Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Marlon Mack sztem hatalmas fogás, zseniális az ürge labdával a kezében. A sec pofás lesz csak ILB kellett volna és lazán A+.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ballard nem végzett óriási takarítást. Két-három ember repült, amikor ő jött, hozzáteszem, hogy talán egy valaki kivételével nem is Ballard rakta ki az embereket, hanem még pont Irsay Ballard érkezése előtt.

Mivel Ballard alapvetően profi scout, így az sejthető volt, hogy a megfigyelőcsapat terén hamarosan lesznek változások, nyilván Ballard hozza azt, akiben bízik, akivel régóta együtt dolgozik. Mondjuk azt kell mondanom, hogy az elmúlt évek igencsak siralmas scout-teljesítménye után én nagyon is várom/vártam, hogy jöjjön a friss vér.

Egyrészt csak jobb lehet, másrészt nagyon sokat várok az amúgy DB-ket remekül draftoló Ballardtól kiegészülve a 846 évig DB-edző Paganóval az oldalán.

Első és második kör DB, ez a két kukika itten nagyon belelőtt a tábla közepébe, nem szaroztak. Tényleg, az egyetlen, ami miatt kicsit szomorú vagyok, hogy Cunninghamet nem mi hoztuk el, illetve az ILB-poszton borzasztóan rosszul állunk, de egyébként egész jó ez.

Tetszik.

több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Pont ezen gondolkoztam, csak nem jutottam még el oda (lusta voltam), hogy Ballard az officeban mennyire takarította ki a Grigson sleppet, és rakta be a saját embereit. Köszi a választ.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem az OL scoutolását nem rá bízzuk majd 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/858749372431036416

 twitter.com/JasonLaCanfora/status/858749861675622400
több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
stanpedeblue jelenti:

UDFA signings below:

Offense:
Darrell Daniels, TE, Washington
Phillip Walker, QB, Temple
Dalton Crossan, RB, New Hampshire
Bug Howard, WR, North Carolina
Brandon Radcliff, RB, Louisville
Chris Muller, OL, Rutgers
Jerry Ugokwe, OL, William & Mary
Deyshawn Bond, OL, Cincinnati
Colin Jeter, TE, LSU
Jack Nelson, QB, Winona State (mini-camp tryout)
Trey Griffey, WR, Arizona

Defense:
Jhaustin Thomas, DE, Iowa State
Garrett Sickels, DE, Penn State
Tyson Graham, S, South Dakota (mini-camp tryout)
Tau Lotulelei, LB, UNLV (mini-camp tryout)
Reggie Porter, CB, Utah
Justin Gibbons, CB, Aurora
Martez Hester, S, Ball State
Chris Lyles, DB, Mississippi College
Dante Blackmon, DB, Kennesaw State (mini-camp tryout)

Special Teams:
Thomas Hennessy, LS, Duke
Rigoberto Sanchez, K/P, Hawaii
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már csak egyetlen játékos hiányzott a tárból, Ballard elaludt. Ilyen faszik kellenének ide! <3


több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Ennyi pick a védelembe, elvagyok ájulva.Ráadásul érkezett Marlon Mack is, nagy kedvencem a srác.Kezdődjön már el a TC 😊

Szerkesztette: szampi#33

több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
A bent maradó ILB-k ennyire sz.rok,vagy meg vagyunk elégedve a poszttal?
Tony Adams
tessék itt is van az az ILB. Hááát...
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
A bent maradó ILB-k ennyire sz.rok,vagy meg vagyunk elégedve a poszttal?

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából a mai nap kezdetétől erre vártam, hogy ezt belinkelhessem, emiatt kicsit sajnálom, hogy nem hozzánk került 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Szépen töltögetjük darabra hiányposztokat.
Banner vérvonala erős, faterja Lincoln Kennedy, OT(Falcolns,Raiders)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Medve meg fog ölni, hogy kiadod az insider infókat. 😀

Közben szereztünk még egy vizilovat bengát is. Ez a második is tackle, csak ez defense. Stewart, Grover, Albany vagy mijazisten. Parry lehet, hogy marad, de esélyes, hogy csak a törölközőket cipeli jövőre 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Medvepappa megmondja:

 www.youtube.com/watch?v=9UOPqUdXV9I#t=13.431292


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szereztünk egy vizilovat .... egy méretes tackle-t. Zach Banner, USC. Ez a gyerek aztán hű az alma materhez, duplán is faló. Az a trójai, aki bezabálja magát az ellenfél védelme mőgé. 😀 A mostani súlya 350 font, de volt már 390 fontos vágósúlyban is. Remélem azzal kezdjük, hogy kitiltják a Colts facility étterméből. 😊

Hanyatt lökni mindenesetre aligha lehet. Csak körbe ne sétálják. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Aha. Nfl.com nem írja a draft trackerben. Élőben már írják! Köszi

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 7 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Mit adott a 49ers az első 4. körös pickünkert?
szg2
Jó kérdés, keresem a választ de nincs meg
k78chriss
5. kört találtam de semmi többet. Keveslem...

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 7 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Mit adott a 49ers az első 4. körös pickünkert?
szg2
Traded their fourth-round No. 121 overall pick to the 49ers for their fourth-round No. 143 overall pick and fifth-round No. 161 overall pick acquired from the Redskins
több mint 7 éve
k78chriss Indianapolis Colts 23
Mit adott a 49ers az első 4. körös pickünkert?
szg2
Jó kérdés, keresem a választ de nincs meg
több mint 7 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Mit adott a 49ers az első 4. körös pickünkert?

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy kis intermezzo a nagy draft hangzavarban:
For those asking: David Parry isn't going anywhere."Good young man, made a knucklehead mistake," Ballard says of the nose tackle.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ma főleg Wilson után kutakodtam a neten, és minél többet látok/olvasok róla, annál inkább tetszik. Pont egy olyan srác, amilyenre Davis túloldalán szükségünk van. Amúgy Matt Miller a saját boardján #1 CB-ként hozta, top10-be rakta. Ha ez túlzás is, Miller nem egy imposztor, egyike azoknak akiket érdemes olvasni. Ha egy ilyen CB classban ennyire magasra rakja, akkor csak nem lehet olyan szar... Ha pedig nem az, akkor számomra már az is üdítő az elmúlt évek után, hogy nem reacheltünk egy ordasat valaki olyanért, aki még csak nem is passzol hozzánk. 😀

(Egyébként őt nézegetve jutott délelőtt eszembe, hogy azzal, hogy Hooker jött első körben, hosszabb távon nem kizárt, hogy a Hooker, Davis, Wilson hármassal akár egy seattle féle cover 3 press-t játsszunk majd. Abban egy Browner is elég tudott lenni Sherman túloldalára. Oké, persze Davis nem Sherman, Hooker meg nem Earl Thomas (még?). Geathers meg főleg nem Chancellor. De az a defense egy korszakos defense. Ha csak addig fejlődnek ezek a fiatalok, hogy annak a seattlei secondarynak a poor man's verzióját tudnánk 1-2 éven belül hozni, már attól is lefosnánk a bokánkat örömünkben szerintem 😊 )

Ezt a Tarell Basham gyereket viszont nem tudom hova tenni. Csak a profilejára tudok egyelőre hagyatkozni, abban meg egy tweenert látok. Rusherben tartok az ilyenektől...

Tailbackek közül kivel lennél elégedett, ha itt kötne ki?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem ezek borzasztó középszer húzások, de remélem, hogy igazuk van és csak zongoracipelők kellettek a már meglévő művészeink mellé.

ma jöjjön egy tailback aztán focizzunk lassan.
Höri
A középszer alatt csak a 2. napot érted, vagy Hookert is?
dugo93
nyilván a tegnapiakat, Hooker allpro potenciálú

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
nekem ezek borzasztó középszer húzások, de remélem, hogy igazuk van és csak zongoracipelők kellettek a már meglévő művészeink mellé.

ma jöjjön egy tailback aztán focizzunk lassan.
Höri
A középszer alatt csak a 2. napot érted, vagy Hookert is?

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem ezek borzasztó középszer húzások, de remélem, hogy igazuk van és csak zongoracipelők kellettek a már meglévő művészeink mellé.

ma jöjjön egy tailback aztán focizzunk lassan.