Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Johnathan Hankins' new 3-year deal with the Colts includes $14.5 million guaranteed, per slice.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rapoport: The #Colts agreed to terms with DT Jonathan Hankins on a 3-year deal worth up to $30M, source said. $10.5M the first year. $15.9M guaranteed
triangle
3 év, 10 misi évente.
a 15.9ből van egy olyan érzésem, hogy nem sok marad az utolsó évre, két év után ha nagyon szar ki lehet tenni.
jó move Ballardtól sztem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
triangle 1 283
Rapoport: The #Colts agreed to terms with DT Jonathan Hankins on a 3-year deal worth up to $30M, source said. $10.5M the first year. $15.9M guaranteed
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha olyan játékost kerestek, aki a teljes meccsen át túr a fal közepében mint egy vaddisznó, akkor viszont tényleg nem érdemes beszállnotok egy bid warba. Nem tud egy teljes meccsen át effektív lenni, kell neki a pihenő, nem árt mellé egy használható játékos.Asbee
Nem ilyent keresünk. Nálunk a fal közepi poszt félállásos, 4-500 snapnél a kezdő sincs többet pályán.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt hiszem ezt eléggé elkúrta Hankins ügynöke, nem szabadna egy ilyen játékosnak néhány napnál tovább szabadügynöknek lennie.

Azt viszont elég valószínűnek tartom, h 1 héten belül, de legkésőbb a draftig aláír valahova. Pontos számokat nem ismerünk, de ha valóban évi 4-5 millió dollár környékén adtok neki, az jó eséllyel kevés lesz. Tényleg csak saccolni tudok, mi kb. 6-7 millió dollárt ajánlhatunk neki évente, ez az összeg az ami bele is férne New Yorkban + a leendő szabadügynökökre is lenne keret.

Ha olyan játékost kerestek, aki a teljes meccsen át túr a fal közepében mint egy vaddisznó, akkor viszont tényleg nem érdemes beszállnotok egy bid warba. Nem tud egy teljes meccsen át effektív lenni, kell neki a pihenő, nem árt mellé egy használható játékos. Anno az utolsó szezonjában az Ohio State-en teljesen kifacsarták, vissza is esett, emiatt lett "csak" 2. körös.

Nem lesz már a liga sztárja DT poszton, viszont teljesen jó képességekkel rendelkezik, ha hozzátok kerül ti sem lesztek elégedetlenek vele. Az év ezen szakaszában nem sűrűn tudsz ennyire jó és fiatal játékosokat szerezni, így ha az ár is rendben van, akkor nagy fogás lehet. Azt hiszem egy látogatása még lesz valahol, ugyanezt megcsinálta Keenan Robinson is, aki végül maradt Giants játékos. Én személy szerint nem örülnék Hankins távozásának, de a türelmem lassan már tényleg elfogy.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért az nfl.com szakírójának csak gratulálni tudok ama kijelentéséhez, miszerint Hankins azért férne be a Colts védőfalába, mert jelenleg úgy néz ki, Margus Hunt lesz az egyik kezdőnk.

Igen, Hunt. Az bizony.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fog aláírni, főleg így húsvét előtt. Túl dagadt, sok hús kell neki, erre kéri a csilliárdokat.
Stez
Hádde' most ákciós a sonka!
Gyorsan alá kell firkantani egy szerződést, 5 évre, 35 millióért meg 500kg sonkáér', ebből 20millió meg 350kg garantált, a többi csak ösztönzőkkel (pl. magának kell vennie a kenyeret/tojást/tormát, és akk újabb 50kg garantált) elérhető.
Borbinho
Az a baj, hogy szerintem még csak köszönőviszonyban sem lesz a két fél. Mert Ballard bizonyította, hogy nagyon óvatos, átgondolja, kinek mennyi zsozsót villant, és hány évre köt le bizonyos capmennyiséget, Hankinsmeg meg megvannak az elvárásai.

A Giants offere ott hever az asztalán, nem hiszem, hogy Ballard azt üverelni fogja, és ha nem teszi, nem is mondom, hogy hibázik. Én továbbra sem vagyok biztos abban, hogy egy nózi a Colts jelenlegi rendszerében megér sok-sokmilliót, hisz itt ha nincs váltás, akkor 500 snapet van a pályán a poszton a kezdő.

Poe esetében szintén óvatos volt Ballard, itt sem lesz más. Nem érzem most, hogy ez nagyon komoly érdeklődés, és hogy a scoutguru Ballard épp a draft előtt mondjuk súlyos puszmilliókat odanyomna egy nózinak. Maximum a draft után, ha lemarad a targetjeiről...

Én bírnám amúgy Hankinset, szerintem jó kis játékos, de évi 4-5 milliónál perpill biztosan nem adnék neki többet, annyiért meg nem fog aláírni, ha valóban ilyen évi 10-11 milliót akart eddig megkapni.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem fog aláírni, főleg így húsvét előtt. Túl dagadt, sok hús kell neki, erre kéri a csilliárdokat.
Stez
Hádde' most ákciós a sonka!
Gyorsan alá kell firkantani egy szerződést, 5 évre, 35 millióért meg 500kg sonkáér', ebből 20millió meg 350kg garantált, a többi csak ösztönzőkkel (pl. magának kell vennie a kenyeret/tojást/tormát, és akk újabb 50kg garantált) elérhető.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fog aláírni, főleg így húsvét előtt. Túl dagadt, sok hús kell neki, erre kéri a csilliárdokat.

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 199 — Colts Fan
Érte már fájt a szívem pár hete,remélem beéri kevesebbel is:

 twitter.com/FieldYates/status/851892789101154304
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak kíváncsiságból, aki a Coltsnak húzott mock drafton bemásolná a topikba hogy kiket választott?
Baba Yaga
Hörié az érdem:

1 15 Takkarist McKinley, LB (UCLA)
2 46 Jarrad Davis, LB (Florida)
3 80 Cameron Sutton, CB (Tennessee)
4 121 Corey Clement, RB (Wisconsin)
4 137 John Johnson III, S (Boston College)
4* 144 Jarron Jones, DE (Notre Dame)
5 158 Eric Saubert, TE (Drake)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Csak kíváncsiságból, aki a Coltsnak húzott mock drafton bemásolná a topikba hogy kiket választott?
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs Earl Thomas nevezetű safety a 2017-es classban. 8-(

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bobzilla óta Sherman kaliberű játékosunk nem volt. Mondjuk Bobzilla Shermannél is jobb/tehetségesebb volt, csak szerencsétlennek üveg volt a teste. (Meg a stílusa is vonzotta a sérülést.)

Apropó, safety. A Sherman+Davis+Butler hármas esetén egy ballhawk safety teljesítménye hatalmasat tudna ugrani, mert bármelyiket nyugodtan hagyni lehetne egyedül is, a safety mehetne labdát vadászni. Nem véletlen, hogy pl. a denveri védelemben is szinte mindegy, hogy melyik safety van pályán, a Talib+Harris+Roby hármas mögött mindegyik hozza magát. De ha Sherman nem jön, nekem a Seattle-is módi is megfelelne. Ott Sherman az egyedüli ász CB poszton, és a két safety teszi zúzóssá a secondary-t. Húzzunk egy Earl Thomas-t az első körben, és megelégszem egy korrekt kezdővel is Davis túloldalán. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem abszolút nem sok az első kör. Manapság, ha nem sérülnek a cornerek, akkor 34-35 éves korukig lazán képesek elit szinten játszani.

A sebesség a faktor, akárcsak elkapóknál, de mivel Sherman nem a sebességéből élt, sosem abból élt, így abszolút megvan az esélye arra, hogy sokáig tudja nyújtani a szintet, amin játszik. A 29 év abszolút nem durva, nem is lehet öszehasonlítani azzal, hogy Revis például 31 évesen hirtelen visszaesett, mert ő is 4.3-akat repesztett, a lassulása mellett pedig baszik is a világra és odamenni, ütközni. Sherman ezzel szemben az egyik legnagyobb állat a ligában, ami az ütközéseket illeti, fél kézzel is lazán nekiment az elkapónak, amikor arra volt szükség.

Idejét nem tudom, iylen playmakere mikor volt utoljára a DB-sorban a Coltsnak, Davisszel a másik oldalon ez brutális páros lenne. Egyikük sem sebességből él, erőből játszik, de rendkívül technikásak, Butlerrel a slotban ez kibaszott erős sor lenne. És akkor nem beszéltünk arról, hogy safety és linebacker valószínűleg jön a draftról.

Hú, mi lehetne itt, egy csapásra teljes fordulatot kapna a védelem. Persze nem is élem bele magam, sansztalan, hogy Ballard elhozza a fekát.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Hát azért 29 évesen egy első kör szerintem sok, főleg hogy ha itt bármikor komolyabban megsérül, akkor gyakorlatilag ott vége a sztorinak, onnantól kezdhetünk keresni a helyére valakit, mert 29 évesen nem fog már visszatérni a jelenlegi szintje közelébe se.

De a nagyobb problem az a mentality, és azon kívül, hogy egy oltárian nagy seggfej tud lenni, egy olyan edző mint Pagano lófaszt se tudna vele kezdeni, Sherman megenné őt reggelire. Sherman kezeléséhez kell egy olyan HC, aki odabasz, mint Bellichick, Cowher, Tomlin, stb. Szóval én meglepődnék, ha ebből a tradeből bármi is lenne a részünkről.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én ma tök lesokkolódtam, hogy Sherman már 29 éves. Na azért az nem olyan fiatal már. Pláne CB-poszton. Az újoncoknál 21-22 évesek is bőven vannak, azért ott már van bőven difi. De egy 1. kört megérne, és lehetne húzni ettől még 4. körben is

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Shermanért én odaadnám az első kör közepi pickünket is. Nála jobbat akkor se tudnánk húzni első kör közepén, ha átlagosnál is sokkal jobb CB draft jön. És nem olyan idős, illetve a cap is úgy nő, hogy szerintem megérné a 11-12 millás fizetése cserében azért, hogy a "talán 1-2 év múlva elit lesz" 24 éves tehetség helyett egy beáll és azonnal, biztosan elit játékosunk legyen. QB-n kívül az NFL-ben öt évnél tovább nincs értelme előre tekinteni, annyi meg Sherman-ben is van még.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Shermant is bírnám itt, Davisszel durva páros lennének. Nem is keres durván sokat, ha azt nézem, hogy elszálltak azóta a pénzek.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy inkább ő a következő fronthét playa, aki örvendett a jó rendszernek, máshol meg kiderül róla, hogy közel nem olyan jó, mint amilyennek kinéz. Én amondó vagyok, mentsen meg minket az ég a Ravenstől. Halkan teszem hozzá, hogy Sheldon Richardson a balhéi miatt még ennél is olcsóbban mozdítható lenne szvsz, miután a Jets hótziher, hogy nem fog neki fizetni a szezon végén. A pályán viszont Richardson nagyon darál.

Persze, balhés, ami Ballardnál már nem bulika. De én nagyon bírnám itt.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Timmy Jernigan milyen playa? 2014-es második körös, 24 éves fiatal gyerek. Ravenniában azért tudnak draftolni a dline-ba, annyit biztos lehet benne, mint Mingo-ban meg a többi másutt bust, itt háthabeválikban. Tudom. tudom, fossunk mindentől ami onnan jön. de 20 helyes lemozgást 3. kör környékén talán megért volna nekünk is....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Milyen QB-kerdes van a Texansnal? Tavaly szerzodtettek a liga egyik legjobb fiataljat, azonnal PO-ba is mentek. Kell ennel tobb? x-D
Stez
Héllóóó! Az a fiatal sztár QB már nincs náluk! (értsd: már sikeresen megszabadultak az NFL legtúlfizetettebb darab szarjától.)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen QB-kerdes van a Texansnal? Tavaly szerzodtettek a liga egyik legjobb fiataljat, azonnal PO-ba is mentek. Kell ennel tobb? x-D

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Vagy inkább igazoljuk le, hogy végre legyen egy normális kúbénk, akkor pedig nem kell első körben irányítót draftolnunk idén, hanem csak a másodikban.
Stez
My only piece of advice for Houston fans grappling with the 'what now?' question: Pray.

Tényleg király kis divízió ez.

Itt a Jags, ahol időről időre folyamatosan megmutatják, hogy hogy kell saját magadat tökön szúrni egy papíron kurva jó rosterrel.
Itt a Texans, ahol az elmúlt 4 évben a QB kérdés gyakorlatilag egy burlesk paródiává fajult.
Titans 2008 óta alig képes nem negatív szezont összerakni a sorozatos jó draft pozíciók ellenére.
És persze mi a zseniálisabbnál zseniálisabb draft és UFA megoldásainkkal 😀

Ezek után szerintem át kéne keresztelni a divíziót AFC Suckers-re - sokkal hűebben tükrözné a valóságot.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vprlngr1yqe3ekku6qko
With Tony Romo retiring, where do Texans turn at QB?
Tony Romo's retirement from the NFL leaves one huge question to ponder: What in the world do the Texans do now? The prevailing sentiment around the NFL pegged Romo as the Texans' savior.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy inkább igazoljuk le, hogy végre legyen egy normális kúbénk, akkor pedig nem kell első körben irányítót draftolnunk idén, hanem csak a másodikban.