Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Örülünk Vincent!

Viszont hivatalosan is kérvényezni fogom a bowl.one beszüntetését, felszántását, behintését sóval: idejött az össze forumozó, hogy eleget vegyen egy korábbi vélt vagy valós stez általi sértettségének, és NEM VOLTUNK KÉPESEK kb 25-en eltalálni egy picket.

A sok szakértő 😊

STEZ: nyertél egy évet magadnak, jövőre megkapod!

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Hát ez a tuti, amikor a BPA és a need találkozik. Amúgy tényleg muhaha, hogy ő még bent volt 15. helyen. T.J. Hooker Green meg kezdhet a gatyájába fosni.
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Hát, elaludni sem nagyon tudtam olyan jól éreztem magamat ettől hajnalban 😊
több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Ollállláááááá. (Bár emlékszem Wernernél is így örültünk) 😀
dugo93
Az szolíd túlzás. A posztnak örültünk, a személyt nem értette senki.

Ez a húzás bpa volt. Annak viszont nagyon tuti.
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 090
Ollállláááááá. (Bár emlékszem Wernernél is így örültünk) 😀

több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Egy ilyen játékos kellett ebbe a védelembe! Öröm és bódóttá van 😊

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stez hátast fog dobni örömében reggel. Húztunk egy akkora stealt, hogy senki nem is tippelt rá. Dupla élvezet 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 221 — Colts Fan
 twitter.com/HolderStephen/status/857779238686138368
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Senki se nyert a tippjátékon. 😊

Irsay Malik névrokonaival ünnepel most a war Romban.
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Ho-hó Hooker

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Kinn lóg a ravens falán: A jövőbeli viselkedés legjobb előrejelzője a múltbeli viselkedés. Ennyi a mixon-buliról... van első futónk, 1 év alatt meg kiderül hogy mit tud és viselkedik-e. Nekem már a 3. körtől jöhet de addig es utána csak def! Szerintem is kitrédelünk, mert kedvező ajánlatot kap chris.

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Soha nem lehet már egy ilyen embernek megbocsátani? Nincs esély rá, hogy megváltozzon? 18(!!!) évesen csinált egy kurva nagy baromságot. Megérdemelte volna, ha lecsukják, az nonszensz, hogy csak 1 évre eltiltotta a Sooners, de ne kezeljük már úgy, mint Hernandezt, aki megölt valakit.
Nagyon súlyos sérülései lettek a csajnak, nagyot ütött Mixon, elítélendő és el is ítélem érte.
De AP csak azért kap esélyt azok után, hogy rojtosra verte a kölkét (ami szerintem még durvább is, mint egy random csajt leütni), mert már sikeres volt korábban a ligában?

Lehet ez most sokaknak nem fog tetszeni, de én szurkolok Mixonnak, hogy megmutassa, más ember.
Borbinho
Teljesen félreértettél. Nem ítélem el Mixont, én is szurkolok neki. Nem mennék itt mélyebben bele, ez egy nehéz társadalmi probléma (amivel kapcsolatban egyébként én elég markánsan "Mixon-párti" állásponton vagyok, úgy értve a mixon-pártiságot, hogy ezeknek a srácoknak járna az esély). Egy dolog az, hogy a társadalom megadja a segítséget és esélyt, és egy másik dolog, hogy még akkor kiemeljük és role-modellé tesszük, amikor nem kész rá. Ez éppen a Mixon féle srácoknak a legroszabb, mert a negatív előítéleteket táplálja. Az NFL-nek fontos minta adó szerepe van, ezért NFL játékos abból legyen, aki MÁR bizonyított, aki MÁR most, biztosan pozitív példa.

De lapozzunk. A Stez játékon kívül ki mire tippel ma este? A ma reggeli megérzésem Charles Harris....
peterk2005
Egy hátra trade és Harris nagyon adná. Megérné felkelni úgy 😊
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Soha nem lehet már egy ilyen embernek megbocsátani? Nincs esély rá, hogy megváltozzon? 18(!!!) évesen csinált egy kurva nagy baromságot. Megérdemelte volna, ha lecsukják, az nonszensz, hogy csak 1 évre eltiltotta a Sooners, de ne kezeljük már úgy, mint Hernandezt, aki megölt valakit.
Nagyon súlyos sérülései lettek a csajnak, nagyot ütött Mixon, elítélendő és el is ítélem érte.
De AP csak azért kap esélyt azok után, hogy rojtosra verte a kölkét (ami szerintem még durvább is, mint egy random csajt leütni), mert már sikeres volt korábban a ligában?

Lehet ez most sokaknak nem fog tetszeni, de én szurkolok Mixonnak, hogy megmutassa, más ember.
Borbinho
Teljesen félreértettél. Nem ítélem el Mixont, én is szurkolok neki. Nem mennék itt mélyebben bele, ez egy nehéz társadalmi probléma (amivel kapcsolatban egyébként én elég markánsan "Mixon-párti" állásponton vagyok, úgy értve a mixon-pártiságot, hogy ezeknek a srácoknak járna az esély). Egy dolog az, hogy a társadalom megadja a segítséget és esélyt, és egy másik dolog, hogy még akkor kiemeljük és role-modellé tesszük, amikor nem kész rá. Ez éppen a Mixon féle srácoknak a legroszabb, mert a negatív előítéleteket táplálja. Az NFL-nek fontos minta adó szerepe van, ezért NFL játékos abból legyen, aki MÁR bizonyított, aki MÁR most, biztosan pozitív példa.

De lapozzunk. A Stez játékon kívül ki mire tippel ma este? A ma reggeli megérzésem Charles Harris....
peterk2005
Amíg defbe jön én örülök.
Foster, valamelyik pass rusher, esetleg CB. nem hiszem hogy trade-elünk, ellenben ha mégis, akkor nekem mindegy, hogy felmegyünk vkiért vagy hátrébb megyünk ha kimentek a fő targetek. Most megérzésre Foster, de nem tudom a kihagyott pisi miatt kihagynánk-e.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Soha nem lehet már egy ilyen embernek megbocsátani? Nincs esély rá, hogy megváltozzon? 18(!!!) évesen csinált egy kurva nagy baromságot. Megérdemelte volna, ha lecsukják, az nonszensz, hogy csak 1 évre eltiltotta a Sooners, de ne kezeljük már úgy, mint Hernandezt, aki megölt valakit.
Nagyon súlyos sérülései lettek a csajnak, nagyot ütött Mixon, elítélendő és el is ítélem érte.
De AP csak azért kap esélyt azok után, hogy rojtosra verte a kölkét (ami szerintem még durvább is, mint egy random csajt leütni), mert már sikeres volt korábban a ligában?

Lehet ez most sokaknak nem fog tetszeni, de én szurkolok Mixonnak, hogy megmutassa, más ember.
Borbinho
Teljesen félreértettél. Nem ítélem el Mixont, én is szurkolok neki. Nem mennék itt mélyebben bele, ez egy nehéz társadalmi probléma (amivel kapcsolatban egyébként én elég markánsan "Mixon-párti" állásponton vagyok, úgy értve a mixon-pártiságot, hogy ezeknek a srácoknak járna az esély). Egy dolog az, hogy a társadalom megadja a segítséget és esélyt, és egy másik dolog, hogy még akkor kiemeljük és role-modellé tesszük, amikor nem kész rá. Ez éppen a Mixon féle srácoknak a legroszabb, mert a negatív előítéleteket táplálja. Az NFL-nek fontos minta adó szerepe van, ezért NFL játékos abból legyen, aki MÁR bizonyított, aki MÁR most, biztosan pozitív példa.

De lapozzunk. A Stez játékon kívül ki mire tippel ma este? A ma reggeli megérzésem Charles Harris....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lehet kár volt felhoznom Mixont mert most nagyon ráakadtunk a témára.
De:
több mint egy tucat játékosnak volt családon belüli erőszakos ügye az elmúlt pár évben (már amik kiderültek).
Pl. Suggs, Brandon Marshall (az elkapó), Tyreek Hill, a már említett Ray Rice, AP, Junior Galette, Greg Hardy.
A legtöbb esetről nem készült videó, így nem is lett belőle nagyobb ügy, de ez egyáltalán nem olyan ritka (sajnos), illetve ugyan úgy volt az '50es években is ilyen, mint ma.
Steve Keim (Cards GM): "If Hannibal Lecter ran a 4.3 forty, we’d probably diagnose it as an eating disorder.”
Profit > minden más
Mixon 18 éves alig volt, amikor az eset történt. Azóta semmilyen ügye nem volt (legalábbis nem derült ki). Nem akarom tisztára mosni, de nagyon sokat nyom a latba, hogy készült videó a dologról.
Soha nem lehet már egy ilyen embernek megbocsátani? Nincs esély rá, hogy megváltozzon? 18(!!!) évesen csinált egy kurva nagy baromságot. Megérdemelte volna, ha lecsukják, az nonszensz, hogy csak 1 évre eltiltotta a Sooners, de ne kezeljük már úgy, mint Hernandezt, aki megölt valakit.
Nagyon súlyos sérülései lettek a csajnak, nagyot ütött Mixon, elítélendő és el is ítélem érte.
De AP csak azért kap esélyt azok után, hogy rojtosra verte a kölkét (ami szerintem még durvább is, mint egy random csajt leütni), mert már sikeres volt korábban a ligában?

Lehet ez most sokaknak nem fog tetszeni, de én szurkolok Mixonnak, hogy megmutassa, más ember.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Azért nőt verő, meg komolyabb balhés (késelős, gyilkolós, stb) gyerekből túl sok nem volt így visszagondolva mondjuk az elmúlt 5 év draftjára, aki meg is ragadt a ligában. Utolsó ilyen ami rémlik nekem az Hernandez 7 éve, amit már említettem.

És PR szempontból gyakorlatilag csak bukni lehet Mixonon, mert mindig ott lesz a levegőben, hogy mikor kell majd tüzet oltani a faszsága miatt. Ergo nem lehet ő soha első számú RB, mert ha faszság miatt megy tiltóra, akkor mi szoptuk meg, nem csak ő. Tehetség alapján meg ha nem első számú, akkor azt meg egy ilyen gyerek persze szó nélkül elviseli - no way.

Szóval lehet gúnyolódni, hogy pszichiáter szakképesítés, de ez nem atomfizika, az emberi viselkedés az beza nem olyan bonyolult, csak érteni kell a működési mechanizmusokat, és Mixonnál tisztán látszik, hogy legalább 1-2 év, mire esély lenne arra, hogy ez a viselkedés változzon, de annak nem a nagy ZS+népszerűség az útja, hanem a heti foglalkozások. Szóval akár rasszista, akár diszkriminatív köcsög vagyok, attól még Mixon egy hulladék és némi enyje-bejnye Ballard vagy Pagano részéről ezen érdemben nem változtat. De szerintem mindent elmond, hogy Bellichickék is leszedték a boardról, pedig ők azért elég kemény kezűek.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg szerencse, hogy itt mindenki doktori és pszichiáter-szakképesítéssel rendelkezik. Mert az amúgy elmúlt tíz évben draftolt, hasonlóan balhés, ám de mégis sikeres karriert befutó játékosok példája az smafu.

Kibaszott rasszista Pinyők vagytok, tolódjatok. 8-(

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem is baj, hogy így van. Azért faszság és faszság között van különbség. A fiatalkori faszság az a McAfee féle kanálisban úszkálás, a lerészegedve ökörködés, a social media-ba nyomott hülyeség, a füvezés és hasonlók. Megengedő leszek, még egy DUI is az. De még akár egy részeg boyfight is, ha az tényleg nem lép túl a boyfight szintjén, nem késelnek/lövöldöznek stb.

Ez a srác fél pillanat alatt eljutott addig, hogy úgy leüt egy nőt, hogy az percekre kiterül, majd zsebretett kézzel, higgadtan elsétál. Itt nem arról van szó, hogy valakinek egy pillanatra lekapcsolták a villanyt, hanem ez street gang szocializáció. Ebből sajnos nem lehet kinőni olyan egyszerűen, hogy van egy keményebb kezű edzője, GM-je. Ha a főiskolán - ahol sokkal inkább kiszakad a környezetéből, mint később, profiként - nem változott meg, akkor nagy a sansz, hogy nem is fog. A social media korában ez egy ketyegő bomba, nem éri meg a kockázatot. Nem csodálkozom, hogy a pletykák szerint sok NFL csapat boardjáról lekerült a gyerek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem kimegy, de ha nem, rohadtul nem lep meg. Van a füvezés, amire manapság sok csapat baszik magasról, meg apróbb balhék, egyetemi eltiltások, de van egy-egy téma, amire sokan kapnak.

Ilyen példaul, ha a balhéban nő vagy gyerek szerepel. Ezzel el tudják vágni magukat egy életre sokan. AP-t megmentette az, hogy előtte ő szétalázta sok-sok-sok évig a ligát, így kapott második lehetőséget, de Rice-nak például már nem volt elég, hogy előtte mit alakított.

Emiatt el tudom képzelni, hogy Mixon szépen csúszik majd, láttam én már sokkal nagyobb meglepetést is ennél. Azt is el tudom képzelni, hogyha 5. körben ott lesz, Ballard még ott sem húzza be.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na vájál, egy nő legyen ribanc, ez a minimum. x-D

Amúgy meg, kiforgattad a szavaim. Én egy szóval nem mondtam, hogy biztosan kinövi. Azt mondtam, bőven benne van, hogy kinövi.

Nagyon nem ugyanaz. Ha meg fasz, akkor szólunk Patnek, aki bekúrja a csatornába, na puff. Én itt nem arról beszélek, hogy majd kiszedjük a drafton második körben, de ha egy ötödik körrel mondjuk elhozzuk, nálam bőven király. Nekem a tehetség a lényeg, mert most az biztos, azt ismerem, tudom.

Azt nem tudom, fasz lesz-e, mert bőven benne van, hogy igen, de az is, hogy nem. Én igenis bízom a vezetőségben, ha egy ilyen csókát elhoz, tudja, mire vállalkozik és készül rá, hogy kezelje ezt az illetőt.

Ha gyökér, kirakjuk a nudliba. Az elmúlt évek csodahúzásait tekintve bőven telibe kakkantom, ha egy ötödik-hatodik körre azt mondjuk, hogy ezt buktuk. Én olyan ember vagyok, aki imád kockáztatni, úgy vallom, kockázat nélkül nincs győzelem.

És most nyilván mérlegelem Mixon esetleges draftolását, hogy mit nyerhetünk, és mit veszíthetünk. És szerintem sokkal többet nyerhetünk. Ez a Colts legalábbis szerintem, mert esélytelenek nyugalmával megyünk a szezonnak, nincsenek nagy elvárások, nem kell fosni, hogy Mixon majd beleköp a bajnokesélyes csapat levesébe, és emiatt szétesünk.

Ilyen téren pedig... Többet nyerhetünk, mint veszíthetünk.
Stez
Szerinted lecsúszik 5. körig? Meg nem tudom mondani miért, de nagyon olyan érzésem van, hogy 3. vagy 4. körben kiviszik. Ott kihúznád?
dugo93
Mixont?

Most fogadok veled bármiben, hogy 2.napon legkésőbb elviszik. De ha Fournette-McCaffrey tényleg kimenne top10-ben, akkor szerintem 1.ben kimegy. Ettől függetlenül lehet egy óriási parasztvakítás a Panthers részéről meg a csapatok részéről, hogy nagyon mennének idén a futók az 1.ben.
Illetve Ballard mondta a legjobban múlt héten: "at this time of the year, everybody lies"

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 090
Na vájál, egy nő legyen ribanc, ez a minimum. x-D

Amúgy meg, kiforgattad a szavaim. Én egy szóval nem mondtam, hogy biztosan kinövi. Azt mondtam, bőven benne van, hogy kinövi.

Nagyon nem ugyanaz. Ha meg fasz, akkor szólunk Patnek, aki bekúrja a csatornába, na puff. Én itt nem arról beszélek, hogy majd kiszedjük a drafton második körben, de ha egy ötödik körrel mondjuk elhozzuk, nálam bőven király. Nekem a tehetség a lényeg, mert most az biztos, azt ismerem, tudom.

Azt nem tudom, fasz lesz-e, mert bőven benne van, hogy igen, de az is, hogy nem. Én igenis bízom a vezetőségben, ha egy ilyen csókát elhoz, tudja, mire vállalkozik és készül rá, hogy kezelje ezt az illetőt.

Ha gyökér, kirakjuk a nudliba. Az elmúlt évek csodahúzásait tekintve bőven telibe kakkantom, ha egy ötödik-hatodik körre azt mondjuk, hogy ezt buktuk. Én olyan ember vagyok, aki imád kockáztatni, úgy vallom, kockázat nélkül nincs győzelem.

És most nyilván mérlegelem Mixon esetleges draftolását, hogy mit nyerhetünk, és mit veszíthetünk. És szerintem sokkal többet nyerhetünk. Ez a Colts legalábbis szerintem, mert esélytelenek nyugalmával megyünk a szezonnak, nincsenek nagy elvárások, nem kell fosni, hogy Mixon majd beleköp a bajnokesélyes csapat levesébe, és emiatt szétesünk.

Ilyen téren pedig... Többet nyerhetünk, mint veszíthetünk.
Stez
Szerinted lecsúszik 5. körig? Meg nem tudom mondani miért, de nagyon olyan érzésem van, hogy 3. vagy 4. körben kiviszik. Ott kihúznád?

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na vájál, egy nő legyen ribanc, ez a minimum. x-D

Amúgy meg, kiforgattad a szavaim. Én egy szóval nem mondtam, hogy biztosan kinövi. Azt mondtam, bőven benne van, hogy kinövi.

Nagyon nem ugyanaz. Ha meg fasz, akkor szólunk Patnek, aki bekúrja a csatornába, na puff. Én itt nem arról beszélek, hogy majd kiszedjük a drafton második körben, de ha egy ötödik körrel mondjuk elhozzuk, nálam bőven király. Nekem a tehetség a lényeg, mert most az biztos, azt ismerem, tudom.

Azt nem tudom, fasz lesz-e, mert bőven benne van, hogy igen, de az is, hogy nem. Én igenis bízom a vezetőségben, ha egy ilyen csókát elhoz, tudja, mire vállalkozik és készül rá, hogy kezelje ezt az illetőt.

Ha gyökér, kirakjuk a nudliba. Az elmúlt évek csodahúzásait tekintve bőven telibe kakkantom, ha egy ötödik-hatodik körre azt mondjuk, hogy ezt buktuk. Én olyan ember vagyok, aki imád kockáztatni, úgy vallom, kockázat nélkül nincs győzelem.

És most nyilván mérlegelem Mixon esetleges draftolását, hogy mit nyerhetünk, és mit veszíthetünk. És szerintem sokkal többet nyerhetünk. Ez a Colts legalábbis szerintem, mert esélytelenek nyugalmával megyünk a szezonnak, nincsenek nagy elvárások, nem kell fosni, hogy Mixon majd beleköp a bajnokesélyes csapat levesébe, és emiatt szétesünk.

Ilyen téren pedig... Többet nyerhetünk, mint veszíthetünk.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Mindegy, hogy normális ember lesz-e vagy sem. Én kívánom, hogy minden ilyen fiatalból az legyen, Mixonból is. De ennek a helyes módja és sorrendje az lenne, hogy előbb a társadalmi szociális háló megoldja a rehabot, aztán ha az sikerül, akkor focizik NFL csapatban, lesz belőle role model és milliomos, nem pedig fordítva.

Szóval engem szurkolóként nem érdekel, hogy az idő esetleg megnevelheti-e vagy sem Mixont. Megnézve a videót az esetről, ez a gyerek jelen pillanatban nem közszereplés kompatibilis. Egy normális lelkületű ember nem üt le így egy másik embert. Nemcsak nőt, de férfit sem. Ennek a gyereknek rehabon/elvonón/pszichiáternél/börtönben/stb. a helye, nem NFL csapatban. (Hogy hol, azt döntse el a szakértő.) Megjegyzem, ezekkel a kölykökkel a hirtelen rájuk szakadó valagnyi pénz és a sztárság gyakrabban tesz rosszat, mint jót. Úgyhogy már csak ezért sem ebben a sorrendben kéne velük foglalkozni..

 www.youtube.com/watch?v=RoTXImRJS2k
peterk2005
Ez mind szép és jó, sőt, alapesetben igaz is. Csak ugye általánosságban. De igazából azért egy rahedli példát tudsz mondani akár az előző évekből is, hogy egy egyetemen óriási faszkalap azért összeszedi magát a profik között. Most elég akárcsak Mathieu-re gondolni, de Winstonnak is volt momentán egy könyvnyi gyökérsége.

Simán benne van, hogy Mixon folytatja az állatkodást, de én továbbra is úgy vélem, hogy azért az előny, hogy tényleg fiatalon buziskodott, bőven benne van a pakliban, hogy megjön az esze, hisz még most is csak 20 éves. Persze, ehhez nyilván kell egy Belichick, vagy valami állat, aki erősen fogja, odapirít – nem véletlen, hogy Matyőt rögtön a draft után betámadta Peterson, összeköltöztek, és teljesen eltűnt a balhé az életéből. Fontos, kik vesznek körül, fontos, ki segít, az nagy előny, ha egyből kapsz egy ilyen mentor.

Pagano nem tudná megfogni Mixont, viszont Ballard az a karakter, akiről viszont úgy vélem, hogy nagyon rendbe tudna szedni egy ilyen embert. Ballard a kemény részét intézi, és azért azt meg megjegyzem, hogy Pagano tényleg egy rohadt fos edző, de mondjuk azért azt az oldalát is nézem, hogy igenis imádják a játékosai, és ő ezen a „szeretlek, imádlak, ápolom a lelked”-féle stílusban tudja, mit kell mondani.

Úgy vélem, a lényeg a környezet, és Mixon itt jó helyen lenne. Ballard a seggében lógna, mert tudja, hogy szükséges.
Stez
Na jó, azért ne keverjük már a szezont a fazonnal. Azért az hogy "jó hogy fiatalon fasz", az nem determinálja, hogy kinövi. Viselkedés pszichológiai szempontból azért elhanyagolható azon esetek száma (összes ilyen esethez viszonyítva), ahol fiatalon valaki normális, utána meg nőket ver, késel, öl, ilyesmi. Ennek mindig ott vannak az előjelei a fiatal viselkedésben, környezetben.

Tehát az, hogy ha fiatalon fasz valaki az jobb, mert kinőheti az kb olyan kijelentés, hogy jó, ha egy nő fiatalon ribanc, mert utána hűséges feleség lesz belőle. Nem jellemző, sőt, inkább a cáfolat irányába mutat a statisztika, mivel az alapvető viselkedési minták, érzelmi fejlettség, stb. az fiatal korban programozódik be, és korral előre haladva egyre nehezebben átprogramozható. Főleg - ahogy azt peterk is említette - ha egy valag pénzt és média figyelmet tolsz elé, mert ezzel is csak erősíted, hogy jól csinálta, hisz sok pénze és népszerűsége van, tehát baszhatod az átnevelésedet. Márpedig NFL játékosként ez megkerülhetetlen.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindegy, hogy normális ember lesz-e vagy sem. Én kívánom, hogy minden ilyen fiatalból az legyen, Mixonból is. De ennek a helyes módja és sorrendje az lenne, hogy előbb a társadalmi szociális háló megoldja a rehabot, aztán ha az sikerül, akkor focizik NFL csapatban, lesz belőle role model és milliomos, nem pedig fordítva.

Szóval engem szurkolóként nem érdekel, hogy az idő esetleg megnevelheti-e vagy sem Mixont. Megnézve a videót az esetről, ez a gyerek jelen pillanatban nem közszereplés kompatibilis. Egy normális lelkületű ember nem üt le így egy másik embert. Nemcsak nőt, de férfit sem. Ennek a gyereknek rehabon/elvonón/pszichiáternél/börtönben/stb. a helye, nem NFL csapatban. (Hogy hol, azt döntse el a szakértő.) Megjegyzem, ezekkel a kölykökkel a hirtelen rájuk szakadó valagnyi pénz és a sztárság gyakrabban tesz rosszat, mint jót. Úgyhogy már csak ezért sem ebben a sorrendben kéne velük foglalkozni..

 www.youtube.com/watch?v=RoTXImRJS2k
peterk2005
Ez mind szép és jó, sőt, alapesetben igaz is. Csak ugye általánosságban. De igazából azért egy rahedli példát tudsz mondani akár az előző évekből is, hogy egy egyetemen óriási faszkalap azért összeszedi magát a profik között. Most elég akárcsak Mathieu-re gondolni, de Winstonnak is volt momentán egy könyvnyi gyökérsége.

Simán benne van, hogy Mixon folytatja az állatkodást, de én továbbra is úgy vélem, hogy azért az előny, hogy tényleg fiatalon buziskodott, bőven benne van a pakliban, hogy megjön az esze, hisz még most is csak 20 éves. Persze, ehhez nyilván kell egy Belichick, vagy valami állat, aki erősen fogja, odapirít – nem véletlen, hogy Matyőt rögtön a draft után betámadta Peterson, összeköltöztek, és teljesen eltűnt a balhé az életéből. Fontos, kik vesznek körül, fontos, ki segít, az nagy előny, ha egyből kapsz egy ilyen mentor.

Pagano nem tudná megfogni Mixont, viszont Ballard az a karakter, akiről viszont úgy vélem, hogy nagyon rendbe tudna szedni egy ilyen embert. Ballard a kemény részét intézi, és azért azt meg megjegyzem, hogy Pagano tényleg egy rohadt fos edző, de mondjuk azért azt az oldalát is nézem, hogy igenis imádják a játékosai, és ő ezen a „szeretlek, imádlak, ápolom a lelked”-féle stílusban tudja, mit kell mondani.

Úgy vélem, a lényeg a környezet, és Mixon itt jó helyen lenne. Ballard a seggében lógna, mert tudja, hogy szükséges.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Valakinek annak is kell lennie 😀

Engem nem a hülyeség, hanem a hülyeség minősége zavar. Az, ha marcsizik, vagy ittasan vezet, esetleg elköt egy kocsit - az is faszság, de az azért még orvosolható. Alkesz, az is kiheverhető. De ha valaki nőt ver, meg nemi erőszakba keveredik, esetleg gyilkosságba (lásd Hernandez), nos az ennyire sötét parasztokból sosem lesz normális ember, főleg ha még utána a milliókat odatolod az ölébe - egyszerűen ez olyan, mintha kiskanállal próbálnál erdőtüzet oltani, sosem lesz sikeres eset. Szóval tehetségét osztom, de pl 7 éve hasonló csávó volt Hernandez, tehetség első kör, Pats negyedikben elvitte, a többit tudjuk. Ha más nem abból jó lenne tanulni, és nem belelépni egy hasonlóba.
coltman
Ray Lewis says hello.
empty taxi
Kicsit más kávéház, de értem. Legyen one in a million.