Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez fasza volt, a nagyját nem értettem, annyira halk volt. 😀
Egy óráig elemezte Irsay, mennyire nehéz döntés volt Poliant kivágni, PM-ről meg semmit sem tud, hogy játszik-e jövőre, és így kb. ki is merültek a témák, amiket hallottam.Stez
Ezek szerint Reid rulez 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez fasza volt, a nagyját nem értettem, annyira halk volt. 😀
Egy óráig elemezte Irsay, mennyire nehéz döntés volt Poliant kivágni, PM-ről meg semmit sem tud, hogy játszik-e jövőre, és így kb. ki is merültek a témák, amiket hallottam.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon helyes.
És kijelenti, hogy Caldwell remek munkát végzett ezzel a csapattal. 😀
Majd egy linket ide tolhatnál, kíváncsi lennék én is.Stez
http://www.colts.com/Streaming.html
Bő negyed óra, és kezdődik. Ezt követően 6tól (0:00) ő lesz a heti rendszerességű Bill Polian Show házigazdája. Nem kicsit bizarr.Escalade
Köszi.
Kíváncsi leszek azért, hogy a Stanford meccsen mennyit tolják majd a ma történteket 😊

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nagyon helyes.
És kijelenti, hogy Caldwell remek munkát végzett ezzel a csapattal. 😀
Majd egy linket ide tolhatnál, kíváncsi lennék én is.Stez
http://www.colts.com/Streaming.html
Bő negyed óra, és kezdődik. Ezt követően 6tól (0:00) ő lesz a heti rendszerességű Bill Polian Show házigazdája. Nem kicsit bizarr.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
semmit nem lehet levonni ebből a jövőbeli tervekre nézve, bár inkább a teljes újrakezdés felé mutat.Escalade
ennyit akartam.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nagyon remélem a balf@sz Caldwell is pakol nemsokára...Mev
Szerintem nem nyúlnak hozzá.
Majd az új GM eldönti kit és hova akar.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon remélem a balf@sz Caldwell is pakol nemsokára...
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
engem nem tölt el örömmel, de Poliannek kb az elmúlt 5 évben kb nem volt jó döntése
épített egy nyerő csapatot, de nem tett semmit a kiöregedés meg az utánpótlás terén és most így rászakadt a szar
nem örömteli a dolog, de attól még nem érdemtelen, hogy erre a sorsra jutott
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nem tudom, miért kezelik ennyien ezt sikernek (ezalatt nem feltétlen a fórumot tekintve). A változás nem feltétlen jelent sikert, sőt... Amit Polian az elmúlt 10 évben fel tud mutatni, azt nem sokan képesek rajta kívül, 2 éve az évtized GMjének választották. Nem voltak nagy FA húzások? Szinte tényként kezelendő, hogy túlértékelt (és legfőképp túlfizetett) dolog a szabadpiaci aktivitás. Flegma és arrogáns volt, ami sokak számára zavaró volt, de eredménnyel tette mindezt. Ezzel együtt nem kérdéses, hogy elnézett jó pár picket, főleg az elmúlt 3 évben, illetve 1-2 játékossal kapcsolatban fafejű volt (pl. Gonzo). A stílusát persze leginkább a helyi sajtó bánta, azonban ez vissza is ütött az idei boszorkányüldözésre hasonlító anti-polian újságíró kampányban. Csak remélni tudom, hogy Irsay nem ezeknek a hangoknak engedett, és van valamiféle nagyobb szabású terve, konkrét GM jelöltje.

Mivel nem tudjuk, melyik véleményt képviselte a draftot illetően (Luck vs. Manning, újjáépítés vs. versenyképesség), így talán semmit nem lehet levonni ebből a jövőbeli tervekre nézve, bár inkább a teljes újrakezdés felé mutat.

Jimbot ha ki nem is rúgták, nyilván az új GM dönt majd a sorsáról, akik többnyire a saját embereiket szokták hozni.Escalade
Szerintem Polian csak magának köszönheti.
Egy arrogáns fasz volt, senkit nem kezelt tisztelettel.
(A médiát különösen magára haragította folyamatosan)

A győzelmek persze elfedtek mindent.
Most, hogy nem voltak győzelmek nagyon magára maradhatott.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Polian Manningből élt, nélküle szart se ért a csapat, ezt régóta tudni lehetett, idén meg is láttuk. Így aztán nem nagyon lehet csodálkozni azon, hogy kirúgták.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem tudom, miért kezelik ennyien ezt sikernek (ezalatt nem feltétlen a fórumot tekintve). A változás nem feltétlen jelent sikert, sőt... Amit Polian az elmúlt 10 évben fel tud mutatni, azt nem sokan képesek rajta kívül, 2 éve az évtized GMjének választották. Nem voltak nagy FA húzások? Szinte tényként kezelendő, hogy túlértékelt (és legfőképp túlfizetett) dolog a szabadpiaci aktivitás. Flegma és arrogáns volt, ami sokak számára zavaró volt, de eredménnyel tette mindezt. Ezzel együtt nem kérdéses, hogy elnézett jó pár picket, főleg az elmúlt 3 évben, illetve 1-2 játékossal kapcsolatban fafejű volt (pl. Gonzo). A stílusát persze leginkább a helyi sajtó bánta, azonban ez vissza is ütött az idei boszorkányüldözésre hasonlító anti-polian újságíró kampányban. Csak remélni tudom, hogy Irsay nem ezeknek a hangoknak engedett, és van valamiféle nagyobb szabású terve, konkrét GM jelöltje.

Mivel nem tudjuk, melyik véleményt képviselte a draftot illetően (Luck vs. Manning, újjáépítés vs. versenyképesség), így talán semmit nem lehet levonni ebből a jövőbeli tervekre nézve, bár inkább a teljes újrakezdés felé mutat.

Jimbot ha ki nem is rúgták, nyilván az új GM dönt majd a sorsáról, akik többnyire a saját embereiket szokták hozni.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Srácok, bizonytalan vagyok: az szerintetek reális, hogy valahová el lehet cserélni Peytont mielőtt a 28 millás bónusza esedékes és kapható-e érte komoly ellenérték? Alapesetben nyilván, de ez a sérülés elég nagy kockázatot jelent.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay teljesen szerelmes PM-be. Nem fogja elengedni, Ő meg egészséges lesz majd, Luck meg nem fog padozni.
Viszont egyre kíváncsibb vagyok rá, hogy Caldwellnek ezek után mi lesz a sorsa.. Számomra elég meglepő lenne, ha Ő megúszná ezt a nagytakarítást.Stez
Jeff Fisher (a.k.a. "A Bajusz") nevét emlegetik egyre többen mint új Colts HC....iktriad
Asszem ő jelent meg egy 2-3 éve PManning mezben, ugye? 😀 Amúgy RGIII lesz, meglássátok. 😀szaba
Igen, akkor még Titans HC-ként

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most a Rose bowlt adják majd vagy megvárják annak a kezdését ha Irsay befejezte 😛 😛 ?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerintem meg tuti Luck.tenorx
Irsay teljesen szerelmes PM-be. Nem fogja elengedni, Ő meg egészséges lesz majd, Luck meg nem fog padozni.
Viszont egyre kíváncsibb vagyok rá, hogy Caldwellnek ezek után mi lesz a sorsa.. Számomra elég meglepő lenne, ha Ő megúszná ezt a nagytakarítást.Stez
Jeff Fisher (a.k.a. "A Bajusz") nevét emlegetik egyre többen mint új Colts HC....iktriad
Asszem ő jelent meg egy 2-3 éve PManning mezben, ugye? 😀 Amúgy RGIII lesz, meglássátok. 😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ebből 1/1 trade lesz, biztos vagyok benneStez
Szerintem meg tuti Luck.tenorx
Irsay teljesen szerelmes PM-be. Nem fogja elengedni, Ő meg egészséges lesz majd, Luck meg nem fog padozni.
Viszont egyre kíváncsibb vagyok rá, hogy Caldwellnek ezek után mi lesz a sorsa.. Számomra elég meglepő lenne, ha Ő megúszná ezt a nagytakarítást.Stez
Eddig Veled értettem egyet Luck ügyben. Most nem, ez nem szerelem (érzelmi) kérdés. Szvsz a Luck pick esélye nőtt jelentősen ezzel a lépéssel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
ebből 1/1 trade lesz, biztos vagyok benneStez
Szerintem meg tuti Luck.tenorx
Irsay teljesen szerelmes PM-be. Nem fogja elengedni, Ő meg egészséges lesz majd, Luck meg nem fog padozni.
Viszont egyre kíváncsibb vagyok rá, hogy Caldwellnek ezek után mi lesz a sorsa.. Számomra elég meglepő lenne, ha Ő megúszná ezt a nagytakarítást.Stez
Szerelmes volt Polianbe is, vagy, ha nem, hát vakon megbízott benne.
Lehet, hogy igazad van, és tényleg csak megunta a nagyhatalmú Poliant, viszont ez szerintem új érát is jelent a szervezeti struktúrában.
Lehet, hogy valamelyik giga edzőt csak úgy tudta megszerezni, ha Polian megy?!?
Viszont melyik giga edző kezdené úgy az életét, hogy eltradel egy egészséges Manninget?! Vagy mégsem egészséges Manning, és benyomta Irsay a let it flow gombot? Hát nem tudom!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg tuti Luck.tenorx
Irsay teljesen szerelmes PM-be. Nem fogja elengedni, Ő meg egészséges lesz majd, Luck meg nem fog padozni.
Viszont egyre kíváncsibb vagyok rá, hogy Caldwellnek ezek után mi lesz a sorsa.. Számomra elég meglepő lenne, ha Ő megúszná ezt a nagytakarítást.Stez
Jeff Fisher (a.k.a. "A Bajusz") nevét emlegetik egyre többen mint új Colts HC....iktriad
Tudom, ezt mondtam már tegnap, mert nekem is nagyon Fisher megérzésem volt/van.. De bízom a Ramsben, még megmenthetnek Tőle. 😀

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Mondjuk egy egészséges Manning-el (vagy Luck-al) + Polian mentesen + Nr1 pick-el, nem lesz nehéz Edzőt találni.
Verekedni fognak a posztért.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ebből 1/1 trade lesz, biztos vagyok benneStez
Szerintem meg tuti Luck.tenorx
Irsay teljesen szerelmes PM-be. Nem fogja elengedni, Ő meg egészséges lesz majd, Luck meg nem fog padozni.
Viszont egyre kíváncsibb vagyok rá, hogy Caldwellnek ezek után mi lesz a sorsa.. Számomra elég meglepő lenne, ha Ő megúszná ezt a nagytakarítást.Stez
Jeff Fisher (a.k.a. "A Bajusz") nevét emlegetik egyre többen mint új Colts HC....
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Igen, ez a két kirúgás nálam is a totál rebuildet jelenti, azaz Luck.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Irsay is scheduled to speak to the media at 5 p.m. ET.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
ebből 1/1 trade lesz, biztos vagyok benneStez
Szerintem meg tuti Luck.tenorx
Szerintem is!Helmut Zimmer
teljes rebuild.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
ebből 1/1 trade lesz, biztos vagyok benneStez
Szerintem meg tuti Luck.tenorx
Szerintem is. A rebuilding új QB-val kezdődik.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ebből 1/1 trade lesz, biztos vagyok benneStez
Szerintem meg tuti Luck.tenorx
Irsay teljesen szerelmes PM-be. Nem fogja elengedni, Ő meg egészséges lesz majd, Luck meg nem fog padozni.
Viszont egyre kíváncsibb vagyok rá, hogy Caldwellnek ezek után mi lesz a sorsa.. Számomra elég meglepő lenne, ha Ő megúszná ezt a nagytakarítást.