Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
addig jó míg csak a GM jön philadelphiából 😊Höri
Ahogy hallottad Escet Grigson méreteiről láthatod, hogy egy DT is jön 😊
Mondjuk én Samuelt szívesen látnám 1-2 évre, ha hozza azt, amit Phillyben is, de másra nincs szükség.
Deny: Ernie Simset max olcsóért tartjuk meg szerintem, egyáltalán semmi kiemelkedőt sem mutatott, sérülés miatt lett kezdő, de Ő is gyakran sérült.
Az LB sort kb. Hengerer hozta le egyedül. 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
addig jó míg csak a GM jön philadelphiából 😊Höri
Ernie Simst megtartjátok? 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
addig jó míg csak a GM jön philadelphiából 😊

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Állítólag már csak a papírmunka van hátra, és Ryan Grigson az új Colts GM.

Nem tudom, hogy jó lesz-e, bár Irsay eddig elég sikeres döntéseket hozott. Annak viszont örülök, ha végre megoldódik ez a helyzet. Nem szerencsés egy ennyire fontos offseason alatt sokáig GM nélkül kóvályogni, főleg hogy ezalatt potenciális edzők kelnek el...

edit: most nézem, elég speciális GM paraméterekkel rendelkezik: 6'6, 290 lb. 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Schefter szerint már az ügyvédek dolgozzák csak ki a szerződés részleteit, megegyezett az Indy és Grigson.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
DeSean, na Ő mi a fasznak?
Csak és kizárólag a sebességéből él, az end zoneban kb. használhatatlan.
Gyors elkapónk meg van, ha Garcont megtartjuk. Már pedig Őt aztán olcsóbban marasztalni tudjuk majd, mint DeSeant, aki egész szezonban a pénzéért sírt, végig droppolt, ha meg nem, akkor éppen alibizgetett.
Neki nem látom értelmét. Jöjjön akkor már Holmes, azt csókolom. Ráadásul nálunk returnerként is kitörölhetné a seggét DeSean, mert a mi ST-nk csak arra jó, hogy összetöresse a visszahordóját.
Grigsonnal nem lenne bajom, de maximum akkor hozza ide Samuelt valami szaros pickért, hogy legalább CB-nk legyen még 1-2 évig, az úgy is nagy need nálunk.
Egyébként meg nyilván mindenki annyit költekezik, amennyit költekezhet. Fake már ezerszer mondta, hogy Polian sem azért zsidóskodott, mert lusta volt pénzt kidobni, egyszerűen csak baszottul nincs sok helyünk a sapka alatt. Ennyi.Ha Peyton visszavonul, ez a gondunk megszűnik, akkor aztán oda lehet baszni az FA-n és agresszívkodni. Ha Peyton marad, akkor idén is kukázni fogunk FA-n, mert orbitálisan nagy capet visz el.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
És ki ez a Grigson? Ha abból indulok ki, hogy felelős az Eagles idei "kiköltekezésért", akkor nem ez tűnik a tipikus coltsos útnak.wmitty
Annyira nem írnak rosszakat róla itt...
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/33149/notes-on-colts-gm-candidate-grigson

Szerintem a "Dream Team" ötlete magasabb szinteken dőlt el nem az övén.
Bár ki tudja...

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
És ki ez a Grigson? Ha abból indulok ki, hogy felelős az Eagles idei "kiköltekezésért", akkor nem ez tűnik a tipikus coltsos útnak.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Glazer szerint közel a megegyezés Ryan Grigsonnal GM poszt ügyileg. Eagles insiderek meg ma pont arról irkáltak, hogy Grigson jó kapcsolatot ápol DeSeannal, és ha nem lesz megegyezés Eagles és D-Jax között, akkor simán benne van, hogy Grigson után próbál menni, aki megfizetheti majd. Persze, ebből semmit nem érdemes levonni.Deny
Na ez az eshetőség remélem nem fog megvalósulni. Ritka antipatikus gyerek D-Jax, és sem Peytonnak, sem Lucknak nem ilyen WR kéne (az áráról nem beszélve).

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Glazer szerint közel a megegyezés Ryan Grigsonnal GM poszt ügyileg. Eagles insiderek meg ma pont arról irkáltak, hogy Grigson jó kapcsolatot ápol DeSeannal, és ha nem lesz megegyezés Eagles és D-Jax között, akkor simán benne van, hogy Grigson után próbál menni, aki megfizetheti majd. Persze, ebből semmit nem érdemes levonni.
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Köszönöm a válaszokat Bonus ügyben, okosabb lettem ennyivel is 😊

Bár jobban belegondolva ha tényleg nagy rebuild lesz itt, akkor nem lesz nagy FA lerablás szerintem, GM-től függetlenül, csak maximum néhány kulcs poszton, ahol kell majd a tapasztalat. Mondjuk ilyen szempontból nem tudom, hogy a CB vagy a WR annyira nagy tapasztalatot ígényelne, mintsem tehetséget. Az SS az persze más tészta

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
http://nfltraderumors.co/2012-nfl-free-agents/

Hát nem tudom, engem valahogy nem igazán győzött meg ez a jövőbeli FA lista, hogy itt a need-jeinket (SS,CB,DE?,WR?) majd hűde nagyon megoldhatnánk

Bár ha le lehet adni a rendelést, akkor egy Mario Williams, Carl Nicks, DeSean Jackson, Carlos Rogers pakk nem lenne rossz..... 😊flzoli
haha
DeSean maradni fog Phillyben, Marioért csak a fél liga fog sorbanállni és licitálni, ugyanez Nicksért, de szerintem Ő simán marad a Saintsben..
S van egy rakat, akinek örülnék. Az a baj, hogy Landry egy büdös nagy állat, de kibaszott sérülékeny, Bobzillára üt ebből a szempontból. De még a sérülékenységével is kapni fog valami erős szerződést és nem tőlünk sanszosan..

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
a signing bonus (aláíráspénz) nem számítHöri
Köszi, de akkor mégis mi akadályozta meg mondjuk az olyan pénzes csapatokat, mint mondjuk a Dallas, hogy All-Star csapatot hozzanak össze fű alatt? // Bár gondolom idén valami ilyesmi lehetett Phily-ben, láthattuk milyen eredménnyel......flzoli
Ha jól értem arra gondolsz, hogy "okosba" oldják meg aláírási pénzzel. Vagyis kapjon big moneyt előre, és aztán évekig elvan. Majd jövőre másik kettő, stb. Az le lett írva ,hogy a csapatnak ez miért nem megoldás. Mert ez is eloszlik, hiába a pénzt magát egy összegben kapta meg (ez nekem kicsit félreérthető is volt a magyarázatnál. Mintha az aláírási pénz maga oszlana el az évek során. Csak papíron húzódik el. Az aláírási pénz az aláírási pénz, aláíráskor jár.)

Na de akkor a játékosnak nem tök mindegy a könyvelés? Megkapja a nagy lóvét, és aláír. Na igen, aztán jövőre lelécel, a csapat meg pofára esik. Mert lóvé elköltve előre, de foglalja a helyet évekig, játékos meg sehol. Ezért senki nem fog ésszerűtlen bónuszokat kapni. Egyébként meg van roster bónusz vagy más.

Ha érdekel a téma gsnnek van egy kiváló blogja:
http://profootballbusiness.blogspot.com/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
http://nfltraderumors.co/2012-nfl-free-agents/
Hát nem tudom, engem valahogy nem igazán győzött meg ez a jövőbeli FA lista, hogy itt a need-jeinket (SS,CB,DE?,WR?) majd hűde nagyon megoldhatnánkflzoli
OFF: Idén a Saints-nek se lesz egyszerű offseasonja. Brees megkapja a Manning/Brady méretű mega szerződését, és van jópár komoly FA-jük is...

Bár ha le lehet adni a rendelést, akkor egy Mario Williams, Carl Nicks, DeSean Jackson, Carlos Rogers pakk nem lenne rossz..... 😊flzoli
Nekem meg bilibe lóg a kezem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
a signing bonus (aláíráspénz) nem számítHöri
Köszi, de akkor mégis mi akadályozta meg mondjuk az olyan pénzes csapatokat, mint mondjuk a Dallas, hogy All-Star csapatot hozzanak össze fű alatt? // Bár gondolom idén valami ilyesmi lehetett Phily-ben, láthattuk milyen eredménnyel......flzoli
Höri kicsit félreérthető volt, a signing bonus beleszámít a cap-ba, csak eloszlik egyenletesen a szerződés éveiben. Ha például van egy elit játékos, aki akar egy öt éves, 50 milliós szerződést, akkor ha azt úgy kötik, hogy minden évben egyszerűen kapt tízet, akkor a játékos azt kockáztatja, hogy ha a második évben akármilyen okból (akár sérülés) cutolják, akkor ugrott negyven milliója. Ezért arra törekszenek, hogy minél hamarabb minél többet megkapjanak. Kérnek mondjuk 20 milla garantált pénzt az aláírásért, plusz kötnek egy "back-ended" szerződést, amiben a normál fizujuk az évek előrehaladtával egyra magasabb. Az első évben mondjuk csak 1 milla, majd 3, majd 4, majd 5, végül 7. Így kijön összesen az ötven milla öt évre, de az első évben azonnal megkap belőle 21 millát, miközben a cap hit csak 5 millió. (1 milla + 20 milla/5 év = 5 milla). A második évben 3 millát kap, a cap hit meg 8 milla, és így tovább.

Baj akkor van, ha egy ilyen szerződéssel rendelkező játékost valamiért cutol a csapat. Ilyenkor az öt évre eloszló bónuszából az összes maradék beszámít az aktuális/következő év cap-jébe (attól függően, hogy idény közben vagy végén cutolják). Pl. a fenti példánál maradva, ha a második év után cutolják a játékost, akkor a harmadik évben a signing bónuszából megmaradt 15 milla egyszerre számolódik bele a cap-be, pedig a játékos már ott sincs.

Ezek miatt én meglepődnék, ha az egész rebuilding nem azzal kezdődne, hogy Freeney szerződését átstruktúrálják. Az ő szerződéséből 19 milla esik a 2012 cap space alá, ami durva sok, ezt egy átstruktúrálással le lehetne venni 5-6 millióval, ami egy Luck-nyi pénz.

A Philly témához: Ezzel a "trükkel" megoldható, hogy hirtelen több veteránt is szerződtessen a csapat viszonylag cap friendly módon, de ennek hátulütője is van, mert ahogy haladnak az évek, egyre nagyobb baj lesz. Nem ismerem a Philly szerződések körülményeit, de nem lennék meglepve, ha 1-2 év múlva igen komoly bajaik lennének, és sorban el kéne engedni játékosokat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Goldson, Tanard Jackson, Laron Landry, Grffin vagy Branch túl drága.Höri
ha Landry jönne pezsgőt bontanék 😊szampi#33
utána meg felébrednél, és csodálkoznál mitől nedves a lepedő 😀

több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Goldson, Tanard Jackson, Laron Landry, Grffin vagy Branch túl drága.Höri
ha Landry jönne pezsgőt bontanék 😊

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
http://nfltraderumors.co/2012-nfl-free-agents/

Hát nem tudom, engem valahogy nem igazán győzött meg ez a jövőbeli FA lista, hogy itt a need-jeinket (SS,CB,DE?,WR?) majd hűde nagyon megoldhatnánkflzoli
szerintem meg bőven jut kezdő potenciállal bíró safety a piacra. nálunk ugyebár 1 olyan van akit fel lehet engedni a pályára.

Goldson, Tanard Jackson, Laron Landry, Grffin vagy Branch túl drága.

Aki nagyon jó lenne az DeCoud, Leonhard (bár ő is meg szokott sérülni, igaz ekkora termettel mit csodálkozunk ezen)

Ha kurvára nincs más, akkor jöjjön valami szürke eminenciás.
Sean Jones, Madieu Williams, Reggie Nelson vagy valamelyik dallasi (Elam, Sensabough).
Zbikowski, Meriweather, a san diegói hármas, Hope, Babineaux vagy Mike Adams inkább backup kaliber.Höri
Ha azt nézzük, nálunk már van egy playmaker kaliber safety(Bethea), szóval mellé akár egy szürke, de biztos pont is elég lehet

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://nfltraderumors.co/2012-nfl-free-agents/

Hát nem tudom, engem valahogy nem igazán győzött meg ez a jövőbeli FA lista, hogy itt a need-jeinket (SS,CB,DE?,WR?) majd hűde nagyon megoldhatnánkflzoli
szerintem meg bőven jut kezdő potenciállal bíró safety a piacra. nálunk ugyebár 1 olyan van akit fel lehet engedni a pályára.

Goldson, Tanard Jackson, Laron Landry, Grffin vagy Branch túl drága.

Aki nagyon jó lenne az DeCoud, Leonhard (bár ő is meg szokott sérülni, igaz ekkora termettel mit csodálkozunk ezen)

Ha kurvára nincs más, akkor jöjjön valami szürke eminenciás.
Sean Jones, Madieu Williams, Reggie Nelson vagy valamelyik dallasi (Elam, Sensabough).
Zbikowski, Meriweather, a san diegói hármas, Hope, Babineaux vagy Mike Adams inkább backup kaliber.

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
http://nfltraderumors.co/2012-nfl-free-agents/

Hát nem tudom, engem valahogy nem igazán győzött meg ez a jövőbeli FA lista, hogy itt a need-jeinket (SS,CB,DE?,WR?) majd hűde nagyon megoldhatnánk

Bár ha le lehet adni a rendelést, akkor egy Mario Williams, Carl Nicks, DeSean Jackson, Carlos Rogers pakk nem lenne rossz..... 😊

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
a signing bonus (aláíráspénz) nem számítHöri
Köszi, de akkor mégis mi akadályozta meg mondjuk az olyan pénzes csapatokat, mint mondjuk a Dallas, hogy All-Star csapatot hozzanak össze fű alatt? // Bár gondolom idén valami ilyesmi lehetett Phily-ben, láthattuk milyen eredménnyel......

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a signing bonus (aláíráspénz) nem számít

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lenne egy kérdésem a nálamnál szakértőbbekhez. A szerződés Bonus ugye nem számít bele a Cap-be? Szóval meg lehetne oldani, hogy kvázi feketén, minimálbérért foglalkoztassunk gyűrűéhes sztárokat jövőre, és közbe meg Irsay birtokainak egész évi bevételéből alapítanak egy tudományos akadémiát a Colts játékosok "fizetéskiegészítésére"? 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nem túl sanszos Holmes.
Mondjuk örülni örülnék neki biztosan, ha kussban játszik.
De előbb lássuk, ki lesz az új GM. Irsay szerint 7 jelölt van az állásra, bár ez gondolom már biztosan lecsökkent.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Most hogy nincs Polian, ki rúgja ki Peyton Manninget?

Nate Dunlevy megfogalmazásában:

To cut the greatest player in NFL history, an icon beloved by an entire state, the man who is responsible for saving the franchise, the best damn player you'll ever see in your enitre life, you'd have have to be the mother of all cold-hearted bastard sonofabitches.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison