Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
az milyen, hogy Session el akar menni a Jaxbe ?Höri
alá is írt a mocsadék...
pedig nagy kedvenc volt, őt sajnálom nagyon :/

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Session bekaphatja.

Most nagyon utálom őt, pedig nem szoktam magam elragadtatni.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az milyen, hogy Session el akar menni a Jaxbe ?Höri
Mike Petersonnak egy ideig elég jól bejött ugyanez a manőver pár éve...
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ha a "te stílusod" alatt nem érted mire gondolok, akkor hagyjuk / kérdezz meg bárkit a fórumon.

Caldwell időmanagelésébe 2 egész meccsünk került, és félig az is, amivel tavaly kiestünk. Egy olyan edzőnél, akinek kimondva kimondatlanul sok dolga nincs. Kicsit eltúlozva: médiával foglalkozni, egyben tartani a csapatot (mivel a Colts ilyen szempontból a legkönnyebb együttes, ez sem nevezhető grandiózus edzői képességnek), időt managelni. Ha ez sem elkeserítő, akkor nem tudom mi az.

A Moalas bekezdésedet kivételesen én nem értem. Most szarkasztikusan arra utalsz, hogy mindig szidtam? Ezt cáfolom, mert habár elkeserítő volt, mikor egy 2. körös ember rendszeresen nem került be a meccskeretbe, az idény vége felé kifejezetten hasznos és látványos dolgokat csinált.

Bullittal pedig nincs személyes problémám, csak annyi, hogy a csapat őt tartja megoldásnak. Örülnék ennek a hosszabbításnak (akkor sem a 3 évnek), ha backup S-nek és ST játékosnak szánnák. Így viszont szerintem nagyon hosszú szezon elé nézünk.

Nem vettem észre, hogy ennyire elnagyolt lett volna a negatív játékosok sora. Viszont ha ennyire frusztrál, át kell nézni a kommenteimen. Amúgy sincs sok.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
[(nem tudom mit keres itt a Barca, de ok) Pepet azóta felmentettem, mivel hiába hozott hülye döntést (amit még mindig tartok), az eredmények továbbra is jöttek.

Caldwell szerinted nem inkompetens? Most komolyan, szerintem páran várjuk az ellenérveid hadát.
Az o-line bénázását nem nehéz észrevenni, de innen is feltűnően kifogyott az anyag. Remélhetőleg a 2 újonc segít.
Wheelerről kérlek egyetlen árva jó szót írjál!! Azon kívül hogy egy SBos media day sem képes felborítani a délutáni alvását.
Wayne számláján akad bőven az elmúlt két évből, persze így is az egyik kedvencem.
A nagy anti-Taj vonulatom -akár csak a noname DTk folyamatos elmarasztalása- nem rémlik, de biztos igazad van.

Bármennyire is próbálsz -a magad sajátos stílusában- fellépni a panaszaim ellen, ne felejtsd el: ez a csapat pár piszkosan jól megfizetett játékosra épül, akik mellé a csapatot NFL szinten senkikkel töltenek fel 53ra (majd minden franchise-ra igaz, de nálunk talán az egyik legnagyobb a kontraszt). Amikor egy ilyen csapatban ezek közül jó pár minden egyes évben: a. megsérül, b. alulteljesít, az igen is elkeserítő. Akkor aztán lehet várni a csodát Taj Smithektől, Javarris Jamesektől és Kenyuta Dawsonoktól, nem fog bekövetkezni. Miért ne lehetne ilyenkor legalább magunkból kiírni a csalódottságot?


Kicsit szedett-vedett a támadófal, viszont kétlem hogy jobban fog fájni, mint a labdaszerzésre szinte esélytelen defense.Escalade
caldwell - nekem sem esett jol a tavalyi ev es veletlen sem szeretnem a hozsannazas latszatat kelteni h nekunk micsoda hudekiraly hcnk van akinel aztan sose jobbat. de majd akkor fogom caldwellt leirni ha manningestul mindenestul produkal a csapat egy olyan igazi fostaliga szezont ahol ket kezzel lehet ra mutogatni mert sorba bassza el a meccseket az idiota donteseivel es gameplanjeivel vmint ahol coyer apoval kezakezben elfustolnek haltime adjusmentben meccsrol meccsre. addig inkabb halat adok az egnek h nem az a kb felliganyi vezetoedzo osztja nalunk az eszt mint mashol. tudom h sportban nincs ha de oszinten kivancsi lennek barki reakciojara aki most nagy caldwell hater h mit szolna ha az o helyere mondjuk egy jo finom shanahan bacsival kinalnanak meg minket.
oline - hat eddig is az ujoncainktol vartuk a megvaltast minden evben kivetel nelkul. ne legyen igazam de nem az emberanyagban latnam en a problemat hanem abban h szar a pozicios edzonk. mudd eltunese ota volt 2 jo meccse a futojateknak kb. ezen nemtom hogyan tudna segiteni egy project urge meg castonzo akit meg nem is lehet tudni h hova akarnak beallitani. karolykaval mi lesz engem az is erdekelne, a diem cutot meg ne is emlitsuk emberunk ott fog megint baszodni a kezdoben ...
fulopke - hat ez jogos remeltem az ironia atmegy de ezekszerint megsem 😕 ot barmilyen korulmenyek kozott abszolut korrekt hangnemben eri a kritika mivel ennyit tud szegenykem. bar elso eveben meg mintha nem lett vna ekkora szardarab dehat azota sikerult prima teljesitmenyet konzervalnia.
wayne - en ot meginkabb ekeznem mint te ugyhogy ebbe inkabb ne menjunk bele meg a vegen kiderulne megsem vagy annyira pesszimista 😀

a nagy taj smith vonulatodra meg tenyleg ne emlekezzel de arra se h minden meccs utan volt egy kis bekezdes a gyokerarcu moalanak szentelve ami hol szarkasztikusan annak orvendezett h momentuma nem volt a meccsen hol meg annak h volt kemeny 1 assist tackleje es az utjaban nem allt futojateknak. es itt nem arrol van szo h nekem kell h igazam legyen mint ahogy sztem sokszor nincs is de azt egyaltalan nem ertem es legyszi magyarazd meg mert hulye vagyok hozza h ha mindenkit elbol leszarozol kb 4 emberen kivul azzal mitol lesz neked jobb ? en csak furcsallom h ha amugy eleg korrektul latod a dolgokat akkor ilyenkor milyen szemuveget veszel fol h igy lassad ?

ezt az utolso bekezdesedet meg nemigen ertem. azt sem h milyen az en sajatos stilusom de ezen meg vhogyan tul tudok lepni 😀 de sztem az az elkeserito amikor a draga arcok serulnek meg es teljesitenek alul. ahogy te is mondod keyunta dawson es javarris james sem fog peytonnak sbt nyerni. de akkor miert pont bullitot pecezted ki magadnak most ? hisz o aztan nem esik be a te sokat keres embereid halmazaba sztem. neki orulni kellene hagsulyozom ha egeszseges bir maradni h magunknal birtuk marasztalni. szeretnel inkabb egy jaxonville-i dbt helyette ?
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
miert mi bajod bullittal ? azon kivul h sertodesbol gyun visszafele azonkivul nekem semmi bajom nincs vele csak az a problema sztem h kene meg egy istenes csere s igy mert vkinek a vmilye ugyis elszall a picsaba kb 2 meccs utan ahogy magunkat ismerem. remelhetoleg a boltsnal meg tokon szurjak magukat ezzel az ujraigazolassal. tudjuk ki volt weddle elott a legjobban fizetett s ... na most ha ezek egyutt kiralykodnanak ott hatul rivers kontojara hat eskuszom vmit a falhozbasznek otthon.Fake
Mármint azok kívül hogy olyan szögeket vesz, mint egy fogyatékos, illetve egy missed tackle gyár? Ráadásul ahogy hallom, 3 évet adtunk egy élete legsúlyosabb sérüléséből épülő safetyért.

Annyit értünk el ezzel, hogy van olyan SS a csapatban, aki látott már NFL pályát. Elkeserítő szerintem, hogy Polianék senkit nem tudtak szerezni. Nyilván a pénz limitált, de impact játékosok kellenek a védelemben, és idén még a draftoltakkal kapcsolatban sem ringathatunk szép álmokat. Nem vagyok túl optimista, hátha Hayden meg tudja újítani karrierjét safety poszton.Escalade
te esc te mikor voltal valaha az eletben optimista ? soroljam ? valdez egy kreten, pep egy kreten, bullitt fogyatekos, caldwell egy pocs, az olinenunk egy szar all the way, dtinknek a kurva anyjat, wheelernek meginkabb a kurva anyjat 😀, wayne ha ennyit keres micsinalmar, barki barmennyit keres es azert barmit elbasz micsinalmar, taj smith kapja be etc etc etc
Fake
(nem tudom mit keres itt a Barca, de ok) Pepet azóta felmentettem, mivel hiába hozott hülye döntést (amit még mindig tartok), az eredmények továbbra is jöttek.

Caldwell szerinted nem inkompetens? Most komolyan, szerintem páran várjuk az ellenérveid hadát.
Az o-line bénázását nem nehéz észrevenni, de innen is feltűnően kifogyott az anyag. Remélhetőleg a 2 újonc segít.
Wheelerről kérlek egyetlen árva jó szót írjál!! Azon kívül hogy egy SBos media day sem képes felborítani a délutáni alvását.
Wayne számláján akad bőven az elmúlt két évből, persze így is az egyik kedvencem.
A nagy anti-Taj vonulatom -akár csak a noname DTk folyamatos elmarasztalása- nem rémlik, de biztos igazad van.

Bármennyire is próbálsz -a magad sajátos stílusában- fellépni a panaszaim ellen, ne felejtsd el: ez a csapat pár piszkosan jól megfizetett játékosra épül, akik mellé a csapatot NFL szinten senkikkel töltenek fel 53ra (majd minden franchise-ra igaz, de nálunk talán az egyik legnagyobb a kontraszt). Amikor egy ilyen csapatban ezek közül jó pár minden egyes évben: a. megsérül, b. alulteljesít, az igen is elkeserítő. Akkor aztán lehet várni a csodát Taj Smithektől, Javarris Jamesektől és Kenyuta Dawsonoktól, nem fog bekövetkezni. Miért ne lehetne ilyenkor legalább magunkból kiírni a csalódottságot?


Kicsit szedett-vedett a támadófal, viszont kétlem hogy jobban fog fájni, mint a labdaszerzésre szinte esélytelen defense.


edit: Bullitt a jobb 2009 után tavaly kiábrándítóan gyenge volt azon a 4 meccsen, amíg bírta. Össze vissza szaladgált a pályán, ez sérüléssel megfejelve nem tudom mi okunk van megnyugodni.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az milyen, hogy Session el akar menni a Jaxbe ?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Remélem az új CBA tiltja, hogy SS pályán legyen...Escalade
pedig van egy klasszisunk

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
miert mi bajod bullittal ? azon kivul h sertodesbol gyun visszafele azonkivul nekem semmi bajom nincs vele csak az a problema sztem h kene meg egy istenes csere s igy mert vkinek a vmilye ugyis elszall a picsaba kb 2 meccs utan ahogy magunkat ismerem. remelhetoleg a boltsnal meg tokon szurjak magukat ezzel az ujraigazolassal. tudjuk ki volt weddle elott a legjobban fizetett s ... na most ha ezek egyutt kiralykodnanak ott hatul rivers kontojara hat eskuszom vmit a falhozbasznek otthon.Fake
Mármint azok kívül hogy olyan szögeket vesz, mint egy fogyatékos, illetve egy missed tackle gyár? Ráadásul ahogy hallom, 3 évet adtunk egy élete legsúlyosabb sérüléséből épülő safetyért.

Annyit értünk el ezzel, hogy van olyan SS a csapatban, aki látott már NFL pályát. Elkeserítő szerintem, hogy Polianék senkit nem tudtak szerezni. Nyilván a pénz limitált, de impact játékosok kellenek a védelemben, és idén még a draftoltakkal kapcsolatban sem ringathatunk szép álmokat. Nem vagyok túl optimista, hátha Hayden meg tudja újítani karrierjét safety poszton.Escalade
te esc te mikor voltal valaha az eletben optimista ? soroljam ? valdez egy kreten, pep egy kreten, bullitt fogyatekos, caldwell egy pocs, az olinenunk egy szar all the way, dtinknek a kurva anyjat, wheelernek meginkabb a kurva anyjat 😀, wayne ha ennyit keres micsinalmar, barki barmennyit keres es azert barmit elbasz micsinalmar, taj smith kapja be etc etc etc

nem allitom h nagy kedvencem volt eleinte bullitt mert tenyleg olyanokat muvelt h inkabb ne de tenyleg.
de azert abbol a fogyatekos safetybol amit te az iment leirtal tavaly volt sztem a kezdonkben egy es nem bullitt volt a neve. azt adom h tobb mint cinkes egy ekkora serulesbol ugy visszaengedni h a ket kezdo snk mogott cserenek v biztositasnak lofasz van es estifeny de ha bullitt egeszsege a regi szintre engedi visszahozni vmint nem adozunk szep hagyomanyaink elott amennyiben egy snek iren kell lennie mihamarabb es nem vmi 20adrangunak akkor ezzel a csapatresszel nem lesz itt problema.

falunk pl h fog felallni vajon ? en amiatt surubben aggodok.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
miert mi bajod bullittal ? azon kivul h sertodesbol gyun visszafele azonkivul nekem semmi bajom nincs vele csak az a problema sztem h kene meg egy istenes csere s igy mert vkinek a vmilye ugyis elszall a picsaba kb 2 meccs utan ahogy magunkat ismerem. remelhetoleg a boltsnal meg tokon szurjak magukat ezzel az ujraigazolassal. tudjuk ki volt weddle elott a legjobban fizetett s ... na most ha ezek egyutt kiralykodnanak ott hatul rivers kontojara hat eskuszom vmit a falhozbasznek otthon.Fake
Mármint azok kívül hogy olyan szögeket vesz, mint egy fogyatékos, illetve egy missed tackle gyár? Ráadásul ahogy hallom, 3 évet adtunk egy élete legsúlyosabb sérüléséből épülő safetyért.

Annyit értünk el ezzel, hogy van olyan SS a csapatban, aki látott már NFL pályát. Elkeserítő szerintem, hogy Polianék senkit nem tudtak szerezni. Nyilván a pénz limitált, de impact játékosok kellenek a védelemben, és idén még a draftoltakkal kapcsolatban sem ringathatunk szép álmokat. Nem vagyok túl optimista, hátha Hayden meg tudja újítani karrierjét safety poszton.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
miert mi bajod bullittal ? azon kivul h sertodesbol gyun visszafele azonkivul nekem semmi bajom nincs vele csak az a problema sztem h kene meg egy istenes csere s igy mert vkinek a vmilye ugyis elszall a picsaba kb 2 meccs utan ahogy magunkat ismerem. remelhetoleg a boltsnal meg tokon szurjak magukat ezzel az ujraigazolassal. tudjuk ki volt weddle elott a legjobban fizetett s ... na most ha ezek egyutt kiralykodnanak ott hatul rivers kontojara hat eskuszom vmit a falhozbasznek otthon.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Bullitt visszajött.

és McAfee azt twittelte, hogy Vinatieri is marad még több (!) évet.Höri
3at olvastamRolni
3 is lett.

Remélem az új CBA tiltja, hogy SS pályán legyen...

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Bullitt visszajött.

és McAfee azt twittelte, hogy Vinatieri is marad még több (!) évet.Höri
3at olvastam

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bullitt visszajött.

és McAfee azt twittelte, hogy Vinatieri is marad még több (!) évet.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Donte Whitnerről van egy masszív pletyka, ha már safety.

Jól jönne.Höri
ja, azt hallottam én is, de az már régóta kering, de én semmi konkrétumot nem hallottam azóta róla...
meg Pollard is FA nem? úgy emlékszem, kivágta a Texans és nem nagyon hallok felőle se semmit, őt is be lehetne próbálni 😛
de mindegy, csak egy használható S jöjjön mindenképpen

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Donte Whitnerről van egy masszív pletyka, ha már safety.

Jól jönne.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
javítalak:

nem érdeklődünk senki iránt.Höri
majd robbantunk és elhozzuk Mikellt a piacról 😂Stez
Sem. Rams, pedig nekem is favoritom volt.

A kis Polian sem sok szórakozást hagyott nekünk. Kijelentette, semmi komoly FA, és nem mindenkit fogunk tudni megtartani. Valaki ráleshetne a könyvelésre, mit csinálnak ezek...

A szokásos kaotikus FA bevásárlásunk most 1 hétre fókuszálódik. Twitter, vigyázz!Escalade
én is reménykedtem benne, úgy kellett volna nekünk, mint egy falat kenyér, de hát naív voltam 😀
valahogy mindig reménykedem, hátha majd most jövünk rá, hogy valaki kurva aktívkodásra lenne szükség, mert kitörölhetjük a folytonos kukázással azért

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
érdeklődünk Weddle iránt, de sokat kér ez a mocsokStez
javítalak:

nem érdeklődünk senki iránt.Höri
majd robbantunk és elhozzuk Mikellt a piacról 😂Stez
Sem. Rams, pedig nekem is favoritom volt.

A kis Polian sem sok szórakozást hagyott nekünk. Kijelentette, semmi komoly FA, és nem mindenkit fogunk tudni megtartani. Valaki ráleshetne a könyvelésre, mit csinálnak ezek...

A szokásos kaotikus FA bevásárlásunk most 1 hétre fókuszálódik. Twitter, vigyázz!

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
érdeklődünk Weddle iránt, de sokat kér ez a mocsokStez
javítalak:

nem érdeklődünk senki iránt.Höri
majd robbantunk és elhozzuk Mikellt a piacról 😂

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érdeklődünk Weddle iránt, de sokat kér ez a mocsokStez
javítalak:

nem érdeklődünk senki iránt.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
érdeklődünk Weddle iránt, de sokat kér ez a mocsok

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van pár új név

RB Chad Spann, Northern Illinois
WR Joe Horn, Ashland
PK Travis Baltz, Maryland
WR David Gilreath, Wisconsin
QB Mike Hartline, Kentucky
DT Ollie Ogbu, Penn State

Spann akárcsak Evans helyi srác, majd kimennek miatta a preszezon meccsekre 😀 Brutál szezonja volt a 2010-es, mindenképp megér egy próbát.

Kis Joe Horn ha annyira lesz eredményes, mint az öreg Joe Horn, akkor maradjon 😊

Baltz jön és ösztönzi McAfee-t, hogy kevesebbett igyon 😀

Hartline is nagy ivó, volt sitten is, izgulhat Painter.

Ogbu megcsíphet egy PS helyet, a borz WR felejtős.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megy ez, csak akarni kell.

Darren Evans (Virginia Tech RB) steal gyanús ha visszanyeri korábbi ACL szalagját.

Adrian Moten (Terps LB) is roster esélyes ha a Conner/Glenn irányzatnak sikerült.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na, jön Tolzien helyett Nate Davis 😂

harmadéves, helyi gyerek, ugyanis a Ball State-ben játszott annó.
Eddig a Frisco és a Seahawks padján ücsörgött, de volt egy olyan hír róla 1-2 éve, hogy diszlexiás 😀 QB-nál az nem előny.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tolzien nem nagy veszteség, az előző hsz-em alátámasztja, hogy miért.

Viszont jön Mike McNeill, Nebraska tight end 😊 a Huskers tudva lévő, nem igen szokott passzolni, ő viszont elkapó TE, így a számai megtévesztőek. Tamme klónnak jó lehet, mindenképp hasznos, ex senior bowler.

tán még ismertetője is van a fórumban, hogy aszondja:
Megjegyzések:
Három évig kezdő a Cornhuskersben - 2009-ben All-Big 12 második csapatos - Ő tartja a Nebraska iskolai rekordját elkapásban a tight endek között - Középiskolában csapattársa volt Jeremy Maclin, akivel gyerekkoruk óta jó barátok - Üzleti ismeretekből diplomázott - 2006-ban először lábujjsérüléssel bajlódott, majd a vállát kellett műteni - 2008-ban a bordája tört el - Tight end mellett néha WR-t is játszott a Huskersben - Egydimenziós elkapó TE - Első ránézésre a Colts játékosára Jacob Tamme-ra emlékeztet - Talán a legjobban H-Back-nek lehetne használni a profik között

+ jött egy digó linebacker a Penn State-től, akiről sose hallottam, ergo camp body