Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Na közben Foster lebukott a narkóval. Most már draftolhatjuk.
dugo93
Mostmár a 2. körben is meglehet simán.
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Na közben Foster lebukott a narkóval. Most már draftolhatjuk.

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
17-0. Mert még a bye weeket is megnyerjük.

több mint 7 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Jól indul a szezon, az első két meccen NFC csapattal játszunk ami jó, mivel köztudott, hogy 0-2-vel kezdjük a szezonokat mostanában, legalább nem AFC csapat mérlegét erősítjük.

A Bye Week is megint későn jön két csoportmeccs előtt, jobb az, mint amikor 4-6. héten kell pihenni...

Az utolsó héten a Texans jön, ami jó, mert 7-8-al fogunk neki menni tét nélkül (mert a PO-ba jutott Texans B ellen nyerünk) és megint 8-8 lesz a szezon -> Pagano ugyanúgy marad egy szürke év után...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ra sem neztem a schedule-ra, de ahogy a magyarul nem tudo, kulfoldrol importalt azsiai ribancaimnak (meg itt, a forumon ellenem tippeloknek) szoktam mondani:

Meg lesztek b*szva.

16–0, ugy, hogy Luck a serulese miatt kihagyja a szezon elso negy meccset. Ha nem hagyna ki, 19–0 lenne 16 meccsen.

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 204 — Colts Fan
Colts signed TE Mo Alie-Cox.
Swoope project 2.0, ex VCU kosaras

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei program
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jött a sokat látott de mindig ergya Bostic ILB-be. Hát nem Zach Brown, imádkozom lesz annyi ILB-nk hogy ne kerüljön pályára...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Kb olyan lett a Hankins deal mint jósoltam. Full korrekt szerintem, ha befürdünk vele akkor jövőre is olcsón mehet. De sztem jó lesz, bízom benne nagyon. Mintha Madden lenne, egy olyan játékos akit bírok, és sztem jó is. Adottsága megvan, volt már nagyon jó szezonja. Lehet még olcsó is lesz amikor jövő ilyenkor beszélünk róla 😊

Draft:
Ballard kb kijelentette, h minden körben BPA lesz, nem számít, hogy az adott pozi mennyire van töltődve.
Látott már olyat, hogy egy csapat needre húzott amikor elérhető volt egy top prospect egy másik poszton, és nem ez a siker útja szerinte.
Mindig a lehető legjobb, legtehetségesebb, leg "talentebb" játékost hozzuk majd el, nem fogunk senkin se azért átsiklani, mert éppen needre nézünk csak.
Ami fontos sztem: végig "mi" nézzük meg a játékosokat, "nekünk" fontos, hogy a boardot jól állítsuk fel, de a végső döntés az "enyém". Ha nem jön be, az "én" hibám. Felelősséget magára vette az egy dolog, de sztem azon felül, h ő firkantja fel a cetlire a nevet/hívja fel a playát, ha lesz pl 5 játékos 1/15ön aki jöhetne, akk mondhatja Pags, hogy "hádde kajak ez a Cook tuti pick öcsém", Ballardé a szó.
Dee Fordot (1/23, '14) említette példának arra, hnem számít a töltöttség, (aki tavaly elég jól kezdett, végére lesérült meg amúgy is picit visszaesett.)
Ez persze Grigsont igazolja (Dorsett, Future HoF elkapónk ugyé?)
Borbinho
Tök jól összefoglaltad, de akinek van ideje nézze meg, nagyon üt:  www.colts.com/videos/videos/Chris-Ballard-Full-Pre-Draft-Press-Conference/a087afb8-b066-4157-9e04-2fa9cedb89f4

Only culture wins... nagyon bírom a srácot, állat menedzser lehet. Remélem szerencséje is lesz!

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rb-t elvből nem írok, a várhatóan elérhető jelölteket már beírtátok. Legyen David Njoku.
peterk2005
ami vicces, hogy én is gondolkoztam, hogy TE-t írjak. Howard ha lecsúszna, ott még érték is lehetne. De nem nekünk 😀 Doyle mögé v elé se kellene TE 1.körben. tudom h csak játékra írtad 😊
Borbinho
Döntően játék, bár nem a Stez-es 😊 Egy manager játékban játszom, ahol pár nap múlva draftolunk, emiatt saját szempontból is kell nézelődnöm. Ez a Djoku gyerek, ha jó helyre kerül, szerintem Kelce szintű TE lesz, méghozzá igen hamar. Doyle király, szerettyük, de azért nem ugyanaz a kaliber. Hilton, Moncrief mellé egy Kelce féle TE-vel Luck kb. megállíthatatlan lenne.

Nem tudom mik Ballard/Pagano preferenciái, de én most úgy érzem, hogy első körben védelembe csak lb sorba vagy secondaryba húznék. Ha éppen nincs ezek között olyan jelölt aki megérne 1/15-öt, akkor inkább húzzunk az offense-be, mint a dline-ba. A dline-ban a legöregebb játékosunk is csak 25 éves. Hankins most jött, Ridgeway-ben, Andersonban pedig simán benne lehet az átlag fölötti kezdő, ami nem fog kiderülni, ha hozunk a nyakukra még egy első köröst is. Idén derítsük ki, lássuk hányadán állunk, aztán legfeljebb jövőre, ha egyikük se villant.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Aránylag egyszerűen le lehet mérni, hogy melyik csapat mennyire BPA-párti, a needre draftoló csapatoknál gyakoribbak a trade-ek, elvégre a hiányposztra érkező arcért felfelé is kell mozogni.
empty taxi
De a partner pont egy bpa csapat lesz szóval a felfelé tradelő csapat lesz a needre huzó
Janek
Igen, erre gondoltam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Aránylag egyszerűen le lehet mérni, hogy melyik csapat mennyire BPA-párti, a needre draftoló csapatoknál gyakoribbak a trade-ek, elvégre a hiányposztra érkező arcért felfelé is kell mozogni.
empty taxi
De a partner pont egy bpa csapat lesz szóval a felfelé tradelő csapat lesz a needre huzó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Aránylag egyszerűen le lehet mérni, hogy melyik csapat mennyire BPA-párti, a needre draftoló csapatoknál gyakoribbak a trade-ek, elvégre a hiányposztra érkező arcért felfelé is kell mozogni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Kb olyan lett a Hankins deal mint jósoltam. Full korrekt szerintem, ha befürdünk vele akkor jövőre is olcsón mehet. De sztem jó lesz, bízom benne nagyon. Mintha Madden lenne, egy olyan játékos akit bírok, és sztem jó is. Adottsága megvan, volt már nagyon jó szezonja. Lehet még olcsó is lesz amikor jövő ilyenkor beszélünk róla 😊

Draft:
Ballard kb kijelentette, h minden körben BPA lesz, nem számít, hogy az adott pozi mennyire van töltődve.
Látott már olyat, hogy egy csapat needre húzott amikor elérhető volt egy top prospect egy másik poszton, és nem ez a siker útja szerinte.
Mindig a lehető legjobb, legtehetségesebb, leg "talentebb" játékost hozzuk majd el, nem fogunk senkin se azért átsiklani, mert éppen needre nézünk csak.
Ami fontos sztem: végig "mi" nézzük meg a játékosokat, "nekünk" fontos, hogy a boardot jól állítsuk fel, de a végső döntés az "enyém". Ha nem jön be, az "én" hibám. Felelősséget magára vette az egy dolog, de sztem azon felül, h ő firkantja fel a cetlire a nevet/hívja fel a playát, ha lesz pl 5 játékos 1/15ön aki jöhetne, akk mondhatja Pags, hogy "hádde kajak ez a Cook tuti pick öcsém", Ballardé a szó.
Dee Fordot (1/23, '14) említette példának arra, hnem számít a töltöttség, (aki tavaly elég jól kezdett, végére lesérült meg amúgy is picit visszaesett.)
Ez persze Grigsont igazolja (Dorsett, Future HoF elkapónk ugyé?)
Borbinho
Szakadnek, ha elso korben a huzasunknal kube lenne a BPA epp, mert csuszik, Chris nezne egy nagyot. Amugy rusher vagy corner lesz. Ez a kijelentes szerintem annak szol, hogy Ballard sem erzi elegnek a rushereinket, hiaba a sok frissen igazolt jatekos, ha valaki csuszik, szo nelkul huzzuk.

Nekem egy lenyeg van, ne Pagano mondja, kit akar, ne Ballard mondja, kit akar. Csak es kizarolag Kevin Costner pickeljen. O huzhat futot QB-t is! 8-D
Stez
Enyhe javítást eszközöltem 😉

A rusher meg corner depth nem feltétlen annak szólt, hogy az lesz az első kör, lehet hogy pont abból lesz a depth miatt later pick. De mondjuk a lényeg, hogy jó lenne már valaki, aki tényleg jól értékel, mert Dungynak a sztorija, hogy anno csak Pollian akarta Addait, mindenki más MJD-t, az azért elég fájdalmas tévedés szintén - és ezzel nem Addait fikázom, de azért karriert tekintve van némi különbség kettejük között.

QB szerintem meg nem nagyon lesz nekünk BPA, mert Brownsnál és Cardinalsnál szerintem pont értékben lesz a 2 QB olyan BPA körül, és egyik csapat sem bővelkedik a megbízható és hosszútávú irányítókban. Utána meg már soká van a következő QB, szóval emiatt ne forgolódj álmatlanul. Inkább csak amiatt, hogy ki fogja jövő hét pénteken olyan hajnali 5 körül az arcodba tolni, hogy LÚÚÚZEEER!!!! 😛
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kb olyan lett a Hankins deal mint jósoltam. Full korrekt szerintem, ha befürdünk vele akkor jövőre is olcsón mehet. De sztem jó lesz, bízom benne nagyon. Mintha Madden lenne, egy olyan játékos akit bírok, és sztem jó is. Adottsága megvan, volt már nagyon jó szezonja. Lehet még olcsó is lesz amikor jövő ilyenkor beszélünk róla 😊

Draft:
Ballard kb kijelentette, h minden körben BPA lesz, nem számít, hogy az adott pozi mennyire van töltődve.
Látott már olyat, hogy egy csapat needre húzott amikor elérhető volt egy top prospect egy másik poszton, és nem ez a siker útja szerinte.
Mindig a lehető legjobb, legtehetségesebb, leg "talentebb" játékost hozzuk majd el, nem fogunk senkin se azért átsiklani, mert éppen needre nézünk csak.
Ami fontos sztem: végig "mi" nézzük meg a játékosokat, "nekünk" fontos, hogy a boardot jól állítsuk fel, de a végső döntés az "enyém". Ha nem jön be, az "én" hibám. Felelősséget magára vette az egy dolog, de sztem azon felül, h ő firkantja fel a cetlire a nevet/hívja fel a playát, ha lesz pl 5 játékos 1/15ön aki jöhetne, akk mondhatja Pags, hogy "hádde kajak ez a Cook tuti pick öcsém", Ballardé a szó.
Dee Fordot (1/23, '14) említette példának arra, hnem számít a töltöttség, (aki tavaly elég jól kezdett, végére lesérült meg amúgy is picit visszaesett.)
Ez persze Grigsont igazolja (Dorsett, Future HoF elkapónk ugyé?)
Borbinho
Szakadnek, ha elso korben a huzasunknal kube lenne a BPA epp, mert csuszik, Chris nezne egy nagyot. Amugy rusher vagy corner lesz. Ez a kijelentes szerintem annak szol, hogy Ballard sem erzi elegnek a rushereinket, hiaba a sok frissen igazolt jatekos, ha valaki csuszik, szo nelkul huzzuk.

Nekem egy lenyeg van, ne Pagano mondja, kit akar, ne Ballard mondja, kit akar. Csak es kizarolag Kevin Costner pickeljen. O huzhat futot is! 8-D
Stez
De csak ha előtte tradelünk 6ot!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kb olyan lett a Hankins deal mint jósoltam. Full korrekt szerintem, ha befürdünk vele akkor jövőre is olcsón mehet. De sztem jó lesz, bízom benne nagyon. Mintha Madden lenne, egy olyan játékos akit bírok, és sztem jó is. Adottsága megvan, volt már nagyon jó szezonja. Lehet még olcsó is lesz amikor jövő ilyenkor beszélünk róla 😊

Draft:
Ballard kb kijelentette, h minden körben BPA lesz, nem számít, hogy az adott pozi mennyire van töltődve.
Látott már olyat, hogy egy csapat needre húzott amikor elérhető volt egy top prospect egy másik poszton, és nem ez a siker útja szerinte.
Mindig a lehető legjobb, legtehetségesebb, leg "talentebb" játékost hozzuk majd el, nem fogunk senkin se azért átsiklani, mert éppen needre nézünk csak.
Ami fontos sztem: végig "mi" nézzük meg a játékosokat, "nekünk" fontos, hogy a boardot jól állítsuk fel, de a végső döntés az "enyém". Ha nem jön be, az "én" hibám. Felelősséget magára vette az egy dolog, de sztem azon felül, h ő firkantja fel a cetlire a nevet/hívja fel a playát, ha lesz pl 5 játékos 1/15ön aki jöhetne, akk mondhatja Pags, hogy "hádde kajak ez a Cook tuti pick öcsém", Ballardé a szó.
Dee Fordot (1/23, '14) említette példának arra, hnem számít a töltöttség, (aki tavaly elég jól kezdett, végére lesérült meg amúgy is picit visszaesett.)
Ez persze Grigsont igazolja (Dorsett, Future HoF elkapónk ugyé?)
Borbinho
Szakadnek, ha elso korben a huzasunknal kube lenne a BPA epp, mert csuszik, Chris nezne egy nagyot. Amugy rusher vagy corner lesz. Ez a kijelentes szerintem annak szol, hogy Ballard sem erzi elegnek a rushereinket, hiaba a sok frissen igazolt jatekos, ha valaki csuszik, szo nelkul huzzuk.

Nekem egy lenyeg van, ne Pagano mondja, kit akar, ne Ballard mondja, kit akar. Csak es kizarolag Kevin Costner pickeljen. O huzhat futot is! 8-D

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
@ttwentyman: Lions holding joint practices in Indianapolis with Colts ahead of their preseason Week 1 matchup. Did same thing with Steelers last year
Bazzani
nincs is jobb mint egy kis joint practice
 www.thesmokersclub.com/blog/wp-content/uploads/2016/04/NFL-weed-750x420.jpg

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kb olyan lett a Hankins deal mint jósoltam. Full korrekt szerintem, ha befürdünk vele akkor jövőre is olcsón mehet. De sztem jó lesz, bízom benne nagyon. Mintha Madden lenne, egy olyan játékos akit bírok, és sztem jó is. Adottsága megvan, volt már nagyon jó szezonja. Lehet még olcsó is lesz amikor jövő ilyenkor beszélünk róla 😊

Draft:
Ballard kb kijelentette, h minden körben BPA lesz, nem számít, hogy az adott pozi mennyire van töltődve.
Látott már olyat, hogy egy csapat needre húzott amikor elérhető volt egy top prospect egy másik poszton, és nem ez a siker útja szerinte.
Mindig a lehető legjobb, legtehetségesebb, leg "talentebb" játékost hozzuk majd el, nem fogunk senkin se azért átsiklani, mert éppen needre nézünk csak.
Ami fontos sztem: végig "mi" nézzük meg a játékosokat, "nekünk" fontos, hogy a boardot jól állítsuk fel, de a végső döntés az "enyém". Ha nem jön be, az "én" hibám. Felelősséget magára vette az egy dolog, de sztem azon felül, h ő firkantja fel a cetlire a nevet/hívja fel a playát, ha lesz pl 5 játékos 1/15ön aki jöhetne, akk mondhatja Pags, hogy "hádde kajak ez a Cook tuti pick öcsém", Ballardé a szó.
Dee Fordot (1/23, '14) említette példának arra, hnem számít a töltöttség, (aki tavaly elég jól kezdett, végére lesérült meg amúgy is picit visszaesett.)
Ez persze Grigsont igazolja (Dorsett, Future HoF elkapónk ugyé?)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@ttwentyman: Lions holding joint practices in Indianapolis with Colts ahead of their preseason Week 1 matchup. Did same thing with Steelers last year

több mint 7 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Meg lesztek b*szva.
Stez
én jó fej voltam és nem írtam
#Stezversuseverybody

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Colts Draft tippelde, MindegyCsakNeStezNyerjen Edisön:

Miska84: Derek Barnett, DE/OLB, Tennessee
kristóf17: Marlon Humphrey, CB , Alabama
coltman: Taco Charlton, DE, Michigan
Janek, szg2: Gareon Conley CB, Ohio St.
Farky: Forrest Lamp, G/T, Western Kentucky
peach: Jabril Peppers S, Michigan
Stez: Kevin King, CB, Washington
ervinator: Reuben Foster, LB, Alabama
alatriste: Tim Williams, OLB, Alabama
uatu: Takkarist McKinley, DE, UCLA
cartman023: Christian McCaffrey, RB, Stanford
peterbadbone: Malik McDowell, DE/DT, Michigan State
Borbinho: Obi Melifonwu, S, UConn
empty taxy: T.J. Watt, OLB, Wisconsin
peterk2005: David Njoku, TE, Miami
Farky
Lehetne Stez007 against the World is a neve ennek a játéknak 😀
coltman
Meg lesztek b*szva.


több mint 7 éve
deleted account 1 758
Ballard jól nyomja, se signing bonus, se jövő évi garantált, (ha akarjuk) :

$10M guaranteed at signing (2017 salary + 2017 roster bonus)
2017 Roster Bonus: $7M
$4.5M of 2018 salary guarantees in March 2018
Annual Incentives: $1M

Most viszont már kurva kíváncsi leszek, hogy Anderson, Langford meg Hankins-szel hol lesz a rush D-nk, mert az utóbbi 10 év a visszafogottság, az utóbbi 5 pedig a gyalázat jegye alatt telt. Sidenote : Parry meg úgy néz ki megúszta a kibaszást, szóval lehet tőle is várhatunk majd valami komolyabb teperést a pályán.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rb-t elvből nem írok, a várhatóan elérhető jelölteket már beírtátok. Legyen David Njoku.
peterk2005
ami vicces, hogy én is gondolkoztam, hogy TE-t írjak. Howard ha lecsúszna, ott még érték is lehetne. De nem nekünk 😀 Doyle mögé v elé se kellene TE 1.körben. tudom h csak játékra írtad 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Colts Draft tippelde, MindegyCsakNeStezNyerjen Edisön:

Miska84: Derek Barnett, DE/OLB, Tennessee
kristóf17: Marlon Humphrey, CB , Alabama
coltman: Taco Charlton, DE, Michigan
Janek, szg2: Gareon Conley CB, Ohio St.
Farky: Forrest Lamp, G/T, Western Kentucky
peach: Jabril Peppers S, Michigan
Stez: Kevin King, CB, Washington
ervinator: Reuben Foster, LB, Alabama
alatriste: Tim Williams, OLB, Alabama
uatu: Takkarist McKinley, DE, UCLA
cartman023: Christian McCaffrey, RB, Stanford
peterbadbone: Malik McDowell, DE/DT, Michigan State
Borbinho: Obi Melifonwu, S, UConn
empty taxy: T.J. Watt, OLB, Wisconsin
peterk2005: David Njoku, TE, Miami
Farky
Lehetne Stez007 against the World is a neve ennek a játéknak 😀
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Colts Draft tippelde, MindegyCsakNeStezNyerjen Edisön

Miska84: Derek Barnett, DE/OLB, Tennessee
kristóf17: Marlon Humphrey, CB , Alabama
coltman: Taco Charlton, DE, Michigan
Janek, szg2, dugo93: Gareon Conley CB, Ohio St.
Farky: Forrest Lamp, G/T, Western Kentucky
peach: Jabril Peppers S, Michigan
Stez, gabokocka: Kevin King, CB, Washington
ervinator, Tomcsik: Reuben Foster, LB, Alabama
alatriste: Tim Williams, OLB, Alabama
uatu: Takkarist McKinley, DE, UCLA
cartman023: Christian McCaffrey, RB, Stanford
peterbadbone: Malik McDowell, DE/DT, Michigan State
Borbinho: Obi Melifonwu, S, UConn
empty taxy: T.J. Watt, OLB, Wisconsin
peterk2005: David Njoku, TE, Miami
Höri: Alvin Kamara, RB, Tennessee
szampi#33: Dalvin Cook, RB, Florida St.
JSanyo: Ryan Ramczyk, OT, Wisconsin
Heisman Trophy: Myles Garrett, DE, Texas A&M
Zolika: Haason Reddick, LB, Temple
iktriad: Cam Robinson, OL Alabama
Toto21: Garrett Bolles, OT, Utah
Tony Adams: kitrade az első körből


Szerkesztette: Farky

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning