Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként, ha Reggie menne mit szólnátok, egy Santonio Holmes-hoz? Ő is FA lesz. Vagy ő nem nagyon jöhet szóba a régebbi balhéi miatt?dugo1993
azert nem johet szoba mert elbaszott draga lenne. szep dolog almodozni h milyen jo lenne a gigantikus aktivitas a fa piacon de leginkabb nem azert nem voltunk eddig sem inaktivak mert volt penz csak szopattuk magunkat h masnak is legyen eselye
hanem azert mert NEM VOLT A CAP ALATT HELY. ezen mit nehez megerteni ? 😕
igaz ha peytonnak reszeltek akkor lenne le es nem lenne rossz dolog de sztem a balhei miatt amugyis eselytelen.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként, ha Reggie menne mit szólnátok, egy Santonio Holmes-hoz? Ő is FA lesz. Vagy ő nem nagyon jöhet szóba a régebbi balhéi miatt?dugo1993
nincs GM, nem tudjuk a filozófiáját.
nekem nincsenek fenntartásaim a balhés arcok ellen, de sok agyasnak igen.
Holmes is jöhet, ha akar, de az engem meglepne ha Wayne helyére hoznánk egy másik klasszis WR-t. egyszerűbb őt megtartani akkor már.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Egyébként, ha Reggie menne mit szólnátok, egy Santonio Holmes-hoz? Ő is FA lesz. Vagy ő nem nagyon jöhet szóba a régebbi balhéi miatt?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
PM játsszon veterán minimumért, mint ahogy Wayne és Mathis is.Stez
most komoly?Amadeus91
nem bazmeg, ez egy kurva vicc. muszáj mindenhez hozzászólni?

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
PM játsszon veterán minimumért, mint ahogy Wayne és Mathis is.Stez
most komoly?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
PM játsszon veterán minimumért, mint ahogy Wayne és Mathis is.

több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Le kell írnom nyersen, és kíváncsi vagyok, akad-e, aki máshogy van vele:
lehetetlen, hogy Manning ne a kedvenc csapatunkban legyen, és lehetetlen, hgy ne az legyen a kedvenc csapatunk, amelyikben Manning van!wmitty
Képzeljétek el P. Manning-et mondjuk szép zöld Jets szerelésben ahogy egy TD-drive után pacsizik szexi-Rexi Ryan-nal. Nem tudom, hogy ki hogy van ezzel, de engem kiver a víz a gondolatra is...
A gond az, hogy ez kőkemény napi harcra épülő sportág, itt sem lehet a múltból élni. De a másik oldalon egy korszakos zseni által felemelt csapat dilemmája van. Úgyhogy megalkottam a forgatókönyvet: PM meggyógyul, 2évet játszik még, de közben lemond a big pénzéről így felszabadul elég sok cap space. Közben ledraftoljuk Luck-ot, befoltozzuk a needeket (főleg defense CB, S), PM kizsarol még 3 évet Saturday-ból, Wayne marad, hogy itt fejezze be Manning-el együtt. Garcon senkinek se köll így visszajön, nagy kegyesen visszafogadjuk. Luck
kikupálódik PM alatt, így két év múlva a newyorki győztesen megvívott Super Bowl utolsó negyedében pályára is lép szimbolizálva a staféta átvételét. Nagyjából ennyi.Fredo
Szerintem filmesítsd meg nyugodtan 😀

több mint 12 éve
Fredo 205
Le kell írnom nyersen, és kíváncsi vagyok, akad-e, aki máshogy van vele:
lehetetlen, hogy Manning ne a kedvenc csapatunkban legyen, és lehetetlen, hgy ne az legyen a kedvenc csapatunk, amelyikben Manning van!wmitty
Képzeljétek el P. Manning-et mondjuk szép zöld Jets szerelésben ahogy egy TD-drive után pacsizik szexi-Rexi Ryan-nal. Nem tudom, hogy ki hogy van ezzel, de engem kiver a víz a gondolatra is...
A gond az, hogy ez kőkemény napi harcra épülő sportág, itt sem lehet a múltból élni. De a másik oldalon egy korszakos zseni által felemelt csapat dilemmája van. Úgyhogy megalkottam a forgatókönyvet: PM meggyógyul, 2évet játszik még, de közben lemond a big pénzéről így felszabadul elég sok cap space. Közben ledraftoljuk Luck-ot, befoltozzuk a needeket (főleg defense CB, S), PM kizsarol még 3 évet Saturday-ból, Wayne marad, hogy itt fejezze be Manning-el együtt. Garcon senkinek se köll így visszajön, nagy kegyesen visszafogadjuk. Luck kikupálódik PM alatt, így két év múlva a newyorki győztesen megvívott Super Bowl utolsó negyedében pályára is lép szimbolizálva a staféta átvételét. Nagyjából ennyi.
több mint 12 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Nekem Manning stílusa miatt általában a pass heavy offense-k jönnek be, szóval mostanában Saints, Pats, Packers.
Idény elején, amikor kiderült, hogy PM nem játszhat, és szertefoszlottak a PO álmok, a Lions mellett tettem le a voksom. Idáig nem is hagytak cserben. 😊 A maradék PO meccsekre pedig maradok az öcsikénél! 😉

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 672 — Illegális gyakorló
Részemről szintén a Ravens a második számú kedvenc, még ha fura is másik AFC-csapatnak szurkolni 😊 Én már megszoktam, együtt tudok élni ezzel a kettősséggel 😊

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Gonzo egészséges volt. Bizonyította, amikor játékra képes (valóban nem fordult elő sűrűn), simán NFL kezdő szint. Kívülről úgy nézett ki, hogy Polian berágott rá, mert kétszer beszólt a médián keresztül és száműzte ebbe a semmi szerepbe. Láttunk már rá példát.

Szerintem elég jó low risk-high reward szerződés lehetne.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Én ezen már túl vagyok pár hónapja.
kb szeptemberben lezártam a Manning-érát.Höri
Tudom, épp a te "vallomásod" késztetett a fentiek újra és újra való végiggondolására. És a végeredmény miatt vagyok rém kíváncsi a többiek véleményére.

(Közben, az épp kezdőd meccs kapcsán hadd tegyem hozzá: egy ici-pici menedéket jelent a mentális pánikomban, hogy hála istennek, a kegyes sorsnak, egész valószerűtlen módon, hogy - van egy másik Skyw..., izé, Manning.)

(Kiegészítés 2: egyébként egy ideje már készülök, hogy bedobjam itt is a kérdést - szokatlan módon úgysem tudunk standard témákról beszélgetni a következő hetekben... -, amit egy másik csapat-topikban láttam, nevezetesen hogy "kinek drukkolsz, amikor nem az elsőszámú kedvencednek?" Vajon van-e tipikus Colts-másodikverzió? Nálam a testvér.)wmitty
Nálam is a Ravens a #2. Talán mert kiegészítenek minket (gyengébb támadósor, kőkemény védelem). Ray Lewisnak és Ed Reednek meg örök respect 😀

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tudom, épp a te "vallomásod" késztetett a fentiek újra és újra való végiggondolására. És a végeredmény miatt vagyok rém kíváncsi a többiek véleményére.wmitty
Én már leírtam pár napja, elég hosszan. Húsz éve átéltem hasonlót a Montana->Young váltásnál, és akkor maradtam a 49'ersnél egy ideig, de amíg Montana nyomta, addig neki szurkoltam első helyen. Aztán szép lassan eltávolodtam az SF-től. Nem tudatosan, csak úgy észrevétlenül. Ebben valószínűleg közrejátszott az is, hogy pont akkor volt néhány év amikor nem nagyon követtem az NFL-t. Aztán egy ideig nem volt kimondott kedvenc csapat, inkább csak olyan amit kedveltem. Favre-t nagyon szerettem, ezért a Packersnek szurkolgattam. Aztán elkezdtem ismét rendszeresen nézni/követni az NFL-t, és vele együtt jött Manning és a Colts. Most fogalmam sincs, hogy mi lesz. Tudatosan biztos nem akarok más csapatot választani, de a szimpátia nem tudatos, a változását se tudja az ember irányítani.

Amúgy nem csak a sikeresség számít. Ha a sikeresség számítana, akkor Pats szurkoló lettem volna, de pont fordítva történt, akkoriban lett belőlem Colts szurker, amikor sorban szoptunk ki a rájátszásokban a Pats ellen. És Rogerst sem tudtam megszeretni Favre után. Vagy ott van a Saints. Kedvelem Breest, imádom azt a stílust amit a Saints nyom, de a csapat valamiért nem jön be. Nincs konkrét ok, hogy miért, csak így van.

Ez a mostani Manning sztori egyébként is különleges. Végig abban éltem, hogy még 3-4-5 évig láthatom, így a szeptember óta történtek úgy értek mint egy váratlan pofánverés. Nem készültem rá, ezért nem is tudok mit kezdeni vele egyelőre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gonzot kinyírta a sérülése, Bobzillával valszeg egy tűvel szúrták, biztos megfertőzte. Kár érte, de komolytalan évei voltak már, nyilvánvaló cut.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Gonzalez kőkemény 39 snapet játszott támadásban, az egész szezonban összesenOrk
Szomorúbbat mondok: egyre se emlékszem... Szóval ha 0 lett volna az adat, azt is simán elhittem volna.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Gonzo nem talány hanem instant cut.
legnagyobb pénznyelő Bobzilla ótaHöri
Sajnos tisztában vagyok vele. Pedig milyen szépen indult. Még a madden08-ban kedvencem volt superstar módban. 😊

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Gonzalez kőkemény 39 snapet játszott támadásban, az egész szezonban összesen
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gonzo nem talány hanem instant cut.

legnagyobb pénznyelő Bobzilla óta

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Peyton nélkül is lesz liga, mégha sokkal szegényebb is.

Ha megy, nyilván kis részem úgyis neki fog szurkolni bárhova is menjen.
Inkább O# párti vagyok, úgyh ha mindenkit kirakunk, akkor kevés játékos marad számomra.
D-ből Freeney meg Angerer.
Az O-ból Marvinon meg Reggie-n szocializálódtam. Dallas röhej volt idén, Garcont annyira nem komálom. Gonzo talány, Collie is maradjon egészséges!
Majd elfelejtettem Jo-t őt is nagyon bírom.

Luck kötelező ebben a helyzetben.

Személy szerint az öcskösnek drukkolok. Meg vérlázító módon a Ravenst is kedvelem. 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam alap KC-Lions drukk van, de az első a Colts, ez egyértelmű.
Esc véleményét meg adom teljesen, én is úgy gondolom, ahogy Ő.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(Kiegészítés 2: egyébként egy ideje már készülök, hogy bedobjam itt is a kérdést - szokatlan módon úgysem tudunk standard témákról beszélgetni a következő hetekben... -, amit egy másik csapat-topikban láttam, nevezetesen hogy "kinek drukkolsz, amikor nem az elsőszámú kedvencednek?" Vajon van-e tipikus Colts-másodikverzió? Nálam a testvér.)wmitty
az AFC playoff csapatait még nézni is utálom, egyedül Tebow továbbjutásnak örülnék.
NFC-ben Giants, Packers vagy Frisco, az már mindegy

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nekem ha nehezemre is esik kimondani, de ez akkora lehetőség, hogy nem szabad kihagyni.

Nagyon sok csapat gyenge, akár évekig is, mégsem jutnak 1/1es pickhez (ráadásul nem egy olyan évben, amikor állítólag egy korszakos irányítót lehet ott megszerezni). Be kell húzni Luckot, a szimbiózis pedig lehetetlen, tehát tovább kell lépni. Ha szerencsénk van, akkor nem lesz hosszú évekig tartó középszerűség.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Szerintem nyugodtan mondhatod, hiszen, feltételezem, senkiről a világon nem tudod, hogy miért szurkol. Egyszerűen tévednél, azzal meg nincs semmi baj.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ha gonosz lennék azt mondanám, hogy aki csak Manning miatt szurkolt az csak a nyerés/sikerek miatt szurkolt a Coltsnak 😛
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Én ezen már túl vagyok pár hónapja.
kb szeptemberben lezártam a Manning-érát.Höri
Tudom, épp a te "vallomásod" késztetett a fentiek újra és újra való végiggondolására. És a végeredmény miatt vagyok rém kíváncsi a többiek véleményére.

(Közben, az épp kezdőd meccs kapcsán hadd tegyem hozzá: egy ici-pici menedéket jelent a mentális pánikomban, hogy hála istennek, a kegyes sorsnak, egész valószerűtlen módon, hogy - van egy másik Skyw..., izé, Manning.)

(Kiegészítés 2: egyébként egy ideje már készülök, hogy bedobjam itt is a kérdést - szokatlan módon úgysem tudunk standard témákról beszélgetni a következő hetekben... -, amit egy másik csapat-topikban láttam, nevezetesen hogy "kinek drukkolsz, amikor nem az elsőszámú kedvencednek?" Vajon van-e tipikus Colts-másodikverzió? Nálam a testvér.)

Otthonom MisColts