. Vesznek 2 adatot (fizetés, sackek száma), és a kettő korrelációját figyelembe véve hibás következtetésekre jutnak (azaz olyan eredményre, amit ki akartak cikkből hozni).
Teljesen ignorál két fontos passrusher statisztikát, az irányító siettetését illetve leütését. Előbbiben a 2010-es úgynevezett hanyatló évében 4. volt az egész ligát tekintve (32.5-tel) és tavaly is 33-at összehozott. QB hitről nem találtam 2011-es adatot, 2 éve 10-zel végzett.

Freeney öregszik, túlfizetett, nem lesz már jobb és az új rendszerben lehet még inkább felgyorsul ez a tendencia. Cserébe még mindig a kevés "difference maker"-ek egyike a Colts védelmében, és ennyi túlfizetett játékos között nagyon messze van ettől a címtől...Escalade
Magam úgy gondolom, hogy az az állítás igaz miszerint: vannak kis hazugságok, nagy hazugságok és van a statisztika.
Valóban a statisztikai adatokból azt hozol ki amit akarsz.
Én már olyat is láttam, hogy:

- punishment rate (QB hits + sacks)/passing attempts
- avoidance rate (Qb hits - sacks)/passing attempts

Egyébként QB hit tekintetében 2011-ben 14. lett Freeney
Lásd:
 wp.advancednflstats.com/defenderstats.php?year=2011&pos=DE&season=reg

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tudom... tudom Bleacher Report...
De akkor is érdekes cikk Freeney-ről.
 bit.ly/O3sn76szf61
...de akkor sem. 😊

Ezért utálom fociban ezt a honlapot. Vesznek 2 adatot (fizetés, sackek száma), és a kettő korrelációját figyelembe véve hibás következtetésekre jutnak (azaz olyan eredményre, amit ki akartak cikkből hozni).
Teljesen ignorál két fontos passrusher statisztikát, az irányító siettetését illetve leütését. Előbbiben a 2010-es úgynevezett hanyatló évében 4. volt az egész ligát tekintve (32.5-tel) és tavaly is 33-at összehozott. QB hitről nem találtam 2011-es adatot, 2 éve 10-zel végzett.

Freeney öregszik, túlfizetett, nem lesz már jobb és az új rendszerben lehet még inkább felgyorsul ez a tendencia. Cserébe még mindig a kevés "difference maker"-ek egyike a Colts védelmében, és ennyi túlfizetett játékos között nagyon messze van ettől a címtől...

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Tudom... tudom Bleacher Report...
De akkor is érdekes cikk Freeney-ről.
 bit.ly/O3sn76

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
akkor boccs nem tudtam !
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
No offense, de az elmúlt 1,5 oldal a topicban gyakorlatilag erről szólt (Luck aláírásáról), így nem túl sok új infót közöltél 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
szf61 ezt most gúnyosan gondolod vagy tényleg tudtad?
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Megszületett a megállapodás Luck és a Colts között! Ideje volt 😀 !Béczkó
Nem mondod !?!?! 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Megszületett a megállapodás Luck és a Colts között! Ideje volt 😀 !
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mission impossibleFarky
Akkor jövőre Tom Cruise lesz a QB coachunk. Ő az ilyen szitukat meg szokta oldani.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
mission impossible

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning