Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sokan tényként kezelitek a veteránok távozását. Wayne pl. 11 szezont húzott le nálunk szerintetek csak úgy huss elmegy vagy csak úgy elküldjük? Bár én sokszor gurulósfocis ésszel gondolkodom itt nincs semmilyen ilyesfajta "kötelék" vagy ilyesmi mindkét oldalról?Fredo
akinek van gyűrűje azt már csak a pénz motiválja.

ha eleget adunk, marad, ha van aki többet, akkor odamegy.

több mint 12 éve
Fredo 205
Sokan tényként kezelitek a veteránok távozását. Wayne pl. 11 szezont húzott le nálunk szerintetek csak úgy huss elmegy vagy csak úgy elküldjük? Bár én sokszor gurulósfocis ésszel gondolkodom itt nincs semmilyen ilyesfajta "kötelék" vagy ilyesmi mindkét oldalról?
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
persze engem is belehetne rakni bárhova a falba csak aztán olyan is lesz az eredmény
amúgy Diem Saturday esetleges visszavonulás miattmég szar emberekkel is nehezen állnánk fel
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én simán el tudom képzelni, hogy nem draftolunk centert, eddig is minden OL megjárta szinte az össze posztot, szerintem simán beraknak valait középre, azt csókolom 😀
DE-knél a jelenlegi depthet meg kéne valahogy olcsón tartani, jó mély volt a poszt, az tetszett.. mondjuk nyilván Mathis kiesése eléggé érzékenyen fogja érinteni az amúgy is trutyi DL-t, de Nevis előkerül és faszipántoskodik majd reméljük

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk azért most Wayne elmegy, aki #1 WR-ünk volt. Garcon és Collie sem lesz elég, tehát egy Jeffery pont nem ártana a WR corpsba. Stez
szerintem el tudnánk boldogulni úgy is ha első 3 körben nem jön WR.
ha viszont sikerülne egy Jeffery-féle szörnyet elhozni, akkor Lucknak 2 év elég lesz az első 5000 yardos szezonhoz 😛 ha Staffordnak elég volt, akkor nekünk is menne.

De szerintem a 2-3. kör Center és DE lesz.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem 2/2 lesztek? Nem mintha pont még egyet nem csúszhatna Jeffery. Csak én azt gondoltam ilyen esetben a 2/1 a Ramsé.ulpianus
jogos.
páros körökben csak 2. helyen vagyunkHöri
ja, ráadásul a Rams aztán pont még be is ránthatja az orrunk előtt Jefferyt, ha bent lesz 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem 2/2 lesztek? Nem mintha pont még egyet nem csúszhatna Jeffery. Csak én azt gondoltam ilyen esetben a 2/1 a Ramsé.ulpianus
jogos.
páros körökben csak 2. helyen vagyunk

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem 2/2 lesztek? Nem mintha pont még egyet nem csúszhatna Jeffery. Csak én azt gondoltam ilyen esetben a 2/1 a Ramsé.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Blackmon top4-7-es pick, Luck top1.
Szerinted?Stez
Ennyire tippeltem. 😊
Sztem sem esik ki a top10-ből. Bár WR-t eddig jól húzott Polian, remélem az utódjában sem fogunk csalódni. Annyira nem aggódom a WR miatt. Sokkal hátrébbról is húztunk már olyanokat, akik bőven megállták a helyüket.

Közben Mathist meghívták Carter helyére a Pro Bowlra. Legalább addig örüljünk, amíg a miénk. 😊roniadi
Mondjuk azért most Wayne elmegy, aki #1 WR-ünk volt. Garcon és Collie sem lesz elég, tehát egy Jeffery pont nem ártana a WR corpsba. Blackmonról most tökre fölösleges beszélni, a Jax elviszi szerintem. Bár ne legyen igazam, örülnék is, ha a mi ligaelit Cb duónk nem találkozna évente kétszer Blackmonnal, túl jók vagyunk neki.

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Blackmon top4-7-es pick, Luck top1.
Szerinted?Stez
Ennyire tippeltem. 😊
Sztem sem esik ki a top10-ből. Bár WR-t eddig jól húzott Polian, remélem az utódjában sem fogunk csalódni. Annyira nem aggódom a WR miatt. Sokkal hátrébbról is húztunk már olyanokat, akik bőven megállták a helyüket.

Közben Mathist meghívták Carter helyére a Pro Bowlra. Legalább addig örüljünk, amíg a miénk. 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én a Luck+Jeffery duóval is beérném.
Jeffery meg ki tudja, talán csúszhatna 2/1-ig.. Vagy néhány helyet felmehetnénk érte.Stez
csúszhat Jeffery ha a kombinén lassú lesz.

tegnap még ezt a 2/1-et könnyebb lett volna elképzelni, de sajna behúzott egy MVP címet Dennard szorításában, kiállítás ellenére 😀Höri
Tudom, néztem.
Jeffery okos lesz, majd végigkocog 40 yardon, elejt minden labdát, aztán lepacsizik Luckkal és jöhet is hozzánk. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én a Luck+Jeffery duóval is beérném.
Jeffery meg ki tudja, talán csúszhatna 2/1-ig.. Vagy néhány helyet felmehetnénk érte.Stez
csúszhat Jeffery ha a kombinén lassú lesz.

tegnap még ezt a 2/1-et könnyebb lett volna elképzelni, de sajna behúzott egy MVP címet Dennard szorításában, kiállítás ellenére 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én a Luck+Jeffery duóval is beérném.
Jeffery meg ki tudja, talán csúszhatna 2/1-ig.. Vagy néhány helyet felmehetnénk érte.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én már rég nem számolok azzal, hogy Manning valaha játszani fog.

így maximum kellemes csalódás ér.Höri
Igen. Így nem lehet nagyot esni. 😊
És akkor egy meredeket. Mennyi esélyt láttok egy Luck Blackmon draftra?roniadi
Blackmon akkor se esik le 2/1-ig, ha időközben leszakad az egyik lába. 😊Bálesz
ez csak matek, de olyanra van 0.000071% esély, hogy Griffin+Blackmon ha Luckért kapunk mondjuk 3 első kört egy top10-es csapattól, és akkor az egyiket ellőjük RG3-ra, a másik kettővel meg feltrade Blackmonért.

Luck+Blackmon verzió matematikailag sincs.

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
én már rég nem számolok azzal, hogy Manning valaha játszani fog.

így maximum kellemes csalódás ér.Höri
Igen. Így nem lehet nagyot esni. 😊
És akkor egy meredeket. Mennyi esélyt láttok egy Luck Blackmon draftra?roniadi
Blackmon akkor se esik le 2/1-ig, ha időközben leszakad az egyik lába. 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Steznek
Az nfl.com-on 35 milliót olvastam, ha megy PM,RW,JS,RM.roniadi
Plusz Collins 4 millája, plusz Brackett, stb. De Manning pénzén kívül nincs nagy jelentősége a dolognak, mert ennyi játékos helyett csak az FA-ról tudnánk pótlást hozni, az meg ugyanilyen drága. Ha meg nem hozunk, akkor baszhatjuk a cap space-t, mert évekig elöl fogunk húzni a drafton. 😀peterk2005
Az FA-ról legalább lehet fiatalítani is némileg.. A 33 éves Wayne egyébként sem keresett olyan keveset, azon simán lehet hozni korrekt WR-t, ha lesz a piacon, de akár lehet draftolni is, sokkal kevesebbért, mondjuk 2/1-re. Ellenben egy minőségi S-t piacról is megoldhatunk, annak aztán lehet fizetni is. Mathis pénzén szintén lehet minőségi játékost, játékosokat szerválni. Nem mindent az FA-ról kell megoldani főleg, hogy kör legeleji pickjeink nagyon erősek, de azért már lenne/lesz annyi cap spaceünk, hogy egyből ne is legyen kilátástalan a helyzet. A cap nagyrészét meg úgy is ki kell használnunk, kötelező lesz.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Steznek
Az nfl.com-on 35 milliót olvastam, ha megy PM,RW,JS,RM.roniadi
Plusz Collins 4 millája, plusz Brackett, stb. De Manning pénzén kívül nincs nagy jelentősége a dolognak, mert ennyi játékos helyett csak az FA-ról tudnánk pótlást hozni, az meg ugyanilyen drága. Ha meg nem hozunk, akkor baszhatjuk a cap space-t, mert évekig elöl fogunk húzni a drafton. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én már rég nem számolok azzal, hogy Manning valaha játszani fog.

így maximum kellemes csalódás ér.Höri
Igen. Így nem lehet nagyot esni. 😊
És akkor egy meredeket. Mennyi esélyt láttok egy Luck Blackmon draftra?roniadi
Blackmon top4-7-es pick, Luck top1.
Szerinted?

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
én már rég nem számolok azzal, hogy Manning valaha játszani fog.

így maximum kellemes csalódás ér.Höri
Igen. Így nem lehet nagyot esni. 😊
És akkor egy meredeket. Mennyi esélyt láttok egy Luck Blackmon draftra?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ja, szerintem is a végén megint Painter time lesz, dehát a playoff a lényeg ha már meg van a #1 seedHöri
Csak kihajítjuk! 😊 De nem értelek most. 14-0 után még mindig jegelnéd Luckot? Egy picit már dobálhat, nem? 😊
Mondjuk Addai simán hozna egy festő szintet sztem. 😊roniadi
én már rég nem számolok azzal, hogy Manning valaha játszani fog.

így maximum kellemes csalódás ér.

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
ja, szerintem is a végén megint Painter time lesz, dehát a playoff a lényeg ha már meg van a #1 seedHöri
Csak kihajítjuk! 😊 De nem értelek most. 14-0 után még mindig jegelnéd Luckot? Egy picit már dobálhat, nem? 😊
Mondjuk Addai simán hozna egy festő szintet sztem. 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Látatlanban 14-2 😊
roniadi
ja, szerintem is a végén megint Painter time lesz, dehát a playoff a lényeg ha már meg van a #1 seed

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Home: Houston Texans, Jacksonville Jaguars, Tennessee Titans, Buffalo Bills, Miami Dolphins, Cleveland Browns, Green Bay Packers, Minnesota Vikings

Away: Houston Texans, Jacksonville Jaguars, Tennessee Titans, New England Patriots, New York Jets, Kansas City Chiefs, Chicago Bears, Detroit LionsHöri
Látatlanban 14-2 😊

Steznek
Az nfl.com-on 35 milliót olvastam, ha megy PM,RW,JS,RM.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Luck jó gyerek.
Tudja, hogy Colts fanok vagyunk, nem mer ellenkezni.
Helyes hozzáállás, talán rájött, hogy lehet, hogy hosszútávon kurva sokat nyerhetne még egy év paddal is PM mögött mondjuk, mint a Brownsban egy minősíthetetlen O-ban, WR-ek nélkül. 😛Stez
azért ez így csak erős.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sziasztok! Elég új vagyok legalábbis a forumon. Évek óta a Colts-nak szurkolok. Mivel ez az év már kuka. Gondolom a játékosok is már a pihenőn gondolkodnak (egy-két játékos nem tudom mondjuk mit fog kipihenni), így már a jövőre gondolva lenne egy kérdésem a szakavatottakhoz: melyik csoporttal fogunk majd játszani az NFC-ből és melyikkel az AFC-ből a következő szezonban?Fair28
In addition to hosting and visiting its AFC South rivals, Indianapolis will host Buffalo, Miami, Green Bay, Minnesota and Cleveland. The Colts will travel to New England, the New York Jets, Chicago, Detroit and Kansas City.


Állat vagyok, ami enni kér...