Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nekem Pittman valamiért nagyon bejön. A csaja mondjuk jobban, de ez senkit nem érdekel. Csak maradjon a faszival, mert nélküle éhanhal a srác. De értelmesnek tűnik, nem lesz vele gond. Többiekről semmit nem tudok, csak, hogy Blackmon nem tűnt ügyetlennek. De ez kevéske.
kristóf17
 instagram.com/kiannagalli?igshid=vh3ssy61dqky
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem Pittman valamiért nagyon bejön. A csaja mondjuk jobban, de ez senkit nem érdekel. Csak maradjon a faszival, mert nélküle éhanhal a srác. De értelmesnek tűnik, nem lesz vele gond. Többiekről semmit nem tudok, csak, hogy Blackmon nem tűnt ügyetlennek. De ez kevéske.
kristóf17
Pittman pick sem jon be nekem, mert szerintem tobb jobb wr is elerheto volt nala. De ezzel a pickkel gondom nincs. Sot, sejtheto volt. O ugyanis mar sok hete konzenszus mindenhol be volt harangozva, mint aki abszolut Ballard szemelyiseg.

Szoval o rendben van, csak olyan ez, mint a tavalyi Campbell, ahol szinten a poszt jo volt, csak megitelesem szerint tobb jobb jatekos, es nekunk fitebb megoldas is akadt.

Tayllr baromira nem tetszik. Sokat neztem, nem gondolom rossz jatekosnak, de egyreszt szerintem vagy negy jobb futo volt a classban, amibol 3 elerheto is volt, masreszt korai volt szerintem. Harmadreszt akkor Macktol is bucsuzhatunk, mert igy megfizetni nem fogjuk. Csak eppen Taylort egyetemen szethasznaltak, de szo szerint. Ez a srac szerintem olyan negy ev alatt ki fog egni. Illetoleg a kepessegeit tekintve nem latom benne a dominans futot. Ha harmadik korben, vagy masodik vegen jon, meg megbaratkozom valahol a dologgal, de igy nekem ez rossz pick. Riversszel nekunk most kell nyernunk, mivel van meg hatra kb ket eve, akad sok needunk, sok skill pozicioban kellene javitani, nekem nem Taylor volt itt a megoldas, sem szemelyt, sem posztot illetoen.

Ami Blackmont illeti, nem egy rossz jatekos, safetykent es cornerkent is lehet majd nyomatni, de igen unszimpatikus egy olyan pick, aki 4.6 honapja szakitotta szet a terdet. Es o jott oda, ahol szinten amiatt vagyink gondban sokszor, mert Hookernek peldaul allandoan baj van a terdevel. Blackmont nem fogod tudni hasznalni rendesen az elso eveben, mert hivatalosan szeptemberben terhet vissza, de nem fogsz sokat hasznalni egy acl-bol felepulo jatekost rogton. Itt akkor kaptal valakit, aki egy evig neked palyat alig fog latni, es elhoztad egy posztra, ahonnan elment egy nagyon sokat jatszo illeto meg van egy korrekt, de serulekeny jatekosod, akit oar napja trade blockra tettel.

Ugyhogy en nekem ez a keo egyelore nagyon nem all ossze. Ertem oket, de Pittmanen kivul nem ertek egyet egyikkel sem. Taylor es Blackmon szamomra lesujto valasztas. Utobbi ha egeszseges, akkor egyebkent egy rossz szavam sem lenne ra, igy viszont van.

Nem en vagyok a GM, nem fikazom Ballardot, de ez eddig nekem nagyon meh, es az eddigi draft tevekenysege nem tetszik. Van ilyen persze. Vagyis hat Van nincs, mert elvitte a Rams.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
A WR ígéretesnek tűnik, de nem tudom mennyire NFL ready.
A futóért már eleve drága a 2. kör, ráadásul feltraddel, de legyen, nézzük meg, remélem egy valódi 3 down RBt húztunk. Mackket sajnálom, neki reszeltek, a S húzással meg Hookernek.
Meglepődtem hogy OT-t nem húztunk valamelyik 2. Körös pickkel pont belefért volna egy tanulóév egy rookienak.
Gondolom jönni fog ma egy QB, esetleg egy TE.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem, ha 2. kör és WR, akkor egyértelműen Pittman. Ballard évek óta ilyen elkapót keres, benga, remek a keze, contested elkapások az erőssége. Funchesst is ezért hozta, Ebront is ezért hozta, ez a srác remek RZ target lesz. És amúgy a mozgása engem a denveri Suttonra emlékeztet, a problémáis is hasonlóak (press ellen nehezebben találja magát fel, és a szeparálódás sem az erőssége. De ha elkapja védővel a nyakában, kit érdekel, ha nem szeparálódik). Szerintem Suttonnál is jobb lehet. Ami nagyon bíztató, hogy kiváló a keze, ő nem lesz egy dropolós játékos.

Taylornál felhúztam a szemöldököm én is. Nem azért mert ne tetszene, vagy úgy érezném nem lehetett ott kihúzni, mert ilyen értelemben a helyén van a pick. Csak én legkorábban 3. körben szeretem a RB pickeket, előrre fölöslegesnek érzem, Mack utódját meg lehetett volna találni egy harmadik napos pickkel, vagy akár egy priority UDFA húzással is. A jelenlegi Colts fal mögött sokan elkaristolnának. Az is igaz persze, hogy úgy ahogy Taylor, nem biztos. Maga a játékos nagyon tetszik, régóta szerettem volna már egy ilyen típusú futót hozzánk. Ha bejön, szerintem Edge óta nem volt olyan futónk, mint ez a srác. Ő nem fog lepattogni a falról hátrafelé, a sebessége is komoly, nincs gyengéje. Még elkapni is elég jól tud. (Egyébként Terrell Davis nagy kedvence a srác, szinte naponta emlegette, hogy mekkora upsideja van, és aki elviszi az nagyot fog kaszálni. Hát meglátjuk.)

Blackmon passz, a pick óta kezdem nézegetni, előtte azt se tudtam kicsoda. Matt Miller A gradet adott rá, neki tetszik a pick, de már nem emlékszem miért. Ballard húzott itt egy Bashamet? Meglátjuk.

Az nyugtat meg, hogy 2018-ban a 2. nap után hasonlóan éreztem. Hogy nyeeee, nem tragikus, de jobbat vártam, volt bent egy rakat első körös talent, erre jön Leonard, aki oké, de ott a kör elején reach, minek kell guard double down Nelson után, és Turay nem néz ki rosszul de ő is reach. Aztán Ballard eddigi legjobb draft napja lett belőle. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Nekem Pittman valamiért nagyon bejön. A csaja mondjuk jobban, de ez senkit nem érdekel. Csak maradjon a faszival, mert nélküle éhanhal a srác. De értelmesnek tűnik, nem lesz vele gond. Többiekről semmit nem tudok, csak, hogy Blackmon nem tűnt ügyetlennek. De ez kevéske.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szamomra ez egy fos nap. Pittmanre meg ramondom, hogy oke, bar ha megnezem, kik voltak bent, annyira nem, de Taylor nonsense ennyire hamar, Blackmon meg konkretan nem fog felepulni szezonkezdetre sem, es a sok uveg koze hoztal egy ujabbat. Es igy elboltolod akkor Hookert majd, Geathers meg ugye elment, ot potoltad valakivel, aki epp egy ACL-szakadas kozepen van.

Hat csalodott vagyok nemileg, az a nagy helyzet.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak ne a 2. körben, ha lehet.

 twitter.com/nfldraftscout/status/1253814498747510784

Ő se bánná. 😊

 twitter.com/DeVizeStarset/status/1253815198353244160

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Mikor kezdődik Magyar idő szerint a 2. kör ?
Kóra Tibor
Éjjel 1 órakor.
peterk2005
köszönöm 😊

Kóra Tibor
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mikor kezdődik Magyar idő szerint a 2. kör ?
Kóra Tibor
Éjjel 1 órakor.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Közbe Tunsil jól megszivatta BoB-ot. 66m/3ev. Szép.
több mint 4 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Mikor kezdődik Magyar idő szerint a 2. kör ?

Kóra Tibor
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Drew Lock második körös volt tavaly, láttad játszani Denverben? Nem rosszabb (sőt) mint Daniel Jones, vagy Haskins. Vagy Gardner Minshew, aki szétpasszolt minket tavaly az utolsó meccsen?

Szóval én nem gondolom hogy szabadna legyíteni. Nyilván az esélyek nem olyan jók, mint top5-ben, de az ár sem. Mit veszítünk, ha egy 4. kört ráteszünk Hurtsre és nem jön be? Kevesebbet, mint a Basham, vagy Zach Banner picken.

Apropó, Bashamről jut eszembe, tippeljen gyorsan mindenki, hogy Ballardnak hány indianapolisi pickje játszik még az NFL-ben? Három év alatt volt 29 pickje. Na? Naaa? A jó NFL átlag egyébként 70%. Ballardnak 29 pickjéből 29 van NFL kereten, És ebből legalább 22-23 minimum komoly rotációs szerepben játszik is.

Szóval én Ballardnak egyenesen kötelezővé tenném ha lehet, hogy ha elöl nem talál, akkor hátul próbáljon húzni egyet. 😊 Eddig minden draftjáról jött (legalább) 1 hosszabb távon is kezdő kaliberű játékos a 4+ körökből. Ki tudja, nem pont egy QB lenne-e az idén?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Jó lesz az nekünk ha hozunk egy QB-t a fene tudja hanyadik körben? Nekem Prescott óta nem rémlik olyan irányító, akit nem az első körben húztak volna és bevált. Egyedül Garoppolo az, aki több év padozás után meg tudott ragadni, mostanság és vele se mindenki elégedett (mondjuk ő ACL szakadásból tért vissza, talán a következő szezonban tud szintet lépni).
Akkor már inkább nézzük meg mennyi van Riversben, jövőre még oda lehet adni akár a '22-es első kört is ha mindenképp fel akarunk mozogni.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ugy erzem, Ballard boardja valahogy igy nez ki:
Most megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!
Stez
Wrong! Így néz ki:
1. Paris Hilton
2. Most megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!
3. Rinse and repeat
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugy erzem, Ballard boardja valahogy igy nez ki:
Most megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Az Unibetnél Hurts hozzánk kerül-4es odds, és 11es oddssza annak hogy S lesz az első pickünk.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Safety húzás lehet, mert megvan kb. a teljes class. Futót nem fog itt húzni Ballard, CB-k eléggé kimentek, de mély a poszt. Szerintem letradel 😊 Van egy rakat elkapó most már, akik között ízlésbeli különbségek vannak. Nyilván mindenkinek van kedvence, de érdemi különbséget nem látok aközött, akiket 2. kör elején vagy 3. kör elején ki lehetne húzni. Viszont - bár Jeudy nekem is favoritom volt, ordas jó lesz az a srác szerintem is -, mindkét helyen nagyon is jókat lehet még kihúzni. Szerintem olyanokat is, akiket első körben kivittek (Jeudy-n kívül).

Love-t egy icipicit sajnálom, de csak icipicit. Rogers mögött le fog járni a szavatossági ideje mire pályát láthat (hacsak R. le nem sérül megint), ami szerintem nem jó egy fiatalnak. Én nem vagyok padozzon és tanuljon párti, mert szerintem sokkal kevesebben képesek padon tanulni, mint játszva. Hozzánk is csak azért gondoltam jó ötletnek, mert nem kellett volna miatta kiköltekezni, és jövőre beállhatott volna legkésőbb. Aztán elviseltük volna az elején a hülyeségeit, de az upside megérte volna. Legalábbis szerintem. Sokan ugyan utálják, nem látnak benne semmit, pedig van. Szerintem egyáltalán nem Trubisky, Lynch, stb. kaliber, akiknél tényleg semmi upside nem látszott azon kívül, hogy átdobják a pályát. Love-ban rengeteg van, sokkal több, mint pl. a Bills Allenjében, pedig ő is egész jól összekapta magát a 2. évre. De mindegy, ez a hajó elment, annyi baj legyen. Húzzunk most már abból ami van. (Még Hurts érdekes lehet hátsóbb körökben, mert való lenne Reich kezei alá. Olyan lenne, mint Luck volt a visszatérése utáni első hetekben - dinkandunk hegyek -, de Brady is így kezdte.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csereljunk ARodert!
Borbinho
Jövőre , miután összeveszett mindenkivel és cserét kér 😀
Kóra Tibor
Addigra mar oreg lesz, Rivers pedig fiatal, es addigra mar kirobbanthatatlan lesz a kezdobol.

több mint 4 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Csereljunk ARodert!
Borbinho
Jövőre , miután összeveszett mindenkivel és cserét kér 😀

Kóra Tibor
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert nem orulok, hogy 13on elhozhattuk volna Jeudyt. Kihagyhatatlan playmaker elkaponak tartom wr needes csapatnl szamara.

Persze utolag konnyu okosnak lenni, de most azt mondom, kar az elcserelt pickert, meg ha Buckner jo is lesz, es nem volt rossz csere egyaltalan. Csak hat en az olcso Jeudyt valasztanam, mintsem a draga Bucknert, de ez szubjektiv, es nyilvan utolagos okoskodas.

Kivancsian varom a 2. napot, az mar nekunk is aktiv lesz.
Stez
LE lehetett volna cserélni szerintetet , elhozni valamelyik kemelt elkapót, mondjuk a falcons helyére?
Kóra Tibor
Lehetett volna szerintem biztos, de az elso pillanattol kezdve tudni lehetett, hogy elkapoert nem mozgunk fel, sot, Mimsre megy a recska, hogy kotelezo elhoznunk ezek utan, de szerintem az is eleg egyertelmu, hogy nem elkapot fogunk hozni egyik 2.korunkkel sem. Ballarddek nagyon belengettek, hogy hiaba a wr need, annyira vastag a class, hogy ne varjuk, hogy egybol elkapora lojuk el a legjobb cetlinket, mert kesobb is meg sok sok nagyon tehetseges prospectet lehet talalni, akik kivalo alapanyagok.

Epp ezert szerintem elkapo 3.korben jon csak leghamarabb, noha en nagyon szeretnem, hogyha legalabb 3-4 tehetseget is hoznank, minel hamarabb, mert le se fosta az fo a posztot a piacon, es kb nulla minosegunk van a rosteren, vastagsag meg vegkepp annyi.

Nem lepne meg az sem, ha az egyik 2.korrel OT jonne. Tobb igeret is bent van (Cleveland, Jones), tippem az, hogy egyik sem erkezik, es igencsak meglepo prospectet hoznak Ballardek, akit inkabb kesobbre varnank. Iranyitot a 3.napon varok, late roundban.

Illetve titkon varok centert is (azt sem feltetlenul 2.nap), mivel Kelly meg Grigson draftoltja, es hamarosan lejar a szerzodese, nem tudom, hosszabbitunk e vele. Az a bibi az o kapcsan, hogy nem rossz jatekos, de egyaltaoan nem is jo, egy total kozepszeru kezdo, viszont miota Nelsonekkal durvan topba kerult a fal, Kelly is nagyon hype-olva van, amit szerintem a fizetesi igenyei is tukroznek majd. Centernek viszont nem nagyon fizetnek ki evi 10 millio koruli osszeget.

több mint 4 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
kiket vártok most hogy lement az első kör, a safteyk nem nagyon pörögtek, nekünk nem lenne jó egy saftey ? pl Xavier McKinney

Kóra Tibor
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Van egy tippem, hogy a Seahawks próbáltunk tradelni, Love-ért, de a Green Bay beelőzött, mi dobtuk a dealt, a Seahawks meg rögtönözte ezt a agyrém húzást.
több mint 4 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Azert nem orulok, hogy 13on elhozhattuk volna Jeudyt. Kihagyhatatlan playmaker elkaponak tartom wr needes csapatnl szamara.

Persze utolag konnyu okosnak lenni, de most azt mondom, kar az elcserelt pickert, meg ha Buckner jo is lesz, es nem volt rossz csere egyaltalan. Csak hat en az olcso Jeudyt valasztanam, mintsem a draga Bucknert, de ez szubjektiv, es nyilvan utolagos okoskodas.

Kivancsian varom a 2. napot, az mar nekunk is aktiv lesz.
Stez
LE lehetett volna cserélni szerintetet , elhozni valamelyik kemelt elkapót, mondjuk a falcons helyére?

Kóra Tibor
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 twitter.com/jimayello/status/1253542867999522816
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert nem orulok, hogy 13on elhozhattuk volna Jeudyt. Kihagyhatatlan playmaker elkaponak tartom wr needes csapatnl szamara.

Persze utolag konnyu okosnak lenni, de most azt mondom, kar az elcserelt pickert, meg ha Buckner jo is lesz, es nem volt rossz csere egyaltalan. Csak hat en az olcso Jeudyt valasztanam, mintsem a draga Bucknert, de ez szubjektiv, es nyilvan utolagos okoskodas.

Kivancsian varom a 2. napot, az mar nekunk is aktiv lesz.