Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jövőre folytatás


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kicsit aggasztó a cornerek helyzete (főleg figyelembe véve a "tartósságukat"), a safety poszt Bethean kívül, LB sorról nem is beszélve... Nyilván nehéz 5 pickkel megváltani a világot, legalább nem kapkodós lyuktömködés ment, hanem láthatóan kitűztek egy komoly problémát (PM védelme, rövid yardos szituk), és arra felépítették a draftot.

A kedvenc draftos közhelyemmel élve, az idő majd eldönti.Escalade
meg az undrafted osztag 😀

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kicsit aggasztó a cornerek helyzete (főleg figyelembe véve a "tartósságukat"), a safety poszt Bethean kívül, LB sorról nem is beszélve... Nyilván nehéz 5 pickkel megváltani a világot, legalább nem kapkodós lyuktömködés ment, hanem láthatóan kitűztek egy komoly problémát (PM védelme, rövid yardos szituk), és arra felépítették a draftot.

A kedvenc draftos közhelyemmel élve, az idő majd eldönti.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
SmAsH

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
ezt a képet
http://i55.tinypic.com/104ouxd.gif
úgy szerettem régen! (melyikőtök is használta? már nem emlékszem)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aha, köszi.
Nekem akkor továbbra is az a fő kérdés, hogy ki lesz Bethea mellett... A piacon szerezhetünk valakit?wmitty
a Colts sose igazol szabadügynököt kezdőnek 😛 utoljára Vinatieri jött 5 éve.

gondolom Bullitt marad

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Aha, köszi.
Nekem akkor továbbra is az a fő kérdés, hogy ki lesz Bethea mellett... A piacon szerezhetünk valakit?

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha Rucker safety lesz.Höri
Na, akkor erről még bővebben, lécci! 😉
Komolyan. Tudod, én nem vagyok otthon a college fociban, a most előkerült nevek tök ismeretlenek. Viszont jó lenne tudni, csapatunk kire mennyire számíthat a belátható jövőben. Jó lenne örülni/bizakodni.
Szóval az említett fickó lehet Sanders-pótlás? Vagy ez továbbra is megoldatlannak tűnik?wmitty
biztos, hogy nem, mert eddig corner volt. Fizikálisan (6'2, 200lbs) inkább safety, és ez jól hangzik

meglepő a draftolása, mert mi ritkán húzunk be bűnözőket. a draft előtt kapták el, betörés, lopás kombóval, pár hátre rá volt ittas vezetése. utóbbi mondjuk előfordul elég gyakran.

Polian nagy BigTen fan, szóval biztos többször látta, mint a déli játékosokat, végülis 6. körben egy lövést megér. Lehet Blair White járt közre az ügyében, 3 évig játszottak együtt.

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
ha Rucker safety lesz.Höri
Na, akkor erről még bővebben, lécci! 😉
Komolyan. Tudod, én nem vagyok otthon a college fociban, a most előkerült nevek tök ismeretlenek. Viszont jó lenne tudni, csapatunk kire mennyire számíthat a belátható jövőben. Jó lenne örülni/bizakodni.
Szóval az említett fickó lehet Sanders-pótlás? Vagy ez továbbra is megoldatlannak tűnik?

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt kell mondanom, hogy abból a káoszból, ami itt a 3. nap uralkodott, remekül jöttünk ki azzal, hogy csak 5 pickünk van összesen. Főleg ha Rucker safety lesz.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ijalana lesz az új Ugoh? 😊
Mondjuk én bízom benne, bár Austint nem hagytam volna bent 2. körben, de utólag így Nevissel simán korrekt.

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Kicsit bőbeszédűbben, kérlek, egy szót se értek. Két mondatban sok okosság, gondolom - csak fejtsd ki, mert félszavakból (még) nem értjük egymást.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Chris L. Rucker egy sittes. Meglepő, hogy behúztuk, dehát Bigten.
Burney kellett volna. Rotációba befér sajnos.

Delone Carter meg Cuse, szóval Harrison vagy Freeney szintű karriert kellene alkotnia. Mi lesz RB poszton?!

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
búúú
se Stanzi se Sash pedig tök jó lett volna most az utolsó pickre
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ijalana meg hozza ide Szczurt!Höri
Tegnap jó meccse volt, 2/4, 2 run. Nincs vele gond a Cubs farm systemében sem.... 😊Escalade
kéne egy MLB lockout 😀

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ijalana meg hozza ide Szczurt!Höri
Tegnap jó meccse volt, 2/4, 2 run. Nincs vele gond a Cubs farm systemében sem.... 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, ugye nem szoktál pókerezni? 😀Bálesz
nem de ha játszanék, nyilvén nyernék mindig.

Azt kell mondanom, hogy a többi csapathoz képest Polian egy zseninek tűnik a mai nap után.
Ha Nevis nem lesz király a mi rendszerünkben, akkor tényleg soha senki.

Ijalana meg hozza ide Szczurt!

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
Höri, ugye nem szoktál pókerezni? 😀

Nevis jó picknek tűnik és az OL-re is ráfért a ráncfelvarrás. Eddig nem rossz a draft (bár ez majd élesben derül ki), remélem az utolsó körökben sem cáfolnak rám 😊

több mint 13 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
Ez a Nevis gyerek nagy pusztítónak tűnik! 😀
Freeney, Moala, Nevis, Mathis jól hangzik!
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Höri Nevis pickes reakciója mindent megért 😀 Meglehetősen tetszik eddig a draft, legalábbis amiket olvasok/húzott posztokat illeti.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Polian-ék tényleg rendbe akarják rakni az OL-t. Első két kör két falember. Itt volt már az ideje.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
az meg h kivel lennenk beljebb azt meg kitudja ... castonzo sherrod es carimi hozzavetolegesen egykutya bar sztem a valasztottunk inkabb rt materia a masik ketto meg jobban ellenne ltben.Fake
En itt kicsit maskepp gondolom.. Carimi, akirol legkevesbe tudom elkepzelni hogy NFL szintu LT lenne, o sztem tiszta RT a profik kozt. Es ott pedig akar elit RT is lehet..
Castonzo, Sherrod mindket oldalon eljatszogatna.. az, hogy ki lesz jobb, ez nagyon fejvakaros. Castonzo a klasszikus iparos, technikas falember... sztem soha nem lesz Pro Bowler, de lehet tiz evig el tesz-vesz atlagos modon LT-kent.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Castonzo szolid pick. Rendes gyerek, korrekt játékos.
Ugyanolyan mint Hughes meg Donald volt. Biztos, hogy el lesz baszva a karrierje neki is. Na mindegy, legalább nem safetyHöri
Hajnalban nagyon látszott rajtad, hogy csalódott vagy a választás miatt. Azt mondtad korábban, hogy Soldert szeretted volna hozzánk. De igazából mennyi esély volt előzetesen arra, hogy a mi választásunknál még benn lesz? Szerintem nem sok, és be is következett, hogy hamarabb kivették. Ha ezt nézed, meg azt, hogy kik voltak 1/22-re elérhetők tudtál volna jobbat húzni? Vagy tényleg "mindegy", és nem csak az esetlegesen elbaszott karrier miatt, hanem mert esetlegesen a más választottal se lettünk volna előrébb?Zolika
yup, nekem Solder lett volna a tökéletes pick, utálom is most Belichicket 😛
Ha pedig kimegy és Diem helyett kell RT akkor Carimit tudtam volna értékelni.
Simán benne volt, hogy Solder bent marad. Több, friss mock a 2. körig csúsztatja.
Mindegy, Castonzo is logikus húzás, csak akkor legyen meg Nevis vagy egy faszipántos WR ma. Torrey, Titus vagy Cobb.

Majd ma jön Stanzi Peyton-utódnak a festő helyére, akkor lesz nagy öröm 😀Gabor K
legkésőbb 2/35nél kimegy.Amadeus91
te csak hiszed.
Dalton, Kaepernick és Mallett is hamarabb ki fog menni, én bizonygassam? 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Castonzo szolid pick. Rendes gyerek, korrekt játékos.

Ugyanolyan mint Hughes meg Donald volt. Biztos, hogy el lesz baszva a karrierje neki is. Na mindegy, legalább nem safetyHöri
Hajnalban nagyon látszott rajtad, hogy csalódott vagy a választás miatt. Azt mondtad korábban, hogy Soldert szeretted volna hozzánk. De igazából mennyi esély volt előzetesen arra, hogy a mi választásunknál még benn lesz? Szerintem nem sok, és be is következett, hogy hamarabb kivették. Ha ezt nézed, meg azt, hogy kik voltak 1/22-re elérhetők tudtál volna jobbat húzni? Vagy tényleg "mindegy", és nem csak az esetlegesen elbaszott karrier miatt, hanem mert esetlegesen a más választottal se lettünk volna előrébb?Zolika
hat castonzot en sem szeretem tulzottan. akkor mar inkabb lett vna sherrod v carimi.
volt amugy esely arra ha nem is annyira sok h bent lesz solder de hat felmozogni meg nyilvan nem fogunk senkiert korai korben az nem szokasunk h ember utan menjunk ilyenkor.
az meg h kivel lennenk beljebb azt meg kitudja ... castonzo sherrod es carimi hozzavetolegesen egykutya bar sztem a valasztottunk inkabb rt materia a masik ketto meg jobban ellenne ltben.
mondjuk diem szarabb mint charlie marha utobbi eppen jatszik szoval abszolut vedheto pick ez is.
igazabol az lenne fontos h futni tudjunk mert peyton presnap readjeivel es pocket presence kepessegevel
igazabol majd hullamindegy h kikbol all a fal amig saturday osztja az eszt a jatekostarsaknak.
na de olyan szempontbol is jo a pcikunk h hagyhatjuk is ezt a temat mert csak felbaszom magam rajta.
howard mudd ... te szarhazi arulo es akkor meg finom voltam azt illetoen h leirjam h mit gondolok errol
😕
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Castonzo szolid pick. Rendes gyerek, korrekt játékos.

Ugyanolyan mint Hughes meg Donald volt. Biztos, hogy el lesz baszva a karrierje neki is. Na mindegy, legalább nem safetyHöri
Hajnalban nagyon látszott rajtad, hogy csalódott vagy a választás miatt. Azt mondtad korábban, hogy Soldert szeretted volna hozzánk. De igazából mennyi esély volt előzetesen arra, hogy a mi választásunknál még benn lesz? Szerintem nem sok, és be is következett, hogy hamarabb kivették. Ha ezt nézed, meg azt, hogy kik voltak 1/22-re elérhetők tudtál volna jobbat húzni? Vagy tényleg "mindegy", és nem csak az esetlegesen elbaszott karrier miatt, hanem mert esetlegesen a más választottal se lettünk volna előrébb?Zolika
hát höri hozzáállását mutatja, hogy szerinte ha ingramet húzzuk akkor ő is 2,1-es átlagot hoz majd aztán 4 meccs megsérül

Höri arra számított, hogy félünk a Saintstől és kivisszük Mallettet 😀