Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy másik meg Ramczyk-et mockolta éppen hozzánk. Nem sajnálnám Sanyótól egy percig sem, hogy Stezt basztathassa, de ha tényleg Ramczyk jön első körben, én is eret vágok...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Arról nyilatkozott részletesen, hogyan sérült meg és hogyan műtötték. Rehab megy, dokikban bízik nagyon, keményen fog dolgozni (mintha eddig lógósnak néztük volna). Timetable nincs. Ha játszik, és lesz egy normális draftunk, a csoport szvsz meglesz.
De basszus, megint kijött egy mock, og nekünk. Péntek reggel a kardomba dőlök egy első napos guard miatt.

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Arra amit Irsay mond, nem adunk 😊 Luck éppen a napokban nyilatkozott a műtétjéről először, részletesebben. Ő azt mondta, hogy nagyon jól halad a rehabja. És bár ő is azt mondta amit mindenki, hogy nincs konkrét timetable, nem akarják siettetni, de azt azonnal hozzátette, hogy természetesen az alapszakasz kezdetre ott lesz. Csak azt nem tudja, hogy az offseasonból mennyit kell kihagynia.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alapból hat hónapos felépülési időt mondtak Lucknál a műtét után, Irsay elmondta, a teljes felkészülést kihagyja, nem kérdés, néhány hét múlva pedig azt is elmondta, abszolút nem tudja azt mondani, hogy Luck felépül az alapszakasz első hetére, mert nem biztos benne.

Ballard pedig megmondta, hogyha akárcsak egy szemernyi kétségük is lesz az alapszakasz kezdetekor afelől, hogy Luck százezercsillió százalékig egészséges, nem fognak kockáztatni. Azt pedig én mondtam, hogy szerintem nem fogják pályára küldeni az első 2-4 hétben, mert szerintem nem lesz százas addigra. SZERINTEM.

Senki nem írta, hogy ez kőbe van vésve.

A Texans pedig semmit nem kockáztatott. Mert nem veszített semmit, mivel Osweiler fos, azt egy csere is hozza, amit ő hozott, ilyen téren semmit nem kockáztattak azzal, hogy elengedték. Az pedig teljesen mindegy, hogy a class szaráe. A class szerintem szar, de attól függetlenül megtanultuk már nem egy csapatból kifolyólag, hogy nem kell jó irányító, elég, ha valaki fit a rendszerbe, és el tudja menedzselgetni a játékot. A Texansnál pedig csak ennyire van szükség, mert futójáték segít, elkapók vannak azért, célpontok.

Egyszer kell belenyúlni a jóba. Persze, ez rohadt nehéz, de a Texansnak egy system QB hiányzik most, és azért azt könnyebb találni, most nem Bardyt kell kiszedni a valóban fos classból.

Persze, nyilván balfaszkodtak néhol, mint ahogy iksz csapat nem vitte el mondjuk Carrt, csak a második körben, de az megint egy másik kérdés, hogy Oaklandben fit, Houston korántsem lenne biztos, hogy az-e.

Egyáltalán nem látom, hogy az Osweiler-trade visszavetette volna a Texansot, pont hogy óriási húzás volt, igazából mindkét csapattól a maga nemében.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pillanatnyilag nekem is úgy tűnik, hogy nemhogy a Texans lenne a legnagyobb rivális, de inkább ők lehetnek akik ritmust veszítenek. Az az Osweiler deal nagyon nagy kockáztatás volt - nem véletlenül kavart olyan nagy port tavaly -, mert a következményei is komolyak voltak, ha nem jön be. És nem jött be. A lenyelt dead cap, meg a 2. kör a semmiért pedig nem sok mozgásteret hagyott. A management már nem vállalhat be még egy hasonló kockázatot (Garoppolo pedig jóval ígéretesebb lenne idén, mint Oszi volt tavaly), és a draft se nekik kedvez. Régen látott gyenge QB class jön, ha a két so-so első körösnek nevezhető QB kimegy - ami simán megtörténhet, a Browns kétszer, a Jets, Bears egyszer húz jóval előttük -, akkor kénytelenek lesznek bereachelni valakit első kör végén, mert második körük sincs. Vagy nem húznak senkit, de akkor nem is tettek semmit a megoldásért. Közben meg azért Oszi pénze a kasszából is hiányzik, elment Bouye, Simon, Demps, Wilfork visszavonul, stb. Nem biztos, hogy Watt egyedül ezt ellensúlyozni tudja. Sőt.

Én most inkább a Jaxben látom a veszéyt. Tehetségben lassan egy championship erősségű roster van ott - nem is lassan, kizárólag talent levelt nézve szvsz már az. Most már inkább az lenne a hihetetlen, ha továbbra se mennének vele semmire, mint az lenne, ha végre megindulnának. Ráadásul még most is elöl húznak, és nagyon adódik nekik a Fournette pick. Bortles ide vagy oda, egy normális stáb azzal a garnitúrával minimum versenyképes kell tudjon lenni, és ez a minimum.

Más. Többektől látom már leírva, hogy "ha Luck nem lesz az idény elején". Ez az infó honnan van?
Egy vállműtét - főleg, ha az korrekciós - nem olyan sérülés, amiből ne lehetne fél év alatt 100%-ban rehabolni, akkor sem, ha dobó váll. Kivéve, ha van valami setback, de ilyennek nyomát se láttam sehol.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Manning idején ez a schedule 12-4-ről indult volna, és az lett volna a kérdés, lesz-e tökéletes szezon (nem, de sok nem szokott hibázni).

Most aszondom az over-under 10-6. Nem vicc. Tavalyihoz hasonlóan ergya schedule, ha a tavalyi védelemmel, nem százas vállú Luckkal 8-8 jött, ahhoz képest az idei csapat 2 meccsel tuti jobb lesz. Ha diven belül pozitív lesz a mérleg, akkor nem lesz under.
peterk2005
De azt is számold bele hogy már tavaly is sokat szenvedtünk a csoportriválisokkal szemben, és idén csak erősebbek lettek. A Titansnek két első körös pickje van, ha a secondaryt rendbe rakják és szereznek egy használható WR-t nagyon kemény ellenfél lesznek. A Texans meg Brokival jutott divisional rounding, mi lesz ha ezredjére találnak egy normális irányítót? Na meg a Jags is megszivathat simán. És azt meg egyáltalán nem tudjuk hogy Luck milyen állapotban lesz szezonkezdetkor, lehet hogy nélküle pont a könnyebb ellenfelek ellen betlizünk. Én a következő szezontól nem várok playoff szereplést, de azt remélem hogy az első és az utolsó forduló között majd látható lesz a csapat játékában egy fejlődési ív, jussanak el A-ból B-be. Pl. a támadófal csak 28 sacket engedjen, Bandinak az kész felüdülés lenne 😊.
Baba Yaga
Azért ne vicceljünk, Texans gyakorlatilag látványosan ráhelyezkedett Romora, szóval szerintem ők még mindig a sarokban makognak, hogy most WTF legyen - vsz draftól első körben hoznak valakit, akiből megint megpróbálnak valamit kihozni, nagyon más esélyt így egyelőre nem látok. Max azt, hogy mi dratolunk egy QB-t, és Luckot elcseréljük egy 6. meg egy jövő évi 4. körérért 😀
coltman
Nézd, egy dolog, hogy én hosszasan ecseteltem már pár helyen a véleményem a 2017-es irányítóclassról, és a véleményem nem jó. De attól még a Texans továbbra is ott van, ahol tavaly, és az az, hogy egy irányító hiányzik. Nem egy Luck, hanem valaki, aki legalább egy egyeneset tud dobni.

Ha sikerül találniük egy ilyet, akkor röhögve nyerik a csoportot, minket meg fossá röhögve vernek. Javulást várok tőlünk, és ami a lényeg, én nem a jobb játékban várok pluszt, hanem a fejekben, láthatóan más lesz a légkör Ballard mellett. De attól még a csapat nem jó, szóval perpillanat azt sem tudom mondani, hogy pariban lehetünk a Houstonnal. A Titans és a Jax pedig már taavaly is folyton a seggünkben volt és majdnem elcsípett, vagy épp elcsípett.

Most van az, hogy igazából a másodiktól a negyedik helyig bárhol végezhetünk a csoportban. Egy-egy W-n és körbeverésen múlik majd. Illetve ugye nagyon sok múlik azon, hogy Luck válla mennyire jön rendbe, és mennyire merik pályára küldeni alapszakasz elején, én egyébként azzal számolok, hogy Ballard az első 3-4 hetet kihagyhatja vele, mert súlyos műtét volt ez, nem fogja visszaküldeni egyből a darálóba. Viszont Luck azzal, hogy a teljes felkészülést kihagyja, azért ráhat a támadófalra, ami tele van fiatalokkal, és szerintem első három kör egyikében még jön is majd valaki a draftról, nem lepne meg, ha két új playával kezdenénk a TC-t az OL-ben. Az egység amúgy is fiatal, nem mindegy, hogy nem Luck áll majd mögöttünk hetekig, hónapokig, nem az ő mozgását, stílusát szokják, így az alapszakaszban ez simán okozhat problémákat.

Bizakodó vagyok, de ez nem jelenti, hogy jó mérleget várok. Perpill az nem is érdekel, ha látom a fejlődést a Ballard által hozott mentalitás, felfogás, profizmus, kiépített rendszer átragad az öltözőre, Paganóra, én már azt fejlődésnek fogom fel, mert Grigson színtiszta bohóckodást művelt le, amit nehéz volt komolyan venni, ez a stílus pedig nem egyszer látszódott a pályán is.
Stez
Kulcsszó : aki tud dobni egy egyeneset. Ezt az elmúlt 5 évben kurvára nem találják - már már fájdalmas mennyire nem - és most van nekik Weeden meg Savage, velük meg kurvára nem lesz meg nekik az első hely, jó ha egy 8-8-as szezon, de inkább valószínű a negatív. Idei draft classról meg mindent elmond, hogy top10-be nem is nagyon fér be QB.

UFA-ról kizárt hogy szereznek, mert még annyi jó QB sincs a ligában, hogy mindegyik csapatban legyen egy, ergo akinek van az kurvára nem fogja semmilyen formában odaadni a Texansnak. A Romos remény volt nekik ott, de azt csúnyán beszopták, többek közt szerintem ennek reményében dobták át Brockweilert a Brownsnak, így ez eddig nekem az offseason LOL kategória első helyezettje.

Konkúzió : vagy szereznek draftról egyet - hát azzal idén kurvára nem fognak megint PO-ba menni - vagy valahonnan még valami nagyon tartalékos QB-t kukáznak, de az megint nem épp PO csapat kaliber lesz, akit ezek után tudnak szerezni.

De nem is azt mondtam, hogy mi leszünk az elsők, csak hogy ha jelenleg Texans dukker lennék, akkor kurvára nem látnám olyannak a helyzetet, hogy kicsit is bizakodjak a Romos fiaskó után.

Nekem Luck lesz a kulcs igazából. Tavaly fos védelemmel, egy idióta GM-mel, egész szezonban sérült vállal toltunk egy 8-8-at. Ha Luck egészséges lesz, akkor én legalább egy 10-6, 11-5 környékét várok, ő még mindig az a faktor, aki tavaly is többször megnyerte a meccset, csak a védelem néha még így is elbaszta. Ha nem lesz végig Luck, akkor az más kávéház, akkor az nagyon képlékeny.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manning idején ez a schedule 12-4-ről indult volna, és az lett volna a kérdés, lesz-e tökéletes szezon (nem, de sok nem szokott hibázni).

Most aszondom az over-under 10-6. Nem vicc. Tavalyihoz hasonlóan ergya schedule, ha a tavalyi védelemmel, nem százas vállú Luckkal 8-8 jött, ahhoz képest az idei csapat 2 meccsel tuti jobb lesz. Ha diven belül pozitív lesz a mérleg, akkor nem lesz under.
peterk2005
szerintem is nagyon sokat lehet nyerni ha nem akarjuk szabotálni a saját játékunkat, mint rendesen.
#playoffbavissza

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ja...

Texans osweilerrel is oda vissza vert. Titans 2 top draft pickkel kezd, jagsnál coghlin rendet tesz.
Nálunk viszont Ballard jött és ahol eddig ő dolgozott, ott ligaelit turnover mutatók lettek (tegnap épp erről nyilatkozgatott). Előbb-utóbb. Lehet, hogy ez az év nem is a po-ról szól, hanem a védelem-, de akár csapatépítésről. Akkor meg nem biztos, hogy erőltetni kell andyt, hadd olvasgasson. Nekünk meg azért lehet jó colts meccset nézni, amiért eddig nem voltunk boldogok... és akkor mindegy lehet, hogy milyen a mérleg, ha látjuk az irányt 😊
szg2
Ne olvasgasson. Lapozza fel a Palvin Barbi-naptárat, recskázzon éjjel-nappal, azáltal meg olyan brutál karja lesz, hogy a snapek után nem kell hátralépnie, egyből hajít 70 yardot. Így meg elkerüli a sackeket is!



Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Hát ja...

Texans osweilerrel is oda vissza vert. Titans 2 top draft pickkel kezd, jagsnál coghlin rendet tesz.
Nálunk viszont Ballard jött és ahol eddig ő dolgozott, ott ligaelit turnover mutatók lettek (tegnap épp erről nyilatkozgatott). Előbb-utóbb. Lehet, hogy ez az év nem is a po-ról szól, hanem a védelem-, de akár csapatépítésről. Akkor meg nem biztos, hogy erőltetni kell andyt, hadd olvasgasson. Nekünk meg azért lehet jó colts meccset nézni, amiért eddig nem voltunk boldogok... és akkor mindegy lehet, hogy milyen a mérleg, ha látjuk az irányt 😊

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Manning idején ez a schedule 12-4-ről indult volna, és az lett volna a kérdés, lesz-e tökéletes szezon (nem, de sok nem szokott hibázni).

Most aszondom az over-under 10-6. Nem vicc. Tavalyihoz hasonlóan ergya schedule, ha a tavalyi védelemmel, nem százas vállú Luckkal 8-8 jött, ahhoz képest az idei csapat 2 meccsel tuti jobb lesz. Ha diven belül pozitív lesz a mérleg, akkor nem lesz under.
peterk2005
De azt is számold bele hogy már tavaly is sokat szenvedtünk a csoportriválisokkal szemben, és idén csak erősebbek lettek. A Titansnek két első körös pickje van, ha a secondaryt rendbe rakják és szereznek egy használható WR-t nagyon kemény ellenfél lesznek. A Texans meg Brokival jutott divisional rounding, mi lesz ha ezredjére találnak egy normális irányítót? Na meg a Jags is megszivathat simán. És azt meg egyáltalán nem tudjuk hogy Luck milyen állapotban lesz szezonkezdetkor, lehet hogy nélküle pont a könnyebb ellenfelek ellen betlizünk. Én a következő szezontól nem várok playoff szereplést, de azt remélem hogy az első és az utolsó forduló között majd látható lesz a csapat játékában egy fejlődési ív, jussanak el A-ból B-be. Pl. a támadófal csak 28 sacket engedjen, Bandinak az kész felüdülés lenne 😊.
Baba Yaga
Azért ne vicceljünk, Texans gyakorlatilag látványosan ráhelyezkedett Romora, szóval szerintem ők még mindig a sarokban makognak, hogy most WTF legyen - vsz draftól első körben hoznak valakit, akiből megint megpróbálnak valamit kihozni, nagyon más esélyt így egyelőre nem látok. Max azt, hogy mi dratolunk egy QB-t, és Luckot elcseréljük egy 6. meg egy jövő évi 4. körérért 😀
coltman
Nézd, egy dolog, hogy én hosszasan ecseteltem már pár helyen a véleményem a 2017-es irányítóclassról, és a véleményem nem jó. De attól még a Texans továbbra is ott van, ahol tavaly, és az az, hogy egy irányító hiányzik. Nem egy Luck, hanem valaki, aki legalább egy egyeneset tud dobni.

Ha sikerül találniük egy ilyet, akkor röhögve nyerik a csoportot, minket meg fossá röhögve vernek. Javulást várok tőlünk, és ami a lényeg, én nem a jobb játékban várok pluszt, hanem a fejekben, láthatóan más lesz a légkör Ballard mellett. De attól még a csapat nem jó, szóval perpillanat azt sem tudom mondani, hogy pariban lehetünk a Houstonnal. A Titans és a Jax pedig már taavaly is folyton a seggünkben volt és majdnem elcsípett, vagy épp elcsípett.

Most van az, hogy igazából a másodiktól a negyedik helyig bárhol végezhetünk a csoportban. Egy-egy W-n és körbeverésen múlik majd. Illetve ugye nagyon sok múlik azon, hogy Luck válla mennyire jön rendbe, és mennyire merik pályára küldeni alapszakasz elején, én egyébként azzal számolok, hogy Ballard az első 3-4 hetet kihagyhatja vele, mert súlyos műtét volt ez, nem fogja visszaküldeni egyből a darálóba. Viszont Luck azzal, hogy a teljes felkészülést kihagyja, azért ráhat a támadófalra, ami tele van fiatalokkal, és szerintem első három kör egyikében még jön is majd valaki a draftról, nem lepne meg, ha két új playával kezdenénk a TC-t az OL-ben. Az egység amúgy is fiatal, nem mindegy, hogy nem Luck áll majd mögöttünk hetekig, hónapokig, nem az ő mozgását, stílusát szokják, így az alapszakaszban ez simán okozhat problémákat.

Bizakodó vagyok, de ez nem jelenti, hogy jó mérleget várok. Perpill az nem is érdekel, ha látom a fejlődést a Ballard által hozott mentalitás, felfogás, profizmus, kiépített rendszer átragad az öltözőre, Paganóra, én már azt fejlődésnek fogom fel, mert Grigson színtiszta bohóckodást művelt le, amit nehéz volt komolyan venni, ez a stílus pedig nem egyszer látszódott a pályán is.

több mint 7 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ryan Ramczyk, OT, Wisconsin #Stezvseverybody

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Manning idején ez a schedule 12-4-ről indult volna, és az lett volna a kérdés, lesz-e tökéletes szezon (nem, de sok nem szokott hibázni).

Most aszondom az over-under 10-6. Nem vicc. Tavalyihoz hasonlóan ergya schedule, ha a tavalyi védelemmel, nem százas vállú Luckkal 8-8 jött, ahhoz képest az idei csapat 2 meccsel tuti jobb lesz. Ha diven belül pozitív lesz a mérleg, akkor nem lesz under.
peterk2005
De azt is számold bele hogy már tavaly is sokat szenvedtünk a csoportriválisokkal szemben, és idén csak erősebbek lettek. A Titansnek két első körös pickje van, ha a secondaryt rendbe rakják és szereznek egy használható WR-t nagyon kemény ellenfél lesznek. A Texans meg Brokival jutott divisional rounding, mi lesz ha ezredjére találnak egy normális irányítót? Na meg a Jags is megszivathat simán. És azt meg egyáltalán nem tudjuk hogy Luck milyen állapotban lesz szezonkezdetkor, lehet hogy nélküle pont a könnyebb ellenfelek ellen betlizünk. Én a következő szezontól nem várok playoff szereplést, de azt remélem hogy az első és az utolsó forduló között majd látható lesz a csapat játékában egy fejlődési ív, jussanak el A-ból B-be. Pl. a támadófal csak 28 sacket engedjen, Bandinak az kész felüdülés lenne 😊.
Baba Yaga
Azért ne vicceljünk, Texans gyakorlatilag látványosan ráhelyezkedett Romora, szóval szerintem ők még mindig a sarokban makognak, hogy most WTF legyen - vsz draftól első körben hoznak valakit, akiből megint megpróbálnak valamit kihozni, nagyon más esélyt így egyelőre nem látok. Max azt, hogy mi dratolunk egy QB-t, és Luckot elcseréljük egy 6. meg egy jövő évi 4. körérért 😀
több mint 7 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Manning idején ez a schedule 12-4-ről indult volna, és az lett volna a kérdés, lesz-e tökéletes szezon (nem, de sok nem szokott hibázni).

Most aszondom az over-under 10-6. Nem vicc. Tavalyihoz hasonlóan ergya schedule, ha a tavalyi védelemmel, nem százas vállú Luckkal 8-8 jött, ahhoz képest az idei csapat 2 meccsel tuti jobb lesz. Ha diven belül pozitív lesz a mérleg, akkor nem lesz under.
peterk2005
De azt is számold bele hogy már tavaly is sokat szenvedtünk a csoportriválisokkal szemben, és idén csak erősebbek lettek. A Titansnek két első körös pickje van, ha a secondaryt rendbe rakják és szereznek egy használható WR-t nagyon kemény ellenfél lesznek. A Texans meg Brokival jutott divisional rounding, mi lesz ha ezredjére találnak egy normális irányítót? Na meg a Jags is megszivathat simán. És azt meg egyáltalán nem tudjuk hogy Luck milyen állapotban lesz szezonkezdetkor, lehet hogy nélküle pont a könnyebb ellenfelek ellen betlizünk. Én a következő szezontól nem várok playoff szereplést, de azt remélem hogy az első és az utolsó forduló között majd látható lesz a csapat játékában egy fejlődési ív, jussanak el A-ból B-be. Pl. a támadófal csak 28 sacket engedjen, Bandinak az kész felüdülés lenne 😊.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
@ Rams W
Cards W
Browns W
@ Hox L
49ers W
@ Titans W
Jax W
@ Bengals L
@ Texans W
Steelers L
Titans W
@ Jax W
@ Bills W
Broncos W
@ Ravens L
Texans W

12-4, 6-0os csoportmérleggel. 4 zakóból 3 a North ellen, de nem nagyon szoktunk ellenük jól szerepelni.
A hox-steelers-broncos trióból egyet elkapunk, sztem otthon a Denver lesz az.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Manning idején ez a schedule 12-4-ről indult volna, és az lett volna a kérdés, lesz-e tökéletes szezon (nem, de sok nem szokott hibázni).

Most aszondom az over-under 10-6. Nem vicc. Tavalyihoz hasonlóan ergya schedule, ha a tavalyi védelemmel, nem százas vállú Luckkal 8-8 jött, ahhoz képest az idei csapat 2 meccsel tuti jobb lesz. Ha diven belül pozitív lesz a mérleg, akkor nem lesz under.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tippem a kiemelt hsz-re:
Alvin Kamara, futójátékos, Tennessee Egyetem
Höri
írhattál volna hátvédet is, minden back az volt a régi rögby féle fordításokban
Miska84
de én értek hozzá

több mint 7 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Tippem a kiemelt hsz-re:
Alvin Kamara, futójátékos, Tennessee Egyetem
Höri
írhattál volna hátvédet is, minden back az volt a régi rögby féle fordításokban

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 7 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ervinator tippje veszélybe került
így jár aki drogos alabamai LB-re bízza a stez elleni évadját

| vagy titkon imádja stez érveléseit és nem akar vele vitába szállni |

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Farky baszki, beprogramoztad a bowl.hu-t hogy egyből írja is be a pinned hsz-be az új tippeket, vagy csak ennyire résen vagy ? 😀 (Szampié 5percen belül bekerült)
Borbinho
nincs életem 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Farky baszki, beprogramoztad a bowl.hu-t hogy egyből írja is be a pinned hsz-be az új tippeket, vagy csak ennyire résen vagy ? 😀 (Szampié 5percen belül bekerült)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Remélem Barnett,McKinley,Charlton hármasból kerül ki valaki győztesen.
A mostani pickemtől félek mint a tűztől, de mivel még nem írta senki...

Dalvin Cook, RB, Florida St.

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tippem a kiemelt hsz-re:
Alvin Kamara, futójátékos, Tennessee Egyetem

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Idei program

iktriad
3 primetime meccs, elfogadom.
Megpróbálok egyikre se menni és akkor lehet nem kapunk ki biztosan.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na közben Foster lebukott a narkóval. Most már draftolhatjuk.
dugo93
Nem narkózott. A Combine előtt ételmérgezést kapott és nagyon kiszáradt. A hagyományos dehidratáló-műveletet visszautasította, mert ő egy szent, így kapott valami gyógyszert, de az a galád cucc rosszat tett vele.

Mocskos amerikai egészségügy, ez Trump hibája. Foster jó gyerek. A legjobbak egyike. Costner is átlát a szitán, valaki meg akarja buktatni ezt a remek srácot, de ő nem dől be ezeknek.

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Na közben Foster lebukott a narkóval. Most már draftolhatjuk.
dugo93
Mostmár a 2. körben is meglehet simán.
uatu
Első körös feltraddel gondoltam 😀
Bocs, de még nem sikerült levetkőznöm a Grigson érát 😀