Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg Marty Mornhinweget hozza, szintén tőlünk HC-nek. Mi meg szívesen adjuk.Deny
nehéz lesz a meccs hevében helyesen leírni a nevét, de én nem bánom, hogy jön.

láttam, hogy az Eagles-ben hülyén osztotta el a futás/passz arányt, de az nálunk még egészségesnek számított volna a Manning-korszakban 😀 és mint tudjuk egy újabb Manning-korszakra készülünk csak a manus neve más.

tavaly 4. legtöbb yard és 8. legtöbb pont volt a sasoké, részemről ez belefér 2o12-ben, utána majd javítunk.Höri
Évek óta jobb támadósort rak össze statisztikailag, csak valahogyan valami nem megy neki. Én még azok közé tartozom, akik nem gyűlölik, de tény, mindig egy apróság kéne neki. De Coltsba jóféle lehet, tény, bár arra is készüljetek, ő leszarja, hol lyukas a fal, hol gyengébb, simán hív játékot, hogy magát szopassa.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elvileg Marty Mornhinweget hozza, szintén tőlünk HC-nek. Mi meg szívesen adjuk.Deny
nehéz lesz a meccs hevében helyesen leírni a nevét, de én nem bánom, hogy jön.

láttam, hogy az Eagles-ben hülyén osztotta el a futás/passz arányt, de az nálunk még egészségesnek számított volna a Manning-korszakban 😀 és mint tudjuk egy újabb Manning-korszakra készülünk csak a manus neve más.

tavaly 4. legtöbb yard és 8. legtöbb pont volt a sasoké, részemről ez belefér 2o12-ben, utána majd javítunk.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg Marty Mornhinweget hozza, szintén tőlünk HC-nek. Mi meg szívesen adjuk.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A colts.hu/Colts nevében pedig csak remélni tudom, idén nem lesz már sok ilyen nagyobb PC. Magukat égetik a tragikus hangosítással és minőséggel.Escalade
el kéne hívni Leslie Knope-ot, hogy szervezze meg ezeket a szeánszokat, max 2 óra az út.Höri
És közben megtudhattuk, hogy már van colts.hu is.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A colts.hu/Colts nevében pedig csak remélni tudom, idén nem lesz már sok ilyen nagyobb PC. Magukat égetik a tragikus hangosítással és minőséggel.Escalade
el kéne hívni Leslie Knope-ot, hogy szervezze meg ezeket a szeánszokat, max 2 óra az út.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sütött róla a játékosmegfigyelő múltEscalade
az mondjuk nem árt momentánHöri
Nem is negatívumnak szántam, sőt. Nagy szenvedéllyel beszélt végig a játékosok értékeléséről. Jót fog tenni ennek a csapatnak egy friss szem.
Irsay már az elején próbálta felcsalni a mikrofont, de így is alig lehetett Grigsonból valamit is hallani. A colts.hu/Colts nevében pedig csak remélni tudom, idén nem lesz már sok ilyen nagyobb PC. Magukat égetik a tragikus hangosítással és minőséggel.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sütött róla a játékosmegfigyelő múltEscalade
az mondjuk nem árt momentán

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó arcnak tűnik. Fiatal és meggyőző. Szimpatikus, de a szakma nem erről szól, ettől függetlenül sok sikert neki.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak most néztem meg az adatlapját és látom helyi kötődésű.

Indianában született, Purduera járt. Homer.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Na. Nekem a sok bla bla mellett ami megmaradt a sajtókonferenciáról az az a kép amikor Irsay átöleli Grigsont.
Az ember 2 méter magas és kb 130 kiló.
Irsay úgy nézett ki mellette mint egy puli a dobberman mellett 😊

Egyébként szerintem nem hülye, jól kivágta magát a nehéz kérdésekből.
Nem lesz baj.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Egyértelmű volt, hogy ma nem lesz hivatalos döntés Caldwellről. Nem akarták vegyíteni a kettőt, valamint az alaposság hiányát és felszínességet kommunikálni. Ezzel együtt a PC alapján nagyon kifelé áll a szénája, hivatalos döntés valamikor jövőhét elején.

A semmitmondás már megy, de nem is lehetett mást várni. Sütött róla a játékosmegfigyelő múlt, és kelleni fog jó pár segítő a salary cap menedzselésében. Ezzel együtt örülök, hogy egy friss arcot hozott Irsay.

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nyilvános seppoku-t követek el az Oktogonon, melyre ezúton is meghívok minden topictársat :/szf61
majd csinálj event-et fb-n 😊

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Grigson első nyilvános interjúja
http://t.co/6gFCY6M5

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Feltételezem semmi extra, csak bemutatják az új GM-et, aztán vagy Ő, vagy Irsay mesél a jövőbeni tervekről, és mondják majd a szépeket. Mert baromi sokat úgy sem fogunk megtudni. Talán még elmondják, Caldwell maradhat-e.Stez
Nem hiszem, hogy Caldwell sorsáról is lesz szó.
De ha mégis neked lesz igazad és esetleg azt jelentik be, hogy marad...
Nyilvános seppoku-t követek el az Oktogonon, melyre ezúton is meghívok minden topictársat :/szf61
Caldwell sorsa az új GM-től függ.
Az új GM megvan. Nyilván az újságírók meg fogják kérdezni Őt vagy Irsay-t, hogy mi a terve Caldwellel, illetve a többiekkel.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Feltételezem semmi extra, csak bemutatják az új GM-et, aztán vagy Ő, vagy Irsay mesél a jövőbeni tervekről, és mondják majd a szépeket. Mert baromi sokat úgy sem fogunk megtudni. Talán még elmondják, Caldwell maradhat-e.Stez
Nem hiszem, hogy Caldwell sorsáról is lesz szó.
De ha mégis neked lesz igazad és esetleg azt jelentik be, hogy marad...
Nyilvános seppoku-t követek el az Oktogonon, melyre ezúton is meghívok minden topictársat :/

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Feltételezem semmi extra, csak bemutatják az új GM-et, aztán vagy Ő, vagy Irsay mesél a jövőbeni tervekről, és mondják majd a szépeket. Mert baromi sokat úgy sem fogunk megtudni. Talán még elmondják, Caldwell maradhat-e.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Irsay (Grigson) sajtókonferencia este 10-kor it: http://www.colts.com/Streaming.htmlszf61
Lécci, aki nézi és érti, majd meséljen!

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Irsay (Grigson) sajtókonferencia este 10-kor it: http://www.colts.com/Streaming.html

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
de a DeSean- Asante- vonalat nagyon gyorsan felejtse el mindenki mert róluk csak politikailag inkorrekt jelzőkkel tudok nyilatkozni.Höri
pl h gyapotszedo niggerek ? 😀
amugy epp irni akartam asantera h ebbe a semaba nem nagyon lenne nagyobb ongol mint egy szerelni keptelen cb
de aztan elgondolkodtam h ha peytonnak reszeltek akkor az mennyiben rajzolhatja ujra az egesz csapatot
defensestul mindenestul. es arra jutottam h "sajnos" amig nem jon el a rosterbonusz kiosztasanak napja
(marc. 2. ha jolemlekszem) addig errol sem fogunk tudni egy arva ertelmes nem szintisztan kepzelgesen alapulo sort sem irni.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
akkor most kíváncsian várom az új HC-t

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
OL-be is befér, jöhet Diem helyére 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Grigson OL volt, nem DL.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Közben a liga megerősítette, így hivatalos a Grigson dolog. Ezzel van új DT csapatban, bár kitudja, lehet robbanékony, akkor megy szélre. Kezdetnek eldöntheti, akarja-e Peytont. De szerencsés a fickó, azon kevesek között lehet, akik a legtöbbet tudhatnak PM sérüléséről, felépüléséről.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sims nekem megfelel, rendes Florida State arc 😀 cserének bőven megfelel, rutinja van ha be kell ugrani.

de a DeSean- Asante- vonalat nagyon gyorsan felejtse el mindenki mert róluk csak politikailag inkorrekt jelzőkkel tudok nyilatkozni.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
addig jó míg csak a GM jön philadelphiából 😊Höri
Ahogy hallottad Escet Grigson méreteiről láthatod, hogy egy DT is jön 😊
Mondjuk én Samuelt szívesen látnám 1-2 évre, ha hozza azt, amit Phillyben is, de másra nincs szükség.
Deny: Ernie Simset max olcsóért tartjuk meg szerintem, egyáltalán semmi kiemelkedőt sem mutatott, sérülés miatt lett kezdő, de Ő is gyakran sérült.
Az LB sort kb. Hengerer hozta le egyedül. 😊Stez
Meg sem lepődöm, tavalyi rosterünkről őt utáltam a legjobban. Az egyetlen bánatom csak az volt, hogy nem közvetlen riválishoz ment, és őket szomorította.