Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jól is csinálja, nincs értelme rohanni. Hodges már nem az a kaliber, akit nem szabad kihagyni. Brown kihagyása kevésbé érthető nekem, de szerintem nem ok nélkül nem érdeklődtünk utána. Annyira kézenfekvő lett volna, hogy ráhajtsunk, hogy annak oka kell lennie, hogy nem tettük.

Szerintem még minimum egy ILB és egy CB igazolásunk lesz. Nem feltétlenül most, de ILB-be kell a competition, igen vékonyak vagyunk. És a CB sor is vékony, ha valaki kiesne, megint bajok lennének. De azzal érdemesebb megvárni a kivágásokat. Idén olyan mély volt a CB class, annyi fiatal CB került a ligába, akik rostert fognak fogni, hogy óhatatlanul lesznek kivágott veteránok. Addig meg tesztelhetjük a fiatal UDFA-kat az edzőtáborban, hátha valamelyik robbant.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Patsnél és a Jaxnál is vizitel. Ha rosterre akar kerülni, arra határozottan nálunk lenne a legnagyobb esélye. Kérdés, hogy mi hogyan láttuk, adtunk-e neki valami ajánlatot, vagy elengedtük?
peterk2005
Valószínűleg nem véletlen, hogy a nálunk vizitáló játékosok 95%-a továbbmegy még egy-két körre. Ballard a jelek szerint óvatos pénzeket oszt, egyáltalán nem olyanokat, amiket ne lehetne visszautasítani.

A játékosok pedig előbb tesznek egy-egy gyors próbát máshol is, aztán maximum hamar rájönnek, hogy nem érnek annyit, mint amiket magukról gondolnak. De azért Hodgesot elég sok csapathoz hívják, nem hiszem, hogy tőlünk fogja megkapni a legszimpatikusabb szerződést.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Patsnél és a Jaxnál is vizitel. Ha rosterre akar kerülni, arra határozottan nálunk lenne a legnagyobb esélye. Kérdés, hogy mi hogyan láttuk, adtunk-e neki valami ajánlatot, vagy elengedtük?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gerald Hodges jön vizitelni. Akarjuk? ILB poszt "wide open"...
szg2
Nem tudom, megvan-e, én a halk FA-kezdés után Zach Brown mellett őt favorizáltam, hogy szerződtessük.
És továbbra is teszem, egy futás ellen megbízható játékosról van szó, aki nem buta, abszolút nincs elveszve a pályán. Szerintem jobb védő, mint Spence.

több mint 7 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Gerald Hodges jön vizitelni. Akarjuk? ILB poszt "wide open"...
szg2
12 egy tucat, de fel kell tölteni a rostert, az ILB-ből sosem lehet elég, hullanak mint a legyek a TC-ben, ST-ben is jól jön a tacklet csinálni tudó srác, de nem lepődnék meg ha még az első szűkítést sem élné meg augusztusban aláírás ellenére

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Újra? Év elején már műtötték. Nem sikerült jól, vagy rásérült?

(Nem lehet, hogy az év eleji műtétről olvastál most?)
peterk2005
De ez az - gondolom - csak már vele is kezdik a no timetable bullshitet, ami az én olvasatomban kezd az lenni, hogy fuck, nem sikerül olyan gyorsan felépülni, de nem mondjuk azt, hogy fele szezont kihagyja, hanem lassan adagoljuk a dolgot.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Újra? Év elején már műtötték. Nem sikerült jól, vagy rásérült?

(Nem lehet, hogy az év eleji műtétről olvastál most?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
deleted account 1 758
na fasza, Gaetherst is műtötték, és lehet várni, hogy majd mikor lesz rajtra kész :/ Nem szexi, hogy még el se kezdődött a szezon, de máris két embernél várjuk, hogy na vajon mi lesz.
több mint 7 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Gerald Hodges jön vizitelni. Akarjuk? ILB poszt "wide open"...

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/espn/status/864481667997720576


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nézegettem a Grigson éra draftjait, és hát amit eddig is tudtunk, az papíron még szarabbul fest:

Luck
Coby
Allen
TY
Chapman
Vick Ballard (az a repülős TD a titánok elleni OT-ben uramatyám...)
Brazill
Justin Anderson (who?)
Tim Fugger
és persze Mr Irrelevant Chandler Harnish.
Maradt Bandi + Lüke.

2013:
Werner
Thornton (vissza is vonút)
Khaled Holmes
Montori Hughes
John Boyett
Kerwynn Williams (na ő még néha villantott is a Cardsban, de csak egy speedster)
és Mr Irrelevant Justice Cunningham
Na nincs mára innen senki.

A 2014-es, (Trich miatt) kevesebb pickes draftunkról meg lehetett vna 3 fasza kezdőnk is, de 2 is szép:
Mewhort
Moncrief
Newsome (ő érte még mindig fáj a szívem, de azóta se kellett senkinek a ligában, valszeg jó okkal...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Én csak arra reflektáltam, hogy Gronk az előző szezonban is kidőlt, és akkor szerencsére azért sikerült megoldani a helyzetet. Én Allenben nagyon bízom, lényegesen jobbnak tartottam itt mindig is, mint a kis szöszi elkapót, úgyhogy én örültem neki, hogy jött 😊
Wyatt
Jáp, leesett - azért javítottam a megfogalmazást 😉 Hát ha jól nyomja, de utolsó játékban pont elejti a labdát ellenünk a AFC döntőben 4 pont hátrányban, azzal gond nélkül kiegyezem 😀 😀 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én csak arra reflektáltam, hogy Gronk az előző szezonban is kidőlt, és akkor szerencsére azért sikerült megoldani a helyzetet. Én Allenben nagyon bízom, lényegesen jobbnak tartottam itt mindig is, mint a kis szöszi elkapót, úgyhogy én örültem neki, hogy jött 😊

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Ugyanúgy, mint az előző évben pl? Azt adnám 😊
Wyatt
TE pótlásra gondoltam itt nem a játékra. Azzal egyetértek, hogy rendszerre ha valaki kiesik nálatok, akkor "szinte gond nélkül" átálltok más játékra - lásd Garoppolo, de ott is nem Brady pótlás volt, hanem mást játszott a csapat.

Allenben egyszerűen nem látom, hogy bármi nagyot homorítana. Blokkolásban jó, de azért modern korunkban attól nem lesz az én szememben jó egy TE csak attól, mert jól tud blokkolni. Szóval én továbbra is csak egy átlag tradenek látom ezt, ennyi.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugyanúgy, mint az előző évben pl? Azt adnám 😊

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Én egyelőre nem foglalnék állást abban, hogy ki van előrébb ki hátrébb. Tudok érvet felhozni minden csapat esetén a kiugróan jó és az elvárás alatti teljesítmény mellett is, de hogy melyik lesz igaz, saját magam sem tudom eldönteni. Van vagy 15 potenciálisan jó offense, és megérzéseim vannak, hogy ebből ki lehet nagy valószínűséggel jó, ki kevésbé valószínűen. A Chargers nálam ebben a pillanatban a tavalyi Falcons, szerintem ők robbanthatnak. A Dallas, Oakland nálam nem fogja hozni a tavalyi szintet, a Packersnél a futó hiány, egyoldalúság zavar, a Bucs/Winston offense meg olyan mint a Jax, emberállomány már megvan, de majd akkor hiszem, ha látom.

Amikor Luck pályára tudott lépni, akkor a Colts offense mindig top10 volt, gyenge OC, gyenge OL, gyenge futás ellenére is. Idén Luck két év után végre egészséges lesz, szerintem olyan oline lesz előtte idén amilyen eddig még nem volt, és a Gore+Mack duó is jobbnak néz ki, mint évek óta bármelyik korábbi. Ha sérülések nem jönnek közbe nagy számban, ez látszani fog.

A védelem a nagy kérdőjel nálunk továbbra is.
peterk2005
ami tavaly pl Allenben kurvára nem volt meg - ezért is vonom fel kicsit szemöldököm, amikor a Pats minden igazolásának szopják a faszát, mert ahogy én tudom Allenről, hogy messze nem az a kaliber, mint amennyire hypeolják, felmerül bennem, hogy esetleg más se annyira király, de ez mellékvágány.
coltman
Remek dolog, hogy te tudod róla, csak az szart sem számít, te mit gondolsz. Milliárd és egy játékos van, aki egy bizonyos rendszerben fos volt, máshol meg király, példának okáért épp elég megnézni, hogy Hakeem Nicks a liga egyik legjobb elkapóként hová jutott, és bárhol próbált szerencsét, még nálunk se tudott még csak NFL-játékoshoz hasonló meccseket sem hozni.

Ha pedig rendszer, akkor a New England-inél sokkal kényelmesebb nem létezik, pont egy tight endnek. Ha Gronkowski megsérül, Allen úgy odabaszhat, hogy csak nézel majd, mint rozi a moziban.

Nyilván második számúként is, csak egy Gronko mellett nem látod majd meg ezt a számain, meg nem is kap annyi snapet, mint egyébként. Az elmúlt években megtanultam, legyen szó bárkiről is, tehetett a múltban bármit is, ha Belichick közelébe kerül, akkor simán benne van, hogy robbant.

Allennek sosem a képességeivel volt gondja, hanem a hozzáállásával (és az állandó sérülésekkel), ezt pedig Ballard nem tűrte el. De a Patsnél pont az ilyen karakterproblémás majmok szoktak újjászületni.
Stez
Utsó 2 évben 26 meccsen kezdett, és épphogy elérte az 500 yardot (515). Ennek oka az is, amit mondasz, hogy szarik bele - bár ha valaki itt ilyen, nem látom, hogy máshol miért tenne másképp - de inkább hiszem, hogy ő elfogyott, és 1 rookie év után beza ő már nem fog feljebb menni, mert folyamatosan sérült, és mert ahogy Fleenernél is kiderült, nem az a kaliber, mint ami draftoláskor kinézett.

És nem azt állítottam, hogy mennyire tökön szúrta vele magát a Pats, csak több helyen is láttam, hogy az Allen tradetől a szakértők a gatyájukba élveztek, hogy mekkora steal. Nem, nem az. Bejöhet, de nagyobb esélyt látok arra, hogy egy teljesen szürke teherhordó lesz, aki semmi nagyot nem fog művelni. Gronk pihentetésére jó, de ha hosszabb időre kidől Gronk, ugyanúgy lófaszt se fognak tudni csinálni Allennel se.

Nicks pedig pont szar példa, mert ő például a sérülései után sehol nem csinált lószart se, amikor visszatért a Gianthez ugyanabba a rendszerbe, akkor se, szóval ezen tézis alapján pont az általam mondott hipotézis van igazolva, hogy hiába vált Allen, nem fog már nagyot robbantani.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az elmúlt években megtanultam, legyen szó bárkiről is, tehetett a múltban bármit is, ha Belichick közelébe kerül, akkor simán benne van, hogy robbant.Stez
Vagy nem. Bostonabn is több a nem, mint az igen, csak nekik így is megéri. A dead capet lenyeltük, a maradék fizuja nem nagy, bőven van rá pénzük és keretük a cap alatt. Amikor egészséges, és éppen nincs dropolós napja, akkor hasznos lehet, Blokkolni is tud ráadásul. Gronk mögé teljesen jó opció, neki is kevesebb snapszáma lesz (kevésbé esélyes, hogy lesérül), és képes Gronkot pótolni amíg az pihen/bibis.

De mi is jól jártunk a trade-el. Tavaly volt fölösleges ennyiért hosszabbítani vele, sosem szolgált rá, nem egy #1 TE, ahhoz túl sokat sérült, túl sokat dropol. Majd meglátjuk, hogy Doyle mire viszi, Megbízható, szerettyük meg minden, de ahhoz, hogy elégedett legyek a poszttal az is kéne, hogy Swoope is ugorjon (még egy) szintet. Elvagyunk így is, de egy Kelce szintű célponttal szinte megállíthatatlan is lehetne ez az offense.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én egyelőre nem foglalnék állást abban, hogy ki van előrébb ki hátrébb. Tudok érvet felhozni minden csapat esetén a kiugróan jó és az elvárás alatti teljesítmény mellett is, de hogy melyik lesz igaz, saját magam sem tudom eldönteni. Van vagy 15 potenciálisan jó offense, és megérzéseim vannak, hogy ebből ki lehet nagy valószínűséggel jó, ki kevésbé valószínűen. A Chargers nálam ebben a pillanatban a tavalyi Falcons, szerintem ők robbanthatnak. A Dallas, Oakland nálam nem fogja hozni a tavalyi szintet, a Packersnél a futó hiány, egyoldalúság zavar, a Bucs/Winston offense meg olyan mint a Jax, emberállomány már megvan, de majd akkor hiszem, ha látom.

Amikor Luck pályára tudott lépni, akkor a Colts offense mindig top10 volt, gyenge OC, gyenge OL, gyenge futás ellenére is. Idén Luck két év után végre egészséges lesz, szerintem olyan oline lesz előtte idén amilyen eddig még nem volt, és a Gore+Mack duó is jobbnak néz ki, mint évek óta bármelyik korábbi. Ha sérülések nem jönnek közbe nagy számban, ez látszani fog.

A védelem a nagy kérdőjel nálunk továbbra is.
peterk2005
ami tavaly pl Allenben kurvára nem volt meg - ezért is vonom fel kicsit szemöldököm, amikor a Pats minden igazolásának szopják a faszát, mert ahogy én tudom Allenről, hogy messze nem az a kaliber, mint amennyire hypeolják, felmerül bennem, hogy esetleg más se annyira király, de ez mellékvágány.
coltman
Remek dolog, hogy te tudod róla, csak az szart sem számít, te mit gondolsz. Milliárd és egy játékos van, aki egy bizonyos rendszerben fos volt, máshol meg király, példának okáért épp elég megnézni, hogy Hakeem Nicks a liga egyik legjobb elkapóként hová jutott, és bárhol próbált szerencsét, még nálunk se tudott még csak NFL-játékoshoz hasonló meccseket sem hozni.

Ha pedig rendszer, akkor a New England-inél sokkal kényelmesebb nem létezik, pont egy tight endnek. Ha Gronkowski megsérül, Allen úgy odabaszhat, hogy csak nézel majd, mint rozi a moziban.

Nyilván második számúként is, csak egy Gronko mellett nem látod majd meg ezt a számain, meg nem is kap annyi snapet, mint egyébként. Az elmúlt években megtanultam, legyen szó bárkiről is, tehetett a múltban bármit is, ha Belichick közelébe kerül, akkor simán benne van, hogy robbant.

Allennek sosem a képességeivel volt gondja, hanem a hozzáállásával (és az állandó sérülésekkel), ezt pedig Ballard nem tűrte el. De a Patsnél pont az ilyen karakterproblémás majmok szoktak újjászületni.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Na de tessék, a támadósorról meg a vita, miközben a tietek a konferencia legjobb védelme
Johnathan Hankins says Colts have "best defense in the AFC"
Wyatt
Irsay biztos adott neki a cuccból, amit szívni szokott egyfajta signing bonúszként.
iktriad
Hát nem az eszéért szerződtette Ballard az tény. De miután Brady visszadobta a GOAT-ot magára nézve, lehet hogy 2 nap és Hankins megmondja a tutit, hogy ő az 😀
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amikor olvastam utána is néztem volö-e azóta random drogteszt. De ilyenkor mindenki jó papíron és mindenki HoF. Legalább bízik magában. Igaz a defre is amit Peterk írt az OL-nel meg a futóknál, rég volt ilyen jó emberanyag. Gondolok itt akár csak egy Sheardre...😕 😀
Borbinho
Hát amikor egy Sheard neve jelenti a "jó emberanyagot", akkor azért nekem az elit védelem vízionálásához meg kell innom pár felest, de legyen úgy ahogy Hankins mondja. 😀

Reálisan nézve, a várható kezdőben 6 olyan játékos lesz, aki még egy snapet sem játszott Colts mezben. A védelemben még inkább az összeszokás számít, mint támadásban, ez túl sok. Ennyi embert nem lehet beépíteni zökkenők nélkül. Ráadásul a hatból kettő rookie, fontos skill poszton, olyan poszton, ahol ritka az első éves kiugrás. És mindkét rookie nagyon fiatal, ami hosszú távon jó, de rövid távon azt jelenti, hogy kevésbé NFL készek. A maradék 5-ből pedig egyetlen játékos - Butler - volt az, aki NFL szinten élmezőny teljesítményt rakott le az asztalra tavaly. A többiek vagy gyengébb szezont toltak (Vontae), vagy korrekt átlagnál nem is képesek többre (Langford), vagy soha nem is toltak még ilyent, csak reméljük, hogy képesek lesznek rá (Anderson, Geathers). És ez a kezdő, a rotációt inkább ne is kezdjük boncolgatni, pedig defense nincs rotáció nélkül.

Ebből akármennyire is szeretném, nekem az elit vízió tényleg csak vodkával megy 😊 Józanul elégedett leszek azzal is, ha első héten egy NFL védelemre emlékeztetőt látok, nem pedig azt a szétesett, reménytelen, fogalmatlan csődtömeget, mint a tavaly idény elején. Idény közben pedig meccsről meccsre szeretném látni a fejlődést. Akkor talán idény végére lehet egy korrekt átlagos defense is ebből. De ahhoz azért több "ha"-nak is igenre kell fordulnia...

Az offense-ben éppen azért látok többet, mert az már tavaly is működött, a gondok ellenére is. És látszott a fejlődés is. Luckon is látszott, hogy érik, apránként vetkőzi le a fevakarós hülyeségeit, Hilton karrier évet tolt, Moncrief a sérülését leszámítva egyértelmű playmakerré nőtt ki, Doyle kiemelkedőt fejlődött, Gore stabilan hozta magát, és a fal az idény második felében két klasszissal nyújtott jobb teljesítményt, mint az első felében. Ebbe csak 1-2 sakkfigurát kell beilleszteni - Aiken, Mack, oline-ba esetleg 1 ember -, őket sem kulcsszerepben. Ha még Dorsett helyét is meg tudnánk valahogy találni.... Lényeg a lényeg, hogy ez így is top10, már tavaly is az volt/karcolta, csak időnként hol ezért hol azért beállt, ahogy a Steelers offense is. Ebben kéne inkább javulni, kevesebb hullámvasút, kiegyensúlyozottabban jó teljesítmény kell.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na de tessék, a támadósorról meg a vita, miközben a tietek a konferencia legjobb védelme
Johnathan Hankins says Colts have "best defense in the AFC"
Wyatt
Irsay biztos adott neki a cuccból, amit szívni szokott egyfajta signing bonúszként.
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Én egyelőre nem foglalnék állást abban, hogy ki van előrébb ki hátrébb. Tudok érvet felhozni minden csapat esetén a kiugróan jó és az elvárás alatti teljesítmény mellett is, de hogy melyik lesz igaz, saját magam sem tudom eldönteni. Van vagy 15 potenciálisan jó offense, és megérzéseim vannak, hogy ebből ki lehet nagy valószínűséggel jó, ki kevésbé valószínűen. A Chargers nálam ebben a pillanatban a tavalyi Falcons, szerintem ők robbanthatnak. A Dallas, Oakland nálam nem fogja hozni a tavalyi szintet, a Packersnél a futó hiány, egyoldalúság zavar, a Bucs/Winston offense meg olyan mint a Jax, emberállomány már megvan, de majd akkor hiszem, ha látom.

Amikor Luck pályára tudott lépni, akkor a Colts offense mindig top10 volt, gyenge OC, gyenge OL, gyenge futás ellenére is. Idén Luck két év után végre egészséges lesz, szerintem olyan oline lesz előtte idén amilyen eddig még nem volt, és a Gore+Mack duó is jobbnak néz ki, mint évek óta bármelyik korábbi. Ha sérülések nem jönnek közbe nagy számban, ez látszani fog.

A védelem a nagy kérdőjel nálunk továbbra is.
peterk2005
És azért jön Kamar Aiken, akibe azért benne van egy 6-800 yard/8TD szezon legalább, ami tavaly pl Allenben kurvára nem volt meg - ezért is vonom fel kicsit szemöldököm, amikor a Pats minden igazolásának szopják a faszát, mert ahogy én tudom Allenről, hogy messze nem az a kaliber, mint amennyire hypeolják, felmerül bennem, hogy esetleg más se annyira király, de ez mellékvágány.

Meg reménykedem hátha Dorsett is kap egy stroke-ot és kevésbé lesz lóhugy mint tavaly - bár ez azért erősen hajlik már a sci-fibe 😀 Lucktól meg kb egy 4500/35-ös szezon környékét várok így, hogy a válla helyre lett rakva - bár az még mindig nyugtalanít, hogy no timetable, és erős ködösítés megy.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na de tessék, a támadósorról meg a vita, miközben a tietek a konferencia legjobb védelme
Johnathan Hankins says Colts have "best defense in the AFC"
Wyatt
Amikor olvastam utána is néztem volö-e azóta random drogteszt. De ilyenkor mindenki jó papíron és mindenki HoF. Legalább bízik magában. Igaz a defre is amit Peterk írt az OL-nel meg a futóknál, rég volt ilyen jó emberanyag. Gondolok itt akár csak egy Sheardre...😕 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na de tessék, a támadósorról meg a vita, miközben a tietek a konferencia legjobb védelme
Johnathan Hankins says Colts have "best defense in the AFC"

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én egyelőre nem foglalnék állást abban, hogy ki van előrébb ki hátrébb. Tudok érvet felhozni minden csapat esetén a kiugróan jó és az elvárás alatti teljesítmény mellett is, de hogy melyik lesz igaz, saját magam sem tudom eldönteni. Van vagy 15 potenciálisan jó offense, és megérzéseim vannak, hogy ebből ki lehet nagy valószínűséggel jó, ki kevésbé valószínűen. A Chargers nálam ebben a pillanatban a tavalyi Falcons, szerintem ők robbanthatnak. A Dallas, Oakland nálam nem fogja hozni a tavalyi szintet, a Packersnél a futó hiány, egyoldalúság zavar, a Bucs/Winston offense meg olyan mint a Jax, emberállomány már megvan, de majd akkor hiszem, ha látom.

Amikor Luck pályára tudott lépni, akkor a Colts offense mindig top10 volt, gyenge OC, gyenge OL, gyenge futás ellenére is. Idén Luck két év után végre egészséges lesz, szerintem olyan oline lesz előtte idén amilyen eddig még nem volt, és a Gore+Mack duó is jobbnak néz ki, mint évek óta bármelyik korábbi. Ha sérülések nem jönnek közbe nagy számban, ez látszani fog.

A védelem a nagy kérdőjel nálunk továbbra is.
peterk2005
A Dallas és az Oakland esetében szerintem minden adott, hogy a tavalyi szint maradjon, de egy kis gyengüléssel együtt is előrébb maradnak. A Packersnél futóhiány van, de Rodgers miatt igazából tök mindegy is. Btw, van hiány? Most draftoltak három futót, valamelyik csak jó lesz. A Bucsnál jogosak a felvetések, de a Tampa Bay nincs is benne az első 7-ben, amire én mondtam, hogy szerintem előrébb van jelenleg. Amúgy nekem a Titans sokkal meglepőbb ennyire elöl, mint a Bucs