Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy egyre nyilvánvalóbb, hogy a Chris volt a takarítás célpontja (akinek apja lassú visszavonulásával egyre nagyobb lett a szerepe). Egyre hajmeresztőbb sztorik szivárognak ki, miért is volt ez a nagy Bill utálat.Escalade
Az az érzésem nekem is. Az öreg zsenialitásában hiszek - erről már írtam -, de a fiúéban nem nagyon. Az is lehet, hogy az utóbbi évek draft bukásai is részben ő miatta voltak.

A sztorikat meg fenntartásokkal érdemes olvasni. Polian most egy olyan döglött ororszlán, amelyik jó hosszú életet élt, úgyhogy biztosan rengetegen vannak akiknek jól esik egyet belerúgni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"The Indianapolis Colts have signed three players to Reserve/Future contracts including, offensive tackle Mike Tepper, defensive tackle Ollie Ogbu and offensive guard Matt Murphy"

Championship? 😊JSanyo
Ők eddig is itt voltak a pracitse squadban. Mivel vége a szezonnak így aktív rosterre kerültek mivel az offszezonban 90 fő.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Egyre hajmeresztőbb sztorik szivárognak ki, miért is volt ez a nagy Bill utálat.Escalade
Mik?wmitty
Kattints a szövegre.

Kirúgták Ray Rychleskit. Na ez a championship.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem az a baj, hogy nem talált olyat helyettesként, aki felérne Manninggel hanem, hogy egy ilyen játékosállománnyal, EGY ember elvesztésével csak 2 győzelemre futotta. :/Mev
2-3 évente lehet olyan csapatot találni, amelyik egyik évben erősen pozitív, a másodikban erősen negatív szezont csinál, vagy fordítva. Akár EGY meghatározó ember elvesztése nélkül is. Sokkal bonyolultabb dolog ez, minthogy az idei Colts = tavalyi Colts - Manning.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Polian azt mondta, hogy azért baszták ki, mert nem tudott megfelelő helyettest találni PM sérülésekor. Szerinte ez volt a legnagyobb hibája.Stez
Igen, mert akárki talál egy Peyton Manning helyett embert, az nem feladat. Aki erre sem képes, az monnyon le!ulpianus
Nem az a baj, hogy nem talált olyat helyettesként, aki felérne Manninggel hanem, hogy egy ilyen játékosállománnyal, EGY ember elvesztésével csak 2 győzelemre futotta. :/
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
"The Indianapolis Colts have signed three players to Reserve/Future contracts including, offensive tackle Mike Tepper, defensive tackle Ollie Ogbu and offensive guard Matt Murphy"

Championship? 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Polian azt mondta, hogy azért baszták ki, mert nem tudott megfelelő helyettest találni PM sérülésekor. Szerinte ez volt a legnagyobb hibája.Stez
Igen, mert akárki talál egy Peyton Manning helyett embert, az nem feladat. Aki erre sem képes, az monnyon le!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Egyre hajmeresztőbb sztorik szivárognak ki, miért is volt ez a nagy Bill utálat.Escalade
Mik?

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tamme nem sokkal gyengébb, csak sajnos ő is FA.

Polian szerintem ő maga sem gondolta komolyan. Amúgy egyre nyilvánvalóbb, hogy a Chris volt a takarítás célpontja (akinek apja lassú visszavonulásával egyre nagyobb lett a szerepe). Egyre hajmeresztőbb sztorik szivárognak ki, miért is volt ez a nagy Bill utálat.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szerintem mondjuk az is lehetséges, hogy kivágjuk Clarkot. Valami 4+ millát keres jövőre, idén meg a csapat kb. leggyengébb játékosa volt. Úgy meg simán benne lenne a pakliban egy 2. körös TE pick is, mondjuk Fleener ha jön. Luck meg kapna vele egy jól ismert játszótársat.Stez
Clark cap hitje cirka 5,5 milla lenne, ha kivágnánk (ha nem tévedek). Meg amúgy se kell kivágni, ahogy Höri is mondta, ahová van ember, ott nem kell variálni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Polian azt mondta, hogy azért baszták ki, mert nem tudott megfelelő helyettest találni PM sérülésekor. Szerinte ez volt a legnagyobb hibája.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem mondjuk az is lehetséges, hogy kivágjuk Clarkot. Valami 4+ millát keres jövőre, idén meg a csapat kb. leggyengébb játékosa volt. Úgy meg simán benne lenne a pakliban egy 2. körös TE pick is, mondjuk Fleener ha jön. Luck meg kapna vele egy jól ismert játszótársat.Stez
Nagy baromság lenne Clarkot elküldeni.

ahová van emberünk, oda nem kell új. oda kell, ahol nincs.

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Láttad idén Clarkot játszani? Mert ha láttad volna, akkor meg sem kérdőjelezed ezt a felvetést.Stez
Na most miért bántod? 😊
A szezonzárón nem ejtett el 8 labdánál többet. 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Értem én csak nem fogom fel... A focis példánál maradva ott nem nagyon tudom elképzelni hogy egy ilyen esetben lelépjen valaki. Illetve előfordul, de sokkal ritkább esetben mondjuk 10-ből 2-3-szor. Itt meg lejár a szerződés oszt ágye bugye megyek ahol két dollárral többet adnak... Most nem Wayne-re gondolok hanem úgy általánosságban. Mondjuk ő 33 éves és reméljük hogy nem látnak benne sok fantáziát más klubok így talán marad, bár ez elég naív elképzelés.Fredo
amikor a juvet száműzték a 2. osztályba, onnan is lelépett szinte mindenki 2-3 ember kivételével... annyi itt is fog maradni szvsz. de a nagyja az menni fog...peach
Pontosan.
C. Ronaldo is ment Real Madridba, pedig az MU-ba lett sztár és velük megnyert mindent.
Beckham dettó, biztos nem egy marék babért ment Észak-Amerikába focizni, és tudta hogy esélye sem lesz ott nyerni valamit.
A soccer inkább szól a pénzről, hiszen simán átmennek nagy riválisokhoz is akár ha ott többet keresnek.sirarcheer
Ez annyira nem igaz, hogy nyert is 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
szerintem csak meg kéne hagyni valakit, hogy csóró Luck ne a vizes néninek dobáljon...Amadeus91
Mert Fleener a vizesnéni? Jogos...
Egyébként meg ott lenne Collie, Garcon és Fleener.
Nyilván egyik sem Megatron, de nem rosszak, simán elkaristolnánk velük is.Stez
csak mert mindenkit kiraknál akinek sztár fizetése van.

Garcon is FA nem?Amadeus91
Vagy Garcont vagy Waynet megtartjuk. Elárulom, Garcon lesz az.
Ja és egy kérdés: Láttad idén Clarkot játszani? Mert ha láttad volna, akkor meg sem kérdőjelezed ezt a felvetést. De egyébként én egy szóval sem mondtam, hogy kibasznám, azt mondtam, hogy a szezonja után, ilyen fizetéssel abszolut benne van a pakliban a kivágása.. és talán rögtön a korai TE draft is, ebben az esettben meg Fleener jöhetne.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Szerintem mondjuk az is lehetséges, hogy kivágjuk Clarkot. Valami 4+ millát keres jövőre, idén meg a csapat kb. leggyengébb játékosa volt. Úgy meg simán benne lenne a pakliban egy 2. körös TE pick is, mondjuk Fleener ha jön. Luck meg kapna vele egy jól ismert játszótársat.Stez
szerintem csak meg kéne hagyni valakit, hogy csóró Luck ne a vizes néninek dobáljon...Amadeus91
Mert Fleener a vizesnéni? Jogos...
Egyébként meg ott lenne Collie, Garcon és Fleener.
Nyilván egyik sem Megatron, de nem rosszak, simán elkaristolnánk velük is.Stez
csak mert mindenkit kiraknál akinek sztár fizetése van.

Garcon is FA nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem mondjuk az is lehetséges, hogy kivágjuk Clarkot. Valami 4+ millát keres jövőre, idén meg a csapat kb. leggyengébb játékosa volt. Úgy meg simán benne lenne a pakliban egy 2. körös TE pick is, mondjuk Fleener ha jön. Luck meg kapna vele egy jól ismert játszótársat.Stez
szerintem csak meg kéne hagyni valakit, hogy csóró Luck ne a vizes néninek dobáljon...Amadeus91
Mert Fleener a vizesnéni? Jogos...
Egyébként meg ott lenne Collie, Garcon és Fleener.
Nyilván egyik sem Megatron, de nem rosszak, simán elkaristolnánk velük is.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Szerintem mondjuk az is lehetséges, hogy kivágjuk Clarkot. Valami 4+ millát keres jövőre, idén meg a csapat kb. leggyengébb játékosa volt. Úgy meg simán benne lenne a pakliban egy 2. körös TE pick is, mondjuk Fleener ha jön. Luck meg kapna vele egy jól ismert játszótársat.Stez
szerintem csak meg kéne hagyni valakit, hogy csóró Luck ne a vizes néninek dobáljon...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem mondjuk az is lehetséges, hogy kivágjuk Clarkot. Valami 4+ millát keres jövőre, idén meg a csapat kb. leggyengébb játékosa volt. Úgy meg simán benne lenne a pakliban egy 2. körös TE pick is, mondjuk Fleener ha jön. Luck meg kapna vele egy jól ismert játszótársat.

több mint 12 éve
Fredo 205
Ellenben tudnék vagy 100 nevet mondani akik NEM mentek sehova sőt nem is fognak. Most nem az évente-kétévente klubot váltókról beszélek, hanem a Giggs, Scholes, Puyol, Maldini stb. nem sorolom tovább félékről. Ebben látok érdekes különbséget a foci és az NFL közöttFredo
Európában korlátlan a büdzsé.Höri
Jogos. Közben gondolkodtam én is, nem lehet összehasonlítani a kettőt reálisan.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ellenben tudnék vagy 100 nevet mondani akik NEM mentek sehova sőt nem is fognak. Most nem az évente-kétévente klubot váltókról beszélek, hanem a Giggs, Scholes, Puyol, Maldini stb. nem sorolom tovább félékről. Ebben látok érdekes különbséget a foci és az NFL közöttFredo
Európában korlátlan a büdzsé.

több mint 12 éve
Fredo 205
Értem én csak nem fogom fel... A focis példánál maradva ott nem nagyon tudom elképzelni hogy egy ilyen esetben lelépjen valaki. Illetve előfordul, de sokkal ritkább esetben mondjuk 10-ből 2-3-szor. Itt meg lejár a szerződés oszt ágye bugye megyek ahol két dollárral többet adnak... Most nem Wayne-re gondolok hanem úgy általánosságban. Mondjuk ő 33 éves és reméljük hogy nem látnak benne sok fantáziát más klubok így talán marad, bár ez elég naív elképzelés.Fredo
amikor a juvet száműzték a 2. osztályba, onnan is lelépett szinte mindenki 2-3 ember kivételével... annyi itt is fog maradni szvsz. de a nagyja az menni fog...peach
Pontosan.
C. Ronaldo is ment Real Madridba, pedig az MU-ba lett sztár és velük megnyert mindent.
Beckham dettó, biztos nem egy marék babért ment Észak-Amerikába focizni, és tudta hogy esélye sem lesz ott nyerni valamit.
A soccer inkább szól a pénzről, hiszen simán átmennek nagy riválisokhoz is akár ha ott többet keresnek.sirarcheer
A Juve rossz példa mert a másodosztály azért más műfaj (hozzáteszem Buffon, Del Piero, Trezegé meg páran maradtak világbajnokként (!) nem derogált nekik az nb2)
C. Ronaldo-ról sok jót nem tudok mondani. Ellenben tudnék vagy 100 nevet mondani akik NEM mentek sehova sőt nem is fognak. Most nem az évente-kétévente klubot váltókról beszélek, hanem a Giggs, Scholes, Puyol, Maldini stb. nem sorolom tovább félékről. Ebben látok érdekes különbséget a foci és az NFL között
több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
akinek van gyűrűje azt már csak a pénz motiválja.

ha eleget adunk, marad, ha van aki többet, akkor odamegy.Höri
Értem én csak nem fogom fel... A focis példánál maradva ott nem nagyon tudom elképzelni hogy egy ilyen esetben lelépjen valaki. Illetve előfordul, de sokkal ritkább esetben mondjuk 10-ből 2-3-szor. Itt meg lejár a szerződés oszt ágye bugye megyek ahol két dollárral többet adnak... Most nem Wayne-re gondolok hanem úgy általánosságban. Mondjuk ő 33 éves és reméljük hogy nem látnak benne sok fantáziát más klubok így talán marad, bár ez elég naív elképzelés.Fredo
amikor a juvet száműzték a 2. osztályba, onnan is lelépett szinte mindenki 2-3 ember kivételével... annyi itt is fog maradni szvsz. de a nagyja az menni fog...peach
Pontosan.
C. Ronaldo is ment Real Madridba, pedig az MU-ba lett sztár és velük megnyert mindent.
Beckham dettó, biztos nem egy marék babért ment Észak-Amerikába focizni, és tudta hogy esélye sem lesz ott nyerni valamit.
A soccer inkább szól a pénzről, hiszen simán átmennek nagy riválisokhoz is akár ha ott többet keresnek.

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Sokan tényként kezelitek a veteránok távozását. Wayne pl. 11 szezont húzott le nálunk szerintetek csak úgy huss elmegy vagy csak úgy elküldjük? Bár én sokszor gurulósfocis ésszel gondolkodom itt nincs semmilyen ilyesfajta "kötelék" vagy ilyesmi mindkét oldalról?Fredo
akinek van gyűrűje azt már csak a pénz motiválja.

ha eleget adunk, marad, ha van aki többet, akkor odamegy.Höri
Értem én csak nem fogom fel... A focis példánál maradva ott nem nagyon tudom elképzelni hogy egy ilyen esetben lelépjen valaki. Illetve előfordul, de sokkal ritkább esetben mondjuk 10-ből 2-3-szor. Itt meg lejár a szerződés oszt ágye bugye megyek ahol két dollárral többet adnak... Most nem Wayne-re gondolok hanem úgy általánosságban. Mondjuk ő 33 éves és reméljük hogy nem látnak benne sok fantáziát más klubok így talán marad, bár ez elég naív elképzelés.Fredo
amikor a juvet száműzték a 2. osztályba, onnan is lelépett szinte mindenki 2-3 ember kivételével... annyi itt is fog maradni szvsz. de a nagyja az menni fog...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Fredo 205
Sokan tényként kezelitek a veteránok távozását. Wayne pl. 11 szezont húzott le nálunk szerintetek csak úgy huss elmegy vagy csak úgy elküldjük? Bár én sokszor gurulósfocis ésszel gondolkodom itt nincs semmilyen ilyesfajta "kötelék" vagy ilyesmi mindkét oldalról?Fredo
akinek van gyűrűje azt már csak a pénz motiválja.

ha eleget adunk, marad, ha van aki többet, akkor odamegy.Höri
Értem én csak nem fogom fel... A focis példánál maradva ott nem nagyon tudom elképzelni hogy egy ilyen esetben lelépjen valaki. Illetve előfordul, de sokkal ritkább esetben mondjuk 10-ből 2-3-szor. Itt meg lejár a szerződés oszt ágye bugye megyek ahol két dollárral többet adnak... Most nem Wayne-re gondolok hanem úgy általánosságban. Mondjuk ő 33 éves és reméljük hogy nem látnak benne sok fantáziát más klubok így talán marad, bár ez elég naív elképzelés.