Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy puhány elkapó, akinek nem route tree-je van hanem route rönkje kb, az aztán ideális korai körös választás.
empty taxi
😀 na jó ezen felnevettem.
De Mims arról nem tehet, h ennyit kértek tőle egyetemen. A Senior Bowl héten mindenki el volt alélva tőle, meg minden útvonalat meg tudott futni.
én továbbra is Aiyuknak örülnék a legjobban, de a 2/2-ről sztem 99% h lecserélünk 😀 Ballard loves them picks

De 3-4-5.körben Van Jefferson, Hodgins, Cephus trióból is nagyon szívesen elnéznék nálunk egyet.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Egy puhány elkapó, akinek nem route tree-je van hanem route rönkje kb, az aztán ideális korai körös választás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hozzuk el Zack Mosst a 2.körben, oszt toljunk olyan playbookokat mint a katonai egyetemek. Rivers dob 800 yardot meg 6 TD-t 16 meccsen, Mack meg Moss meg futnak fejenként 2000-2000 yardot.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mimstől el a kezekkel, már szóltam Howienak, hogy mi visszük 😛 😉
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez lesz a következő Colts GM, úgyhogy ő már most nyertes (ahogy mi, Colts szurkolók is).
Egyébként meg letrade lesz és az elején nem hozunk QB-t.
Baba Yaga
Igazabol most is eleg sokat beszelunk Ballarddal, szoval mar most nem hivatalos assistant GM vagyok. Kozos munkank eredmenye peldaul Nelson. En draftoltam, erre megkert, fogjam meg a soret, draftolta o is. Iden ez Denzel Mims lesz. En nem draftolom, mert nem kell wr, de neki atadtam az anyagokat es a tape-eket, aminek a vegeredmenye nyilvan az lesz, hogy Mims 2.kor elejen erkezik.

több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Stez lesz a következő Colts GM, úgyhogy ő már most nyertes (ahogy mi, Colts szurkolók is).
Egyébként meg letrade lesz és az elején nem hozunk QB-t.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Közben Trey Burton cut, kíváncsi vagyok behúzzuk-e hajóra, elvégre Ertz után második volt Phillyben, szokásos duma, hogy Reich ismeri, és vsz diszkontáron meg lehet próbálni.
coltman
Még volt azért köztük egy Brent Celek is 😉 csak 3. számú TE volt. Többek között ezért is ment el a sok pénz mellett. Csak azt nem nézte meg lesz-e irányítója is e aki dobja neki a labdát.
dande
Nekem is Celek rémlett, mint #2, de számokban Celek volt a harmadik fura mód. De akkor gondolom az ismeretlenség miatt jutott Burtonnek több a stat számokból.
A draft tippelde: ne tippeljünk és Stez tuti nem nyerhet. 😀
peterk2005
Ugye tudod, hogy a tippelde nyerés feltétele a helyes találat? 😀 Ergo a "mi nem tippelünk, és Stez nem nyerhet" azon egyszerű tettel megdőlhet, hogy Stez tippel egyet, és eltalálja 😛

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben Trey Burton cut, kíváncsi vagyok behúzzuk-e hajóra, elvégre Ertz után második volt Phillyben, szokásos duma, hogy Reich ismeri, és vsz diszkontáron meg lehet próbálni.
coltman
Még volt azért köztük egy Brent Celek is 😉 csak 3. számú TE volt. Többek között ezért is ment el a sok pénz mellett. Csak azt nem nézte meg lesz-e irányítója is e aki dobja neki a labdát.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
28 éves, most olcsó lenne, én nem haboznék (Burton).

A draft tippelde: ne tippeljünk és Stez tuti nem nyerhet. 😀

(Egyébként se látom sok értelmét második körből indulva. Már az első picknél lehet vagy 20 féle opciónk, nem fárasztom magam a válogatással 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Közben Trey Burton cut, kíváncsi vagyok behúzzuk-e hajóra, elvégre Ertz után második volt Phillyben, szokásos duma, hogy Reich ismeri, és vsz diszkontáron meg lehet próbálni.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
LEGEND.🤣
 twitter.com/AdamSchefter/status/1251898115046674434?s=20
Bence94
One for the history books - nagyon nem lesz ez a rekord megdöntve sokáig, Winstonnak is kellett 5 év hozzá 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Idén is lesz tökmindegy csak ne Stez nyerjen játék?
JSanyo
Nelsonnal feladtatok, mivel rajottetek, hogy en mindig nyerek.

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
LEGEND.🤣
 twitter.com/AdamSchefter/status/1251898115046674434?s=20
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Idén is lesz tökmindegy csak ne Stez nyerjen játék?

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Na, igy nehany nappal draft elott nyomjuk a szokasosat. Elso kor hijan a kerdes az, hogy a masodik nap mely posztokra draftolunk?

En WR, edge, OL-t mondok, nem sorrendben.
Az elkapo szerintem Mims lesz, OL meg Ezra Cleveland. Edge pedig valami 4. korbe vart jatekos.
Stez
Én legalább egy WR-t várok, de szerintem lesz abból első nap is - valahogy az az érzésem, ahogy Ballard nyilatkozott, hogy lesz meglepi első nap is, főleg hogy legalább 1 QB fuckup szerintem becsúszik, akit felszoptak az egekig, és mégse fogja senki elvinni, és borulni fog pár menetrend. Plusz egy negyedik körös cserével simán felhúzhatunk első kör végére, egy bent maradó WR-ért, akár Jeudy akár Ruggs.

QB szerintem harmadik körös lesz, amolyan developmental stuff (Fromm vagy Gordon a tippem).

Harmadik húzás az OL vagy Safety - gyanúsan gondolkodnak a 5.year optionnel kapcsolatban Hookernél, szóval nekem az a sejtésem, hogy lesz a nyakára hozva competition.

| Szóval valószínűleg TE, CB és EDGE húzás lesz, amennyire ezeket én el szoktam találni 😀 |
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Én a bowl. hus draft videóra gondtam de köszi 😉
dande
túl literálisan vettem, bicsibocsi 😊

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Off

2016 első kör nincs meg? Csak a 2-3. kört találtam meg.
dande
Ryan Kelly, C, Sweet home Alabama
JSanyo
Én a bowl. hus draft videóra gondtam de köszi 😉
dande
Akkor már volt draft közvetítés a Sport Tv-n, többek közt Hörivel. Így nem volt bowl.hu-s stream.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, igy nehany nappal draft elott nyomjuk a szokasosat. Elso kor hijan a kerdes az, hogy a masodik nap mely posztokra draftolunk?

En WR, edge, OL-t mondok, nem sorrendben.
Az elkapo szerintem Mims lesz, OL meg Ezra Cleveland. Edge pedig valami 4. korbe vart jatekos.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off

2016 első kör nincs meg? Csak a 2-3. kört találtam meg.
dande
Ryan Kelly, C, Sweet home Alabama
JSanyo
Én a bowl. hus draft videóra gondtam de köszi 😉
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Off

2016 első kör nincs meg? Csak a 2-3. kört találtam meg.
dande
Ryan Kelly, C, Sweet home Alabama

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Látszik, hogy egy hónapja be van zárva 4 fal közé. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.youtube.com/watch?v=CCWZxxLS30s
peterk2005
"...getting Paris Hilton healthy again...🤣 Nah, kiderült a 2020-as titkos fegyverünk, picsába 😀
coltman
Hát ez bizony szopás.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
 www.youtube.com/watch?v=CCWZxxLS30s
peterk2005
"...getting Paris Hilton healthy again...🤣 Nah, kiderült a 2020-as titkos fegyverünk, picsába 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/KBowen1070/status/1251210691211649026?s=20