Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Mindegy, hogy normális ember lesz-e vagy sem. Én kívánom, hogy minden ilyen fiatalból az legyen, Mixonból is. De ennek a helyes módja és sorrendje az lenne, hogy előbb a társadalmi szociális háló megoldja a rehabot, aztán ha az sikerül, akkor focizik NFL csapatban, lesz belőle role model és milliomos, nem pedig fordítva.

Szóval engem szurkolóként nem érdekel, hogy az idő esetleg megnevelheti-e vagy sem Mixont. Megnézve a videót az esetről, ez a gyerek jelen pillanatban nem közszereplés kompatibilis. Egy normális lelkületű ember nem üt le így egy másik embert. Nemcsak nőt, de férfit sem. Ennek a gyereknek rehabon/elvonón/pszichiáternél/börtönben/stb. a helye, nem NFL csapatban. (Hogy hol, azt döntse el a szakértő.) Megjegyzem, ezekkel a kölykökkel a hirtelen rájuk szakadó valagnyi pénz és a sztárság gyakrabban tesz rosszat, mint jót. Úgyhogy már csak ezért sem ebben a sorrendben kéne velük foglalkozni..

 www.youtube.com/watch?v=RoTXImRJS2k
peterk2005
KÖSZÖNÖM, 100%-ig egyetértek!
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Tippem: kitrade az első körből.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindegy, hogy normális ember lesz-e vagy sem. Én kívánom, hogy minden ilyen fiatalból az legyen, Mixonból is. De ennek a helyes módja és sorrendje az lenne, hogy előbb a társadalmi szociális háló megoldja a rehabot, aztán ha az sikerül, akkor focizik NFL csapatban, lesz belőle role model és milliomos, nem pedig fordítva.

Szóval engem szurkolóként nem érdekel, hogy az idő esetleg megnevelheti-e vagy sem Mixont. Megnézve a videót az esetről, ez a gyerek jelen pillanatban nem közszereplés kompatibilis. Egy normális lelkületű ember nem üt le így egy másik embert. Nemcsak nőt, de férfit sem. Ennek a gyereknek rehabon/elvonón/pszichiáternél/börtönben/stb. a helye, nem NFL csapatban. (Hogy hol, azt döntse el a szakértő.) Megjegyzem, ezekkel a kölykökkel a hirtelen rájuk szakadó valagnyi pénz és a sztárság gyakrabban tesz rosszat, mint jót. Úgyhogy már csak ezért sem ebben a sorrendben kéne velük foglalkozni..



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hernandez nem bunos, olvasd csak el a massachusettsi torvenyeket. 8-D
Mondjuk APt sem lehet tisztelni, de mint jatekos, a balheja utan is vitte elore a csapatat. Es o nem 18 evesen volt fasz, Mixon viszont fiatal, a feje lagya benohet. Pofan vert egy not, miart en lenezem momentan, de azert a gyilkossag es e kozott van kulonbseg. Az megint mas sztori, hogy Lewist kimosdattak, de neki benott a feje lagya. Mixonnak miert ne nohetne?

Mert neger, coltman? Mi bajod a feketekkel? hestegrasszista

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Valakinek annak is kell lennie 😀

Engem nem a hülyeség, hanem a hülyeség minősége zavar. Az, ha marcsizik, vagy ittasan vezet, esetleg elköt egy kocsit - az is faszság, de az azért még orvosolható. Alkesz, az is kiheverhető. De ha valaki nőt ver, meg nemi erőszakba keveredik, esetleg gyilkosságba (lásd Hernandez), nos az ennyire sötét parasztokból sosem lesz normális ember, főleg ha még utána a milliókat odatolod az ölébe - egyszerűen ez olyan, mintha kiskanállal próbálnál erdőtüzet oltani, sosem lesz sikeres eset. Szóval tehetségét osztom, de pl 7 éve hasonló csávó volt Hernandez, tehetség első kör, Pats negyedikben elvitte, a többit tudjuk. Ha más nem abból jó lenne tanulni, és nem belelépni egy hasonlóba.
coltman
Ray Lewis says hello.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Valakinek annak is kell lennie 😀

Engem nem a hülyeség, hanem a hülyeség minősége zavar. Az, ha marcsizik, vagy ittasan vezet, esetleg elköt egy kocsit - az is faszság, de az azért még orvosolható. Alkesz, az is kiheverhető. De ha valaki nőt ver, meg nemi erőszakba keveredik, esetleg gyilkosságba (lásd Hernandez), nos az ennyire sötét parasztokból sosem lesz normális ember, főleg ha még utána a milliókat odatolod az ölébe - egyszerűen ez olyan, mintha kiskanállal próbálnál erdőtüzet oltani, sosem lesz sikeres eset. Szóval tehetségét osztom, de pl 7 éve hasonló csávó volt Hernandez, tehetség első kör, Pats negyedikben elvitte, a többit tudjuk. Ha más nem abból jó lenne tanulni, és nem belelépni egy hasonlóba.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez egy rasszista, végtelenül alpári hozzászólás volt, amiből süt a gyűlölet.
Szégyelld magad.

Amúgy engem nem zavarna 5-7. körben Mixon. Ami a tudását illeti, simán első körösnek kellene lennie, tehát a pályán nagyon is upgrade. Az meg másik dolog, hogy épp ez az, hogy neki a főbb balhéja nem most volt (igaz, beszélnek itt valami 2016-os dologról is), ami meg épp azt mutatja, hogy fiatalság bolondság, nem nőtt be a feje lágya, kis szarosként hülyeséget csinált.

De azért elég sok esetben láttuk már, hogy felnőnek ezek az idióták, és nyoma sem marad a fiatalkori baromságoknak. De tény, hogy amúgy baromira rossz marketing egy ilyen játékos, főleg Amerikában.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Hát Mixon kurvára ne jöjjön, aki 20 évesen nemi erőszakba keveredik, de mint kiderült, már páv éve ugyanúgy ütött meg nőt, az nem hiszem, hogy hosszú ideig fogja húzni a ligában a Ray Rice eset után, meg azt se hiszem, hogy pont épp építené a locker roomot. Egy suttyó kis tahó akinek szerintem kurvára nincs helye a profi sportban, ha tehetséges, ha nem.

Azért ez eléggé nem szexi lista :  www.cbssports.com/college-football/news/rape-victim-to-speak-at-oklahoma-including-controversial-rb-joe-mixon/

Szerkesztette: deleted account
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Illetve kiderült az is, hogy nálunk szerepel a boardon Mixon.
ha nem lesz később eltiltása a korábbi ügye miatt, akkor tőlem jöhetne, 1/15ön is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Nagyon helyes 😊
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ballard tegnap azt nyilatkozta, hogy már jó páran hívták az 1/15 miatt. Nem mondta ki, de nagyon úgy néz ki, hogy a Colts is hajlik rá, hogy visszamenjen néhány helyet a drafton.

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na, most olvasom a stampedebluen az okosságot, giants tradel fel velünk olineért és mi azon a helyen hozzuk első körben... kinget! Már az amik is stezt olvassák?

Ez a cikk nagy pech, mert ha bejön, Stez mennybe megy, mi meg 1 évig szívunk. Ha nem jön be, Stez mondhatja, hogy persze, mert eljinxelték a tippecskéjét...

Sajna, jó érveket hoznak king mellett, de akkor is conley lesz! Mi meg 3an isszuk Stez sörét és hintjük az okosságot!
szg2
Mikor volt utoljára Giants feltrade az első körben? Egyik OL játékos sem ér annyit, h feljebb lépjünk, Jerry Reese pedig nem mozog fel az ilyen játékosokért.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kit lep meg, hogy a buta amik az okos engem olvassak... Ballard is engem olvas.

több mint 7 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Na, most olvasom a stampedebluen az okosságot, giants tradel fel velünk olineért és mi azon a helyen hozzuk első körben... kinget! Már az amik is stezt olvassák?

Ez a cikk nagy pech, mert ha bejön, Stez mennybe megy, mi meg 1 évig szívunk. Ha nem jön be, Stez mondhatja, hogy persze, mert eljinxelték a tippecskéjét...

Sajna, jó érveket hoznak king mellett, de akkor is conley lesz! Mi meg 3an isszuk Stez sörét és hintjük az okosságot!
szg2
Gareon Conley accused of rape
Így igyatok...
Farky
Elolvastam én is a cikket... jól időzített balhé, ápr. 9én volt az eset... basszus, még ki sem hallgatták a gyereket. Remélem nem úszott el az esély..

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na, most olvasom a stampedebluen az okosságot, giants tradel fel velünk olineért és mi azon a helyen hozzuk első körben... kinget! Már az amik is stezt olvassák?

Ez a cikk nagy pech, mert ha bejön, Stez mennybe megy, mi meg 1 évig szívunk. Ha nem jön be, Stez mondhatja, hogy persze, mert eljinxelték a tippecskéjét...

Sajna, jó érveket hoznak king mellett, de akkor is conley lesz! Mi meg 3an isszuk Stez sörét és hintjük az okosságot!
szg2
Gareon Conley accused of rape
Így igyatok...
Farky
Ja most olvastam én is. Kezdődnek a draft előtti szappanoperák...

több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Na, most olvasom a stampedebluen az okosságot, giants tradel fel velünk olineért és mi azon a helyen hozzuk első körben... kinget! Már az amik is stezt olvassák?

Ez a cikk nagy pech, mert ha bejön, Stez mennybe megy, mi meg 1 évig szívunk. Ha nem jön be, Stez mondhatja, hogy persze, mert eljinxelték a tippecskéjét...

Sajna, jó érveket hoznak king mellett, de akkor is conley lesz! Mi meg 3an isszuk Stez sörét és hintjük az okosságot!
szg2
Gareon Conley accused of rape
Így igyatok...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Na, most olvasom a stampedebluen az okosságot, giants tradel fel velünk olineért és mi azon a helyen hozzuk első körben... kinget! Már az amik is stezt olvassák?

Ez a cikk nagy pech, mert ha bejön, Stez mennybe megy, mi meg 1 évig szívunk. Ha nem jön be, Stez mondhatja, hogy persze, mert eljinxelték a tippecskéjét...

Sajna, jó érveket hoznak king mellett, de akkor is conley lesz! Mi meg 3an isszuk Stez sörét és hintjük az okosságot!

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Jo akkor a conleyt felnyomta stez lanyruhában

több mint 7 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
aki offense picket írt azt keresztet vethet a stez-jogosultságára,

végig defense heavy draftról beszélt ---->defense
végig BPA-ról beszélt erős D draftnál ----> defense
romokban áll a védelem ----> defense
Chiefs kultúra -----> defense
Miska84
én fehéret írtam ----> Colts

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Garrett? Inkább Thomas...
Amúgy engem az sem lepne meg, ha hátramennénk 10-15 környékére, mert top15 környékén, a mi pickünknél már inkább olyan tehetségek lesznek bent valószínűleg, akikhez hasonlót tíz hellyel hátrébb is találunk.

Mondjuk hátramegyünk 1/24-re, és kihúzzuk Kevin Kinget. 8-D
Stez
De ha nincs nagy difi ki hajlandó egy feltrade-re? Segítünk szegény Texanson? 😊
Baba Yaga
Rengeteg csapat szeret bele egy adott prospectbe (a Ravensnel peldaul nagyon pletykaljak Cam Robinsont, akit van, aki imad, sokak szerint nagyon hanyag, meg csak nincs is a ket legjobb OT-prospect kozott), ezt ki lehet hasznalni. 15 utan mar azert jonnek ezek a pickek, amikre elso blikkre nem gondolnal, nem papirformak, ugymond. Megjosolhatatlan, hogy egyik-masik jatekos hol helyezkedik el a boardokon.

De egyebkent igen, Mahomes is nagy kerdojel, siman johetnek erte, nem csak a Houston.

több mint 7 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Garrett? Inkább Thomas...
Amúgy engem az sem lepne meg, ha hátramennénk 10-15 környékére, mert top15 környékén, a mi pickünknél már inkább olyan tehetségek lesznek bent valószínűleg, akikhez hasonlót tíz hellyel hátrébb is találunk.

Mondjuk hátramegyünk 1/24-re, és kihúzzuk Kevin Kinget. 8-D
Stez
De ha nincs nagy difi ki hajlandó egy feltrade-re? Segítünk szegény Texanson? 😊
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Látom Heisman Trophy a fél liga bedrogozását várja általunk - Cool 😀

Hát igazából kurvára tök mind1, hogy Thomas nem lesz a mienk, vagy Garett a példám szempontjából, hisz nem lesz a mienk és pont.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Garrett? Inkább Thomas...
Amúgy engem az sem lepne meg, ha hátramennénk 10-15 környékére, mert top15 környékén, a mi pickünknél már inkább olyan tehetségek lesznek bent valószínűleg, akikhez hasonlót tíz hellyel hátrébb is találunk.

Mondjuk hátramegyünk 1/24-re, és kihúzzuk Kevin Kinget. 8-D

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Hát logikusan ha mély egy draft class valamiben, akkor azokat hagynám későbbre, ha egy picknél több lehetőség is van, mivel a mélyebb classban később is találhatsz nem sokkal kisebb tehetséget, míg egy másikban az már inkább hajlik a kukázás felé.

De amúgy is elmondta, hogy 5-10 hely a listán az nem nagy különbség, szóval azért sanszosabb, hogy valami komolyabb needre fog jönni játékos, | ha csak be nem drogoztatjuk a fél ligát, hogy elnézzék Myles Garettet pl, | mert kevéssé tartom valószínűnek, hogy amikor mi jövünk, akkor a megmaradt top5-10 játékosban csak TE, WR, QB meg RB lesz - vagy akkor az egy nagyon elbaszott lista lesz 😀
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballard egyébként két posztra mondta, hogy olyan mély és minőségi, amilyent ő még a karrierje során nem látott: TE és safety. Ergó szerintem jönni fog valaki mindegyik posztra. Hogy nagyon elöl jön-e egy (szerinte) kiemelkedő, vagy pedig hátul turkálunk a sok, más években jobb sorsra hivatott projekt között, azt meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)