Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem te Poe-t összekevered a fél nigériai labdarúgó-válogatottal, akik 26 évesnek vannak bejegyezve, amúgy a negyedik x-et tapossák. Mondhatnád lightosabban is, hogy „büdös ngger, akinek úgy lóg a bőre és a ráncai, hogy kinéz hatvannak”.
Vagy te valami Romulan-időszámításban mértél? 8-D
Stez
Szerintem coltman is Cameron Poe-ra gondolt. 😉
peterk2005
Jó, de Cameron olyan, mint Chuck Norris esetében is van ez a tény: tök mindegy, hány éves, úgy is meg fog baszni.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem te Poe-t összekevered a fél nigériai labdarúgó-válogatottal, akik 26 évesnek vannak bejegyezve, amúgy a negyedik x-et tapossák. Mondhatnád lightosabban is, hogy „büdös ngger, akinek úgy lóg a bőre és a ráncai, hogy kinéz hatvannak”.
Vagy te valami Romulan-időszámításban mértél? 8-D
Stez
Szerintem coltman is Cameron Poe-ra gondolt. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor Hankins frissen draftolt?

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én örülök neki h jött, végre egy olyan igazolás amit mindenki várt, elit játékra képes FA. erre vártatok. mindenki itt károk h sok. mire gondoltatok? 3 év szumma 10 millióra????
amikor vannak csapatok akiknél most is 100 milla hely van???
Miska84
Én azért finnyogok, mert ha már költünk, akkor inkább költsünk pár millával még többet egy Bouye-ért, fizessünk túl egy Hightower-t, hogy otthagyja Bostont, stb., mint egy olyan posztra költsünk amelyiken a kezdő 500 snapet játszik. Hankins a védelmi snapek felében nem fog tudni segíteni a védelemnek, egyszerűen azért mert nem lesz pályán. De mindegy, jöjjön ő is, ha már ő jött. És ha a boom or bust igazolásaink közül is beválik még egypár, akkor abszolút nem fog érdekelni, hogy Hankins mennyit keres hány snap alatt. 😊

Amúgy Hankins milyen alkat, mennyire mozgatható? Csak NT-be fit, vagy játszott/játszhat mást is? Azért kérdezem, mert a mi (többnyire) 1 gap 3-4-es hibrid rendszerünkben a strong side DE azért nem egy csenevész. Arthur Jones is - aki ott játszott már amikor játszott - egy 330-340 fontos benga volt. Ha Hankinsre nem (csak) NT-ként számítanánk, akkor mindjárt máshogy néznék erre a szerződésre...
peterk2005
Elemzés Hankinsről :  www.stampedeblue.com/2017/4/13/15293004/analysis-of-johnathan-hankins

Amúgy szerintem azért lett Hankins/Poe összevetésben Hankins a győztes ennyi ZS-ért, mert 5 évvel fiatalabb, plusz nála nem volt ugye sérülés, mint Poenál, szóval szigorúan számokat nézve ő jobb befektetés hosszú távra.

sidenote : Hightowert ne emlegessük már, ő kurvára nem akart eljönni, csak kicsit felsrófolni a fizuját, ennyi - nem hiszem hogy ne lett volna minium 4-5 csapat (köztük mi is), aki ezt a 4/35-ös fizut ne überelte volna.
coltman
Szerintem te Poe-t összekevered a fél nigériai labdarúgó-válogatottal, akik 26 évesnek vannak bejegyezve, amúgy a negyedik x-et tapossák. Mondhatnád lightosabban is, hogy „büdös ngger, akinek úgy lóg a bőre és a ráncai, hogy kinéz hatvannak”.

Vagy te valami Romulan-időszámításban mértél? 8-D

több mint 7 éve
deleted account 1 758
én örülök neki h jött, végre egy olyan igazolás amit mindenki várt, elit játékra képes FA. erre vártatok. mindenki itt károk h sok. mire gondoltatok? 3 év szumma 10 millióra????
amikor vannak csapatok akiknél most is 100 milla hely van???
Miska84
Én azért finnyogok, mert ha már költünk, akkor inkább költsünk pár millával még többet egy Bouye-ért, fizessünk túl egy Hightower-t, hogy otthagyja Bostont, stb., mint egy olyan posztra költsünk amelyiken a kezdő 500 snapet játszik. Hankins a védelmi snapek felében nem fog tudni segíteni a védelemnek, egyszerűen azért mert nem lesz pályán. De mindegy, jöjjön ő is, ha már ő jött. És ha a boom or bust igazolásaink közül is beválik még egypár, akkor abszolút nem fog érdekelni, hogy Hankins mennyit keres hány snap alatt. 😊

Amúgy Hankins milyen alkat, mennyire mozgatható? Csak NT-be fit, vagy játszott/játszhat mást is? Azért kérdezem, mert a mi (többnyire) 1 gap 3-4-es hibrid rendszerünkben a strong side DE azért nem egy csenevész. Arthur Jones is - aki ott játszott már amikor játszott - egy 330-340 fontos benga volt. Ha Hankinsre nem (csak) NT-ként számítanánk, akkor mindjárt máshogy néznék erre a szerződésre...
peterk2005
Elemzés Hankinsről :  www.stampedeblue.com/2017/4/13/15293004/analysis-of-johnathan-hankins

Amúgy szerintem azért lett Hankins/Poe összevetésben Hankins a győztes ennyi ZS-ért, mert 5 évvel fiatalabb, plusz nála nem volt ugye sérülés, mint Poenál, szóval szigorúan számokat nézve ő jobb befektetés hosszú távra.

sidenote : Hightowert ne emlegessük már, ő kurvára nem akart eljönni, csak kicsit felsrófolni a fizuját, ennyi - nem hiszem hogy ne lett volna minium 4-5 csapat (köztük mi is), aki ezt a 4/35-ös fizut ne überelte volna.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
én örülök neki h jött, végre egy olyan igazolás amit mindenki várt, elit játékra képes FA. erre vártatok. mindenki itt károk h sok. mire gondoltatok? 3 év szumma 10 millióra????
amikor vannak csapatok akiknél most is 100 milla hely van???
Miska84
Én azért finnyogok, mert ha már költünk, akkor inkább költsünk pár millával még többet egy Bouye-ért, fizessünk túl egy Hightower-t, hogy otthagyja Bostont, stb., mint egy olyan posztra költsünk amelyiken a kezdő 500 snapet játszik. Hankins a védelmi snapek felében nem fog tudni segíteni a védelemnek, egyszerűen azért mert nem lesz pályán. De mindegy, jöjjön ő is, ha már ő jött. És ha a boom or bust igazolásaink közül is beválik még egypár, akkor abszolút nem fog érdekelni, hogy Hankins mennyit keres hány snap alatt. 😊

Amúgy Hankins milyen alkat, mennyire mozgatható? Csak NT-be fit, vagy játszott/játszhat mást is? Azért kérdezem, mert a mi (többnyire) 1 gap 3-4-es hibrid rendszerünkben a strong side DE azért nem egy csenevész. Arthur Jones is - aki ott játszott már amikor játszott - egy 330-340 fontos benga volt. Ha Hankinsre nem (csak) NT-ként számítanánk, akkor mindjárt máshogy néznék erre a szerződésre...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dontari lesz az
Janek
Sebaj, te még nem vágod: a világon egyetlen igazi Poe van, az pedig Cameron!


Be lehetett vállalni, bár talán nemcsak a szívem mondatja azt, h jobban járt volna a maradással. Egyrészt ez a Giants előrébb tart a csapatépítésben és 2017-re már vérmesebb cél is lehet a PO-ba jutásnál. Ismeri a rendszert, feküdt is neki, egy bizonyított D-t erősíthetett volna.

Asbee
nagyon egyszerű. nálunk van esélye kitölteni a szerződést, év valóban zsebre vágni a 30 millát. egy olyan csapatnál ahol nála mindenki jobb a DLban és mindenki ennyit keres, ott előbb utóbb valakitől érzékeny búcsút vesznek, nem kell mondanom, hogy h kire van a legnagyobb esély. ha megkapta volna ott is ezt akkor sem járt volna jobban fizu szempontból,

én örülök neki h jött, végre egy olyan igazolás amit mindenki várt, elit játékra képes FA. erre vártatok. mindenki itt károk h sok. mire gondoltatok? 3 év szumma 10 millióra????
amikor vannak csapatok akiknél most is 100 milla hely van???
Miska84
Jó játékra képes, nem elitre. Nagy különbség. És nem fit igazából a Colts rendszerébe. Nagyon nem fit. Bírtam volna 5-7 millióért, de ilyen játékosért az FA jelen szakaszában főleg, sok a 10 millió per év.

De írtam korábban: egyik szemem sír, a másik azért nevet, mert hát persze abból a szempontból én is örülök neki, hogy nem egy Mingo-féle boom or bust pali.

több mint 7 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Be lehetett vállalni, bár talán nemcsak a szívem mondatja azt, h jobban járt volna a maradással. Egyrészt ez a Giants előrébb tart a csapatépítésben és 2017-re már vérmesebb cél is lehet a PO-ba jutásnál. Ismeri a rendszert, feküdt is neki, egy bizonyított D-t erősíthetett volna.

Asbee
nagyon egyszerű. nálunk van esélye kitölteni a szerződést, év valóban zsebre vágni a 30 millát. egy olyan csapatnál ahol nála mindenki jobb a DLban és mindenki ennyit keres, ott előbb utóbb valakitől érzékeny búcsút vesznek, nem kell mondanom, hogy h kire van a legnagyobb esély. ha megkapta volna ott is ezt akkor sem járt volna jobban fizu szempontból,

én örülök neki h jött, végre egy olyan igazolás amit mindenki várt, elit játékra képes FA. erre vártatok. mindenki itt károk h sok. mire gondoltatok? 3 év szumma 10 millióra????
amikor vannak csapatok akiknél most is 100 milla hely van???

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Dontari lesz az

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha itt is tol hét sacket, nem lesz annyira run only 😛

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincsen baj a DT-vel, Donald ennyiért jöhetett volna. 8-D Csak a baj, hogy egy only run stopper illető jött, ráadásul ennyiért. Így meg simán azt mondom, ennyiért inkább Cameron Poe.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem a pénz nem érdekel, az tényleg van. Csak, hát Grigsonnal se az volt a gond, hogy olyan szerződéseket kötött volna, amikkel évekre seggre ülteti a franchise-t. Attól nem lettünk előbbre, hogy az összes szar Grigson szerződésből is könnyedén ki tudtunk lépni.

Hoztunk bőven játékost a védelembe, szinte minden posztot mélyítettünk, erősítettünk, de hogy a legdrágább FA igazolásunk egy DT legyen, az nekem kicsit WTF. Persze lehet úgy is 3-4-es frontot építeni, ahol a DT-NT posztok ennyire fontosak, de a miénk nem ilyen volt. Úgyhogy vagy váltás lesz - ugyanazzal a stábbal a védelemben? .... -, vagy pedig egy olyan játékosra költöttük a legtöbbet, aki 450-500 snapet lesz nálunk pályán. Hmmm.....

Mindegy, nem akarok korai károgó lenni. Hankins lehet annyira jó, hogy innentől kezdve ignorálhatjuk a mély DT class-t a draft elején, mehetünk más posztokra. Safety, corner, neadjisten TE, esetleg - légyszi neeeee... - RB? Kíváncsi leszek az első két körös pickünkre, de nagyon...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt azért hozzáteszem, h a tőlünk távozott DT-k rendre beváltak. Ilyen volt anno Barry Cofield, Linval Joseph pedig a Vikings-ban kezdett el állatkodni, nálunk "csak" egy jó DT volt. Ez mondjuk tényleg meglep, h ennyit adtatok érte, kicsit tényleg sok, de 2 év után akár ki is rakhatjátok. Mint írtátok a látogatás után szerződés nélkül távozott, gondolom az ügynök megszellőztette a mi 4 év/28 misis ajánlatunkat, erre pedig kontráztatok.

Be lehetett vállalni, bár talán nemcsak a szívem mondatja azt, h jobban járt volna a maradással. Egyrészt ez a Giants előrébb tart a csapatépítésben és 2017-re már vérmesebb cél is lehet a PO-ba jutásnál. Ismeri a rendszert, feküdt is neki, egy bizonyított D-t erősíthetett volna.

Ami kérdőjel, h a viselkedése alapján nagyon pénzéhesnek tűnik, benne van a veszély, h elégedetté vált és ellustul. A mi ajánlatunk reális volt, amit végül kapott az kicsit sok, de ha úgy játszik mint eddig, akkor nem a fizetési csekkjét fogjátok lobogtatni.
Asbee
Az, meg hogy egy évvel kevesebb idő alatt is többet keres itt, és hamarabb kaphat még egy szerződést, tök mellékes 😊

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt azért hozzáteszem, h a tőlünk távozott DT-k rendre beváltak. Ilyen volt anno Barry Cofield, Linval Joseph pedig a Vikings-ban kezdett el állatkodni, nálunk "csak" egy jó DT volt. Ez mondjuk tényleg meglep, h ennyit adtatok érte, kicsit tényleg sok, de 2 év után akár ki is rakhatjátok. Mint írtátok a látogatás után szerződés nélkül távozott, gondolom az ügynök megszellőztette a mi 4 év/28 misis ajánlatunkat, erre pedig kontráztatok.

Be lehetett vállalni, bár talán nemcsak a szívem mondatja azt, h jobban járt volna a maradással. Egyrészt ez a Giants előrébb tart a csapatépítésben és 2017-re már vérmesebb cél is lehet a PO-ba jutásnál. Ismeri a rendszert, feküdt is neki, egy bizonyított D-t erősíthetett volna.

Ami kérdőjel, h a viselkedése alapján nagyon pénzéhesnek tűnik, benne van a veszély, h elégedetté vált és ellustul. A mi ajánlatunk reális volt, amit végül kapott az kicsit sok, de ha úgy játszik mint eddig, akkor nem a fizetési csekkjét fogjátok lobogtatni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Van, kolthetjuk, ezzel semmi gond sincs. Illetve de, van. Mert a mani gorgetese igen okos dolog, nagyon sokat erhet plusz 10 millio dollar mondjuk jovore, egy premierposzt top FA-javal esetleg.

Remek dolog, hogy van penz, rajta ulni sem okos, de a megoldas nem az, hogy jocskan tulfizetsz nem top jatekosokat, csak azert, mert penz az van. Egyebkent meg halkan jegyzem meg, szvsz ha ugyanezt a szerzodest odanyomjuk Poe orra ala, aki raadasul jobb runban, jobb rushban, plusz mind a harom downban ott tud lenni a palyan, ezt meg o is alairja. Evi 10 millio, ez rengeteg.

Poe ert volna ennyi, Hankins kozel sem. Az pedig tovabbra sem elvetheto teny, hogy a Colts evek ota elvetheto mennyisegben hasznal nose-t, ha pedig ez nem valtozik, akkor egyaltalan semmi ertelme nem volt Hankinsnek. Ha ez valtozik, akkor is nagyon sokallom ezt a penzt es Poe-nak adtam volna, de mondjuk ha evi 800 snapet ott tud lenni a palyan es hozni tudja azt, amit a Giantsben, azt mondom oke.

De ne felejtsuk el, hogy a Giantsben nem egy szezonon at jatszottak mellette konkretan elit jatekosok. Itt nem jatszik korulotte elit jatekos, de meg csak ligaszinten korrekt kezdo is alig lesz. Vajon mit tud?

Szo sincs rola, hogy nem orulnek, mert egyebkent valahol orulok, hogy legalabb valaki olyan is erkezett, aki valamit mar lerakott az asztalra, csak a szerzodes nem tetszik, illetve az, hogy Hankins a multjatol fuggetlenul pont az a jatekos, aki a rendszer, a korabbi tarsak es nehany tenyezo miatt eleg kockazatos huzas. Kockaztatni meg jo dolog, ha nem megy ra a gatyad, ennyiert kicsit azert igenis sir az egyik szemem.

A draft utan inkabb tudtam volna hova tenni ezt a move-ot, a draft elott nem. Illetve de, Ballard ezzel szamomra kilotte a 34DL-picket koran, illetve azt is jelezte, nincs elajulva azoktol a jatekosoktol, akik a Colts szamara elerheto kozelsegben vannak.

Hankins szerzodes nelkul ment el tolunk, belsos infok azt adtak vissza, eselytelen, hogy hozzank jojjon. Ugy velem, Ballard gondolt egyet, odatolta a zsozsot hirtelen, meglepetesre. Ez a gyors lepes arra enged kovetkeztetni, hogy nem szerizunk itten sok dagi fekat a drafton, emiatt gyorsan tuzet oltott Chris urfi.

Ellentmondast erzek a lepesben.

Ja, es eleg sok elmebeteg felallast szimatolok a vedelem reszerol a 2017-es szezonban. Teny, azert maga Hankins kellett nagyon ebbe a frontba, udito elmeny lesz ot Colts-mezben a palyan latni, mint jatekost, en szeretem, jonak is tartom, egyszeruen korlatolt, nehol a sajat korlatai, nehol a Colts rendszere miatt.

A rollovert eleg sokan lebecsulik, de ez nagy hiba. Nagyot lehet vele huzni, ha valaki epp nem Browns-szinten csinalja, ahol mar tulzasba vittek, es az elmult evekben pedig, amikor nagy nehezen koltottek valakire, azzal nagyreszt befurodtek.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Neha elgondolkodomm csak en toltom-e a napjaim masszivan alkohollal, kokainnal es kurvakkal, mar tudom, az elso kettot Chrisek is uzik. Megyek is Browns-fannak, hatha huzunk valami normalis jatekost 1/1-re.
Stez
27 misink fekszik még üresen draft classal meg minden. Nagy UFA már úgyse nagyon van, akire tudtunk volna költeni, így ez szerintem jó húzás volt. Túlárazott? Igen. Jobb lesz a védelmünk vele? Igen. Ha több marad rolloverre jövőre - amikor úgyis megint nagyot ugrik majd a sapka - többet értünk volna vele? Meglehet, de nem hiszem, hogy ez a 10 misi fog hiányozni.
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Jó ez. Lóvénk van. Legalább nem ülünk rajta.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Neha elgondolkodomm csak en toltom-e a napjaim masszivan alkohollal, kokainnal es kurvakkal, mar tudom, az elso kettot Chrisek is uzik. Megyek is Browns-fannak, hatha huzunk valami normalis jatekost 1/1-re.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Azert ez rengeteg most

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Johnathan Hankins' new 3-year deal with the Colts includes $14.5 million guaranteed, per slice.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rapoport: The #Colts agreed to terms with DT Jonathan Hankins on a 3-year deal worth up to $30M, source said. $10.5M the first year. $15.9M guaranteed
triangle
3 év, 10 misi évente.
a 15.9ből van egy olyan érzésem, hogy nem sok marad az utolsó évre, két év után ha nagyon szar ki lehet tenni.
jó move Ballardtól sztem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
triangle 1 283
Rapoport: The #Colts agreed to terms with DT Jonathan Hankins on a 3-year deal worth up to $30M, source said. $10.5M the first year. $15.9M guaranteed
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha olyan játékost kerestek, aki a teljes meccsen át túr a fal közepében mint egy vaddisznó, akkor viszont tényleg nem érdemes beszállnotok egy bid warba. Nem tud egy teljes meccsen át effektív lenni, kell neki a pihenő, nem árt mellé egy használható játékos.Asbee
Nem ilyent keresünk. Nálunk a fal közepi poszt félállásos, 4-500 snapnél a kezdő sincs többet pályán.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt hiszem ezt eléggé elkúrta Hankins ügynöke, nem szabadna egy ilyen játékosnak néhány napnál tovább szabadügynöknek lennie.

Azt viszont elég valószínűnek tartom, h 1 héten belül, de legkésőbb a draftig aláír valahova. Pontos számokat nem ismerünk, de ha valóban évi 4-5 millió dollár környékén adtok neki, az jó eséllyel kevés lesz. Tényleg csak saccolni tudok, mi kb. 6-7 millió dollárt ajánlhatunk neki évente, ez az összeg az ami bele is férne New Yorkban + a leendő szabadügynökökre is lenne keret.

Ha olyan játékost kerestek, aki a teljes meccsen át túr a fal közepében mint egy vaddisznó, akkor viszont tényleg nem érdemes beszállnotok egy bid warba. Nem tud egy teljes meccsen át effektív lenni, kell neki a pihenő, nem árt mellé egy használható játékos. Anno az utolsó szezonjában az Ohio State-en teljesen kifacsarták, vissza is esett, emiatt lett "csak" 2. körös.

Nem lesz már a liga sztárja DT poszton, viszont teljesen jó képességekkel rendelkezik, ha hozzátok kerül ti sem lesztek elégedetlenek vele. Az év ezen szakaszában nem sűrűn tudsz ennyire jó és fiatal játékosokat szerezni, így ha az ár is rendben van, akkor nagy fogás lehet. Azt hiszem egy látogatása még lesz valahol, ugyanezt megcsinálta Keenan Robinson is, aki végül maradt Giants játékos. Én személy szerint nem örülnék Hankins távozásának, de a türelmem lassan már tényleg elfogy.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért az nfl.com szakírójának csak gratulálni tudok ama kijelentéséhez, miszerint Hankins azért férne be a Colts védőfalába, mert jelenleg úgy néz ki, Margus Hunt lesz az egyik kezdőnk.

Igen, Hunt. Az bizony.