Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
deleted account 1 758
WR probléma megoldva, MJ visszajért 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19

Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3

Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
Az mennyire valós info különben hogy a játékosok nem jöhetnek velük össze ? 🤔
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19

Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3

Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
A feketeket es a shemale-eket viheted.
Stez
Utobbiakrol lemondanek ano javara, de a csokikkal nincs gond, a legelso csaj ugy is a legjobb mind kozul sztem 😀
Borbinho
Csakis Indy. Bar amugy telorol felnagyitva eleg homalyosak, szoval lehet hogy jobb is. 😀

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19

Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3

Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
A feketeket es a shemale-eket viheted.
Stez
Utobbiakrol lemondanek ano javara, de a csokikkal nincs gond, a legelso csaj ugy is a legjobb mind kozul sztem 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19

Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3

Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀
Borbinho
A feketeket es a shemale-eket viheted.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ColtsCheer/status/1252656665046011906?s=19

Eleg sok a tipikus amerikai full fake csaj koztuk, de azert van par nagyon szep is 😊 <3

Inteznem az interjuztatast a fekete kanapen 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Meggyőztél. Brate kell nekünk. Ráadásul fehér. Szóval nem is értem miért voltam összezavarodva első kommentemnél...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En biztosan nem hoznam el Howardot. Akkor mar inkabb Brate-et. Egyreszt Howard egy evig opcio, mert jovore vagy UFA, vagy lehivod az otodik eves opciojat, ami sok penz lesz. Masreszt pedig egy lusta diszno, akirol mar a draft elott rebesgettek, hogy nem szeret tulsagosan megdogleni az edzeseken es motivacios problemai vannak. Mondjuk ugy, hogy egy fiatal Martellus Bennett.

Es a Bucsnal is rendre hisztizett, hogy nem kap eleg labdat, allitolag igen erosen kozrejatszott a sok sirasa, hogy mar egy eve folyton elojon a pletyka, hogy a Tampa Bay elcserelne, semmi koze ennek Gronk megszerzesehez. Joval korabbra nyulik vissza.

Na, en az ilyen karaktereket baromira kerulnem. Brate ellenben egy peldas karakter, aki Gronk es Howard miatt is nagyon hatterbe szorult, ellenben sokkal megbizhatobb volt utobbinal egyebkent. Emellett negy evig szerzodes alatt van, a penze egyaltalan nem kirivo, nagyon korrekt 6-7 millios penzei lesznek. O sosem sirankozott, mindig dolgozott rendesen, ezzel is erdemelte ki az uj szerzodeset. Brate jobban is blokkol Howardnal, aki amugy nem blokkolna rosszul alapvetoen, csak nem tulsagosan szeret ezzel foglalkozni.

Teny, hogy kurva nagy potencial van Howardban, de en jelen esetben inkabb valasztanam a nyugisabb, de biztos megoldast, mint a vagy-vagy jatekost, aki rossz hatassal lehet az oltozore.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Hozzuk el egy 3-ért O.J.-t és nem Simpsont hanem Howardot aztán Rivers SB végre, mert megérdemli. Nem kell ezt túlbonyolítani.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
BOB ot ev mulva mar HC-poszt kozeleben sem lesz, hogy donthessen akarmirol.
En viszont tovabbra is latom, hogy Luck egyszer Pats-mezben jatszik, ennek a kulcsfiguraja szerintem Belichick lesz.
Bold: Luck majd nyom egy Gronkowskit, ugy ter vissza, hogy arra keri Irsayt, cserelje el. De ez nem most lesz, szerintem csak jovore.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet hogy Ballard csak feltrade tőkét keres, ránézve a keretre, ki az a prémium játékos, akit könnyebben tudnánk pótolni, mint Hooker?
Fantasztikus tehetség, de egy időzített bomba, ami lehet hogy elketyeg még 5-6 évig, de lehet hogy holnap átesik a küszöbön és reszeltek neki...

Egy Tampa TE jöhetne, túl sokan lettek igy Gronkkal.
Tony Adams
Luckot elpasszolhatnank a Tampanak.
Stez
Luck nem megy sehova, őt majd 5 év múlva BoB elviszi 2 első körért.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet hogy Ballard csak feltrade tőkét keres, ránézve a keretre, ki az a prémium játékos, akit könnyebben tudnánk pótolni, mint Hooker?
Fantasztikus tehetség, de egy időzített bomba, ami lehet hogy elketyeg még 5-6 évig, de lehet hogy holnap átesik a küszöbön és reszeltek neki...

Egy Tampa TE jöhetne, túl sokan lettek igy Gronkkal.
Tony Adams
Luckot elpasszolhatnank a Tampanak.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Lehet hogy Ballard csak feltrade tőkét keres, ránézve a keretre, ki az a prémium játékos, akit könnyebben tudnánk pótolni, mint Hooker?
Fantasztikus tehetség, de egy időzített bomba, ami lehet hogy elketyeg még 5-6 évig, de lehet hogy holnap átesik a küszöbön és reszeltek neki...

Egy Tampa TE jöhetne, túl sokan lettek igy Gronkkal.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát én meg éppen fordítva látom. 😊 Nagyon szeretem Walkert, és örülnék is ha megtarthatnánk, de egyáltalán nem látom garantáltnak, hogy meg is tartjuk. Ott van mögötte Okereke, és neki sokkal magasabb a ceilingje. Ráadásul én Speed-ben is érzek még lehetőségeket, csak ő messzebbről indult. Ha utóbbival nem is számolok. Walkernek akkor se lesz könnyű, én óvatosan dobnék neki oda komolyabb pénzt.

A Hooker hír pedig éppenséggel meglep. Értem én és egyet is értek, hogy ahhoz képest amekkora ígéret volt, még csalódás. De azért a tavalyi 5-6 meccsét kivéve egy top15 safetyről van szó, pff szerint is, szerintem is, szerintem a legtöbb ember szerint is aki látta játszani. És idén csak lehívni kell az ötödik évét - ami safety poszton amúgy se egy nagy pénz, Funchessre simán kiszórtunk ennyit -, és ráér 2021-ben eldönteni. És az se tragédia, ha 2021-ben, ötödik éves pénzért játszik úgy, ahogy eddig, mert a cap bőven meg fogja engedni, és óhatatlanul lesz 1-2 poszt amit túl kell fizetni. Ha nem lesz jó, akkor úgyse fog sokba kerülni utána, ha jó lesz, akkor meg meg lehet fizetni.

Szóval így látatlanban nem örülök ennek a hírnek. Bízom Ballardban, de fenntartásaim vannak. Ha azért csinálja, hogy mondjuk Love-ra legyen tőkénk, máris aláírom, a QB poszt fontosabb. Vagy ha van már forgatókönyve arra, hogy hogyan pótoljuk gyorsan és minimum hasonló minőséggel, az is jó, de akkor záros határidőn belül látni is akarom azt a forgatókönyvet, Addig marad a fenntartás, kérdőjel.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ezek kamu igazolasok. Mindenki azt hiszi, futni fog a Colts, aztan jon a meglepetes es Rivers 60 passz meccsenkent. Puntert kibasszuk, mert 2020ban nem rugjuk el a labdat.
Stez
Dehogy is, simán áll be a punter és fog 40-50-yardos futásokat nyomni a FB mögött 😀
Hat Hooker jo sem volt. Es mivel elszalltak a penzek, igy igenis az ilyen jatekosokat nincs ertelme megtartani evi 13 millioert, foleg ezeken a posztokon, amik nem szamitanak premiernek. Ugy pedig foleg, hogy Leonardot es jo esellyel Walkert is meg fogjak fizetni, akkor pedig az LB sor oriasi penzt fog elvinni. Marpedig oket jovore kell kifizetni. Hookert is akkor kene, ugyhogy nalam nem kerdes, hogy valakit be kell aldozni. Hogy oszinte legyek, mindket lbt fontosabb jatekosnak latom Eberflus vedelmeben, mint Hookert, azt a parost nem is bontanam meg.

Nehez, mert Hooker nem rossz jatekos, de akkor sem fog annyit erni, amennyibe kerul. Es ne felejtsuk el, hogy az egyik terdet mar szetszakitotta, es amugy is eleg sokat serult. Ha viszont ot elpasszoljuk, nyilvan kene draftolni masik safetyt, plusz Berryt is muszaj lenne hozni, meg ha egeszsegugyileg o is eleg instabil jatekosnak mondhato. Viszont sok kicsi sokra megy alapon Hookert potolni kellene mihamarabb.
Stez
Kezdek ráérezni Ballard viselkedésére, amit mondtam, hogy a sajttájon nekem gyanús volt a gondolkodunk az 5. éven. Így viszont szerintem Berry nem is kérdés, hogy jön, ha egészséges, mert most depth-en senki nincs aki berakható és nem a katasztrófa kategória lenne, így meg egy misét megér Berry, tipikus Ballard figura, szóval abszolút fit minden szempontból, plusz ugye veteran leadership is egyben, ami Willisnek sem fog ártani.

Leonard/Walker kettős meg no brainer, hogy nagy ZS, de na - nem épp D'Qwell szintet hoz egyikük se 😛 (csak hogy meglegyen a nosztalgia 😀)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat Hooker jo sem volt. Es mivel elszalltak a penzek, igy igenis az ilyen jatekosokat nincs ertelme megtartani evi 13 millioert, foleg ezeken a posztokon, amik nem szamitanak premiernek. Ugy pedig foleg, hogy Leonardot es jo esellyel Walkert is meg fogjak fizetni, akkor pedig az LB sor oriasi penzt fog elvinni. Marpedig oket jovore kell kifizetni. Hookert is akkor kene, ugyhogy nalam nem kerdes, hogy valakit be kell aldozni. Hogy oszinte legyek, mindket lbt fontosabb jatekosnak latom Eberflus vedelmeben, mint Hookert, azt a parost nem is bontanam meg.

Nehez, mert Hooker nem rossz jatekos, de akkor sem fog annyit erni, amennyibe kerul. Es ne felejtsuk el, hogy az egyik terdet mar szetszakitotta, es amugy is eleg sokat serult. Ha viszont ot elpasszoljuk, nyilvan kene draftolni masik safetyt, plusz Berryt is muszaj lenne hozni, meg ha egeszsegugyileg o is eleg instabil jatekosnak mondhato. Viszont sok kicsi sokra megy alapon Hookert potolni kellene mihamarabb.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Allitolag aruljuk Hookert es Quincyt is
Bence94
Nem tudtam h lehet CFL csapatokkal is cserélni 😮

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/mlombardiNFL/status/1252583951912308738?s=19

Hooker eddig egyáltalán nem volt rossz amikor egészséges volt, sőt. De sajnos eddig nem tudott konzisztensen kiemelkedően játszani. Így pedig azért a nagy pénzt se adnám meg neki szívesen (már az 5.éves opció se olcsó).
Persze nehéz megítélni a helyzetét, safetykent, foleg többnyire single highkent nehéz mindig labda közelében lenni.

Az ötödik éves opcióját még nem hívtuk le (május 3 a határidő).

Érdekes a helyzet, idén van több ígéretes safety is a drafton aki szóba jöhet 2.-3.körben.
Vagy Tell is kaphatna ott is szerepet.
Kérdés mit kaphatnánk érte.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Allitolag aruljuk Hookert es Quincyt is
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezek kamu igazolasok. Mindenki azt hiszi, futni fog a Colts, aztan jon a meglepetes es Rivers 60 passz meccsenkent. Puntert kibasszuk, mert 2020ban nem rugjuk el a labdat.
Stez
nojsz, akkor hozzuk Herbertet + Aiyukot, és mehet 30 screen/meccs.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezek kamu igazolasok. Mindenki azt hiszi, futni fog a Colts, aztan jon a meglepetes es Rivers 60 passz meccsenkent. Puntert kibasszuk, mert 2020ban nem rugjuk el a labdat.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ne csússzon el, hogy közben igazoltunk egy fullbacket. (Roosevelt Nix, tavaly 4 évre írt alá a Steelershez, idén mégis kirakták).

Komolyan gondoljuk, hogy futni akarunk (a pénzünk után, ha nem jön be Rivers 😀 ).
peterk2005
Lehet Kenny (+ Milton, Fairley) jókat meséltek a Coltsról amíg nálunk jártak 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Elhunyt a csapat legendája, Mike Curtis 77 évesen. 2-szer volt First team All-Pro, 4x Pro Bowler LB. Az V. Super Bowlon ő volt az, aki a 4. negyedben lehúzta Craig Morton passzát, így előkészítve a később győztes field goallal járó drive-ot.

Nyugodjon békében.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ne csússzon el, hogy közben igazoltunk egy fullbacket. (Roosevelt Nix, tavaly 4 évre írt alá a Steelershez, idén mégis kirakták).

Komolyan gondoljuk, hogy futni akarunk (a pénzünk után, ha nem jön be Rivers 😀 ).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Közben Trey Burton cut, kíváncsi vagyok behúzzuk-e hajóra, elvégre Ertz után második volt Phillyben, szokásos duma, hogy Reich ismeri, és vsz diszkontáron meg lehet próbálni.
coltman
Még volt azért köztük egy Brent Celek is 😉 csak 3. számú TE volt. Többek között ezért is ment el a sok pénz mellett. Csak azt nem nézte meg lesz-e irányítója is e aki dobja neki a labdát.
dande
Burtonről elterjedt a pletyka, hogy nem igen akar ő már focizni. Amit alátámaszt, hogy pályára nem igen lépett 2019-ben, amikor igen, akkor meg a legkisebb hajlandóság sem volt benne, hogy ütközzön, netán blokkoljon.
Sérvvel küzd több mint 1 éve. Semmit nem spórolt rajta a csapat, még is kirúgta. Gondolom én remek fizikai állapotba lehet.